forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/04/2019 : 11:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Uostalom šta se u hr uopće uzgaja.


Ovo si tocno rekao

quote:
Originally posted by igor 12

kvinoja je za papke. drž se ti reeem slanine, jaja i posnog sira. mišići rastu, a mast se topi


Jaja i posni sir su na svakodnevnom meniju inace, jucer je 5 tjedana vec da sam u kalorijskom deficitu, brojim kalorije, ali jedem vise hrane/obroka nego inace i mast se polako topi cak takvim nacinom se moze u prehranu ubaciti i cvarci, hamburger, cevapi, McDonalds i ostalo, a da se i dalje mast topi (znam da zvuci nevjerojatno, ali tako je). Samo treba bit u odredjenim granicama sa kalorijama, ne prelazit unos proteina/ugljikohidrata/masti koliko nam je zacrtano. Kad budem na laptopu, malo vise napisem.

Najvaznije je izbacit kruh i secer (slatko i sve oblike sokova), onda si na konju.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 21/04/2019 11:35:35
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/04/2019 : 23:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Napokon na laptopu..

Znači, ja sam sa kalorijskim deficitom počeo 16.3. (subota), a jučer je završio 5.tjedan otkad sam promijenio prehranu i pazim na kalorije. Od tog datuma se svako jutro važem natašte i bilježim rezultate vage u jednu teku (po datumima). Kad izađe jedan cijeli tjedan vaganja, zbrojim rezultate i podijelim sa 7 da dobijem srednju vrijednost vage za taj tjedan, znači prosjek vage taj tjedan i tako tjedan 2, tjedan 3, itd..

Citiram sebe od datuma 10.3. :

quote:
Originally posted by ReemCP

Evo što je meni vaga pokazala ujutro negdje oko 6.30h





Jučer ujutro:



5.tjedan mi je prosjek, srednja vrijednost vage bila 72.2 kg. Ono što je dobro, mišićna masa mi je ostala nepromjenjena, a otopio sam oko 2kg masti. Prvi tjedan sam bio krenuo trčati pa odustao, jer sam čitao i vidio da uopće nije potrebno raditi kardio uz ovakvu prehranu, samo jaki i kvalitetni treninzi sa utezima. Piše da se i sa kalorijskim deficitom, osim masti, izgubi i dio mišićne mase, ali ja nisam ništa izgubio jer sam pazio da svaka 2 i pol do 3h jedem proteinsku hranu (nariktam si alarm na mobu kad mi je sljedeći obrok). Nekako mi je logički bilo dan kad imam trening, da pojačam ugljikohidrate, a dan kad nije trening, da ih smanjim. I naiđem uskoro na netu na pojam "cikliranje ugljikohidratima" što je zapravo slična stvar koju sam ja radio

Struk mi je bio 87 cm, sad je 82 cm. I da nisam mjerio struk, na sebi sam primjetio razliku. Znači, ja uz ovakav način prehrane mogu ubaciti i tzv. junk food, čvarke i sl. (naravno, ne pretjerivati), ali da mi bude u granicama mog kalorijskog deficita. Sad mi je sljedeći cilj spustit na 70 ili čak 69 kg. Pa koliko uspijem.

Zadnji 10-tak dana otprilike, uopće ne važem hranu jer sam ušao u tu neku rutinu i već napamet otprilike znam koliko što ima kalorija i koliko čega smijem unesti dnevno u organizam.

Jučerašnji ručak (bez vaganja hrane):



Danas za Uskrs je svega bilo na stolu, pa se i ja odlučio malo "kaznit" sa ovime (), iako me isto nije nešto privlačilo, ali reko ajde, zašto ne:



Jedino kad idem na neki dalji put (npr. Zagreb i sl.), onda si izračunam kalorije i ponesem si za taj dan što ću jesti, a u McDonaldsu jedem onaj "Mcwrap grilled chicken".



McDonalds je odličan recimo po tome što imate sve one nutritivne vrijednosti iskazane u tablici pa znate koliko čega ima u nekom obroku. Primjerice, ovaj mcwrap ima:

Protein: 24g
Ugljikohidrati: 38g
Masti: 10g

Ukupno kalorija: 344

Tako da si ja točno mogu izračunati da mi se taj mcwrap uklopi u moj dnevni unos kalorija, a volim kad sam na putu, da pojedem neki topli obrok.

I još par slika prije večerašnjeg treninga, jedino nisam zadovoljan prsima (mislim na donji dio), radim neke vježbe za to pa ću vidjet hoću li uspjet dobit onu donju crtu. Ako imate kakav dobar savjet za to, rado ću poslušat. Sad sam znači na 72 kg i idem rezati dalje koliko ide dolje. Ako uspijem za mjesec dana srezati još barem 1kg, bit ću sretan. Pa opet sljedeći mjesec još malo, i tako dalje. Ništa ne očekujem preko noći i idem lagano. A i trebao bi dobit i malo boje, bijel sam kao sir





Dao bi se kladit da mi je sad BF negdje na 16-17%, morao sam nešto spustit kad mi je struk manji za 5cm otprije mjesec dana. BF ću ići mjerit tamo oko 15.7., bit će 4 mjeseca od mog prvog mjerenja BF-a pa ću baš vidjet koliko sam i jesam li napredovao.

Zaboravio sam reći da kako kruh ne jedem uopće, zamijenio sam ga sa kukuruznim tortiljama. Na njima imate isto vrijednosti koliko koja pojedinačna sadrži kalorije, a odlična je zamjena za kruh, pogotovo kad u nju umotam tunu ili srdele, neke namirnice koje te traže da uzimaš kruh, a tortilja dođe kao odlična zamjena.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/04/2019 : 23:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja kiflu jedem s kruhom

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4700 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/04/2019 : 23:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Reem, 69 kg je jako niska kilaža, koliko si visok?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/04/2019 : 23:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja 101 kila
ovo je neki amater hahaha
cuj 70
tolko sam imo ne pamtim :D

gledam neke peofice u teretani
na spravi aj razmisljam ocu li 9/20 ili 10/20
oni na 3/20
kad sam vidio upo sam u nesvjeast hahahah

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/04/2019 : 09:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ja kiflu jedem s kruhom




Ma i ja sam sve živo jeo sa kruhom, nisam mogao zamislit jest nešto bez kruha. Ali može se, samo moraš bit discipliniran. Promjena možda ne može odmah nastupit (po tim mislim da automatski odmah izbaciš kruh), nego pomalo. Ako si dnevno jeo primjerice 7-8 šnjita, smanji na 3 recimo. Ili obični bijeli kruh zamijeni sa onim iz Lidla, kukuruzna ciabatta - manje zlo. Ili integralni tost, uglavnom, ima opcija.

Ja sam se odlučio za ovu kukuruznu tortilju koju sam kupio u intersparu:



Znači, 8 komada ih se dobije unutra, ukupna težina 320g. 320:8 = 40g jedna. I fino na poleđini ima nutritivna vrijednost na 100g, a i na 40g za pojedinačnu tortilju.

A i da nema za pojedinačnu napisano, to lako možemo provjeriti kad gledamo vrijednosti od 100g:

Masti: 7.3g x 0.40g= 2.92g (oni su zaokružili na 2.9g)
Ugljikohidrati: 51g x 0.40g= 20.4g (oni su zaokružili na 21g)
Proteini: 8.2g x 0.40g= 3.28g (zaokružili na 3.3g)

Znači, i mi računski putem dobijemo isto kako su i oni stavili koliko po svakoj tortilji ima čega Ako je nekome dnevni unos 150g ugljikohidrata (da je izračunao prethodno da mu je to gornja granica UH da bi uspio topit mast), da unese dnevno 5 tortilja, to je oko 100g ugljikohidrata. Znači, ima još prostora od 50g ugljikohidrata da unese putem neke dr. namirnice i nema debljanja, topi se mast. I vraćamo se na onu priču da samo treba znati naš bazalni metabolizam, odnosno koliko nam je tijelu potrebno dnevno kalorija za neke osnovne funkcije (rad srca, jetre, da ništa cijeli dan ne radimo osim da ležimo..). Prema tome onda lako možemo izračunati koliko ćemo dnevno unositi čega.

quote:
Originally posted by drogsy

Reem, 69 kg je jako niska kilaža, koliko si visok?



Oko 176/177cm, tu negdje. Vidjet ću kad i ako dođem na 70kg, kako ću izgledati i hoće li bit još potrebe ići dolje ali zasad imam osjećaja da još mogu ići dolje, iako ja ne radim nikakvu dijetu već kako sam pisao, jedem više nego inače najmanje 6 obroka dnevno, a na 7 ili 8 pojačam kad se ranije moram dignuti, a kasnije ići spavati (kad mi dan duže traje, automatski više obroka onda, ali 6 mi je standardno).

quote:
Originally posted by zeljko

ja 101 kila
ovo je neki amater hahaha
cuj 70
tolko sam imo ne pamtim :D


A dobro sad, ti zato imaš visinu Mislim da si pisao u NN temi da si na 190cm, prava mrcina od čovjeka Tako da ti možda i nemaš nešto previše viška kg, osim trbuha koji si spominjao da je "napuhan" pa bi možda htio njega smanjit. Ali eto, probaj ikako kruh smanjit, slatko izbacit ili smanjit (2 reda dnevno čokolade može, zašto ne) i budi uporan, što reć'

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 22/04/2019 09:40:58
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/04/2019 : 10:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
To je bojler od 32 litra
Mjesina
Ko trudnica

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/04/2019 : 16:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Dobro pa nije onaj od 50 L ali sve se to da sredit kad se hoce.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/04/2019 : 17:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nekako mi se tvoja kilaža nikako ne uklapa sa tvojom visinom. Na tu visinu djeluješ na slikama kao da imaš minimalno 90 kg.
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 24/04/2019 : 18:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP












Dobar si. Ako još znaš i da dobro đuskaš, mogao bih da te povežem s nekim damama 50+ iz Jamene, ako si voljan da odradiš đusku a la čipendejls na private žurci. Para laka, uključen ''čupa čups'', ako nemaš problema s njihovim godinama.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/04/2019 : 19:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nekako mi se tvoja kilaža nikako ne uklapa sa tvojom visinom. Na tu visinu djeluješ na slikama kao da imaš minimalno 90 kg.


Uf, nema šanse da bih ja mogao imat 90 kg Moja najveća kilaža otkad znam za sebe (faza netreniranja i jedenja svega živog u bilo koje vrijeme) je maks. bila 81 kg, više od toga nije išlo Mislim da je moja kućna vaga ok, jer vaga u apoteci 12.3. datuma (ona koja košta oko 1000kn što ti mjeri i BF), sa odjećom (a prilično sam imao odjeće na sebi pošto je bilo još hladno vani) mi je pokazala oko 76kg.

Evo, citiram sebe sa ove teme 12.3. (11.stranica teme):

quote:
Originally posted by ReemCP

Evo usporedba mojeg stanja (lijevo) i slike (desno) koje su granice tih norm. vrijednosti (što mi je danas ispisala na papirić):







Kako sam pisao, važem se samo natašte i mislim da je to ona prava vaga/težina. Tako 7 dana u tjednu, zbrojim sve i podijelim sa 7 i dobijem prosjek vage za taj tjedan. Što se tiče visine, mogu samo bit manji, odnosno niži morat ću uzet iz garaže onaj obični metar pa se precizno izmjerit.

Možda je to ona priča što smo spominjali u temi, što je teže, kilogram sala ili kilogram mišića? U biti, isto je teško, ali mišići dosta manje prostora zauzimaju. Kao recimo primjer ove slike ispod:



.. pa se možda dobije dojam da sam teži. Recimo, da stanemo ja i još jedan lik koji je više salast, a iste kilaže kao ja, vjerojatno bi rekli da on ima više kg onako odokativno, a u biti na istoj smo kilaži, što i ta slika gore pokazuje odnos 1 kilograma sala i 1 kilograma mišića.

Struk mi je 82 cm (mjerim preko pupka, u toj visini), a ruka 39 cm, ruku mjerim kao primjer ovdje na slici, u takvom položaju:



quote:
Originally posted by Vlladimir

Dobar si. Ako još znaš i da dobro đuskaš, mogao bih da te povežem s nekim damama 50+ iz Jamene, ako si voljan da odradiš đusku a la čipendejls na private žurci. Para laka, uključen ''čupa čups'', ako nemaš problema s njihovim godinama.



Hvala, ali za ovo dr. ne hvala, nisam ti ja za to i prestar sam za đuskanje a što se tiče ovih 50+, ima ih dobrih

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 24/04/2019 19:09:38
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/04/2019 : 19:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Uradi to, čovječe. Osim tih baba i 10.310 članova ovog foruma, niko neće za to saznati. Znaš kako kažu:
"Pička je pička!"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/04/2019 : 19:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Uradi to, čovječe. Osim tih baba i 10.310 članova ovog foruma, niko neće za to saznati. Znaš kako kažu:
"Pička je pička!"



kinže vraže

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/04/2019 : 20:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
stop babe

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/04/2019 : 22:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Uradi to, čovječe. Osim tih baba i 10.310 članova ovog foruma, niko neće za to saznati. Znaš kako kažu:
"Pička je pička!"


..stara koka, dobra juha

Za uvod u svaku večer uoči samog nastupa, išla bi ova stvar:





quote:
Originally posted by zeljko

stop babe


Najlakše je reći stop babe, ali one su pune para, ponekad se treba malo i "žrtvovat"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 25/04/2019 : 00:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
odličan fitnes ti je ako zaplešeš sa ovakvom djevojkom :)

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 25/04/2019 : 23:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Znaš kako kažu:
"Pička je pička!"



Slažem se!reči pravog šmekera.




Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/04/2019 : 23:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pobogu pa gdje ih samo nadje?! Povlacim sve sto sam napisao.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/04/2019 : 22:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nekako mi se tvoja kilaža nikako ne uklapa sa tvojom visinom. Na tu visinu djeluješ na slikama kao da imaš minimalno 90 kg.


Zato što je ogledalo mjerilo a ne kile. Što ti znači da imaš 100 kg a ne ličiš na ništa, to je tonus mišića.

Meni su ljudi davali 85 kg a imao sam jedva 70.
@ Reem
Drago mi je da si poslušao i ne idi dolje, dovoljno je. Maksimalno do 70, ispod nikako, ali ovo je super.
Ja sam odustao od svega toga, eventualno nekada doem jednom u dva tjedna.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 27/04/2019 : 03:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
]

Edited by - sumohrvat on 22/12/2019 00:15:31
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/04/2019 : 09:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Reem spušta a ja dižem kg, ja sam sa cca 65 sad na 67-68kg, ista visina, ali ja izgledam puno puno manji od njega :P
I ručice su mi ko štapići :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/04/2019 : 16:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Pobogu pa gdje ih samo nadje?! Povlacim sve sto sam napisao.



ali baš, gdje ih nađe Možda je to iz neke emisije "tražim ženu" ili "večera za 5"

quote:
Originally posted by Tonka24

Zato što je ogledalo mjerilo a ne kile. Što ti znači da imaš 100 kg a ne ličiš na ništa, to je tonus mišića.

Meni su ljudi davali 85 kg a imao sam jedva 70.
@ Reem
Drago mi je da si poslušao i ne idi dolje, dovoljno je. Maksimalno do 70, ispod nikako, ali ovo je super.
Ja sam odustao od svega toga, eventualno nekada doem jednom u dva tjedna.


Tako i ja Tonka nekako razmišljam, ovo kako si napisao za ogledalo kao mjerilo. Baš sam se vratio na tvoje postove (tamo gdje si pisao o BF-u), pročitao još jednom par puta što si pisao i malo mi je jasnije koliko god sam vježbao i mislio da znam neke stvari, imao sam potpuno krivu sliku kako radit definiciju. Što se tiče treninga, mislio sam da moram radit kardio i da sa utezima moram radit što više ponavljanja, a manje kilaže. Dok vidim da je to skroz pogrešno, treninzi za masu i definiciju su zapravo isti, sa velikim kilažama (onima s kojim možemo napravit 6-8 ili 10-12 ponavljanja).

Jedina razlika je kod prehrane, na masi povećamo UH, a na definiciji smanjimo i to je to. Šteta Tonka što ne ideš vježbati, probaj nekako se motivirat, bar prvih mjesec/dva da ideš 3x tjedno i polako povećaš poslije na 4 treninga tjedno. Pogotovo kad sve imaš u glavi, znaš kako što ide i prava je šteta da ne vježbaš. Osjećaj je sjajan nakon treninga, a i osoba se općenito bolje osjeća

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Reem spušta a ja dižem kg, ja sam sa cca 65 sad na 67-68kg, ista visina, ali ja izgledam puno puno manji od njega :P
I ručice su mi ko štapići :D


Što se tiče visine, mjerio se jučer, čak sam niži još 173 cm ako sam dobro izmjerio sa onim običnim metrom rekli bi zlobnici, osim što smanjuješ kilažu, gubiš i na visini

Ti bi DiSkAcH samo na svoju prehranu trebao pojačat dnevni kalorijski unos za nekih 300-500 kalorija (s tim da UH povećaš unos). Vjerujem da bi takvim načinom laganini dobio na masi
Ali još jedan uvjet po meni je da izađeš iz komforne zone (stana) i odeš u pravu teretanu kladim se da bi se rezultati brže vidjeli i da bi brže napredovao. Sve je na nama, u našim glavama, dal nešto želimo ili ne.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 27/04/2019 16:11:15
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/04/2019 : 16:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jučer sam si za danas naručio sir škripavac od susjede, nisam ni znao da ga žena radi znam da imaju par svojih krava, životinje i mislio sam da samo rade za svoje osobne potrebe, pa mi baš super ispalo da si ponekad kad se zaželim, mogu naručit pravi domaći sir škripavac.

Ima ovdje već nekoliko tih provjerenih koji rade, osvajaju nagrade i sve, ali čim im je krenulo, pa ta masovna proizvodnja, meni i taj sir više nije istog okusa, pojma nemam. Kao da se izgubilo na kvaliteti.

Ali ovaj što je jutros napravljen, bolji nisam jeo a probao sam ih puno. Uopće nije zasoljen kako neki znaju, ono-taman, lagano mokar, fino škripi i mekan skroz, milina. Nemam pojma koja je njegova nutritivna vrijednost (P-UH-M), ali me nije ni briga, i da ima na 100g - 70g masti, boli me đoka Pa ću si s vremena na vrijeme naručivati, kad mi dođe gušt. Inače, tko voli, idealan je recimo za pojesti uz domaće kobasice i čvarke zimi.

Ovdje ima nešto preko kilograma..




"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 27/04/2019 16:28:56
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/04/2019 : 17:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Škripavac, čvarci, kobasice i pozdravi se sa definicijom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/04/2019 : 17:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Škripavac, čvarci, kobasice i pozdravi se sa definicijom.


Istina zato sam i napisao u produzetku tog prijedloga "zimi" jesen/zima je najbolje vrijeme za radit na masi, a tko god vjezba i radi na masi, ne bi ga smjelo bit strah da se malo i "omasti". Jer poslije na definiciji, uz malo redukcije u prehrani, taj visak se lako moze poslije skinut. Ja sam danas ovaj sir sam jeo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000