forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/04/2019 : 22:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ma odlična je scenografija, tu nemam primjedbe.


Hvala Solar

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne znam zašto svi apeliraju na to neko ubijanje od treninga. Nije to za starije, umorne, početnike.


Ja sam mislio na ovo Obi, ako imaš recimo 3 treninga tjedno, to je možda svega 3h na 7 dana, pa bolje ta 3h iskoristit maksimalno primjerice za biceps, što nam znači ako radimo bučicama 30 ponavljanja i još možemo napravit s tim utezima u seriji nego kad ti ideš do takoreć' praga boli, do "otkaza" i onda kad ne možeš, napraviš još jedan ili dva. E to je onda ona prava stvar. Zato sam mislio na "ubijanje" od treninga. A takav trening i daje rezultate.

A ti nisi uopće star, i nemoj da ti to bude izlika. Vjerujem da si sigurno u boljoj formi od puno 30-godišnjaka koji svakdnevno idu po birtijama i dnevno popuše kutiju i više. A i ti si spomenuo da si očuvan, da dugo ne piješ i uopće ne pušiš što ti je svakako veliki plus, još samo da malo si s vremenom korigiraš prehranu, rezultati će biti još bolji i brži Misli pozitivno i godine su samo broj.

quote:
Originally posted by 1Euro

ovo ne vrhunski uradak!!!!! Malo je reči, da je ovo za Oskara!!!!

Koliko vidim, treba jedna produkcijska kuča stati izza ovoga. Kad bi samo znao za neku....hm, samo da se sjetim,....VOILA!!!



i pjesmu bi promjenio u ovu:

https://www.youtube.com/watch?v=eEPruM4zNew


Hvala 1Euro i dobra je i ta stvar

quote:
Originally posted by Tonka24

A gdje baš Conor McGregor, nisi mogao Tonya Fergusona?


Mislio sam, pa se ipak odlučio za Conora ili kako Sumohrvat kaže, zapravo lik koji ga oponaša tu, ovo je bio kao neki "prank", ali ponašanje, gestikulacije tijela, osmijeh, ma sve, skinuo ga totalno cijeli video ovdje: https://www.youtube.com/watch?v=O-srTvXH5bo

quote:
Originally posted by King Warrior

Tek sad vidim video. Odlično.


Hvala King

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/04/2019 : 19:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Dragi forumaši, samo da vas obavijestim da su nedavno kamere zabilježile nekolicinu forumaša kako brusi svoju formu pred ovo ljeto, pa je sve to montirano u ovaj video ispod. Otišli smo do DiSkAcH-a koji se budi prije svih i radi trening, posjetili smo Solara dolje skroz na jugu HR, Obi-wana u parku u Osijeku, Kinga u Švicarskoj, Sumohrvata kako radi boks i ostale.. pa kad stignete, odvojite par minuta svog dragocjenog vremena i pogledajte u kakvoj su trenutnoj formi naši cijenjeni forumaši!






Svaka čast, odlično, baš smo se žena i ja nasmijali


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/04/2019 : 20:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Dobar video, Reem
Supermarka si dobro uhvatio
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 14/04/2019 : 20:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ne valja, nidje bicikliste.


PS: Dobra fora, Reem.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 14/04/2019 20:47:56
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/04/2019 : 22:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nisam gledao video
A i ne zanima me

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/04/2019 : 23:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Obi-wan

Sada sam tek povremeno depresivan.


Probaj ovo:
https://www.vitalabo.hr/zeinpharma/vitamin-b-kompleks-kapsule-forte
Kod lakse depre bi trebalo da pomogne.


Hvala.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/04/2019 : 23:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by King Warrior

Hehe Obi i paranoja. Poznata stvar.


Kakva paranoja?
Neobično mi je kada netko postavlja toliko trivijalnih pitanja koja nemaju nikakvu vidljivu svrhu osim da istaknu kako se eto ja vozim gradskim prijevozom poslije treninga. Možeš mislit kako ostalim radnicima i ciganima u vlaku to smeta.


Kako pitanja nemaju nikakvu svrhu ? Jel ovo tema o fitnessu ? Je....
Jesi baš ti napisao da ne bi nikad platio teretanu dok je besplatnog parka ? Jesi...
Ne laži.
Pa te ja lijepo pitam konkretna pitanja da vidim jesam li ja glup što svo ovo vrijeme plaćam 500 kn mjesečno za trening ako mogu proći besplatno.
Ne znam jesi li glup (moguće), ali 500 kn. je malo previše. Doduše, to je relativno za nešto što se voli.
I zasto izdvajaš cigane u ovoj priči ? Zašto jednom romu ne bi smetalo što se ti voziš kraj njega nakon odrađenog treninga ? Zato što je Rom ? Što hoćeš time reći ? Da jednom Romu ne smeta tvoj smrad zato što je Rom ? Jao, jao momak....
Ne sviđa mi se da me nazivaš momak, rekao sam Cigani, a ne Romi, ne izvrći. Ne izdvajam cigane, smrde i radnici, đaci, bakice, uglavnom cijeli vlak ima neki stalni smrad u koji se ja baš fino uklopim.
Ne razumijem šta ti nije jasno u vezi mojih pitanja. Konkretna su, korektna i vezana uz ovu temu....
Sve jasno, ali dosadan si.
Prije svega nedostatak mjesta za tuširanje u parku. Tim gore što ne živiš blizu parka nego koristiš javni prijevoz do kuće. Fuj...
Drugo pitanje je opreme za trening... treniraš u robi u kojoj dolaziš na posao
Opet lažeš, napisao sam da se presvlačim.
a danas je barem ta industrija razvijena do savršenstva.... od majica napravljenih od rastezljivih materijala koji upijaju znoj do najobičnijih čarapa koje ti čuvaju tetive, poboljšavaju cirkulaciju itd.... Zatim zaštita za zglobove prilikom zgibova, magnezij da ti se ne skliže šipka prilikom zgibova... itd. Gdje se istežeš u parku ? Kako obaviš istezanje u parku, ako kasnije u toj istoj robi sjedaš na vlak.
Šta te briga.
A da, ciganima ne smeta ako je netko kraj njih zasran od prašine iz parka 😁😁😁😁
Na fantaziraj, u parku je beton i svjež zrak. Čistije od tvoje smrdljive teretane za 500 kn.


Pravi si političar.
Zvuči kao da si u pravu, a ni trunke realnosti nema u cijelom tvojem postu. Niti jedna jedina rečenica niti misao nije istinita u praksi.
Sretno s takvim načinom rasprave i rezonovanja, ali ja ću se izuzeti od toga...
Ako ne razumiješ kulturno: odjebi ako ikako možeš, ne bih raspravljao sa tobom ako baš ne moram.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 14/04/2019 23:41:01
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/04/2019 : 23:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Daj Obi...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/04/2019 : 08:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
imao sam lagani bol ispod pupka koji se protezao nekoliko desetaka centimetara pa sam mislio da sam dobio bruh ali nakon 48 sati odmora sve je ok i još sam jači
sad sam na 30 trbušnjaka :D u 4 serije po 10 onda po 5 jedva u ležećem nema nizbrdici to mi je j0š prejako
a počeo sam s 2 hahaha

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 15/04/2019 : 19:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote


quote:
Originally posted by ReemCP

Dragi forumaši, samo da vas obavijestim da su nedavno kamere zabilježile nekolicinu forumaša kako brusi svoju formu pred ovo ljeto, pa je sve to montirano u ovaj video ispod. Otišli smo do DiSkAcH-a koji se budi prije svih i radi trening, posjetili smo Solara dolje skroz na jugu HR, Obi-wana u parku u Osijeku, Kinga u Švicarskoj, Sumohrvata kako radi boks i ostale.. pa kad stignete, odvojite par minuta svog dragocjenog vremena i pogledajte u kakvoj su trenutnoj formi naši cijenjeni forumaši!





Zašto je King Warrior predstavljen kao pripandik ro(ck)mske nacionalnosti koji izgleda k'o da su ga 'ranili preko stakla?

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/04/2019 : 20:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Danas san prvi put ija proso i skroz je ok.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/04/2019 : 07:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

Zašto je King Warrior predstavljen kao pripandik ro(ck)mske nacionalnosti koji izgleda k'o da su ga 'ranili preko stakla?


Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/04/2019 : 08:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Vlladimire, to su autentične snimke
Ne znam zašto sumnjaš u Reema
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 16/04/2019 : 17:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
Ma kakve sumnje, dečko je super!
Ovakvim autentičnim snimcima jedino može da parira ''Solinski pir'', al' opet, sve je stvar ukusa.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/04/2019 : 22:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH


Svaka čast, odlično, baš smo se žena i ja nasmijali


Baš mi drago da ste se nasmijali, to mi je bio i cilj

quote:
Originally posted by supermark

Dobar video, Reem
Supermarka si dobro uhvatio


Hvala, tebe sam mislim vidio u Barci temi, pa sam tražio nekoga sa bradom, sjetio se UFC borca Emil Meeka, lik je baš opičen a i lokacija, zna se
quote:
Originally posted by Caleb

Ne valja, nidje bicikliste.
PS: Dobra fora, Reem.



Joj, žao mi što nisam tebe ubacio, a imao sam te u planu i Groficu također :( i onda nabrzinu radeći nisam stavio, ali možda bude ponovno prilike u jednom od sljedećih videa u budućnosti

quote:
Originally posted by zeljko

Nisam gledao video
A i ne zanima me




quote:
Originally posted by zeljko

imao sam lagani bol ispod pupka koji se protezao nekoliko desetaka centimetara pa sam mislio da sam dobio bruh ali nakon 48 sati odmora sve je ok i još sam jači
sad sam na 30 trbušnjaka :D u 4 serije po 10 onda po 5 jedva u ležećem nema nizbrdici to mi je j0š prejako
a počeo sam s 2 hahaha

Ne bih htio da ispadne da pametujem, ali kud si navro sa tim trbušnjacima? Mislim da ih možeš milijardu napravit, ali nećeš se pomaknut s mjesta, u smislu skidanja masti sa trbuha (ako ti je to jedan od ciljeva).

quote:
Originally posted by Vlladimir

Zašto je King Warrior predstavljen kao pripandik ro(ck)mske nacionalnosti koji izgleda k'o da su ga 'ranili preko stakla?


Pa King je stijena (Rock) od čovjeka, najveći snagator među nama i naš vođa i ima najvećeg

quote:
Originally posted by lwood

Danas san prvi put ija proso i skroz je ok.


Ja sam ovaj tjedan uveo u prehranu chia sjemenke. Tek sam nedavno za njih prvi put čuo. Bez okusa su, ali navodno jako bogate vlaknima i omega 3 mastima. Dnevno dodajem oko 2 i pol male žličice.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 18/04/2019 22:04:23
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/04/2019 : 22:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
s 2 na 50 trbusnjaka
za 20 dana
koja je statistički gornja granica

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/04/2019 : 09:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ne bih znao gornju granicu, ali mozda bolje da si umjesto njih poceo radit cucnjeve, bilo bi veceg efekta. I vjerujem da te ona upala vec odavno prosla

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/04/2019 : 15:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Jedeš li Amarant ili možda Quinoju?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/04/2019 : 16:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Lwood, prepostavljam da mene pitas iskreno, nikad cuo za to, evo sad malo guglam, vidim da se radi o nekim sjemenkama/zitaricama, nesto tako, kao isto jedna od onih sto je zovu "superhrana". Volim odnedavno polako u prehranu nove stvari uvodit, a i ovo mi se cini zanimljivim. Djumbir sam probao prosle godine prvi put, a to je jedino sto stvarno ne mogu unosit u organizam, odvratan mi je, a bilo bi ga dobro svaki dan u malim kolicinama uzimat, ja ne mogu.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37326 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/04/2019 : 16:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Za amarant ne znam, mozda sam i jeo ali ne bih znao, no kvinoju imamo cak i na poslu (vrtic) par puta u godini.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 20/04/2019 : 17:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
kvinoja je za papke. drž se ti reeem slanine, jaja i posnog sira. mišići rastu, a mast se topi

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/04/2019 : 17:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Za amarant ne znam, mozda sam i jeo ali ne bih znao, no kvinoju imamo cak i na poslu (vrtic) par puta u godini.






Imate je možda u Slo,ovde rjetko ko čuja za to.

a Amarant me spasija prije 12 godina.
Odličan po svemu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/04/2019 : 17:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

kvinoja je za papke. drž se ti reeem slanine, jaja i posnog sira. mišići rastu, a mast se topi



Gluposti. Quinoje se 99% uzgaja u 3 države. (Per,Bol,Ecu)
a nije se proširila samo zato šta su je Španjolci zabranjivali.
(ka npr šta se kukuruz proširija)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 20/04/2019 : 18:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by igor 12

kvinoja je za papke. drž se ti reeem slanine, jaja i posnog sira. mišići rastu, a mast se topi



Gluposti. Quinoje se 99% uzgaja u 3 države. (Per,Bol,Ecu)
a nije se proširila samo zato šta su je Španjolci zabranjivali.
(ka npr šta se kukuruz proširija)



da valja, i escobar bi ju uzgajao

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/04/2019 : 18:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ima je on drugog posla. Uostalom šta se u hr uopće uzgaja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000