forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/10/2019 : 14:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
U Decathlonu (preko puta Citya) u Zg-u našao tu maju sa kapuljačom bez rukava. To je valjda ono, kad je ne tražiš, onda je nađeš :)




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/10/2019 : 16:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

U Decathlonu (preko puta Citya) u Zg-u našao tu maju sa kapuljačom bez rukava. To je valjda ono, kad je ne tražiš, onda je nađeš :)







Eto, sad se moreš i boksat


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/10/2019 : 18:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Ne mogu, fali mi vreća :( ili da radim shadow box :) vidio sam ih (vreće) nekoliko upravo tu u Decathlonu, možda 3-4 metra svega od tih majica, da imaju dobar izbor vreća. Planiram si uzeti, imam prostor gdje bi mi mogla stajati, ali razmišljao sam kad bi je uzeo, položit na tlo. Pa radit g&p (ground & pound), sjedneš na nju pa udaraš šakama i laktovima, možda 30 sek. zaredom, kratka pauza, pa opet tako... gledao sam baš dosta MMA treninga gdje nešto slično tako rade i dobro dođe za definiciju ;) a može se naravno i zakačit da stoji uspravno, pa radit boks i kickbox..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 08/10/2019 18:03:17
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/10/2019 : 19:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP



Ne mogu, fali mi vreća :( ili da radim shadow box :) vidio sam ih (vreće) nekoliko upravo tu u Decathlonu, možda 3-4 metra svega od tih majica, da imaju dobar izbor vreća. Planiram si uzeti, imam prostor gdje bi mi mogla stajati, ali razmišljao sam kad bi je uzeo, položit na tlo. Pa radit g&p (ground & pound), sjedneš na nju pa udaraš šakama i laktovima, možda 30 sek. zaredom, kratka pauza, pa opet tako... gledao sam baš dosta MMA treninga gdje nešto slično tako rade i dobro dođe za definiciju ;) a može se naravno i zakačit da stoji uspravno, pa radit boks i kickbox..



Ajd to sa ležanjem mi se čini fora, bar neće otpast sa stropa ako si loše zabušio i zašarafio.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 09/10/2019 10:02:17
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
594 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 09/10/2019 : 10:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
Nikad nisam razumio taj tip odjeće. Hladno ti je za tijelo (i glavu) ali ti je vruće za ruke i ramena...

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/10/2019 : 11:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ajd to sa ležanjem mi se čini fora, bar neće otpast sa stropa ako si loše zabušio i zašarafio.

Točno tako, ovako neću ništa riskirati inače DiSkAcH, na ovo sam ti mislio kad bi takva vreća bila položena na tlo, može se sjest na nju pa udarat, ali i ovako sa bočne strane (zaista ima dosta tih varijacija treninga). Pogledaj na ovom videu (ne trebaš cijeli gledat), samo par sekundi od 4:28 min. videa:



quote:
Originally posted by vknez

Nikad nisam razumio taj tip odjeće. Hladno ti je za tijelo (i glavu) ali ti je vruće za ruke i ramena...

Možda je povijest takvih majica krenula od samih bodybuildera, ili čak boksača (Tyson je znao u ring ulazit u takvoj majici). Ona je više predviđena za trening gdje si ti potpuno komotniji, ali mislim da je s vremenom postala i dio modnog izričaja pa se može nositi ljeti vani kao dio "normalne" odjeće (pogotovo ako je čovjek dobro građen).

PS.
@vknez - daj mi reci, jesmo li ja i ti bili zajedno komentirali na forum.hr u borilačkom dijelu, borbe i to.. pitam jer mi tvoj nick jako poznat, a i avatar

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 17/10/2019 11:32:37
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
594 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 23/12/2019 : 11:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
quote:

PS.
@vknez - daj mi reci, jesmo li ja i ti bili zajedno komentirali na forum.hr u borilačkom dijelu, borbe i to.. pitam jer mi tvoj nick jako poznat, a i avatar



Ne znam šta sam komentirao, ali da, na forum.hr imam isti nick i avatar :)

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/02/2020 : 20:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vknez

Ne znam šta sam komentirao, ali da, na forum.hr imam isti nick i avatar :)

Ja sam gotovo siguran da smo borbe komentirali


Btw, natukao sam ovu zimu "samo" 82 kg, odnosno došao do te kilaže Kažem "samo" jer se trpalo sve što se moglo: svi domaći proizvodi kolinja (kobasice, čvarci, pečenice, plećke i pršuti) pa pohani sirevi i pohane palačinke, ćevapi, pljeskavice, homemade pizze, tu i tamo koji burek i dr., uglavnom sve za masu.

Od jučer sam krenuo sa kalorijskim deficitom i idem se tako držati toga sve tamo negdje do kasne jeseni. Sve mi je jasno što trebam raditi i veselim se izazovu Svaki dan će biti izazov za sebe, a baš me zanima koliko će mi trebati da dođem do 70 kg. Tipujem negdje sredina 4.mjeseca da bi mogao doći do te kilaže.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/02/2020 : 21:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
70kg? Ufff
Pa to je jako malo, pogotovo za sportaša
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/02/2020 : 12:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ma nije malo, bar što se tiče mene osobno i s obzirom na moju visinu Prošle godine sam došao na 70.5 kg, a i neko duže vrijeme bio između 71 i 72 kg. Da sam bio malo više uporan, možda bi došao i na 68. Vidjet ćemo što će ova godina donijeti.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/02/2020 : 13:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ma nije malo, bar što se tiče mene osobno i s obzirom na moju visinu Prošle godine sam došao na 70.5 kg, a i neko duže vrijeme bio između 71 i 72 kg. Da sam bio malo više uporan, možda bi došao i na 68. Vidjet ćemo što će ova godina donijeti.



A koliko si nizak? Meni se pomalo i sigurno vraća kilaža, a i dalje izgledam kao izbjeglica. Trenutno sam 66-67kg na 1.76m, bio na 62kg pred nekih 5 godina, pa u prosjeku svake godine 1kg.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 19/02/2020 08:35:11
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/02/2020 : 19:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ma nije malo, bar što se tiče mene osobno i s obzirom na moju visinu Prošle godine sam došao na 70.5 kg, a i neko duže vrijeme bio između 71 i 72 kg. Da sam bio malo više uporan, možda bi došao i na 68. Vidjet ćemo što će ova godina donijeti.




Kakve su ti kilaže sa kojima radiš na treningu?
Bench, mrtvo, čučanj?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/02/2020 : 19:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@DiSkAcH - negdje sam pisao ovdje, mislim da sam 175 cm, tu negdje moras vise ugljikohidrata ubaciti, dobit ces sigurno na kilazi Vjerojatno trosis vise kalorija nego sto unosis.

@supermark - nisu to neke kilaze, ne forsiram uopce. Cak sam i izbacio (smanjio u biti) klasicni bench, vise radim vjezbe za donji dio prsa i nekako se na to koncentriram.

Zbunjuje me kod definicije, neki govore da nema uopce razlike u vjezbama kad se radi na definiciji i masi, da je tu jedino bitna prehrana (balansiranje sa ugljikohidratima). Dok nekidan gledam na tv-u od nekog strucnjaka, da se za definiciju moraju koristiti manje kilaze i velik broj ponavljanja (kako su mi i prije inace govorili, pocetkom 2000-ih).

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/02/2020 : 20:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
stadoh prekjuče na vagu,i - 110kg (nikad nisam bio toliko težak);a imam rekreaciju (uglavnom košarku,ponekad fudbal) 4 do 5 puta sedmično;i to su rekreacije sa prilično žestokim tempom,često sa nama igraju i ljudi koji igraju za neke niže lige.

ali hebi ga - ubiše me slatkiši,kasno jedenje i hleb/peciva/slično.

od juče sam izbacio večeru,gledaću da smanjim slatkiše i testo,plus da uobročim ishranu.

plan mi je da dođem do 98 kg,a mnogo će mi značiti što uskoro kreće i vaskršnji pedesetodnevni post.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 18/02/2020 20:03:06
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/02/2020 : 20:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ne moras izbacivati veceru, tuna ili narocito posni sir (250 g) navecer ti nece nista naskodit Jedan red cokolade dnevno (ako ti dodje zelja) isto ti nece naskodit.

Izbacit: kruh (opcenito pekaru), alkohol, sokove, slatko, junk food i na jako si dobrom putu.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 18/02/2020 : 20:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/magazin/clanak/rafo-ima-novi-projekt-ovo-ce-izvoditi-pred-kamerama-na-katolickoj-televiziji/2157813.aspx

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/02/2020 : 20:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:

Zbunjuje me kod definicije, neki govore da nema uopce razlike u vjezbama kad se radi na definiciji i masi, da je tu jedino bitna prehrana (balansiranje sa ugljikohidratima). Dok nekidan gledam na tv-u od nekog strucnjaka, da se za definiciju moraju koristiti manje kilaze i velik broj ponavljanja (kako su mi i prije inace govorili, pocetkom 2000-ih).




Nema razlike u vjezbama kad si na definiciji ili na masi
Ali kad si u kalorijskom deficitu dolazi i do pada snage te je tesko odrzati isti trening kao i na suficitu sa većim kilažama i manjim brojem ponavljanja
Zato pojedini treneri savjetuju manje kilaže i veći broj ponavljanja, bolji se trening može odraditi
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29255 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/02/2020 : 20:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Slično kao anto, skoro na maksimalnoj težini ikad, 93 kg (maksimalno imao 97). Sad se otvorila fisherija blizu posla, pa ću probat malo više ribe ubaciti u jelovnik, kaj bi tek bilo da se ne pazim, hodam puno i puno obaveza, al ubije me slatko i navečer jedenje.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/02/2020 : 20:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ne moras izbacivati veceru, tuna ili narocito posni sir (250 g) navecer ti nece nista naskodit Jedan red cokolade dnevno (ako ti dodje zelja) isto ti nece naskodit.

Izbacit: kruh (opcenito pekaru), alkohol, sokove, slatko, junk food i na jako si dobrom putu.


alkohol,sokove i brzu hranu ne jedem;a za večeru sad samo cepam voće.;ali ne puno.Par jabuka,jednu mandarinu ili kivi.

najteže mi je u startu,a onda kad uđem u štos,mogu sedmicama,pa i mesecima da se uzdržavam od hrane.

najgore je što malo malo pa neka proslava,slavlje...

evo i u četvrtak i u petak imam neka dešavanja sa krkanjem,ali gledaću da barem jedan izbegnem,a i da se na drugom ne prežderem.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 18/02/2020 20:44:08
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/02/2020 : 22:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Nema razlike u vjezbama kad si na definiciji ili na masi
Ali kad si u kalorijskom deficitu dolazi i do pada snage te je tesko odrzati isti trening kao i na suficitu sa većim kilažama i manjim brojem ponavljanja
Zato pojedini treneri savjetuju manje kilaže i veći broj ponavljanja, bolji se trening može odraditi

Hvala Supermark, volim logiku i ovo zaista ima logike

quote:
Originally posted by tex2

Slično kao anto, skoro na maksimalnoj težini ikad, 93 kg (maksimalno imao 97). Sad se otvorila fisherija blizu posla, pa ću probat malo više ribe ubaciti u jelovnik, kaj bi tek bilo da se ne pazim, hodam puno i puno obaveza, al ubije me slatko i navečer jedenje.

Istina, to navečer jedenje je neka najgora navika. A ovo sa ribom ti je super stvar Bilo bi dobro i sol smanjiti, nekada previše solimo hranu što isto ne valja.

quote:
Originally posted by anto

alkohol,sokove i brzu hranu ne jedem;a za večeru sad samo cepam voće.;ali ne puno.Par jabuka,jednu mandarinu ili kivi.

najteže mi je u startu,a onda kad uđem u štos,mogu sedmicama,pa i mesecima da se uzdržavam od hrane.

najgore je što malo malo pa neka proslava,slavlje...

evo i u četvrtak i u petak imam neka dešavanja sa krkanjem,ali gledaću da barem jedan izbegnem,a i da se na drugom ne prežderem.


Dobro, kažu da uvijek možeš imati "dan varanja", pa isto taj jedan dan kad imaš neku proslavu isto nije strašno. Samo ne znam koliko je Anto pametno jesti voće navečer Mislim zbog tog voćnog šećera. Znam da sam čitao da je bolje neku voćku ujutro pojesti ili tijekom dana (kao međuobrok), a navečer je možda od voća idealna banana. Pa i bademi, možda i jagode i maline koje su više vodenaste i ne sadrže možda toliko tog šećera.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/02/2020 : 08:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@ReemCP: Ma ne, ja se ne pokušavam debljat, fiziterapeuti i nerokirug su mi rekli da nastavim vježbat i održavat nisku težinu zbog hernije diska (ne želim operirat dok voda ne dođe do grla i evo doržavam to sve već nekih 6 godina). A što se UH tiče, pa čovječe dićeš više, znam stuć nutellu od 800gr na žlicu u šutu, kutiju domaćice, dorinu napolitanku onu veliku...bašt stvarno mogu pojest hrpu tih sranja i očito se em slabo prima, em ja to ubijam doslovno svakodnenvim treninzima, koje svakih par mj mjenjam. Evo baš ovaj tjedan opet počeo nakon cca 2 godine sa T25 i razneslo me, danas se skoro srušio na ''total body circuit''. To je ona HIIT shema,high intensity interval training, cardio na 9000. :)
Uz to, kad god mogu koristim stube, nikad lift osim ako teglim, pa zbog kičme...kad god negdje mogu pješke ili autom, idem pješke itd...
Ljudi na poslu me svi već zajebavaju kad me vide da u kratkoj majci trčim gore-dole po stubama kad negdje idem (u pitanju su dvije zgrade, jedna sa 4, a druga sa 8 katova), dok su oni svi zabundani, uvijek im je hladno i uvijek koriste liftove (čak i za jedan kat što mi je nevjerojatno jer duže čekaš lift nego da odeš pješke). Jako često se draga i ja prošetamo po par km, nakupi se toga...uz treninge. Treninge ne preskačem nikad, osim kada moram rano na posao ili sam bolestan (u zadnej 3 godine nemam niti 1 dan bolovanja :D). Treniram 6-7 dana u tjednu, zavisi koji je trening u pitanju.
Ljudi općenito ne kuže, da 2 treninga tjedno baš i nisu dosta, da stvarno treba koristiti sve oko sebe da održavaš tijelo. Tu ne pričam o apolonskim tjelima iz marvelovih filmova. Tu pričam čisto o zdravim, funkcionalnim tjelima. ;) Ovo sve radim jer kad dođem doma, onda legnem i čitam/gledam filmove/igram igrice, pa moram nekako kompenzirat.

EDIT: Sada vidim tek ovaj napis o štetnosti voća navečer...mah, ne znam, ja očito nemam tih problema, ajmo reći da je 80% mojih večera voće, ostatk su čipsevi, kokice koje sam pečem (ne onaj otrov iz mirkovalne ili još gore one gotove u vrećici) i slične govnarije...
Voće je zdravo i super i skužio sam da su napisi o štetnosti voća uglavnom iz nekih ultra fitness članaka, tj builderskih.
Nemojte jest voće jer nevalja, ali zato strusite enormnu količinu dekstroze sa wheyom i slično. Ne hvala, radije med, banana, whey i mlijeko ili voda. Whey nisam pio već jedno 4 godine. Naručio si upravo kraetin monohidrat, to je jedini preparat da sam vidio nekakve pomake i benefite, ostalo 0 bodova (steroide nisam probao, pa ne znam).

@anto:
Nije ti caka u izbacivanju obroka, nego u smanjivanju. Možeš jesti i hrpu smeća, samo smanji...vjeruj mi...ili sam ja neki fenomen.
Imaš i toga u ovom mom traktatu Reem-u. :)
To sa voćem ti je odlična fora, to pali sigurno, voće te zasiti a ima jako malo kalorija, a hrpu dobrih stvari.
Mi doma jedemo baš hrpu voća i povrća (uz govnarije koje ja jedem kad me ulovi muški PMS :D).
Kruh i ostale pekarske proizvode izbjegavam, ali ih jedem.
Skoro pa 1 tjedno maznem burek sa sirom (da da, burek je samo sa mesom, ali u Hr nije :P ).
Ugl može se, SVE se može kad se hoće. Prestao sam pušit, malo reorganizirao prehranu, već 5-6 godina vježbam svaki dan; može se. ;)

EDIT: Evo za primjer moja današnji (i jučerašnji) ručak/marenda (ovakvu salatu jedemo 2-3 dana u tjednu, napravimo ogromnu zdjelu, kako tko stigne, neki put ja, neki put draga):



Salata od svježeg povrća (fažol i kukuruz su iz konzerve) sa danas friganom piletinom, jučer sa tunom, prošli tjedan sa feta sirom...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 19/02/2020 09:25:58
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/02/2020 : 11:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlično DiSkAcH, ovo ti izgleda jako ukusno i osvježavajuće A i fora su te kombinacije sa tim jelom koje si spomenuo (piletina ili tuna ili sir..). Nikad ne dosadi na takav način. Naravno, kad stigneš i ako ti se bude dalo, uslikaj nam još neku ovakvu dobru kombinaciju za papanje. (jedino ako možeš malo sliku smanjit, ogromna je )

Joj, zaboravio sam na to sa kičmom što si pričao, sad sam se podsjetio Pa onda ti je ta kilaža super Vjeruj mi da bi mnogi "ubili" da mogu tako kao ti jesti, a da se ništa ne primi Jedna od zaista "gadnih" navika je uzeti teglu nutele i jest direkt za žlicom, ali nekad si ne možemo pomoći

Ali, u pravu si. Svi smo mi različiti i svačije tijelo drugačije reagira, iako postoji onaj bazalni metabolizam i ti pojmovi kalorijskog deficita i suficita koje ne možemo osporiti da ne funkcioniraju ako se držimo zadanog. No, svi smo različiti i sami najbolje poznamo naše tijelo i kako ono reagira. Pa shodno tome bi i trebali prilagoditi svoju prehranu ako nešto želimo postići.

Meni je recimo dobro što mi je ovih dana stigao kamion i prikolica trupaca (22 kubika ili u prijevodu oko 32 metra drva koncentrirani u trupcima), pa idući tjedan vjerojatno krećem s tim, piljenje i ono najvažnije, cijepanje gdje će otići puno kalorija. Još će se raditi i trening s utezima navečer. Dodsferd mi je prošle godine preporučio jednu odličnu sjekiru (Ovdje; http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=50303&REPLY_ID=2270885) koja ima nekih dobih 5 kg i to većinom u ovom završnom dijelu, tako da će na neki način dobro doći kao vježba (kao oni neki borci kad udaraju batom u one traktorske gume).

Ova slika dolje, meni se ovakvo tijelo dopada (nadam se da forumaš Fandago ovo ne čita jer će očito krivo protumačit moje riječi ), uopće ne bih htio više od ovog, to je čovjek od 70 kg i 175 cm visine i za mene je to nešto idealno:


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 19/02/2020 11:51:29
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/02/2020 : 11:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
1.4. će godina kako idem u teretanu :D

fino iskustvo

izbaciti SOKOVE, sve gazirano te sve pekarske poizvode

ja to kažem ne jedem van kuće
sinoć vaganje 89 kila
čini mi se da sam počeo na ovoj temi s 103 kile

naćalost stomak i dalje postoji ali se vidno smanjio

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12211 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/02/2020 : 12:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ReemCP

Ne moras izbacivati veceru, tuna ili narocito posni sir (250 g) navecer ti nece nista naskodit Jedan red cokolade dnevno (ako ti dodje zelja) isto ti nece naskodit.

Izbacit: kruh (opcenito pekaru), alkohol, sokove, slatko, junk food i na jako si dobrom putu.


alkohol,sokove i brzu hranu ne jedem;a za večeru sad samo cepam voće.;ali ne puno.Par jabuka,jednu mandarinu ili kivi.

najteže mi je u startu,a onda kad uđem u štos,mogu sedmicama,pa i mesecima da se uzdržavam od hrane.

najgore je što malo malo pa neka proslava,slavlje...

evo i u četvrtak i u petak imam neka dešavanja sa krkanjem,ali gledaću da barem jedan izbegnem,a i da se sa drogom ne prežderem.



Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/02/2020 : 13:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
možeš ti ždrati koliko želiš
ali dan prije i dan poslije POST


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000