forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Provokacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/03/2018 : 12:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kako reagirate u životu na provokacije, kako ih rješavate, bilo neznanaca, obiteljski ili poslovno.
Kako reagirate na konstantne provokacije?

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/03/2018 : 12:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ako je neko konstantno iprovociran mislin da je problem u toj osobi a ne onoj koja provocira.
Inače, provokacija je pokretač svita.
Provokacija je i izvrstan kreten detektor.
Šta više provokacije, bit će nan bolje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25935 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/03/2018 : 12:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
mene je jedanput jedan pogledom provocira.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24676 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2018 : 13:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Postoje dobronamerne i zlonamerne provokacije.

Ove prve su retke. Ovih drugih ima na pretek, što pre shvatiš da su ljudi koji konstantno zlonamerno provociraju u stvari nemoćni i željni pažnje, tim bolje po tebe.
Čovek koji konstantno podjebava hrani svoje komplekse, ništa drugo. Psi laju, karavani prolaze.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/03/2018 : 13:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Postoje dobronamerne i zlonamerne provokacije.

Ove prve su retke. Ovih drugih ima na pretek, što pre shvatiš da su ljudi koji konstantno zlonamerno provociraju u stvari nemoćni i željni pažnje, tim bolje po tebe.
Čovek koji konstantno podjebava hrani svoje komplekse, ništa drugo. Psi laju, karavani prolaze.



Najgori od svih su "Večiti provokatori moderatora".
Ja bi takve pred zid, pa metak u čelo.

Inače, osobe koje se lako daju isprovocirat su najčešće tupave osobe.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 27/03/2018 13:21:44
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/03/2018 : 13:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jedno je dobronamjena zjbncija a jedno je pdjebavanje.
Prvo je ok (naravno, u određenoj mjeri) a drugo je loše.
Inače kada te netko provocira, ako te uspije iživcirati, već je 50% pobijedio.
Znam da je to lako reći ali treba biti cool.
Ako druga strana vidi da te nije uspjela iživcirati, on će se iživcirati, što je odlično.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/03/2018 : 13:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ja bi da se ova tema zaključa.
Miriše na provokaciju.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 27/03/2018 13:30:23
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 27/03/2018 : 13:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Spodoba spominje Stepinca i Oluju, a nema bana????

A ljudi lete zbog gluposti? Ja se izvinjavam svima koje sam izbacio do sada, nisam znao da su nam kriterijumi u podrumu.

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 27/03/2018 : 13:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Meni ovo izgleda kao zlonamerna provokacija...
Drugo je pak kad nekog isprovociras i onda se nadjebavas snjim tek da ubije vreme
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/03/2018 : 13:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ako se das isprovocirat, onda je taj koji te provocira uspio. I onda je u svojoj mentalnoj bijedi sretan. Nije bitan razlog, masa je provokacija... Ja konkretno radim sa puno pripadnika drugih naroda i nacija, gdje se stalno provicira. Najgori su indijci,definitivno, ali masa je toga... Rusi proviciraju ukrajince,(i obratno), skandinavci filipince, englezi svakoga... kako sam dugo u tome, boli me briga...ali i nasi provociraju naravno.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/03/2018 : 13:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Postoje dobronamerne i zlonamerne provokacije.

Ove prve su retke. Ovih drugih ima na pretek, što pre shvatiš da su ljudi koji konstantno zlonamerno provociraju u stvari nemoćni i željni pažnje, tim bolje po tebe.
Čovek koji konstantno podjebava hrani svoje komplekse, ništa drugo. Psi laju, karavani prolaze.



Da li je cinizam ili sarkazam provokacija? Sta mislis?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 27/03/2018 : 13:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ako se das isprovocirat, onda je taj koji te provocira uspio. I onda je u svojoj mentalnoj bijedi sretan. Nije bitan razlog, masa je provokacija... Ja konkretno radim sa puno pripadnika drugih naroda i nacija, gdje se stalno provicira. Najgori su indijci,definitivno, ali masa je toga... Rusi proviciraju ukrajince,(i obratno), skandinavci filipince, englezi svakoga... kako sam dugo u tome, boli me briga...ali i nasi provociraju naravno.



A sta radis..zvuci mi kao da si na nekom brodu
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/03/2018 : 13:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1406 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 27/03/2018 : 14:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
To pitanje nema odgovora, jer nije na zrtvi da razmislja o tome kako treba postupiti - u napadacu je problem. Onaj tko provocira, provocira uvijek zato sto je procijenio da moze. Na neki nacin je u poziciji moci, ili je na sigurnoj distanci, ili je uvjeren da mu zrtva nece odgovoriti... pa to koristi. A to je najgore dno ljudskoga ponasanja i sasvim je svejedno u kojem se to kontekstu i na koji nacin radi. Procjenjivati da nekome mozes nesto raditi pa mu onda to svjesno raditi zato sto mozes - FUJ!
Kako god ti odgovorio, budi svjestan da ce provokator i taj tvoj odgovor koristiti protiv tebe. Ako ne reagiras, to ce uzimati kao znak slabosti i samo jos vise provocirati. Ako uzvratis, cut ces da si nasilnik, primitivac, sirovina, kajgod.
Na cisto ljudskoj razini, jedino sto mozes napraviti jest naci nacina da se od takve osobe jednom i zauvijek maknes. Od neznanaca jednostavno odes, na poslu jednostavno cekas svoj trenutak kad ces moci dati otkaz i otici negdje gdje je atmosfera bolja, u obitelji jednostavno prekines kontakt s takvom osobom. Jer nista sto ti mozes napraviti nece promijeniti cinjenicu da su provokatori - smece. Ovaj forum ti je najbolji dokaz: napravio si zaokret za 180 stupnjeva, poceo raditi na sebi, napredovao u pozitivnom smjeru u kratkom roku nekoliko svjetlosnih godina - pa sad provokatori tvoj rad na sebi ismijavaju. Nema te osobe kojom ti mozes postati, a da bi to rijesilo problem - sjeti se da su Isusa provocirali dok je visio na krizu. A dobar kao Isus neces ni izdaleka nikada biti.
Jedna dobra taktika, medjutim, jest da ne dozvolis provokatoru da se skriva. Kazes mu, na primjer, nesto u stilu: "Gadis mi se". On zna jako dobro zbog cega i nakon toga mu ostaje jedino da ili prestane ili, svima na ocigled, svjesno nastavi s ponasanjem vrijednim gadjenja. Provokatori se vole skrivati iza neke privlacne krinke pa je najbolje sto im mozes napraviti - da im je skines. Recimo da si na poslu i da te netko nadredjen provocira - pricekas trenutak kad ima dosta svjedoka i, kad pocnu uobicajene provokacije, kazes nesto u stilu: "OK, ovo je maltretiranje. Jel ti stvarno hoces da ja dajem otkaz zbog tvojeg ponasanja?". Nakon toga smecu ostaje jedino da ili prestane ili da otvoreno pred svima pokaze tko je i sto je.

Naravno da postoji i ono "ne uzvracajte zlo zlim, okrenite i drugi obraz", ali to je zapravo samo duhovna varijanta onoga sto sam rekao da je jedino sto realno mozes napraviti - maknuti se od takve osobe. Kad postignes taj stupanj, jednostavno si se maknuo od citavog ovog svijeta. Ali do toga se ne dolazi tek tako da doneses odluku, to je put koji traje.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 27/03/2018 14:04:38
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24676 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2018 : 14:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by manhunter

Postoje dobronamerne i zlonamerne provokacije.

Ove prve su retke. Ovih drugih ima na pretek, što pre shvatiš da su ljudi koji konstantno zlonamerno provociraju u stvari nemoćni i željni pažnje, tim bolje po tebe.
Čovek koji konstantno podjebava hrani svoje komplekse, ništa drugo. Psi laju, karavani prolaze.



Da li je cinizam ili sarkazam provokacija? Sta mislis?




Prvo da napomenem, vidim da nekima nije jasno. Ja govorim o životu, ne o forumu.

Što se cinizma tiče, on je većinom podjebavanje. Barem to izvlačim iz nekog svog iskustva.
Sarkazam može da bude neizmerno zabavan, zavisno o količini.

Kao što je tanka linija između genija i ludaka, takva je ponekad između šale i uvrede.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/03/2018 : 14:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
najbolji lijek protiv provokacije je smijeh.
Onaj koji provocira to ozbiljno shvača i ne voli kada vidi da nije postigao svoj cilj i kada mu se ljudi smiju. Što te više provocira ti se glasnije smiješ i tako ispadne budala.
Ili to ili ga opališ po nosu-ovisi od raspoloženja i stupnja provokacije.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/03/2018 : 14:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Prvo da napomenem, vidim da nekima nije jasno. Ja govorim o životu, ne o forumu.

Što se cinizma tiče, on je većinom podjebavanje. Barem to izvlačim iz nekog svog iskustva.
Sarkazam može da bude neizmerno zabavan, zavisno o količini.

Kao što je tanka linija između genija i ludaka, takva je ponekad između šale i uvrede.



Cinizam, znaci, provokacija.
Uzrok moze biti i neko licno nezadovoljsvo, a cinizam vrsta leka ili olaksanja.

Za sarkazam se slazem.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/03/2018 : 14:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

To pitanje nema odgovora, jer nije na zrtvi da razmislja o tome kako treba postupiti - u napadacu je problem. Onaj tko provocira, provocira uvijek zato sto je procijenio da moze. Na neki nacin je u poziciji moci, ili je na sigurnoj distanci, ili je uvjeren da mu zrtva nece odgovoriti... pa to koristi. A to je najgore dno ljudskoga ponasanja i sasvim je svejedno u kojem se to kontekstu i na koji nacin radi. Procjenjivati da nekome mozes nesto raditi pa mu onda to svjesno raditi zato sto mozes - FUJ!
Kako god ti odgovorio, budi svjestan da ce provokator i taj tvoj odgovor koristiti protiv tebe. Ako ne reagiras, to ce uzimati kao znak slabosti i samo jos vise provocirati. Ako uzvratis, cut ces da si nasilnik, primitivac, sirovina, kajgod.
Na cisto ljudskoj razini, jedino sto mozes napraviti jest naci nacina da se od takve osobe jednom i zauvijek maknes. Od neznanaca jednostavno odes, na poslu jednostavno cekas svoj trenutak kad ces moci dati otkaz i otici negdje gdje je atmosfera bolja, u obitelji jednostavno prekines kontakt s takvom osobom. Jer nista sto ti mozes napraviti nece promijeniti cinjenicu da su provokatori - smece. Ovaj forum ti je najbolji dokaz: napravio si zaokret za 180 stupnjeva, poceo raditi na sebi, napredovao u pozitivnom smjeru u kratkom roku nekoliko svjetlosnih godina - pa sad provokatori tvoj rad na sebi ismijavaju. Nema te osobe kojom ti mozes postati, a da bi to rijesilo problem - sjeti se da su Isusa provocirali dok je visio na krizu. A dobar kao Isus neces ni izdaleka nikada biti.
Jedna dobra taktika, medjutim, jest da ne dozvolis provokatoru da se skriva. Kazes mu, na primjer, nesto u stilu: "Gadis mi se". On zna jako dobro zbog cega i nakon toga mu ostaje jedino da ili prestane ili, svima na ocigled, svjesno nastavi s ponasanjem vrijednim gadjenja. Provokatori se vole skrivati iza neke privlacne krinke pa je najbolje sto im mozes napraviti - da im je skines. Recimo da si na poslu i da te netko nadredjen provocira - pricekas trenutak kad ima dosta svjedoka i, kad pocnu uobicajene provokacije, kazes nesto u stilu: "OK, ovo je maltretiranje. Jel ti stvarno hoces da ja dajem otkaz zbog tvojeg ponasanja?". Nakon toga smecu ostaje jedino da ili prestane ili da otvoreno pred svima pokaze tko je i sto je.

Naravno da postoji i ono "ne uzvracajte zlo zlim, okrenite i drugi obraz", ali to je zapravo samo duhovna varijanta onoga sto sam rekao da je jedino sto realno mozes napraviti - maknuti se od takve osobe. Kad postignes taj stupanj, jednostavno si se maknuo od citavog ovog svijeta. Ali do toga se ne dolazi tek tako da doneses odluku, to je put koji traje.



Ti si mi nevjeorvatan lik.
Ka da radiš na neki klik/klak sistem.
Nekad kad pročitan tvoj upis ili mogu potpisat svaku napisanu rič ili dobijen nešto ovakvo di ti je skoro svaka napisana rečenica nebuloza.

Ovo boldano je vrlo jednostavno i točno. Ostalo napisano ti je višak.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24676 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2018 : 15:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Jer nista sto ti mozes napraviti nece promijeniti cinjenicu da su provokatori - smece. Ovaj forum ti je najbolji dokaz: napravio si zaokret za 180 stupnjeva, poceo raditi na sebi, napredovao u pozitivnom smjeru u kratkom roku nekoliko svjetlosnih godina - pa sad provokatori tvoj rad na sebi ismijavaju.




Upravo to. Sad kada bih pohvalio Tonku, bilo bi mu uzeto kao otežavajuća okolnost. Ehej, zločesti moderator manhunter te hvali, tu nisu čista posla!!
Provokatori bi to shvatili kao:

a) Tonka je dupelizac i uvlači se moderatorima
b) Tonka je dupelizac i uvlači se moderatorima, a ovi ga pojebavaju i kao nešto hvale, a u stvari misle sve najgore o njemu

A ja bih rekao da je Tonka pravi primer onoga rada na sebi. Ne mora on mene da voli, naprotiv. Ali ja mu skidam kapu kao mladom čoveku koji je shvatio kako da najbolje iskoristi svoj potencijal. Ako to radi ovde na forumu, siguran sam da radi i u pravom životu, pa se nadam da će daleko dogurati.

E sad, ako ovo nije razlog da ga pojedini provociraju, ja ne znam...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1406 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 27/03/2018 : 15:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Ti si mi nevjeorvatan lik.
Ka da radiš na neki klik/klak sistem.
Nekad kad pročitan tvoj upis ili mogu potpisat svaku napisanu rič ili dobijen nešto ovakvo di ti je skoro svaka napisana rečenica nebuloza.



I sta je tu nevjerojatno? Opisao si kako se svaka osoba osjeca u vezi svake druge na ovome svijetu - neke stvari koje drugi kazu mozemo bezrezervno potpisati, druge su nam nebuloze.
Jedino sto je tu interesantno je nesto sto je Will Storr primjetio u Heretics (parafraziram): ako se ni sa kim na svijetu ne slazem u potpunosti, iz toga neminovno slijedi zakljucak da sam ja najpametniji covjek na svijetu. Ono, s mnogima se slazem u mnogim stvarima, ali ovaj krivo misli ovo, onaj je u krivu u vezi onoga, kod ovoga mi smeta ovo, onome fali ono, ergo, ja sam najpametniji. Da me netko pita jesam li ja najpametniji, naravno da bih rekao da nisam, ali iz ovoga neminovno slijedi taj zakljucak. :/

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/03/2018 : 15:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ne. Kod većine ljudi imaš upise u kojima ćeš se s nekin stvarima složit a s nekima nećeš. Evo recimo od 10 rečenica u prosječnon upisu potpisat ćeš 3, 4 će te navest na razmišljanje ili raspravu, a 3 će ti bit nebulozne.
Rijetko ko napiše deset rečenica koje zaslužuju potpis u nizu. Isto tako rijetko pročitan 10 totalnih nebuloza u nizu.

E ti si baš takav. Ili si klik pa pišeš rečenice za potpis u nizu, ili si klak pa laprdaš bezveze.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 27/03/2018 15:28:56
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24676 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2018 : 15:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb


Uzrok moze biti i neko licno nezadovoljsvo, a cinizam vrsta leka ili olaksanja.


Ovo već ide u moj (polu)profesionalni domen.
Uzrok stalnih i naizgled neizazvanih provokacija može biti u mnogo čemu: traženju pažnje (sindrom srednjeg deteta), sakrivanje sopstvene nesigurnosti, skretanje pažnje sa sopstvenih nedostataka, pokrivanje i hranjenje određenih kompleksa niže/više vrednosti, zavisno na koje stvari osoba reaguje i kada provocira.
Postoje u psihologiji takozvani "okidači", koji nam uslovljavaju reakcije. I negativne i pozitivne. Ukoliko provokatori uvek reaguju na određene teme ili osobe, već može da se napravi određen profil.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 27/03/2018 15:24:50
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24676 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2018 : 15:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Opet trkeljaš.



Vidiš, u nedostatku argumenata, ili zbog nemogućnosti da se približiš CV na intelektualnom nivou, ti reaguješ polu-uvredom. Čemu to? Da li je to animozitet koji se ispoljava samo prema CV, ili prema svim ljudima koji se slično izražavaju? Odakle to dolazi? Jaganjci? Nisu utihnuli??



U prevodu: poslednje upozorenje, prestani sa uvredama, civilizovano diskutuj ako si u mogućnosti. Ako nisi, ima i drugih topica.
Hvala na razumevanju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 27/03/2018 15:28:27
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5130 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 27/03/2018 : 15:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

mene je jedanput jedan pogledom provocira.


...a mene jedanput jedna pogledom toliko provocirala...ustvari ne jedanput nego tri puta i svaki od ta tri puta je za posljedicu imao besanu noć.
Pamtim te noći i dan danas jer sam nakon treći puta morao kupiti novi krevet pošto se stari raspao.
A ti jaki...kako je svršilo to sa tobom i tim tipom?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/03/2018 : 15:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Opet trkeljaš.



Vidiš, u nedostatku argumenata, ili zbog nemogućnosti da se približiš CV na intelektualnom nivou, ti reaguješ polu-uvredom. Čemu to? Da li je to animozitet koji se ispoljava samo prema CV, ili prema svim ljudima koji se slično izražavaju? Odakle to dolazi? Jaganjci? Nisu utihnuli??



U prevodu: poslednje upozorenje, prestani sa uvredama, civilizovano diskutuj ako si u mogućnosti. Ako nisi, ima i drugih topica.
Hvala na razumevanju.



Post san editira prje tvoga upozorenja a da san vidija da me upozoravaš ne bi ga editira.

Koji si ti lik

Majstore prelaziš granice dobroga ukusa.

Ovde vriđaš isključivo i samo ti.
I to iz pozicije moći.
Dno.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 27/03/2018 15:34:07
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/03/2018 : 15:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Opet trkeljaš.



Vidiš, u nedostatku argumenata, ili zbog nemogućnosti da se približiš CV na intelektualnom nivou, ti reaguješ polu-uvredom. Čemu to? Da li je to animozitet koji se ispoljava samo prema CV, ili prema svim ljudima koji se slično izražavaju? Odakle to dolazi? Jaganjci? Nisu utihnuli??



U prevodu: poslednje upozorenje, prestani sa uvredama, civilizovano diskutuj ako si u mogućnosti. Ako nisi, ima i drugih topica.
Hvala na razumevanju.




a koji su to drugi topici?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000