forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 291 - Starac s brda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/08/2018 : 15:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

tako meni treba broj 11 a žena vadi 200 kila stripova sve okolo 11
znoji se :D



Naravno da se znoji, davno je bio broj 11 i treba ga iskopati ispod onih 280.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/08/2018 : 23:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DODSFERD

Upravo saznao odličnu vijest iz pouzdanih izvora; Ludens će tiskati dodatni tiraž ovog broja sa starim nazivom za sve nostalgičare.
Svaka čast Berniju što vodi računa o željama svojih kupaca.


Jel to stvarno ili neka zezancija


Da li ima netko taj primjerak sa zs naslovom?
Odlična vijest ako je istinita, uzeo bi ovaj primjerak sa zs naslovom.
Ludens, napokon malo sluha za kupce!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/08/2018 : 05:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
[i]
[quote][i]



Da li ima netko taj primjerak sa zs naslovom?
Odlična vijest ako je istinita, uzeo bi ovaj primjerak sa zs naslovom.
Ludens, napokon malo sluha za kupce!


Samo u striparnicama, kontaktiraj stripovi na kvadrat. Požuri, jer su zalihe ograničene.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/08/2018 : 07:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Cccc...decki nije ljepo da se sprdate sa nostalgicarima...da nije ludens u pitanju covjek bi jos povjerovao da su dio tiraza dali tiskati sa dnevnikovom naslovnicom...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/08/2018 : 07:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by zeljko

tako meni treba broj 11 a žena vadi 200 kila stripova sve okolo 11
znoji se :D



Naravno da se znoji, davno je bio broj 11 i treba ga iskopati ispod onih 280.


I ko zavraga stripovi stoje gore negdje zabiti, pa "jadnica" mora uzet one ljestve ne bi li ih dohvatila.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/08/2018 : 08:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Cccc...decki nije ljepo da se sprdate sa nostalgicarima...da nije ludens u pitanju covjek bi jos povjerovao da su dio tiraza dali tiskati sa dnevnikovom naslovnicom...


pa nostalgičar Dodsferd je započeo a ja pokušavam Tonki pokazati da je humor dobar, pa da krene čitati Chico specijalce
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/08/2018 : 10:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by teller

Cccc...decki nije ljepo da se sprdate sa nostalgicarima...da nije ludens u pitanju covjek bi jos povjerovao da su dio tiraza dali tiskati sa dnevnikovom naslovnicom...


pa nostalgičar Dodsferd je započeo a ja pokušavam Tonki pokazati da je humor dobar, pa da krene čitati Chico specijalce


ciko specijali su jos jedini humor na kioscima..nekima se ne svida ali boljeg necete kupiti...meni su svo jednako dragi...ima i poslje Nolita/ferri odlicnih prica..to je ko da bibne neko da poslje magnus/bunkera 75 broja alan ford vise ne vredi..a znamo da je bilo jos bar do 300 broja vrhunskih alan fordova..citajte cika seprtlju..on nije udar ma vas mozak....bar ne veci od novosti na tv...internetu..novinama..facebuku...i ostalim sranjima.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/08/2018 : 14:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
[i]
[quote][i]



Da li ima netko taj primjerak sa zs naslovom?
Odlična vijest ako je istinita, uzeo bi ovaj primjerak sa zs naslovom.
Ludens, napokon malo sluha za kupce!


Samo u striparnicama, kontaktiraj stripovi na kvadrat. Požuri, jer su zalihe ograničene.


Hvala, ali mislim ako Columbo ne bude imao, ništa od toga.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/08/2018 : 14:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by teller

Cccc...decki nije ljepo da se sprdate sa nostalgicarima...da nije ludens u pitanju covjek bi jos povjerovao da su dio tiraza dali tiskati sa dnevnikovom naslovnicom...


pa nostalgičar Dodsferd je započeo a ja pokušavam Tonki pokazati da je humor dobar, pa da krene čitati Chico specijalce



Jesi me, ulovio sam se kao najgluplja riba
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2018 : 22:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Eto, nakon skoro 30 godina ponovo sam pročitao ovu priču, i unatoč velikom vremenskom razmaku ostalo mi je u sjećanju barem 80% scena.
To dovoljno govori koliko je dobra, pogotovo kada uzmem u obzir da novije Zagore zaboravljam nakon samo godinu dana.
Sigurno da nije potpuno isti osjećaj kao kada sam imao 10 godina, ali ne mogu ni reći da ju je pregazilo vrijeme.
Priče ovakve tematike je danas nemoguće ponoviti, a vjerujem da ću se uskoro uvjeriti u to kada pročitam zadnji specijal i maxi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/08/2018 : 11:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
[i]
[quote][i]



Da li ima netko taj primjerak sa zs naslovom?
Odlična vijest ako je istinita, uzeo bi ovaj primjerak sa zs naslovom.
Ludens, napokon malo sluha za kupce!


Samo u striparnicama, kontaktiraj stripovi na kvadrat. Požuri, jer su zalihe ograničene.


Hvala, ali mislim ako Columbo ne bude imao, ništa od toga.


Nema sto Columbo nema...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/08/2018 : 11:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by teller

Cccc...decki nije ljepo da se sprdate sa nostalgicarima...da nije ludens u pitanju covjek bi jos povjerovao da su dio tiraza dali tiskati sa dnevnikovom naslovnicom...


pa nostalgičar Dodsferd je započeo a ja pokušavam Tonki pokazati da je humor dobar, pa da krene čitati Chico specijalce


ciko specijali su jos jedini humor na kioscima..nekima se ne svida ali boljeg necete kupiti...meni su svo jednako dragi...ima i poslje Nolita/ferri odlicnih prica..to je ko da bibne neko da poslje magnus/bunkera 75 broja alan ford vise ne vredi..a znamo da je bilo jos bar do 300 broja vrhunskih alan fordova..citajte cika seprtlju..on nije udar ma vas mozak....bar ne veci od novosti na tv...internetu..novinama..facebuku...i ostalim sranjima.


S ovim se covjek mora sloziti.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/08/2018 : 15:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Konačno mi danas iz SNK stigla verzija sa starim imenom, svaka čast na ovome.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12840 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 27/08/2018 : 15:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
[i]
[quote][i]



Da li ima netko taj primjerak sa zs naslovom?
Odlična vijest ako je istinita, uzeo bi ovaj primjerak sa zs naslovom.
Ludens, napokon malo sluha za kupce!


Samo u striparnicama, kontaktiraj stripovi na kvadrat. Požuri, jer su zalihe ograničene.


Hvala, ali mislim ako Columbo ne bude imao, ništa od toga.


Nema sto Columbo nema...



Šteta što ne ažurira stranicu malo bolje... Ima dosta toga što nema na stranicama
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/08/2018 : 16:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Stranica, I takav vid poslovanja mu je relativno nov. Ali njegovo ime I ugled su prica za sebe. Tako da, covjek je, sto reci; autoritet.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12840 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 27/08/2018 : 18:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Stranica, I takav vid poslovanja mu je relativno nov. Ali njegovo ime I ugled su prica za sebe. Tako da, covjek je, sto reci; autoritet.



I prepuna skladišta.Da ne spominjem kako je uvijek pogodan za fer dogovor.
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 27/08/2018 : 19:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD


Priče ovakve tematike je danas nemoguće ponoviti



što bi bilo nemoguće, pa nije valjda zabranjena ta tematika. uostalom, ovo je manje-više neka verzija vukodlaka, majmunodlak. pa buretov ne tako davni vukodlak uopće nije loš. vjerojatno si htio reći da je danas za tebe nemoguće ponoviti tako dobru priču.

ja još nisam pročitao ovaj dio. prva dva su mi bila odlična, ali opekao sam se na hagotu nedavno čiji mi je završni dio bio blijed nakon odličnog početka i sredine, tako da mi se čak marolla sa svojim hellgateom u plamenu popeo na prvo mjesto najboljeg debija ikad na zagoru.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/08/2018 : 19:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Džedson

quote:
Originally posted by DODSFERD


Priče ovakve tematike je danas nemoguće ponoviti



što bi bilo nemoguće, pa nije valjda zabranjena ta tematika. uostalom, ovo je manje-više neka verzija vukodlaka, majmunodlak. pa buretov ne tako davni vukodlak uopće nije loš. vjerojatno si htio reći da je danas za tebe nemoguće ponoviti tako dobru priču.


Upravo to, u brzini izostavio koju riječ.
Općenito novije priče o raznim čudovištima, zvijerima i sličnim spodobama nisu na toj razini, iako mi je Pun mjesec bila jako dobra.
Ali, iz te priče sam barem pola scena zaboravio iako je prošlo samo 4 godine od čitanja, a Tonkino prokletstvo ostaje u sjećanju i nakon 29.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 27/08/2018 19:25:38
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/08/2018 : 20:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Džedson
ja još nisam pročitao ovaj dio. prva dva su mi bila odlična, ali opekao sam se na hagotu nedavno čiji mi je završni dio bio blijed nakon odličnog početka i sredine



Izgleda da tebi priča nije ostala u sjećanju kao meni jer si valjda zaboravio da si je ranije čitao, ovdje si čak ostavio i komentar. http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-960-962-tonkino-prokletstvo/730/#D%C5%BEedson

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/08/2018 : 00:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by ivanl

Stranica, I takav vid poslovanja mu je relativno nov. Ali njegovo ime I ugled su prica za sebe. Tako da, covjek je, sto reci; autoritet.



I prepuna skladišta.Da ne spominjem kako je uvijek pogodan za fer dogovor.


Vise nego fer. Zato malo reklame ne skodi...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Terminator
New Member



Bulgaria
195 Posts

Member since 26/06/2003

Posted - 28/08/2018 : 11:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Terminator a Private Message  Reply with Quote
Broj je dosta dobar, sviđa mi se taj odnos Zagora i Tonke, kao kulminacija prethodna dva broja. Prepreke koje je Toninelli ubacio malo su mi isforsirane. Sad se tu odjednom nađe netko tko bi zaradio na beštiji, pa skretanje na grizlija, to je oduzelo previše vremena i kad smo već došli kod starca na brdu, sve se svelo na spravljanje napitka i jednu završnu transformaciju. Šteta, jer tu se moglo ubaciti malo više o povijesti preobrazbe, koga je tip sve izliječio itd. Ali okej.

8/10.

I am the law.
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 28/08/2018 : 12:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Džedson
ja još nisam pročitao ovaj dio. prva dva su mi bila odlična, ali opekao sam se na hagotu nedavno čiji mi je završni dio bio blijed nakon odličnog početka i sredine



Izgleda da tebi priča nije ostala u sjećanju kao meni jer si valjda zaboravio da si je ranije čitao, ovdje si čak ostavio i komentar. http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-960-962-tonkino-prokletstvo/730/#D%C5%BEedson




ma sve sam ja njih čitao iz zs. stvar je u tome da je to bilo većinom u prvoj polovici 90tih. tada mi je 90 posto zagora bilo vrh vrhova, uključujući i džinovskog krakena, troglavu aždaju, onu castellijevu sa otokom kaj je crtao segna, ma sve i dylan dog mi je bio zakon. sad sam nedavno jedva živ pročitao, čisto u ime nostalgije stare dnevnikove dylane, ma užas

kad sam se tek prijavio na ovaj forum, ostavio sam nekih dva tri komentara onako po sjećanju, ali sam uporedo čitajući ekstru skužio 15-20 godina kasnije imam prilično drugačiju percepciju i da mi je veliki dio tih starih priča puno lošiji nego što sam ih se sjećao.

zato mi je, kada sad čitam ekstru važan moj sadašnji dojam, koji se često razlikuje od ondašnjeg. jebiga, boselli me pokvario, oću megalomanske priče gdje je sudbina svemira na kocki zezam se malo, ali stvarno je primjerice toninelli previše nisko letio s ambicijama i tim nekakvim kratkim pričicama i lokalnim čarkicama. kod nolitte, pak, mi je jedan dobar dio priča opasno zgazilo vrijeme, dok se druge još junački drže.

evo, primjerice, siguran sam da sam ostavio komentar sa visokim ocjenama za raskrinkanog vampira. da sad ocjenjujem, dao bi castelliju neku mizeriju za scenarij, ferriju ostavio visoku, jer je odradio odličan posao. kad sam to čitao u extri, ajoj ali neka te pozitivne ocjene tamo, neću ništa dirati.

ali za ovu priču čak mislim da će moj tadašnji komentar odgovarati sadašnjem dojmu. napišem čim pročitam.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/08/2018 : 13:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Koja slučajnost, upravo mi je Castellijev vampir na redu za čitanje u Klasiku jer sam riješio sve zaostatke iz extra serije.
Onda mi taj vampir bio jako dobar, nadam se da sada neću ''otkriti'' neke veće nedostatke.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/08/2018 : 14:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terminator

Broj je dosta dobar, sviđa mi se taj odnos Zagora i Tonke, kao kulminacija prethodna dva broja. Prepreke koje je Toninelli ubacio malo su mi isforsirane. Sad se tu odjednom nađe netko tko bi zaradio na beštiji, pa skretanje na grizlija, to je oduzelo previše vremena i kad smo već došli kod starca na brdu, sve se svelo na spravljanje napitka i jednu završnu transformaciju. Šteta, jer tu se moglo ubaciti malo više o povijesti preobrazbe, koga je tip sve izliječio itd. Ali okej.

8/10.


Meni su prepreke na putu pun pogodak da baš ne ispadne kako je bilo jednostavno doći do Hogala.
A ona scena kada Tonka iskoči iz kola i gologuz trči kroz šumu stvarno vrhunska.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/08/2018 : 11:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by ivanl

Stranica, I takav vid poslovanja mu je relativno nov. Ali njegovo ime I ugled su prica za sebe. Tako da, covjek je, sto reci; autoritet.



I prepuna skladišta.Da ne spominjem kako je uvijek pogodan za fer dogovor.


Osobno sam se upoznao s njim ove godine, nema se što za nadodati.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000