forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12613 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/03/2019 : 21:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Sad ste me još zabrinuli za ovo sa jajima Treba još samo napomenuti da je jako bitan naglasak na "domaća", velika razlika od onih ostalih.

Razmišljao sam onda na osnovu vaših komentara i saznanja, možda bolje da onda uzimam 4+1 (4 jaja samo bjelanci + jedno cijelo). Makrosi od te kombinacije 4+1 je oko:

Protein 22 g
Mast 6 g

Odlično za jedan od obroka u danu. A i tako tjedno ispada samo 7 cijelih jaja, ovo ostalo bi bili sve bjelanci koji su zapravo čiste bjelančevine (proteini). Ostale zdrave masti ću nadoknaditi iz badema, oraha, kikiriki maslaca/namaza, a planiram si kupiti i chia sjemenke za koje sam čuo da su isto odlične, samo moram vidjet gdje ima za kupit. Navodno u DM-u, a možda bude i u Konzumu..


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/04/2019 : 16:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Trenutno na 7 zgibova max. (potpuno opuštanje lopatice). Napredujem polako, skromni cilj do kraja toplije sezone 10 komada odjednom...
Kada doguram do 10 možda se počnem patiti i isprobavati muscle up čisto da se nečim bavim. Uskoro počinjem ubacivati sklekove iz stoja na rukama. Samo da se prisjetim stoja, prošlo je par dekada od kada sam to radio...
Trbušni još uvijek najslabiji vizualno. Kako ne mislim drastično paziti na prehranu, računam da će se za 2-3 godine vježbanja sami napraviti.


Muscle up u srednjim četrdesetima ?????? Ima da ti ramena budu zahvalna do kraja života 😂😂😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/04/2019 : 17:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Obi-wan

Trenutno na 7 zgibova max. (potpuno opuštanje lopatice). Napredujem polako, skromni cilj do kraja toplije sezone 10 komada odjednom...
Kada doguram do 10 možda se počnem patiti i isprobavati muscle up čisto da se nečim bavim. Uskoro počinjem ubacivati sklekove iz stoja na rukama. Samo da se prisjetim stoja, prošlo je par dekada od kada sam to radio...
Trbušni još uvijek najslabiji vizualno. Kako ne mislim drastično paziti na prehranu, računam da će se za 2-3 godine vježbanja sami napraviti.


Muscle up u srednjim četrdesetima ?????? Ima da ti ramena budu zahvalna do kraja života 😂😂😂😂😂😂😂


Ja sam jako očuvan za svoje godine...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/04/2019 : 17:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Krenuo sam vjezbati 2 dana
Evo 3 dana imam upalu misica

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/04/2019 : 17:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Pa nek tako i ostane 😂😂😂😂 Koji će ti kurac muscle up? Pa nemamo više 20 godina da možemo cirkusirat po šipki...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/04/2019 : 17:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Pa nek tako i ostane 😂😂😂😂 Koji će ti kurac muscle up? Pa nemamo više 20 godina da možemo cirkusirat po šipki...


Da, vjerovatno si u pravu.
Kada vidim kako je teško, vjerovatno ću odustati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/04/2019 : 17:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Krenuo sam vjezbati 2 dana
Evo 3 dana imam upalu misica


To je posve normalno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46588 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/04/2019 : 18:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
normalno je jerbo ništa ne radi i sad mu je to šok za organizam.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/04/2019 : 19:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by sumohrvat

Pa nek tako i ostane 😂😂😂😂 Koji će ti kurac muscle up? Pa nemamo više 20 godina da možemo cirkusirat po šipki...


Da, vjerovatno si u pravu.
Kada vidim kako je teško, vjerovatno ću odustati...


Nije čak niti stvar u težini nego je stvar što se muscle up izvodi trzajem i strašno pate ramena. Fizioterapeuti su procvjetali od kad su se otvorili cross fit centri. Baš zbog tih trzaja koji se izvode. Ne treba nam to u našim godinama 😂😂😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12613 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/04/2019 : 19:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Potaknuo si Zeljko mišiće na rast i ta početna upala je normalna stvar

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 04/04/2019 19:57:43
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/04/2019 : 21:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Kako ne vjezbam
Vozam bajk i imam vikendicu gdje sve radim

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/04/2019 : 07:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Baš je to slično...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6074 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/04/2019 : 08:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Baš je to slično...



Nije isto, ali bolje nego truljenje cijeli dan doma/na poslu u stolici/krevetu...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/04/2019 : 11:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
da...orezivati trešnju od 30 godina na 5 metara od tla s običnom starom žagom a grana ko teleća noga ne zahtijeva nikakvu svagu :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12613 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/04/2019 : 12:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Naravno, bilo kakvo kretanje i rad je bolje od nikakvog kretanja. Zeljko, Supermark hoce reci da ti sa utezima (a i moze bit bez utega, sa vlastitom tezinom vjezbe) pogadjas ciljano odredjenu skupinu misica. Ja isto nekad radim i na mjesalici (kao konobar, radim "koktele" 4-1, 3-2-1 ), nekad nosim cement, cijepanje drva.. Sve je to super, isto misici rade, ali ovo kad ti bas vjezbas odredjene skupine misica je posve drugo i naravno da ce covjek dobit laganu upalu ispocetka jer se aktivira taj i taj misic koji nije mozda dotad bio pod nekim opterecenjem to obicno traje par dana..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/04/2019 : 12:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Jaka vjezba
Jucer sam duplo vise nego u utorak
Cak 4 trbusnjaka

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/04/2019 : 12:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

da...orezivati trešnju od 30 godina na 5 metara od tla s običnom starom žagom a grana ko teleća noga ne zahtijeva nikakvu svagu :D





Onda si sigurno tako nabildan da ti ni ne treba teretana
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/04/2019 : 12:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by supermark

Baš je to slično...



Nije isto, ali bolje nego truljenje cijeli dan doma/na poslu u stolici/krevetu...




Definitivno
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/04/2019 : 12:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Btw, ja taman danas kupio godisnju iskaznicu za teretanu
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/04/2019 : 12:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Problem je sto se orezivanje radi jednom godisnje na manjim a 1 u 10 godina na ovim vecim...da je svaki dan ne bih trebao nista

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12613 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/04/2019 : 13:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Jaka vjezba
Jucer sam duplo vise nego u utorak
Cak 4 trbusnjaka


Meni je jednom jedan lik rekao: "trbusni misici se dobivaju u kuhinji". Moram priznat da mi to tada nije bilo jasno, ali danas mi je puno jasnije. Svi mi vec imamo plocice, samo su nam one skrivene ispod masnih naslaga, kod nekih vise, kod nekih manje. Samim izvodjenjem vjezbi za trbusne misice mi necemo uklonit to salo. Prehrana tu igra najvecu ulogu. Ja trbusne zasad uopce ne radim, iako oni rade svaki put kad radim primjerice triceps, biceps i sl. Ali sto se tice njih, vise sam se skoncentrirao na "kuhinju", odnosno pravilnu prehranu, jer smatram da je to onaj pravi put do uspjeha.

@Supermark - koliko je godisnja ulaznica i koliko smijes tjedno ici u teretanu? Mi smo kao studenti na "Sari" placali mjesecno 70 kn, a nekad i nismo placali kad bi znali lika sto radi

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 05/04/2019 13:28:09
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/04/2019 : 14:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Mozes ici koliko hoces, ja platio 1.200kn
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12613 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/04/2019 : 16:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je to odlicna cijena 100kn ispada mjesecno, a mislim da su inace cijene mjesecno od 150kn pa navise. Jest da odjednom moras vise iskesirat, ali dugorocno se isplati

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/04/2019 : 17:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Uglavnom su cijene oko 250kn mjesecno, tako da je ovo odlična cijena
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/04/2019 : 23:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Kod mene je 500 kn mjesečno... 😠😠😠😠
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000