forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2019 : 18:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Za 20 kn radije koristi rupice na kajšu 😂😂😂😂
Čemu ta opterećenost točnom kilažom. Puno su bitnije stvari tlak, razina šećera, kolesterol, udio masnoće....
Ako misliš kupovat vagu od 20 kn onda radije odi u apoteku pa se izvaži besplatno kad si u prolazu.


Išao sam pa mi je onda tetica rekla da joj je malo neugodno što se skidam u apoteci i da više ne dolazim...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/03/2019 : 19:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by sumohrvat

Za 20 kn radije koristi rupice na kajšu 😂😂😂😂
Čemu ta opterećenost točnom kilažom. Puno su bitnije stvari tlak, razina šećera, kolesterol, udio masnoće....
Ako misliš kupovat vagu od 20 kn onda radije odi u apoteku pa se izvaži besplatno kad si u prolazu.


Išao sam pa mi je onda tetica rekla da joj je malo neugodno što se skidam u apoteci i da više ne dolazim...




A da, i ja se volim u gaćama vagat zaboravio sam na taj "problem" što se tiče vaganja u apoteci

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/03/2019 : 19:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Pa ne važeš se u gaćama nego oduzmi kilo, dva... ovisno koliko robe imaš i riješen problem. Ili se važi u istoj robi. Ionako je bitna razlika u kilaži, tj.koliko si postigao treningom nego sam iznos kilograma.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2019 : 19:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by sumohrvat

Za 20 kn radije koristi rupice na kajšu 😂😂😂😂
Čemu ta opterećenost točnom kilažom. Puno su bitnije stvari tlak, razina šećera, kolesterol, udio masnoće....
Ako misliš kupovat vagu od 20 kn onda radije odi u apoteku pa se izvaži besplatno kad si u prolazu.


Išao sam pa mi je onda tetica rekla da joj je malo neugodno što se skidam u apoteci i da više ne dolazim...




A da, i ja se volim u gaćama vagat zaboravio sam na taj "problem" što se tiče vaganja u apoteci


Tko je spominjao ikakve gaće...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/03/2019 : 20:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Tko je spominjao ikakve gaće...




Obi, bio ja danas u gradu i reko, idem se zaletit do apoteke čisto da upitam jel imaju oni tu vagu da izmjerim BF. Ispočetka me malo čudno pogledali, a onda rekli da pričekam dok je potraže (valjda nitko to ne traži da mjeri ) pa su našli u ormaru jednom, zapravo ista vaga koju je Sumo linkao iz Pollea, ona što dođe valjda 1000 kn.

Ženska me pozvala iza pulta u jednu prostoriju, morao sam skinuti naravno tenisice i čarape (bos), ostalo nisam morao ništa skidati. Ukupna kilaža mi je bila danas sa odjećom (a dosta sam imao odjeće na sebi pošto je jutros bilo prilično hladno), izbacilo je 76,3 kg Što znači da je ova moja kućna vaga točna onda, tu negdje. A ovih dana mi pokazuje 74 i nešto sitno.

Uglavnom, stao na tu vagu i onda imaš kao neke dvije ručke koje držiš (kao kad voziš bicikl) i držiš to nekih 10-15 sekundi. I ženska ti očita sve i objasni zašto je što, iako u 5 minuta mi je rekla 100 info tako da ne može čovjek sve ni zapamtit. Prije vage sam samo morao reći koliko imam godina i svoju visinu.

Ispitala me i zašto me to zanima, pa koliko dana treniram u tjednu, tko mi radi program za treniranje i čudo toga, a ja mislio izvagat se i gotovo odmah Ali ok, bilo je zanimljivo. I da, ta usluga se plaća 15 kn (ali opet super tako otić kod njih nego dat 1000 kn za vagu, planiram opet otići na ljeto to izmjeriti, čisto da vidim jel se što promijenilo.)

Ovaj BMI (engl. Body Mass Index) mi je čak rekla da i nije toliko važno za nas koji bildamo, važniji je za osobe koji ne vježbaju (i ona je počela onu priču "mišići su teži...."). Ali što se tiče i njega, tu sam u dozovoljenim granicama.

Evo definicija sa neta:

quote:
BMI - Indeks tjelesne mase (engl. Body Mass Index) je jedan od načina procjene uhranjenosti. Od svih poznatih indeksa, indeks tjelesne mase je najuže povezan s količinom prekomjernog masnog tkiva u ljudskom tijelu.

Sam indeks tjelesne mase nije savršena mjera, jer će više i/ili mišićavije osobe općenito imati viši indeks tjelesne mase, premda će udio masnog tkiva biti relativno nizak, tako da je pri procjeni rizika od razvoja bolesti povezanih s pretilošću važno uzeti u obzir i neke druge mjere koje ukazuju na raspodjelu masnog tkiva u tijelu poput odnosa opsega struka i bokova, ili - još jednostavnije, samo opsega struka.



Što još, e da, BF mi je 19.4 %, znači približno kako sam ja dobio na onoj online stranici. Po papirima koje je izvadila, sve između 8-20% je super. Ja sam znači taman ispod granice.

Također dobiješ i podatak za tzv. visceralnu masnoću. Moja je 7, a kao sve je dobro između 1-9.

Neka definicija sa neta:

quote:
Visceralni (duboki, abdominalni, unutarnji ili trunk) masnoća - ovo je jedna od vrsta masnih naslaga koja se ne akumuliraju u potkožnim slojevima tijela, već oko vitalnih organa trbušne šupljine. Ona je prisutna u tijelu svake osobe i štiti organe od mogućih vanjskih oštećenja, zagrijava ih i bitno je rezervni izvor energije koji će se koristiti u slučaju nužde.

Njegova prisutnost u malim količinama ne uzrokuje štetu čovjeku. Opasno je da ova vrsta masnih naslaga postane kada se u organizmu promatra njezin prenapon. Opskrba krvi unutarnjim organima pogoršava se. Povećava se vjerojatnost pojave kardiovaskularnih bolesti, dijabetesa, onkoloških bolesti.



Dobije se također i postotak mišića, te broj kalorija koje bi trebao unositi da bi ostao na ovoj težini, neki optimalni broj.

Evo usporedba mojeg stanja (lijevo) i slike (desno) koje su granice tih norm. vrijednosti (što mi je danas ispisala na papirić):




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/03/2019 : 20:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Osobno sam pomalo otuđen pa nema šanse da bih otišao u apoteku i tražio tu uslugu. Vjerujem da ova moja vaga važe dosta točno, ali ako se ukaže prilika za digitalnu (da znam da valja i da je jeftina), kupit ću...
Također, ovo od 8-20 posto ima smisla jer sve ispod 20% spada u atletic, a sve ispod 8 posta spada u opasno...Recimo da bi nekih 12-15 % bio sveti gral običnog smrtnika koji želi istesan izgled bez upotrebe kemije. Naravno, ne želi svatko isto. Puno ljudi želi veliku mišićnu masu. Meni osobno jako godi taj nekakav slim izgled - uži struk pa u trokut nagore i ne previše mišića, ali solidna definicija. Polako napredujem u tom smjeru, jedino taj stomačić još opstaje. Možda je to većinom koža, ali nije 6-pak definitivno. Ima vremena. Kaže Švarci da za trbušne treba vremena i da ne možeš ciljati baš njih već treba smanjiti cjelokupnu težinu. I naravno kaže, ništa bez 200 crunches svako jutro.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 12/03/2019 20:52:01
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/03/2019 : 23:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Mogao bi otvoriti temu o svojoj otuđenosti. Kako i što? U sličnoj sam fazi, samo kod mene je " sam sebi dovoljan ". Baš bi htio vidjeti tvoja zapažanja u takvoj fazi života, mišljenje itd.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/03/2019 : 08:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Mogao bi otvoriti temu o svojoj otuđenosti. Kako i što? U sličnoj sam fazi, samo kod mene je " sam sebi dovoljan ". Baš bi htio vidjeti tvoja zapažanja u takvoj fazi života, mišljenje itd.


Nije to faza kod mene nego činjenično stanje. No, borim se pa mi je sada nešto bolje. I nije sam sebi dovoljan, bar ne kod mene.
Pišem o tome tu i tamo na forumu u tih 15 godina kako sam tu. Vjerujem da sam nekima i dosadio pa ipak to ne bih stavljao baš toliko u centar pažnje. Ništa posebno. Klasična socijalna fobija tj. društvena anksioznost. Što bi rekao Mickey Rourke u Barfly: "Ne mrzim ja ljude, samo se osjećam bolje kada mi nisu u blizini". Imao sam periode kada sam pio od ranog jutra i nisam razgovarao ni sa kim po 2 mjeseca.
Od kada sam se zaposlio, prinuđem sam blisko surađivati sa 30 šarolikih individua što je umnogome pomoglo mojoj socijalizaciji. No, još uvijek mi ne odgovaraju nova okruženja i mučno mi je biti kraj ljudi koje ne poznajem...
Ontopic u vezi ovoga - vježbanje pomaže razvijanju većeg samopouzdanja i smanjuje ovaj moj problem pa eto još jedna pozitivna strana fitnesa.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/03/2019 08:18:32
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4814 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/03/2019 : 11:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo.
U svakom sljučaju tjelo vježba je jako bitna za psihu i tijelo , bolje je raditi bez utega .Joga je jedna od vrhunskih aktivosti za sve uzraste i stanja.
Malo sam letimično pratija komentare ,ima gluposti na kvadrat
na pr. da je najbolje poslije sat i po jela vježbati , kakva glupost na kvadrat , Ante je dobro stavija 3 sata .
Kakve čokoladne pločice i druge gluparije , treba jesti kuhanu .hranu ,voće povrće , orašćaste plodove ...... povremeo uzimat vitamine ........

I naravno ne pit alkohol ,drogirat se i pušit

Edited by - RAKOSI4 on 13/03/2019 11:44:01
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/03/2019 : 16:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

ReemCP i Supermark,

hvala na odgovorima. Bas sam potrazio ove cokoladice u Lidl-u, ali sih nisam nasao. Izgleda da nije ista roba u Hr i Sr.



Caleb, bio jučer u gradu pa uslikao da vidiš kako je to ovdje gdje ja kupujem Iako je sad pomalo siromašno, izgleda da je pomama bila za čokoladicama


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/03/2019 : 16:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Osobno sam pomalo otuđen pa nema šanse da bih otišao u apoteku i tražio tu uslugu. Vjerujem da ova moja vaga važe dosta točno, ali ako se ukaže prilika za digitalnu (da znam da valja i da je jeftina), kupit ću...

Vjerojatno je i ta tvoja doma točna, a možeš i napravit mali test, stavi kilogram soli ili šećera, nečega što si siguran da ima toliko kilograma (možeš i uteg) da vidiš koliko će ti izmjerit

quote:
Originally posted by Obi-wan

Također, ovo od 8-20 posto ima smisla jer sve ispod 20% spada u atletic, a sve ispod 8 posta spada u opasno...Recimo da bi nekih 12-15 % bio sveti gral običnog smrtnika koji želi istesan izgled bez upotrebe kemije.

Je, to si se dobro izrazio, 12-15% bi stvarno bilo super idemo laganini pa dokud dospijemo. Nema predaje

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Zanimljivo.
U svakom sljučaju tjelo vježba je jako bitna za psihu i tijelo , bolje je raditi bez utega .Joga je jedna od vrhunskih aktivosti za sve uzraste i stanja.
Malo sam letimično pratija komentare ,ima gluposti na kvadrat
na pr. da je najbolje poslije sat i po jela vježbati , kakva glupost na kvadrat , Ante je dobro stavija 3 sata .
Kakve čokoladne pločice i druge gluparije , treba jesti kuhanu .hranu ,voće povrće , orašćaste plodove ...... povremeo uzimat vitamine ........

I naravno ne pit alkohol ,drogirat se i pušit


Rakosi druže, baš mi drago da si došao u temu Nadam se da samo previše gluposti ne pišemo i ja tako odavna radim, 3h glavni obrok prije treninga, tu negdje, a sat prije samo neki proteinski (lagano nešto, pa čak i voće mislim da može). A dobro dođu te pločice, ja ih ne uzimam svaki dan, ali recimo jučer u gradu dok sam bio u priši dobro došla ta jedna u međuvremenu bolje nego da sam uzeo hamburger ili u pekari nešto, uvijek biram manje zlo

-
-

Evo mog jutros doručka, moram priznat da sam počeo malo oko hrane eksperimentirat, ali sve u cilju da si poboljšam prehranu (još se tražim i ne kužim sve), ali trudim se.

Doručak je bio zobene pahuljice, zbregov od vanilije (oko pola bočice), dodao malo kokosovog brašna, nekoliko malina (u Lidlu su vam na akciji), nekoliko badema i malu žličicu kikiriki namaza, izmiješao sve.

Ljudi moji, fantazija od okusa ali i mislim, bogat doručak proteinima, ugljikohidratima i kvalitetnim mastima. Ako netko ne može bez slatkog, probajte ovo pojest i neće vam past napamet da posegnete za nečim slatkim i radi se o manjem tanjuru, znači umjereno skroz, slikao i nakon jela čisto da vidite da je manji duboki tanjur i da je ovo sasvim dovoljno, fino zasitno.



Jedan od današnjih obroka su bile tortilje, dosta sam čitao da su isto jako zdravi obrok, naravno sve ovisi čim su napunjene. Ove moje su danas bile sa piletinom + šampinjoni, crne masline, tikvice, kapula, paprika babura i paradajz. Samo mogu reći "mljac, mljac" Isto obrok koji si komotno možete spremiti i za večeru (možete piletinu koristit, a možete umjesto nje i tunu, sve po osobnoj želji). -edit: pogotovo idealno za one koji ne mogu bez kruha zamisliti dan, ovdje vas neće tražit kruha..



I posni sir vam je na akciji u Konzumu, ja sam se opremio


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 13/03/2019 16:43:07
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4814 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/03/2019 : 17:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ma naravno sve se jede ,Remi u Lici sigurno imaš dobroga meda , dodaš ga u čokolino s mlijekom i imaš odličan doručak .Nekada se ,bar kod mene kao okrjepa ili stimulasn koristilo žbativeno (utučeno) žumanjce i dodavalo toplo mlijeko , i to pilo , jako je ukusno .Malo se spominje pelud od pčela koji je višestruko bolji i od meda ,može se piti s mlijekom na pr u čašu mlijeka s kakaom ili kraš expresom .Bitno je koristit šta je moguće prirodnije .
Rezultati idu postepeno (neka to bude način života) a ne preko noći .

I da ne zaboravim, nekada su sportaši u utučeno žumanjce miješali prošek i to pili , i to im je bio stimulans .


Edited by - RAKOSI4 on 13/03/2019 17:04:04
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/03/2019 : 17:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, med je isto odličan, baš sam ovom dečku što sa mnom vježba a nema za whey, preporučio da uzme nakon treninga jednu bananu, zgnječi ju, mlijeko i žlicu meda, izvrsno za oporavak

S hranom se baš može svašta kombinirati, nešto slično Rakosi što spominješ u vezi tog čokolina, ovaj jedan lik što ima dobar YT kanal, isto je preporučio nakon treninga nešto slično, samo je Lino rižolino u toj priči. Nisam jučer nikako mogao naći taj rižolino, ali nešto slično pa ću si večeras nakon treninga probat to napravit

Evo video-recepta:


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/03/2019 : 18:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/03/2019 : 18:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
supermark u procesu pravljenja zimnice, kuhanja pekmeza
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/03/2019 : 19:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Bome Supermark, ima i tebe kuhaš pekmez hehe

Ostao sam bez kreatina, jel mi imaš kakvu dobru preporuku dat za kreatin iz Pollea? Ne znam što uzet, a možda idući tjedan skoknem do Zg-a pa bi si uzeo kreatin.

Evo ponuda kod njih (samo ne znam koji uzet): https://polleosport.hr/kreatini/

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/03/2019 : 19:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Teško ti tu mogu pomoći, slab sam po tom pitanju.
Kreatin nikada nisam koristio.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/03/2019 : 22:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4


Malo sam letimično pratija komentare ,ima gluposti na kvadrat
na pr. da je najbolje poslije sat i po jela vježbati , kakva glupost na kvadrat ,




A trebalo bi slusati nekoga tko ne zna kako se piše npr.
Daj stavi svoju sliku da vidimo to znanje
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4814 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/03/2019 : 23:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by RAKOSI4


Malo sam letimično pratija komentare ,ima gluposti na kvadrat
na pr. da je najbolje poslije sat i po jela vježbati , kakva glupost na kvadrat ,




A trebalo bi slusati nekoga tko ne zna kako se piše npr.
Daj stavi svoju sliku da vidimo to znanje



Stavija bi ali se ne mogu materijalizirati
Bolji bi ti bili mišići od lopte i motike, evidentno sa slike je mišićna naduvanost, samo se čuvaj da ne naletiš na iglu ili brokvu

Oprosti na gramatičke greške
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/03/2019 : 07:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4


Bolji bi ti bili mišići od lopte i motike, evidentno sa slike je mišićna naduvanost, samo se čuvaj da ne naletiš na iglu ili brokvu





prvi put čujem ovu foru, dobro si me zajebao
evo odmah ću prestati vježbati i udebljati se 30kg da izgledam kao ti



quote:
Originally posted by RAKOSI4

Oprosti na gramatičke greške




ja ti opraštam, ali opća kultura ne može

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4814 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 14/03/2019 : 08:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by RAKOSI4


Bolji bi ti bili mišići od lopte i motike, evidentno sa slike je mišićna naduvanost, samo se čuvaj da ne naletiš na iglu ili brokvu





prvi put čujem ovu foru, dobro si me zajebao
evo odmah ću prestati vježbati i udebljati se 30kg da izgledam kao ti



quote:
Originally posted by RAKOSI4

Oprosti na gramatičke greške




ja ti opraštam, ali opća kultura ne može





Sa svojih 160 kilograma dobro podnosim buru

Ne govori u tuđe ime , možda mi jednoga dana i oprosti
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/03/2019 : 08:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Zezaš za 160 kg.?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4814 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 14/03/2019 : 08:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ma zezam se .

Imam tvoju visinu , 184 centimetara i 85 kilograma .

Edited by - RAKOSI4 on 14/03/2019 08:45:51
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/03/2019 : 10:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Teško ti tu mogu pomoći, slab sam po tom pitanju.
Kreatin nikada nisam koristio.


Aha, pitat ću onda njih tamo kad budem, da mi neki preporuče Ovaj sam imao dosad:



quote:
Originally posted by RAKOSI4

Bolji bi ti bili mišići od lopte i motike, evidentno sa slike je mišićna naduvanost, samo se čuvaj da ne naletiš na iglu ili brokvu

Rakosi, kad Reem stane na kaktus, samo se čuje SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/03/2019 : 11:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Bolje napireni mišići (koje nemam) nego napiren ego (koji imam).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000