forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 najbolji Marvel cinematic universe film do sada
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2018 : 13:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske


Ali to ti kažeš. Nije li ti sumnjivo da se nas gomila ne slaže s tobom? A ja pratim američki film skoro 40 godina i gledao sam sve što iole vrijedi...




Ma meni je to u rangu transformersa
Može to biti koliko god popularno i mogu to svi gledati, ali imam ja oči i pamet da vidim i shvatim da to ništa ne valja
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2018 : 13:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub


Meni je ovo više stereotipno gledanje na superherojske stripove nego kritika na MCU. Iako narativi u njihovim filmovima nisu ništa revolucionarno ili neviđeno, tu zna biti vrlo zanimljivih motiva i koncepata, dok je trpanje specijalnih efekata nešto što bih prije prikvačio DC-evim pokušajima zadnjih godina u vidu Man of Steela ili BvS-a. Sisatih ženski nema. Jer, ako je MCU smeće, što su onda tek velika većina tih novih DC-evih filmova, Transformersi ili tzv. "Dark universe"?

Ne radi se o vrhuncu kinematografije kao umjetnosti (lol), ali se svakako radi o vrhuncu filmske zabave danas, ja bih rekao u više od polovice MCU filmova.




nije to stereotipno gledanje, pa ja sam pogledao sve te nastavke i ne pričam napamet
evo vidim sad da i ti spominješ Transformerse, ma meni je to sve u istom rangu, zajedno sa Justice League

naravno, ima iznimaka, Nolanovi i Burtonovi Batmani su odlični
GOTG, Deadpool, prvi X-men, Ragnarok su OK
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2018 : 13:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Isto tako, Xmen i Deadpool su Marvel, koliko znam pa ne znam što je čudno što sam prigovorio da nisu navedeni u pollu.


Jesu Marvel, ali ne spadaju u MCU. Naslov topica jasno govori na koje se filmove misli.




Ne znam kome je jasno…
To su Marvelovi filmovi, meni je logično da su uključeni u "Marvelov filmski svemir"

Edited by - supermark on 03/05/2018 13:22:32
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/05/2018 : 14:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

Uhm ti znaš da se na tim sajtovima koje si naveo ljudi koji daju ocjene filmovima mogu puno puta registrirati i dati više od jedne ocjene pa čak i ako nisu vidjeli film jer nema šanse da se dokaže da nisu? A vjeruj mi, ima takvih idiota koji rade to. Drugo, brojka profesionalnih kritičara je tako mala da meni ne govori ništa. Isto tako, nisam siguran da znaš što znači objektivnost i subjektivnost. Ako se nekome drugome svidilo nešto pa čak i npr 300 kritičara, ne znači da će se i meni i obrnuto.

Box office rezultati također nisu mjerilo u ovom slučaju jer je CA1 izašao dok je MCU još uvijek bio u začeću, 2011 godine i nije imao ni približno veliku fanbazu kakvu je ima sada odnosno kakvu je imao prošle godine kad je izašao GOTG2.

IMDBu vjerujem koliko i lokalnom pijancu.



Da, ovo kaj si rekao stoji, budala se može registrirati sto puta i tako utjecati na ocjenu.
No to je i dalje vrlo mali pomak, tako utječu na ocjenu za pola boda do bod, jer nema ih baš tako puno koji to rade.

Nisam rekao da se tebi film treba svidjeti ako se sviđa kritičarima ili velikom broju ljudi.
Samo kažem da su te brojke jedino mjerilo koje imamo koliko je u svijetu neki film dobro prihvaćen.

Nisu te brojke savršene, ali su jedino što imamo.

A imdb je više u pravu nego u krivu, i ako ništa drugo, dobro ga je uzeti kao neke smjernice što gledati, a što ne.

Jer ako vidiš ovako nešto, kolike su šanse da ćeš taj film uopće htjeti gledati, a ako i pogledaš, da će ti se svidjeti?
https://www.imdb.com/title/tt1564585/?ref_=tt_rec_tt

A kolike su šanse za ovo?
https://www.imdb.com/title/tt0816692/?ref_=nv_sr_1

(Pod uvjetom da ne znaš ništa drugo o tim filmovima, nisi upoznat s redateljima i slično.)

Kao što si rekao, prava objektivnost za film ne postoji.
Sve su to subjektivni dojmovi.
Ali kad pogledaš veliki skup subjektivnih dojmova, dobiješ nekakav pregled koliko je film dobar po 'svjetskom' mišljenju.

Mogu to biti klinci od 10 godina, starci od 90, obrazovani ljudi, kritičari, ko god. Ali svi oni doprinose i svačije mišljenje je važno.
Osim supermarka.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/05/2018 : 14:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske


Ali to ti kažeš. Nije li ti sumnjivo da se nas gomila ne slaže s tobom? A ja pratim američki film skoro 40 godina i gledao sam sve što iole vrijedi...




Ma meni je to u rangu transformersa
Može to biti koliko god popularno i mogu to svi gledati, ali imam ja oči i pamet da vidim i shvatim da to ništa ne valja


Nije ti sumnjivo što ti jedini imaš oči i pamet? Pametnom bi to bilo sumnjivo...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/05/2018 : 14:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:

quote:
Isto tako, Xmen i Deadpool su Marvel, koliko znam pa ne znam što je čudno što sam prigovorio da nisu navedeni u pollu.


Jesu Marvel, ali ne spadaju u MCU. Naslov topica jasno govori na koje se filmove misli.




Ne znam kome je jasno…
To su Marvelovi filmovi, meni je logično da su uključeni u "Marvelov filmski svemir"


Nije tebi ništa jasno već tjeraš svoju drvenu filozofiju. Marvel cinematic universe broji 19 filmova i to je tako bez obzira šta ti znao ili htio.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 03/05/2018 15:03:58
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/05/2018 : 14:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Supermark vas trola i vi se upecate. :)

Jasno je da ne voli ovaj novi val superherojtšine, ali vas prca nemilice.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/05/2018 : 15:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Supermark vas trola i vi se upecate. :)

Jasno je da ne voli ovaj novi val superherojtšine, ali vas prca nemilice.


Nije me nitko tako zajebo još od vrtića...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/05/2018 : 16:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Inače, jako volim Kapetana Ameriku u MCU-u. Chris Evans mi je i prije castinga bija među dražim glumcima. U Infinity Waru nekako nije došao do izražaja, a i šteta šta se on i Stark nisu susreli u filmu (sigurno oće u nastavku, naravno).

I Winter Soldier i Civil War su mi najdraži MCU filmovi, a jako volim i prvi dio (iako je vidno inferiorniji u odnosu na nastavke).

Prvi Iron Man kao i prvi Avengersi su i filmovi zaslužni za etabliranje MCU-a ka vodeće holivudske superherojske mašinerije. Fenomenalni uratci. Nastavci, međutim, ne toliko. Drugi Iron Man je slabo balansiran, dok je treći redikulizam zbog faila s Mandarinom. Age of Ultron jednostavno nije imao ono što završni čin 2. faze treba imati, i djelovao je nedovoljno spektakularno. Infinity War, mada jako dobar, nije mi sjeo, a i smatram (i nadam se) da će me nastavak razuvjeriti. Jer, kako sada stvari kod mene stoje, ovaj mi MCU lagano dokurčava.

Prvi Thor mi je, kao obožavatelju mitološke podloge sjeo ko budali pleska, ali me dvica razočarala. Ragnarok, koliko god zabavan i waititijevski šarmantan, humoristično mi nije sjeo.

Prvi Guardiansi su oličenje punokrvne blockbusterske zabave, dok mi je nastavak bio mlaćenje prazne slame, bez duše prvog dijela.

Dr. Strange, Ant-Man i Black Panther smatram jako dobrim solo ostvarenjima koji su postavili kvalitetne temelje i za razvoj tih serijala, kao i samih junaka unutar MCU-a.

Incredible Hulk je defintivno marginaliziran unutar shared universea, i pravi Hulk zasja tek u Avengersima, no meni ovo ostaje jako drag film, čisto jer je među prvima. A i Tim Roth je tu!

I konačno, Spidey - odlično, moderno ostvarenje koje ovom starom jarcu i dalje ne može prismrditi Raimijevoj trilogiji (čak i trici, da, čak i trici), ali kužim - to je za mlade generacije i one koji se tkao osjećaju (a ja se osjećam staro, jebeno staro sa svojih 28).

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 03/05/2018 16:47:33
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/05/2018 : 20:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub


Johohoj, meni je Incredible Hulk užasno odbojan film. Ružan, dosadan, neinspirativan, tanak. Valjda jedini film u kojemu mi Edward Norton ide na živce, a Tim Roth mi nije neki izbor za takvog negativca kakav je bio Emil Blonsky. Jedino mi je završni fajt puno bolji nego što ga ljudi inače opisuju.




Potpis za svaku riječ u vezi ovoga.
Pogotovo Nortona.
Nije loš glumac, naprotiv, ali je samodopadan i točno se vidi koje uloge i koji filmovi mu pristaju, kao i oni s kojima nije htio imati veze te mu se nije dalo glumiti.
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 03/05/2018 : 21:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske



S ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata? Jbt ti stvano nemaš blage veze o filmu. Da im je to cilj a ne vrlo dobra priča onda je i meni cilj eto bacati pare u wc školjku. Svaki, ali baš SVAKI studio, svaki redatelj krene u kreaciju filma misleći da će to biti remek djelo i da će zaraditi brdo para. Većini to ne uspije, ali nitko, ali baš NITKO neće ići s namjerom da napravi loš film, a upravo bi ekvivalent tome bio "cilj ubacivanja što više specijalnih efekata". VFX nije nimalo jeftin, dapače, najskuplji dio ovakvih blockbustera. Kako mi se gade ovakvi snobovi koji samo cijene indie filmove s odličnom pričom i bez akcijskih scena. Ja volim oboje, tj obe vrste. Recimo prošle godine mi je Get Out bio jedan od najboljih filmova godine. Logan isto. Al najjači su mi ovakvi snobovski klatimudani koji dođu u ovakve teme eto tek tako da se isprdaju a nikad u životu nisu ništa korisno napravili.

I onda poslije trpa MCU filmove zajedno u isti koš sa DCEU filmovima

Ajde jedino što valja tu je Man of Steel. Ali usporediti recimo Justice League sa Infinity War-om? Al ajde, sve je subjektivno

Edited by - FelipeKajetano on 03/05/2018 21:32:45
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2018 : 21:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske



S ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata? Jbt ti stvano nemaš blage veze o filmu. Da im je to cilj a ne vrlo dobra priča onda je i meni cilj eto bacati pare u wc školjku. Svaki, ali baš SVAKI studio, svaki redatelj krene u kreaciju filma misleći da će to biti remek djelo i da će zaraditi brdo para. Većini to ne uspije, ali nitko, ali baš NITKO neće ići s namjerom da napravi loš film, a upravo bi ekvivalent tome bio "cilj ubacivanja što više specijalnih efekata".




daj upiši u gugl Michael Bay pa se ispričaj cijelom forumu

Edited by - supermark on 03/05/2018 21:37:28
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2018 : 21:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:

I onda poslije trpa MCU filmove zajedno u isti koš sa DCEU filmovima






Sramota me kao nikada u životu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2018 : 21:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano


Ajde jedino što valja tu je Man of Steel. Ali usporediti recimo Justice League sa Infinity War-om?



Ispravak, sad me sramota kao nikada u životu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2018 : 21:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske


Ali to ti kažeš. Nije li ti sumnjivo da se nas gomila ne slaže s tobom? A ja pratim američki film skoro 40 godina i gledao sam sve što iole vrijedi...




Ma meni je to u rangu transformersa
Može to biti koliko god popularno i mogu to svi gledati, ali imam ja oči i pamet da vidim i shvatim da to ništa ne valja


Nije ti sumnjivo što ti jedini imaš oči i pamet? Pametnom bi to bilo sumnjivo...




Jedini? Pa svakom normalnom su to gluparije
Adolescente ne brojimo, oni su u razvoju pa još nemaju razvijen ukus

I nemoj 4 člana ovog foruma mijenjati za "sve"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/05/2018 : 21:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Hebote, supermarče, kako ti nije jasno da ŠVRLJ filmovi nisu isto ko ŽNJRLJ filmovi. To je skroz drugi junivers.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2018 : 21:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

quote:

quote:
Isto tako, Xmen i Deadpool su Marvel, koliko znam pa ne znam što je čudno što sam prigovorio da nisu navedeni u pollu.


Jesu Marvel, ali ne spadaju u MCU. Naslov topica jasno govori na koje se filmove misli.




Ne znam kome je jasno…
To su Marvelovi filmovi, meni je logično da su uključeni u "Marvelov filmski svemir"


Nije tebi ništa jasno već tjeraš svoju drvenu filozofiju. Marvel cinematic universe broji 19 filmova i to je tako bez obzira šta ti znao ili htio.




Ma ne tjeram ja svoju filozofiju, nego sam lijepo objasnio da sam mislio da su Marvelovi filmski likovi u Marvelovom filmskom svemiru
Nisam znao da ima luđaka što prate to detaljno
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/05/2018 : 21:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Hebote, supermarče, kako ti nije jasno da ŠVRLJ filmovi nisu isto ko ŽNJRLJ filmovi. To je skroz drugi junivers.





Ne kradi mi svjetla pozornice
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/05/2018 : 22:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

quote:

quote:
Isto tako, Xmen i Deadpool su Marvel, koliko znam pa ne znam što je čudno što sam prigovorio da nisu navedeni u pollu.


Jesu Marvel, ali ne spadaju u MCU. Naslov topica jasno govori na koje se filmove misli.




Ne znam kome je jasno…
To su Marvelovi filmovi, meni je logično da su uključeni u "Marvelov filmski svemir"


Nije tebi ništa jasno već tjeraš svoju drvenu filozofiju. Marvel cinematic universe broji 19 filmova i to je tako bez obzira šta ti znao ili htio.




Ma ne tjeram ja svoju filozofiju, nego sam lijepo objasnio da sam mislio da su Marvelovi filmski likovi u Marvelovom filmskom svemiru
Nisam znao da ima luđaka što prate to detaljno


A ja nisam znao da ti stvarno jesi trol. A trolove ne treba hraniti...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 03/05/2018 : 22:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske



S ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata? Jbt ti stvano nemaš blage veze o filmu. Da im je to cilj a ne vrlo dobra priča onda je i meni cilj eto bacati pare u wc školjku. Svaki, ali baš SVAKI studio, svaki redatelj krene u kreaciju filma misleći da će to biti remek djelo i da će zaraditi brdo para. Većini to ne uspije, ali nitko, ali baš NITKO neće ići s namjerom da napravi loš film, a upravo bi ekvivalent tome bio "cilj ubacivanja što više specijalnih efekata".




daj upiši u gugl Michael Bay pa se ispričaj cijelom forumu



Za Transformerse se slažem, ali opet ću reći, stavljati MCU filmove u isti koš s eto recimo Transformers filmovima govori da znaš o filmovima koliko i ja o cijepanju atoma. A i da ti je ukus na razini onih cigana što po kafićima žicaju par lipa

Edited by - FelipeKajetano on 03/05/2018 22:25:29
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/05/2018 : 22:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Infinity war vodi iako ga većina nije gledala...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 03/05/2018 : 22:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Infinity war vodi iako ga većina nije gledala...



pa kladim se i da većina koji su glasali za druge filmove nije gledala Infinity War, zapravo i mnoge druge, već samo eto glasaju bezveze, tj trolaju
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/05/2018 : 22:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Glasa sam za Iron Man 3, meni savrseni superherojski film..dosta od ovog popisa nisam gleda ali tesko da mi nesto moze skinit ovo..

Sta se tice DC-a tu mi je i dalje Burtonov Batman neprikosnoven, solidna mi je Wonder Woman, sve ostalo je za zaborav, Justice League je totalno smece, polazem velike nade u Aquamana..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 03/05/2018 22:38:34
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 03/05/2018 : 22:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Glasa sam za Iron Man 3, meni savrseni superherojski film..dosta od ovog popisa nisam gleda ali tesko da mi nesto moze skinit ovo..

Sta se tice DC-a tu mi je i dalje Burtonov Batman neprikosnoven, solidna mi je Wonder Woman, sve ostalo je za zaborav, Justice League je totalno smece, polazem velike nade u Aquamana..



Pa čemu onda glasanje ako nisi gledao dosta s tog popisa? Glasanje je onda potpuno besmisleno
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/05/2018 : 23:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano



Pa čemu onda glasanje ako nisi gledao dosta s tog popisa? Glasanje je onda potpuno besmisleno



Pa objasnia sam, Iron Man 3 mi je ono 10/10..Winter Soldier mi je odma do njega, Thor sam gleda samo prvi, ne sumnjam da su i sljedeca dva na istoj razini..Civil War nisam gleda ali cita sam recenzije fanova koji su pisali da je strip izmasakriran tako da to ni necu gledat jer sam veliki fan stripa..Avengerse prve sam gleda ali ti team-upovi mi opcenito nisu napeti..

Jedino sta bi moga dati sansu od ovih sta nisam gleda je Black Panther, ali ka sta sam napisa Iron Man 3 mi je cista desetka..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 03/05/2018 23:05:38
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000