forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/05/2019 : 22:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Zaustavi te murija i pita jeste pili šta....
A ti kažeš... Maaaa ništa, samo proteinski shake, upravo sam odradio trening u teretani. A u sebi imaš 2 promila 😂😂😂😂
Ali valjda Arnie zna najbolje...


Hehe

Meni najbolji komentar sa YT-a: "exactly how i love my protein shake! .... except the banana... and the cherry juice... and the protein."



quote:
Originally posted by sumohrvat

Frajer dodao barem 1dcl Šnapsa koji ima od 40 do 60 posto alkohola 😂😂😂😂😂


Aha, kao dodate malo, a pola shake skoro čini šnaps

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/05/2019 : 13:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Supermark - ako slučajno čitaš ovo..

Gdje ima u Zg-u za kupit majica bez rukava sa kapuljačom? Kao one "hoodie", ali bez rukava?

Nešto ovako..kad bi bilo negdje u Areni ili Cityu..




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/06/2019 : 10:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Istina...

https://www.index.hr/magazin/clanak/zbog-posla-ste-pod-stresom-strucnjaci-tvrde-da-postoji-jednostavno-rjesenje/2093225.aspx?fbclid=IwAR0rNpgoU7E0KBItBpkz_HlRMo-_ivw2Vl84JGlK-x4unkoGQAdpXYhHoTs
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12208 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/06/2019 : 11:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Istina...

https://www.index.hr/magazin/clanak/zbog-posla-ste-pod-stresom-strucnjaci-tvrde-da-postoji-jednostavno-rjesenje/2093225.aspx?fbclid=IwAR0rNpgoU7E0KBItBpkz_HlRMo-_ivw2Vl84JGlK-x4unkoGQAdpXYhHoTs



dobar je i komentar ispod- "otkaz"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/06/2019 : 11:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Istina...

https://www.index.hr/magazin/clanak/zbog-posla-ste-pod-stresom-strucnjaci-tvrde-da-postoji-jednostavno-rjesenje/2093225.aspx?fbclid=IwAR0rNpgoU7E0KBItBpkz_HlRMo-_ivw2Vl84JGlK-x4unkoGQAdpXYhHoTs


Nagor, a što za nas koji već živimo u šumi, hoću reći prirodi i još treniramo uz to gdje da mi izađemo i malo se odmorimo od te prirode i stresa

Inače, što se tiče treninga, zadnjih sigurno 2 tjedna, a i više, nalazim se na 71 kilogramu (jutarnje vaganje natašte). Uspio sam još 2 cm skinuti u struku, sad sam na 80 cm. Moram priznat da je po ovim vrućinama nešto teže odradit trening, ali ide. Obično ujutro sad radim treninge, prilagodio sam se tako zbog posla. I 3x tjedno, to mi je sad dovoljno.

Jedem ponekad i ćevape, majonezu, pizzu i sve te stvari što netko potpuno izbacuje iz prehrane, ali ništa ja ne dobivam na kilaži ili da sam se zamastio i sl. Vidio sam po svom primjeru da se može sve jest i uživat u hrani, a ne sad da koncentracija mora bit samo i isključivo na tzv. "zdravoj hrani". Jako je bitna umjerenost, onda to ide. I samokontrola, primjerice - pojest 3 reda čokolade dnevno, a ne odjednom cijelu ili dvije.

-
-

edit: zaboravio sam napisat da sam tražio ovu majicu bez rukava sa kapuljačom nekidan u Cityu (gore na slikama), ali bezuspješno. Koga god sam pitao, čude se kao da sam ih tražio heroin. Jedino tip u Polleu kaže da su imali, ali je prošlo. Pa sam si našao neke dvije obične majice u s.oliveru:



Možda imaju u Areni te sa kapuljačom, tamo još nisam išao tražit.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 20/06/2019 16:41:09
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 21/06/2019 : 00:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Bilo je toga u toweru.... u sport visionu koliko mi se čini.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/06/2019 : 09:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti Sumohrvat nisam u Toweru bio pitaj boga kad, a uskoro bi trebao ići opet za Zg, pa vidim u Areni da imaju taj sport vision. Mislim da bi se jedino to i moglo naći u tim trgovinama sa sportskom opremom. Iako, recimo u intersportu uopće nemaju, kažu mi da nisu to dobivali..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/06/2019 : 12:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Hvala ti Sumohrvat nisam u Toweru bio pitaj boga kad, a uskoro bi trebao ići opet za Zg, pa vidim u Areni da imaju taj sport vision. Mislim da bi se jedino to i moglo naći u tim trgovinama sa sportskom opremom. Iako, recimo u intersportu uopće nemaju, kažu mi da nisu to dobivali..


Ja sam išao jučer i baš je bilo u Intersportu. 499 kn od Reeboka
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/06/2019 : 13:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mda kako su meni onda rekli da nema, evo isti dan u Karlovcu u intersportu i kasnije u Zg-u u Cityu bio.. Bas cu onda vidjet i u Areni, ocito nije svaki isti. Hvala ti svakako sto si javio

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/06/2019 : 13:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Mda kako su meni onda rekli da nema, evo isti dan u Karlovcu u intersportu i kasnije u Zg-u u Cityu bio.. Bas cu onda vidjet i u Areni, ocito nije svaki isti. Hvala ti svakako sto si javio



Kupi normalnu hudicu i škare u ruke. Problem riješen

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/06/2019 : 16:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Mda kako su meni onda rekli da nema, evo isti dan u Karlovcu u intersportu i kasnije u Zg-u u Cityu bio.. Bas cu onda vidjet i u Areni, ocito nije svaki isti. Hvala ti svakako sto si javio


Pa mogao si u Karlovcu i Zagrebu i more tražit pa ga nema, ali ga ima u Rijeci 😂😂😂😂Ista stvar je i sa ovim hudicama bez rukava. Pa pitaj da ti povuku iz riječke trgovine u zagreb ako ti je tako zgodnije. Ja sam tako neke tenisice uzeo iz zagreba kojih nije bilo u Rijeci. Dostave ti u tu trgovinu i gotovo. Kad budeš u Zagrebu pokupiš... Kad već mi u Rijeci smrdimo pa nećeš navraćati ovamo 😂😂😂😂
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/06/2019 : 16:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@ DiSkAcH - bio sam tako napravio sa jednom starom, obicnom majicom kratkih rukava i nije mi najbolje ispalo sad mi koristi samo na treningu

@Sumohrvat - a ono, pomislis nekad da ces prije nekad nesto naci u Zagrebu, kao veci izbor i sve ali eto. Dobro mi je sto cu usput navratit u SNK po neke stripove. Steta sto u Rijeci nemaju striparnice..

Zadnji put sam prema Rijeci isao ove godine u 4.mjesecu, doduse tamo u ind.zonu, u Bauhaus po neki materijal sa jednim kolegom, ali sve isto nesto nabrzinu. I svratio kod Lesnine gdje je onaj mali fast food, Mc Chevap, za prste polizat kako je dobro

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/06/2019 : 16:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ja sam nedavno bio na 99.99 kila hahaha ne kuna kilograma

Inace sam s 101-103


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/06/2019 : 17:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ja san pa na 111 kila.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/06/2019 : 17:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@ DiSkAcH - bio sam tako napravio sa jednom starom, obicnom majicom kratkih rukava i nije mi najbolje ispalo sad mi koristi samo na treningu

@Sumohrvat - a ono, pomislis nekad da ces prije nekad nesto naci u Zagrebu, kao veci izbor i sve ali eto. Dobro mi je sto cu usput navratit u SNK po neke stripove. Steta sto u Rijeci nemaju striparnice..

Zadnji put sam prema Rijeci isao ove godine u 4.mjesecu, doduse tamo u ind.zonu, u Bauhaus po neki materijal sa jednim kolegom, ali sve isto nesto nabrzinu. I svratio kod Lesnine gdje je onaj mali fast food, Mc Chevap, za prste polizat kako je dobro


Ako već ideš jesti u industrijskoj zoni onda radije odi u pivnicu od kaltenberga. Imaju i to novo riječko pivo i odličnu hranu po normalnim cijenama. A za ovu majicu stvarno pitaj da ti prebace iz riječkog dućana u zagrebački i riješeno.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/06/2019 : 19:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Zeljko - već sam pomislio da si na popustu

@Lwood - to je 7 kg manje od prošli put, jel da

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ako već ideš jesti u industrijskoj zoni onda radije odi u pivnicu od kaltenberga. Imaju i to novo riječko pivo i odličnu hranu po normalnim cijenama. A za ovu majicu stvarno pitaj da ti prebace iz riječkog dućana u zagrebački i riješeno.


Ako ne nađem, morat ću tako napravit Nego, di dođe točno ta pivnica? Prije sam ja znao jest tamo di je Pevec, ali sad je tamo valjda Konzum. Gore dalje su samo Lidl, Plodine, Lesnina i Bauhaus.. jesi mislio dolje niže, kod konzuma da je ta pivnica?

A i znao sam jest tamo u Bakru na vidikovcu, ali skupo je dosta bilo koliko se sjećam. I primjetio sam da stalno imaju prometa, uvijek je bilo puno kad god sam prolazio.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/06/2019 : 19:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Jucer me neka malaksalost uhvatila u vjezbanju...nis me nije islo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/06/2019 : 19:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Zeljko - već sam pomislio da si na popustu

@Lwood - to je 7 kg manje od prošli put, jel da

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ako već ideš jesti u industrijskoj zoni onda radije odi u pivnicu od kaltenberga. Imaju i to novo riječko pivo i odličnu hranu po normalnim cijenama. A za ovu majicu stvarno pitaj da ti prebace iz riječkog dućana u zagrebački i riješeno.


Ako ne nađem, morat ću tako napravit Nego, di dođe točno ta pivnica? Prije sam ja znao jest tamo di je Pevec, ali sad je tamo valjda Konzum. Gore dalje su samo Lidl, Plodine, Lesnina i Bauhaus.. jesi mislio dolje niže, kod konzuma da je ta pivnica?

A i znao sam jest tamo u Bakru na vidikovcu, ali skupo je dosta bilo koliko se sjećam. I primjetio sam da stalno imaju prometa, uvijek je bilo puno kad god sam prolazio.



je,7 kg manje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2019 : 22:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem da svatko od nas (pogotovo kad su ove vrućine) voli konzumirat sladoled, baš danas bila akcija u Konzumu na ovaj, proteinski sladoled Ja sam si uzeo sa okusom čokolade, a ima stvarno dobrih recepata na netu za proteinske sladolede, pa možda ne bi bilo loše probat nešto "smućkat". Ako netko voli bit fit, a htio bi jest sladoled, možda ovo nije loše rješenje..












"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12514 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 28/06/2019 : 06:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ReemCP

@Zeljko - već sam pomislio da si na popustu

@Lwood - to je 7 kg manje od prošli put, jel da

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ako već ideš jesti u industrijskoj zoni onda radije odi u pivnicu od kaltenberga. Imaju i to novo riječko pivo i odličnu hranu po normalnim cijenama. A za ovu majicu stvarno pitaj da ti prebace iz riječkog dućana u zagrebački i riješeno.


Ako ne nađem, morat ću tako napravit Nego, di dođe točno ta pivnica? Prije sam ja znao jest tamo di je Pevec, ali sad je tamo valjda Konzum. Gore dalje su samo Lidl, Plodine, Lesnina i Bauhaus.. jesi mislio dolje niže, kod konzuma da je ta pivnica?

A i znao sam jest tamo u Bakru na vidikovcu, ali skupo je dosta bilo koliko se sjećam. I primjetio sam da stalno imaju prometa, uvijek je bilo puno kad god sam prolazio.



je,7 kg manje.



Jesi izgubio i koji kilogram na jeziku? Da li ga sad nešto lakše vrtiš nego prije?


Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 28/06/2019 06:34:17
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/07/2019 : 23:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/07/2019 : 23:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlično izgledaš
Koliko kg imaš sad?

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/07/2019 : 09:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
85kg, više manje sam na toj kilaži non stop
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/07/2019 : 12:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
To je onda idealna kilaža za tebe Meni je ovo super, taman rekao bi ;) prije kad sam bio mlađi, samo me zanimala masa i da budem što veći, ali sad imam skroz obrnuto mišljenje.

Vjerujem da ne paziš striktno na prehranu i da sve jedeš, ali opet vjerojatno umjereno.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10755 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/07/2019 : 18:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Supermark - ako slučajno čitaš ovo..

Gdje ima u Zg-u za kupit majica bez rukava sa kapuljačom? Kao one "hoodie", ali bez rukava?

Nešto ovako..kad bi bilo negdje u Areni ili Cityu..






Te hudice su bile in prosle godine i vidio sam ih jedino u New Yorkeru, kolega vozac kupio, a inace fitnessoholicar. I bivsi ljubitelj kapljice, prosle godine mu poklonio litru sljive veli noc prije popio dva deci, klizi ko voda.. Moj fitnes se renovira, a i moja skemba, jbga.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 26/07/2019 18:26:49
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000