forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zašto Julia ne prolazi?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 05/06/2018 : 10:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Julia je jedan od najboljih dugovječnih SBE serijala! Od Berardija nešto najbolje što je napisao, bolje od Kena.
Iako su žanrovski slični, Nick Raider mi je skoro pa nečitljiv, dok kod Julije uživam u svakoj novoj epizodi.
Ne znam zašto se bolje ne prodaje, možda zbog toga što nijedan "noviji" serijal ne prolazi dobro, a moguće da je i problem u tome što tog stripa nema na kioscima, može se nabaviti isključivo u striparnicama.



Apsolutno se slažem. Dodajem da isto ono zbog čega me oduševio Ken Parker vrijedi i za Juliju. Mislim da je prava riječ u književnom žargonu - neočekivani obrat!

---

<b></b>
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2018 : 10:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23

Do sad sam kupio svaki broj, i nastavio bih.


Pa i nastavicemo. Nece valjda stati. Imamo 44 broja i dva specijala... ja cu uzesti svaki broj.
Nego, da pitam nesto. Da li vam se kod prvih brojeva desilo da dobijete korice stripa sa namreskanim plastifikatom?
Meni je takvih par brojeva. Bio sam kupio i par duplih ali stvar je bila ista. Poslje prvih par brojeva nije se vise dogadala ova greska.
Koliko se sjecam Darkwood se nastavio na Van Goga, a nakon nekog vremena je dostampao te prve brojeve. E pa kod njih je taj, da tako kazem , "namreskani plastifikat".

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/06/2018 : 11:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by hrvoje23

Do sad sam kupio svaki broj, i nastavio bih.


Pa i nastavicemo. Nece valjda stati. Imamo 44 broja i dva specijala - almanaha... ja cu uzesti svaki broj.
Nego, da pitam nesto. Da li vam se kod prvih brojeva desilo da dobijete korice stripa sa namreskanim plastifikatom?
Meni je takvih par brojeva. Bio sam kupio i par duplih ali stvar je bila ista. Poslje prvih par brojeva nije se vise dogadala ova greska.
Koliko se sjecam Darkwood se nastavio na Van Goga, a nakon nekog vremena je dostampao te prve brojeve. E pa kod njih je taj, da tako kazem , "namreskani plastifikat".




Da, ista stvar i kod mene. Na nekoliko brojeva se to namreškalo. 'Prešao' sam preko toga. Pitao sam Ratka u Lastanu - nije znao zašto je to tako.
Van Goghove sam zamijenio Darkwoodovim izdanjima. Pravo je vrijeme da nas iznenade i redovnim brojem ili pokretanjem specijalaca.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/06/2018 : 11:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by hrvoje23

Do sad sam kupio svaki broj, i nastavio bih.


Pa i nastavicemo. Nece valjda stati. Imamo 44 broja i dva specijala - almanaha... ja cu uzesti svaki broj.
Nego, da pitam nesto. Da li vam se kod prvih brojeva desilo da dobijete korice stripa sa namreskanim plastifikatom?
Meni je takvih par brojeva. Bio sam kupio i par duplih ali stvar je bila ista. Poslje prvih par brojeva nije se vise dogadala ova greska.
Koliko se sjecam Darkwood se nastavio na Van Goga, a nakon nekog vremena je dostampao te prve brojeve. E pa kod njih je taj, da tako kazem , "namreskani plastifikat".




Da, ista stvar i kod mene. Na nekoliko brojeva se to namreškalo. 'Prešao' sam preko toga. Pitao sam Ratka u Lastanu - nije znao zašto je to tako.
Van Goghove sam zamijenio Darkwoodovim izdanjima. Pravo je vrijeme da nas iznenade i redovnim brojem ili pokretanjem specijalaca.



očito nisi u toku...
Član maelstorm ..o izdavanju julije..citiram..
"Nažalost, Julia je kod nas do daljnjeg stopirana, nije isključeno ni da je završila za sva vremena.
Šteta što se Darkwood ne povuče primerom Veselog četvrtka i bar nastavi Juliu da izdaje u obliku knjiga sa 3 ili 4 epizode."

topic... Ultimate Julia - Julia fanovi..02.04.2018.


10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 05/06/2018 11:42:35
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2018 : 11:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
E da. Almanacco di giallo, sto bi taljani rekli. U njih to "zuto" oznacava kriminal. Ja sam nabavljao direktno iz Srbije i neke preko SNK, ali jedni i drugi primjerci su bili namreskani. Razlog nepoznat. Da, neka puste i specijalce, naravno. Nek i ubrzaju ritam izlaska redovnih. Koliko vidim ljudima se strip svida. ☺

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/06/2018 : 11:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
znaci ovo izdaje darkvud
dokle su i zašto su stali?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 05/06/2018 : 11:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
kojim ljudima? nama 50- tak.....
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 05/06/2018 : 11:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Preduhitri me risbozg, zato (moguće "Zbogom Julia") sam pokrenuo topic ali izgleda ovdje nema baš puno onih koji pripadaju sigurno velikoj grupi koja je započela pa digla ruke od serijala jer je očigledno došlo do toga ili nisu voljni pisati.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 05/06/2018 11:48:38
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2018 : 11:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

kojim ljudima? nama 50- tak.....


Pa ako 300 ljudi uredno pokupuje svaki Libellusov primjerak, nije vrag da nema vise nas koji ce kupiti sta ja znam...400-500 lijepo uradenih a jeftinih Julia?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 05/06/2018 : 11:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ne znam koji je bio početni tiraž i ritam izdavanja ali da se dođe u situaciju da je serijal pred gašenjem po meni se treba rasuti nekih 40% kupaca u odnosu na prvih 5-6 brojeva.

loading...
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 05/06/2018 : 12:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by hrvoje23

Do sad sam kupio svaki broj, i nastavio bih.


+1


+1

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/06/2018 : 12:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Meni ne smeta što je ženski lik glavni, više me smeta što je neoriginalan jer su uzeli lik Hepburnice.



Tako je, u pravu si, zato mi je taj lik pomalo iritantan.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/06/2018 : 13:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Onda su svi likovi neoriginalni
Velika većina je nacrtana po slavnim glumcima
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 05/06/2018 : 13:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by hrvoje23

Do sad sam kupio svaki broj, i nastavio bih.


Pa i nastavicemo. Nece valjda stati. Imamo 44 broja i dva specijala - almanaha... ja cu uzesti svaki broj.
Nego, da pitam nesto. Da li vam se kod prvih brojeva desilo da dobijete korice stripa sa namreskanim plastifikatom?
Meni je takvih par brojeva. Bio sam kupio i par duplih ali stvar je bila ista. Poslje prvih par brojeva nije se vise dogadala ova greska.
Koliko se sjecam Darkwood se nastavio na Van Goga, a nakon nekog vremena je dostampao te prve brojeve. E pa kod njih je taj, da tako kazem , "namreskani plastifikat".




Da, ista stvar i kod mene. Na nekoliko brojeva se to namreškalo. 'Prešao' sam preko toga. Pitao sam Ratka u Lastanu - nije znao zašto je to tako.
Van Goghove sam zamijenio Darkwoodovim izdanjima. Pravo je vrijeme da nas iznenade i redovnim brojem ili pokretanjem specijalaca.



očito nisi u toku...

"Nažalost, Julia je kod nas do daljnjeg stopirana, nije isključeno ni da je završila za sva vremena.




nisam u toku, i nažalost nisam ovo znao..
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2018 : 15:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao da je u pitanju stopiranje Julije od strane Darkwooda. Zao mi je sto to cujem. Ali nakon stopiranja Alan Forda, ne bi me trebalo nista iznenaditi...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/06/2018 : 15:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nisam znao da je u pitanju stopiranje Julije od strane Darkwooda. Zao mi je sto to cujem. Ali nakon stopiranja Alan Forda, ne bi me trebalo nista iznenaditi...



najbolje se stopira a drek pluta i ide dalje...Zašto????..dokad budu takvi kupci???

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 05/06/2018 : 15:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
DW neće više Juliju?!? A u pm...

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/06/2018 : 16:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
O jebemu, šteta.

Rado san je čita ko procedural, daleko je to od odličnog stripa al uvik volin pročitat nešto šta ima veze s kriminologijom.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

emir34
Starting Member

18 Posts

Member since 12/02/2015

Posted - 05/06/2018 : 18:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emir34 a Private Message  Reply with Quote
Julija je odličan serijal. Imam sve brojeve čak imam i rezervu one rasprodane od broja 33 do 40. Perfektan serijal.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 05/06/2018 : 19:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Ne želim previše pametovati jer nisam pročitao dovoljno da bih izvukao zaključak.Znam da su me kod Julije privukle lijepo urađene naslovne,pa sam nabavio prvih 5 plus 3-4 broja poslije broja 10. Prva tri su ako se nevaram jedna priča i to mi se svidjelo ali sam stekao dojam da su teme pokupili iz filmova.DOBRO nema strip junaka koji nema nešto iz filmova ali stavio bih je u vrstu stripova koje mogu pročitati, ali ne i vratiti se istima još jednom.Šteta da je dogurala do 40 setak brojeva pa stala kao i Dampyr kod VČ.valjda će nastaviti sa nekom alternativom a ne samo tako ugasiti.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/06/2018 : 21:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Anto_123

Ne želim previše pametovati jer nisam pročitao dovoljno da bih izvukao zaključak.Znam da su me kod Julije privukle lijepo urađene naslovne,pa sam nabavio prvih 5 plus 3-4 broja poslije broja 10. Prva tri su ako se nevaram jedna priča i to mi se svidjelo ali sam stekao dojam da su teme pokupili iz filmova.DOBRO nema strip junaka koji nema nešto iz filmova ali stavio bih je u vrstu stripova koje mogu pročitati, ali ne i vratiti se istima još jednom.Šteta da je dogurala do 40 setak brojeva pa stala kao i Dampyr kod VČ.valjda će nastaviti sa nekom alternativom a ne samo tako ugasiti.


Ako ugase Juliju, ne znam sto bi joj bila alternativa...pa ona je sama po sebi i zanru koji nosi alternativa u mahom macho Binelliju. Za Dampyra ima jos nade...izlazi, sporo, al izlazi...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 05/06/2018 : 22:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Ne verujem da ce je ugasiti, ista je situacija kao i sa Konanom (DMS).

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/06/2018 : 22:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Ne verujem da ce je ugasiti, ista je situacija kao i sa Konanom (DMS).



a to je kakva situacija ?????

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 05/06/2018 : 22:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Konstantno isti pajac ulijece prvi kad se povede tema o juliji s upisom da je julia zena i da to nemoze proci. O boze. Ma reka sam sebi necu navracati ovdje dok je lito i sezona, ali opet uletim i nazivciram se. Dalje nisam ni cit topic nit imam volje dati svoje misljenje o juliji koju sam procitao vise od 100 komada.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 05/06/2018 : 23:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emir34

Julija je odličan serijal. Imam sve brojeve čak imam i rezervu one rasprodane od broja 33 do 40. Perfektan serijal.



meni fale 3 pa ako ih mislis prodavati...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000