forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 FIBRA za neznalice
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

ziki
New Member

242 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 16/09/2018 :  02:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Ponekad mi se dogodi da mi nešto smeta na crtežu, bio on CB ili kolor, no jednom kad priča ponese crtež postaje sredstvo i fokus ode na priču, a sam crtež dobije puni smisao.
Go to Top of Page

Peyo
Senior Member

Croatia
2855 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 16/09/2018 :  11:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Humbert Coe
Pola Mironovih djela nije ni za trojku. A znao sam vidjeti i inkunabule bez naslovnica...

Go to Top of Page

RaoulDuke
Starting Member

72 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 10/10/2018 :  18:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Imam par izdanja fire,neke albume,kolorke,žive mrtvace...
Sjećam se da sam davno čitao nekog marvela mislim da je pisalo 1602 i nije me nešto pretjerano oduševilo,zanima me razlika između toga i stripova koje izdaje fibra?

Nema ti tu razlike. Sve ti je to isto. Nekakve črčkarije i tekstovi u oblačićima.
Go to Top of Page

angeliczg
New Member

Croatia
199 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 10/10/2018 :  18:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message  Reply with Quote
Kupovanje 10 knjiga nakon 30 godina nečitanja je kao pucanj u mraku. Moja preporuka - prvo prošeći do neke knjižnjice koja je puna stripova. Sjedni i kreni listati. Pogledaj što je kako nacrtano. Ako se uhvatiš da čitaš u samoj knjižnici i želiš čitati dalje - to su očito kandidati za kupnju/detaljnije proučavanje. Također mi je nevjerojatno da nakon 30 godina nemaš apetita/želje pristupiti stripu drugačije. "Maus" je jako bitno djelo ali ti ga ne bih preporučio dok ne pročitaš bar 100 stripova sada. I čitati "Mausa" u boji bi bilo prilično degradirajuće ali ti ne možemo objasniti zašto dok ga ne pročitaš.
"V for Vendetta" pak ima malo grublji crtež no kad se udubiš i shvatiš kompleksnost svih dijelova - crtež postaje manje bitan.
Uglavnom sve od Fibre ima neku vrijednost u svijetu stripa jer takav je Markov ukus izdavanja - no to ne znači da se meni ili tebi treba svidjeti baš sve. Dapače - neke stripove treba pročitati da bi ih smislenije mrzio :)
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
2003 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/10/2018 :  18:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pregledaj si topice o naslovima koji te interesiraju, tako ćeš najbolje saznati nešto o njima i vidjeti kakva su mišljenja forumaša. Također baci oko na topic Fibrarijum gdje imaš jako puno osvrta i rasprava o pojedinim naslovima.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
1550 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/10/2018 :  18:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A po meni teško da će ti nešto pomoći ako privju nije...kao da je tuđe mišljenje bitno, svi smo različiti ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
25531 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/10/2018 :  18:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Tonka,
Čuvari, Maus, Metabaruni,Sam samcat i Ponos vragova
Eto kreni s tim
Go to Top of Page

Kerempir
New Member

201 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 16/10/2018 :  19:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Hvala na preporuci, nije točno da nemam volje za pristupiti stripu drugačije, da je tako ne bi me zanimala Fibra

Gledam si uzeti Habibi,VAM i indijasnko ljeto.
Može li netko više napisati?
Gledao sam kratko na Fibrinom sajtu, dio koji je besplatan.

Meni je to sve bezveze, kao bonellijevac kreni prvo sa zlato i krv, pa ćemo popričati dalje.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
26737 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/10/2018 :  19:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Izuzevski Ken Parkera, uzmi Punishera, Ubojicu, Marsal Bass, Skalpirani, Zivi mrtvaci, Hombre, Frank Cappa, Kriminal, Bilo jednom u Francuskoj, Bosanske basne, Dzin, Vrh bogova, Fotograf (ne znam da li je za tebe?), Evropa (ovaj je sigurno za tebe, sad0 kad radis vani ;D), Svagdanja borba...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000