forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/04/2019 : 13:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Naravno da se kite mjere prilikom tuširanja. Odmah se vidi ko je obdaren a ko ne. Oni koji okrenu leđa zidu, ponosno pokazuju naoružanje, imaju šta i da pokažu. Oni drugi, koji se sve nešto kriju ili još gore, ne tuširaju tu, imaju komplekse zbog male kite.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/04/2019 : 15:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ne znam u kojem si se ti klubu tuširao, ali brate mili da se svaki dan tuširam sa 20 osoba koje imaju 3 sise ili dvije kite nakon 5 dana bi mi bilo svejedno. A za malu kitu uvijek možeš okrivit hladnu vodu pod tušem 😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/04/2019 : 15:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
neću da se kupam pored golog muškarca
niti želim da mene neko golog gleda

također ne želim da mi iko glavić pokazuje kroz panel ogradu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/04/2019 : 16:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne znam u kojem si se ti klubu tuširao, ali brate mili da se svaki dan tuširam sa 20 osoba koje imaju 3 sise ili dvije kite nakon 5 dana bi mi bilo svejedno. A za malu kitu uvijek možeš okrivit hladnu vodu pod tušem 😂😂😂😂😂


Nema ništa bolje već kada gorila od 150 kg mišića se šepuri cijelo vrijeme u teretani, onda odeš pod tuš kad on tu sa mini kitom. Taj te onda poslije u teretani izbjegava u širokom krugu, a ti se svaki put pobjednički osmijehneš kada prođeš pored njega.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/04/2019 : 16:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

neću da se kupam pored golog muškarca
niti želim da mene neko golog gleda

također ne želim da mi iko glavić pokazuje kroz panel ogradu



Imaš pravo, bolje je 15 km blatan pješačit 😂😂😂😂😂
Pa ko te gleda dok se tuširaš, čemu paranoja... Otuširaš se i jedino gledaš ako si svu pjenu saprao 😂😂😂
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/04/2019 : 16:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
,

Edited by - sumohrvat on 22/12/2019 00:17:39
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2019 : 17:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Dragi forumaši, samo da vas obavijestim da su nedavno kamere zabilježile nekolicinu forumaša kako brusi svoju formu pred ovo ljeto, pa je sve to montirano u ovaj video ispod. Otišli smo do DiSkAcH-a koji se budi prije svih i radi trening, posjetili smo Solara dolje skroz na jugu HR, Obi-wana u parku u Osijeku, Kinga u Švicarskoj, Sumohrvata kako radi boks i ostale.. pa kad stignete, odvojite par minuta svog dragocjenog vremena i pogledajte u kakvoj su trenutnoj formi naši cijenjeni forumaši!




A gdje baš Conor McGregor, nisi mogao Tonya Fergusona?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2019 : 17:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

Moš misliti kakav je to trening kad se poslije lagano voziš kući s posla...
Obi, nešto bi se trebao i uznojiti


To je trening prilagođen mojim godinama i mogućnostima. Istina da se nisam previše znojio, no nije baš ni bilo toplo. Umorim mišiće doduše. Više se znojim kada je toplo i kada trčim ili nešto tako...
Vikendom odradim teže treninge, no i to je relativno... Ipak sam još uvijek početnik.
Ne znam zašto svi apeliraju na to neko ubijanje od treninga. Nije to za starije, umorne, početnike. Ne smijem se povrijediti, riskiram otkaz kod privatnika. Zadnja 2 dana radim sa upalom mišića (noge) i svaki put kada se sagnem i čučnem, boli, a i sporije radim. Nije problem za 2 dana, ali da je uvijek tako, bilo bi problema. Uglavnom, nemamo svi istu životnu situaciju. Mislim da je velika sreća i postignuće što se trudim i vježbam...


Ti kao da imaš 680 godina, takav mi dojam ostavljaju tvoji komentari. Da se razumijemo ja sam van svakog treninga još uvijek iako plaćam teretanu ima dva mjeseca, bio sam jednom. U redu je paziti i sve to ali trebaš malo " živnuti " po mojem skromnom mišljenju. Ljudi tvojih godina se još uvijek bore po oktogonima. Nismo svi isti, jasno, samo kažem da bi trebao malo vježbati i u glavi neke stvari po tom pitanju.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2019 : 18:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne znam u kojem si se ti klubu tuširao, ali brate mili da se svaki dan tuširam sa 20 osoba koje imaju 3 sise ili dvije kite nakon 5 dana bi mi bilo svejedno. A za malu kitu uvijek možeš okrivit hladnu vodu pod tušem 😂😂😂😂😂


Nema ništa bolje već kada gorila od 150 kg mišića se šepuri cijelo vrijeme u teretani, onda odeš pod tuš kad on tu sa mini kitom. Taj te onda poslije u teretani izbjegava u širokom krugu, a ti se svaki put pobjednički osmijehneš kada prođeš pored njega.


Koje tebe stvari raduju u životu ???????????? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂



Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/04/2019 : 18:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by ReemCP

Dragi forumaši, samo da vas obavijestim da su nedavno kamere zabilježile nekolicinu forumaša kako brusi svoju formu pred ovo ljeto, pa je sve to montirano u ovaj video ispod. Otišli smo do DiSkAcH-a koji se budi prije svih i radi trening, posjetili smo Solara dolje skroz na jugu HR, Obi-wana u parku u Osijeku, Kinga u Švicarskoj, Sumohrvata kako radi boks i ostale.. pa kad stignete, odvojite par minuta svog dragocjenog vremena i pogledajte u kakvoj su trenutnoj formi naši cijenjeni forumaši!


A gdje baš Conor McGregor, nisi mogao Tonya Fergusona?


Nije ti ono Conor McGregov nego Islam Badurgov..... Lik se samo pretvara da je McGregor...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/04/2019 : 19:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Tek sad vidim video. Odlično.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/04/2019 : 23:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Obi-wan

Vježbam u stanu kada je vani ispod nule ili kiša. No, kada je lijepo vrijeme, jednostavno ne mogu odoljeti izaći van - baš me razveseli...Također poslije posla imam 60 minuta vremena dok čekam vlak. Tu mi je pun pogodak otići u park usput.


I onda nakon sat vremena odrađenog treninga u parku sjedneš u vlak među ostale putnike ??????????


Eh te iluzije o ljudima.
Nakon posla i treninga, još uvijek sam u top 30% glede čistoće i mirisa koji se voze...
I uvijek ima onaj jedan što se nije prao ove godine tako da njegov miris zauzima cijeli vagon. I da se usereš, ne bi se previše osjetilo...


Pa valjda se prije svega zbog sebe otuširaš nakon treninga ?????
Prije svega jer je neugodan osjećaj u znojnome sjediti, a kao drugo se možeš prehladiti ako oznojen staneš....



Ja sam brzosušeći, a istuširam se kod kuće. Nemam baš onaj neki težak znoj, kod mene je to više kao voda. Šta ćeš, takva mi je sudbina. Koristim to mrtvo vrijeme kako bih kod kuće mogao više čitati...


A u čemu treniraš ? Radiš u trenerci ? Radnom odijelu ? Odijelu s kravatom? Pretpostavljam da se ne presvlačiš u parku...a nije da baš mogu trening odraditi u trapericama i cipelama.


Presvučem se na poslu.
Čemu sva ta pitanja?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 12/04/2019 23:28:01
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/04/2019 : 00:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Nije valjda Obi da te stavija na poligraf
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/04/2019 : 07:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Hehe Obi i paranoja. Poznata stvar.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/04/2019 : 10:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
sinoc jedan trbusnjak jedan prd
nisam smio vise od 6-7

takodjer nisam znao da su mi ledjni jaki
cak 30 sam mogao na onoj spravi...dok trbusnjaka ni 10
jesu svima ledjni misici jaki?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/04/2019 : 12:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
.

Edited by - sumohrvat on 22/12/2019 00:32:56
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/04/2019 : 15:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Hehe Obi i paranoja. Poznata stvar.


Kakva paranoja?
Neobično mi je kada netko postavlja toliko trivijalnih pitanja koja nemaju nikakvu vidljivu svrhu osim da istaknu kako se eto ja vozim gradskim prijevozom poslije treninga. Možeš mislit kako ostalim radnicima i ciganima u vlaku to smeta.
Paranoičan čovjek se nikada ne bi vozio poslije treninga u vlaku. Bojao bi se da to ne smeta drugima, a eto meni puca kurac za to. Dakle totalno promašeno. Nisam paranoičan bar nekih 7-8 godina. Sada sam tek povremeno depresivan. Kad ne vježbam uglavnom.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/04/2019 15:06:16
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/04/2019 : 15:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Sada sam tek povremeno depresivan.


Probaj ovo:
https://www.vitalabo.hr/zeinpharma/vitamin-b-kompleks-kapsule-forte
Kod lakse depre bi trebalo da pomogne.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/04/2019 : 15:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
,

Edited by - sumohrvat on 22/12/2019 00:16:49
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/04/2019 : 16:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne znam u kojem si se ti klubu tuširao, ali brate mili da se svaki dan tuširam sa 20 osoba koje imaju 3 sise ili dvije kite nakon 5 dana bi mi bilo svejedno. A za malu kitu uvijek možeš okrivit hladnu vodu pod tušem 😂😂😂😂😂


Nema ništa bolje već kada gorila od 150 kg mišića se šepuri cijelo vrijeme u teretani, onda odeš pod tuš kad on tu sa mini kitom. Taj te onda poslije u teretani izbjegava u širokom krugu, a ti se svaki put pobjednički osmijehneš kada prođeš pored njega.




Izbjegava on tebe jer misli da si peško
Prvo mu gledaš u kitu pod tušem, a kasnije mu se osmijehuješ kad vam se pogledu sretnu
O zivote
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/04/2019 : 16:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne znam u kojem si se ti klubu tuširao, ali brate mili da se svaki dan tuširam sa 20 osoba koje imaju 3 sise ili dvije kite nakon 5 dana bi mi bilo svejedno. A za malu kitu uvijek možeš okrivit hladnu vodu pod tušem 😂😂😂😂😂


Nema ništa bolje već kada gorila od 150 kg mišića se šepuri cijelo vrijeme u teretani, onda odeš pod tuš kad on tu sa mini kitom. Taj te onda poslije u teretani izbjegava u širokom krugu, a ti se svaki put pobjednički osmijehneš kada prođeš pored njega.




Izbjegava on tebe jer misli da si peško
Prvo mu gledaš u kitu pod tušem, a kasnije mu se osmijehuješ kad vam se pogledu sretnu
O zivote


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/04/2019 : 17:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne znam u kojem si se ti klubu tuširao, ali brate mili da se svaki dan tuširam sa 20 osoba koje imaju 3 sise ili dvije kite nakon 5 dana bi mi bilo svejedno. A za malu kitu uvijek možeš okrivit hladnu vodu pod tušem 😂😂😂😂😂


Nema ništa bolje već kada gorila od 150 kg mišića se šepuri cijelo vrijeme u teretani, onda odeš pod tuš kad on tu sa mini kitom. Taj te onda poslije u teretani izbjegava u širokom krugu, a ti se svaki put pobjednički osmijehneš kada prođeš pored njega.




Izbjegava on tebe jer misli da si peško
Prvo mu gledaš u kitu pod tušem, a kasnije mu se osmijehuješ kad vam se pogledu sretnu
O zivote


Sranje! Moguće da si u pravu. 🤔
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 13/04/2019 : 17:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne znam u kojem si se ti klubu tuširao, ali brate mili da se svaki dan tuširam sa 20 osoba koje imaju 3 sise ili dvije kite nakon 5 dana bi mi bilo svejedno. A za malu kitu uvijek možeš okrivit hladnu vodu pod tušem 😂😂😂😂😂


Nema ništa bolje već kada gorila od 150 kg mišića se šepuri cijelo vrijeme u teretani, onda odeš pod tuš kad on tu sa mini kitom. Taj te onda poslije u teretani izbjegava u širokom krugu, a ti se svaki put pobjednički osmijehneš kada prođeš pored njega.




Izbjegava on tebe jer misli da si peško
Prvo mu gledaš u kitu pod tušem, a kasnije mu se osmijehuješ kad vam se pogledu sretnu
O zivote


Sranje! Moguće da si u pravu. 🤔



Ma nemoj da se brineš, kakav peškoizam, gluposti. Pa evo ja, na primer, volim žene više nego 'lebac da jedem, i ništa me više ne pali nego žene, ali dok sam trenir'o plivanje, kol'ko puta mi koji smo obdareniji smo se mačevali s kitama u svlačionici, pa šta, nismo postali pederani.

Diskutabilniji su mi oni likovi, tipa fudbaleri, koji stave mobilni u bulju i stave ga na vibraciju, pa se zovu da im titra u prdari.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/04/2019 : 19:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne znam u kojem si se ti klubu tuširao, ali brate mili da se svaki dan tuširam sa 20 osoba koje imaju 3 sise ili dvije kite nakon 5 dana bi mi bilo svejedno. A za malu kitu uvijek možeš okrivit hladnu vodu pod tušem 😂😂😂😂😂


Nema ništa bolje već kada gorila od 150 kg mišića se šepuri cijelo vrijeme u teretani, onda odeš pod tuš kad on tu sa mini kitom. Taj te onda poslije u teretani izbjegava u širokom krugu, a ti se svaki put pobjednički osmijehneš kada prođeš pored njega.




Izbjegava on tebe jer misli da si peško
Prvo mu gledaš u kitu pod tušem, a kasnije mu se osmijehuješ kad vam se pogledu sretnu
O zivote


Sranje! Moguće da si u pravu. 🤔



Ma nemoj da se brineš, kakav peškoizam, gluposti. Pa evo ja, na primer, volim žene više nego 'lebac da jedem, i ništa me više ne pali nego žene, ali dok sam trenir'o plivanje, kol'ko puta mi koji smo obdareniji smo se mačevali s kitama u svlačionici, pa šta, nismo postali pederani.

Diskutabilniji su mi oni likovi, tipa fudbaleri, koji stave mobilni u bulju i stave ga na vibraciju, pa se zovu da im titra u prdari.



Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/04/2019 : 20:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne znam u kojem si se ti klubu tuširao, ali brate mili da se svaki dan tuširam sa 20 osoba koje imaju 3 sise ili dvije kite nakon 5 dana bi mi bilo svejedno. A za malu kitu uvijek možeš okrivit hladnu vodu pod tušem 😂😂😂😂😂


Nema ništa bolje već kada gorila od 150 kg mišića se šepuri cijelo vrijeme u teretani, onda odeš pod tuš kad on tu sa mini kitom. Taj te onda poslije u teretani izbjegava u širokom krugu, a ti se svaki put pobjednički osmijehneš kada prođeš pored njega.




Izbjegava on tebe jer misli da si peško
Prvo mu gledaš u kitu pod tušem, a kasnije mu se osmijehuješ kad vam se pogledu sretnu
O zivote




Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000