forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

King Warrior
stripovi.com suradnik



22138 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/03/2020 : 22:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Uzmi crni, ako ima. Ukoliko nema, onda nadji gdje ima. Plavi i zuti izgledaju totalno gej.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12491 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/03/2020 : 23:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Ako je musko, definitivno plavi. Ako je zensko, definitivno plavi.

Oba su muška, a i ja sam muško - za mene je

quote:
Originally posted by King Warrior

Uzmi crni, ako ima. Ukoliko nema, onda nadji gdje ima. Plavi i zuti izgledaju totalno gej.

Čak mi je i prva opcija bila da uzmem crni Pa si razmišljam, onaj tko nosi ovakav sat, većina ih nosi crni, zato i gledam ove druge boje. Htio bih nešto drugačije, iako je crna boja moćna i sa svim se slaže.

Inače, prva opcija je bila ovaj, on nema taj pedometar (da broji kalorije): https://i.postimg.cc/mDSG0HvW/casio.jpg

Što se tiče ovih na slici, ima i takav crni. Žuti i crni su po 980 kn, a zanimljivo da je plavi na popustu i trenutno 752 kn. Iako gledam prvo na ono koji mi se sviđa.

Plavi: https://www.irisimo.hr/casio-gba-800dg-2aer
Žuti: https://www.irisimo.hr/casio-gba-800-9a
Crni: https://www.irisimo.hr/casio-gba-800-1a



-
-

A gledam malo i one fitbit narukvice, dosta su skupe, ali su fora. Imaju dosta funkcija, dosta dobro za trening i praćenje kalorija.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20702 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/03/2020 : 23:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@DiSkAcH - pomagaj! Znam da se ti kužiš u tehnologiju i to, ajd mi pomozi odabrat sat koji bi trebao dobiti za skorašnji rođendan. Koji ti je bolji? Imaju oba onu funkciju za brojanje koraka i posebno koliko si kalorija potrošio (mogu se oba povezati bluetoothom sa mobom).

- ovaj plavi (uvećana slika): https://www.irisimo.hr/files/product/25721/image_166538_19_v1.gif
- remen sata: https://www.irisimo.hr/files/product/25721/CASIO_GBA_800DG-2AER.gif
- youtube video kako izgleda: https://www.youtube.com/watch?v=mpglsSiVgSE

ovaj žuti (uvećana slika): https://www.irisimo.hr/files/product/9907/image_155145_19_v1.gif
- youtube video kako izgleda: https://www.youtube.com/watch?v=Ezu-FBA1jG0

Koji izabrati




samo pederi i sisice nose satove!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/03/2020 : 07:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Slažem se sa Kingom, ja bi uzeo crni, ne bi rekao da su ove boje gey, nego da su kičaste i neozbiljne. Tj evo ti slike moja dva koje nisam stavio na ruku...a ima dobrih 5 godina.
Zašto? Prvo jer mrzim bijelu crtu na ruci od sunca (ne pocrni ispod sata), a drugi razlog za kojim vj većina ljudi ne ide uopće jer su mi satovi u više navrata doslovno raskupusali rukave na majicama i jaknama (čitaj poderali). I zadnje jer imam mob i on ima i sat i puno lipih stvari.

Eto moja dva, u oba crkle baterije :D







-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 18/03/2020 07:32:13
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12491 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/03/2020 : 19:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

samo pederi i sisice nose satove!

A jbg Anto prijatelju, netko voli brijati prsa i ispod pazuha, ići u solarij i sl. (ja , ja i ja), pa će opet netko reći da je to pederski Ne možeš ljude zadovoljiti nikako. A i kao da je važno danas što netko misli o nekome

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Slažem se sa Kingom, ja bi uzeo crni, ne bi rekao da su ove boje gey, nego da su kičaste i neozbiljne. Tj evo ti slike moja dva koje nisam stavio na ruku...a ima dobrih 5 godina.
Zašto? Prvo jer mrzim bijelu crtu na ruci od sunca (ne pocrni ispod sata), a drugi razlog za kojim vj većina ljudi ne ide uopće jer su mi satovi u više navrata doslovno raskupusali rukave na majicama i jaknama (čitaj poderali). I zadnje jer imam mob i on ima i sat i puno lipih stvari.

Eto moja dva, u oba crkle baterije :D

Hvala DiSkAcH i tebi na komentaru Lijepi satovi, ovaj crni pogotovo (što si slikao). Ovo mi se sviđa što si napisao "neozbiljne" jer nekako upravo to i odražava moj karakter - neozbiljnost. Ozbiljan sam samo kad se radi o poslu i kad moraš biti fokusiran, pedantan i to, odgovoran, ali u ovim ostalim slučajevima sam većinom neozbiljan. Tako da te opcije što se tiče satova igraju ulogu kod mene, pustimo sad ove gej fore što su ljudi spomenuli

Što se tiče bijele crte, ne predstavlja mi to neki problem, ništa što jedan solarij neće to riješiti. Ili mogu prebacivati s vremena na vrijeme sat s jedne na drugu ruku. Ovo za odjeću mi ne bi trebalo smetati, a ionako sad dolazi toplije vrijeme i kratke majice. A znam to za mob, i rekao bih da upravo pojava mobitela je učinila kod mene (vjerujem da i kod ostalih) da ne nosim više sat. Prije sam uvijek nosio, te sportske jer se i tako oblačim (sportski), pa mi je došlo da si uzmem (mob mi je inače tlaka da ga stalno nosim sa sobom i vjerojatno ću ga manje nositi ubuduće).

(P.S. nisam htio zbog ovog otvarati posebnu temu, a ako netko pomisli da smo u offu, ne - nismo, pitao sam ovdje u ovoj temi namjerno i sa naglaskom na pedometar, a svakako se to sve odnosi na fitness kao jedno od pomagala. Pa da netko ne pomisli da smo off pa da završimo u karanteni :D)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12491 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/03/2020 : 17:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Došao je danas Već sam ga spojio, odnosno upario sa mobom, iskušao puno tih funkcija, jedva čekam večeras trening


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12491 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/03/2020 : 13:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Prošli tjedan samo jedan dan nisam bio u teretani, znači, 6 treninga odrađeno prošli tjedan. Ovaj tjedan krenuo sa dva treninga u teretani, jedan ujutro i jedan navečer. Treba nekako ispuniti dan koji zna biti dugačak u ovakvim okolnostima, kad je ovakvo stanje kakvo je, jbg.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/03/2020 : 11:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Prošli tjedan samo jedan dan nisam bio u teretani, znači, 6 treninga odrađeno prošli tjedan. Ovaj tjedan krenuo sa dva treninga u teretani, jedan ujutro i jedan navečer. Treba nekako ispuniti dan koji zna biti dugačak u ovakvim okolnostima, kad je ovakvo stanje kakvo je, jbg.





Kod vas teretane otvorene?

Ja i dalje vježbam doma, pogotovo sada kada sam stalno doma pa samo ležim i sjedim za kompom (rad od kuće).
Od pon krećem odrađivat svoja 2 tjedna baš na poslu, pa se možda budem i malo kretao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12491 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/03/2020 : 14:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Kod vas teretane otvorene?

Kod mene radi non-stop Naime, radi se o prizemlju moje kuće (90 kvadrata), napravio teretanu samo za svoje potrebe. Pisao sam već u temi o tome na 2.stranici, ima i stari video (otprije 10 godina) sa mog starog YT kanala kako to izgleda: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=50293&REPLY_ID=2223173

U međuvremenu se još nabavilo nešto sprava (npr. rimska klupa), a većinom sam ih nabavio u Rijeci u Blue Gymu, zapravo njihovom skladištu Znači, ja se samo spustim sa kata gdje živim i odmah sam u teretani

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 27/03/2020 14:41:02
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/03/2020 : 22:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
pa fino to izgleda
kad trenkamo?

p.s. nemaš kavez?! zar noge ne radis?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 31/03/2020 : 13:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Može li mi netko preporučit neke vježbe, istezanje, nešto lagano... tek tolko da ne zakržljam ove tjedne na kauču.

Jučer sam nešto na brzinu tražio. Našao ovo ispod:

https://www.youtube.com/watch?v=nN5yqSUSeXY

Jel to valja što? Previše za početak (budući da nisam imao energije za napraviti cijeli 20 minutni set)?

Ima li što bolje?
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1544 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 31/03/2020 : 13:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7306 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/04/2020 : 14:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
kako me živciraju sada online treneri i bodibilderi sa preporukama vježbi za kod kuće. skinu se svi u ta svoja nabildana tijela, natežu se ko fol na podu dnevnog boravka bez upotrebe bilo kakve opreme, a dobro znaš da svi oni imaju odavno uređene kućne teretane i definitivno su tamo vježbali po svim božjim spravama barem dva sata prije nego što su snimili dotični video, gdje ti tupe da ti za kvalitetan trening zapravo osim ruku i nogu ništa drugo nije niti potrebno. ma mrš...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12491 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/04/2020 : 14:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

pa fino to izgleda
kad trenkamo?

Kad (ako) prođe ovo sa coronom, trenutno max. izbjegavam ljude i distanciram se od svih

quote:
Originally posted by supermark

p.s. nemaš kavez?! zar noge ne radis?

Što će mi kavez Nemam jedino spravu za noge u tom prostoru, ako se dobro sjećam, bila je koštala oko 2300 € tada, a to mi je ipak bilo preskupo. Radim čučnjeve sa opterećenjem (ručnikom omotam šipku i stavim diskove), radim one od M.Mlinarića čučnjeve (sumo čučanj i te karafeke), te u zadnje vrijeme neke treninge od nekih MMA boraca. Za listove mi je lako, tu se samo dižeš na prstima. Noge su mi više-manje OK, zadovoljan sam, dosta godina sam igrao nogomet (jedno vrijeme i trenirao) tako da mi je i od toga ostalo. Ove vježbe koje sam si preuzeo sa YT-a su mi sasvim dovoljne za taj dio.

Od Chrisa Hemswortha primjenjujem neke vježbe, kad sam počeo s tim prvi dan, dobro se nisam ispovraćao, malo je falilo Super mi je ovaj video, od 1:54 min. do 2:41 min. primjenjujem, mišljenja sam da je ovo odlična stvar i za trbušne mišiće. Radim 30 sekundi, pa 20 sekundi odmor, pa 30 sekundi radim, pa opet 20 sekundi odmor itd. Takavim treningom od 25-30 minuta se stvarno ubijem, mokar skroz budem. Takve treninge radim onim danima (3x tjedno) između treninga sa težinskim opterećenjem (4x tjedno).



quote:
Originally posted by nagor

Ima li što bolje?

Dobro je ovo što si stavio (i kolega Fandango), a imaš i ono što Mlinarić radi pa evo ako nisi vidio: https://www.youtube.com/watch?v=1EI71H9gpRY&list=PLocX9DlZQVDXC-lTw8UWyis2K_OUo8Bhu&index=4&t=

Mislim da je ovo ok za održavanje konde, sve objasne i zaista ima dobrih, raznovrsnih vježbi. A ne zahtijeva puno prostora.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 02/04/2020 14:55:50
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/04/2020 : 15:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


quote:
Originally posted by supermark

p.s. nemaš kavez?! zar noge ne radis?

Što će mi kavez Nemam jedino spravu za noge u tom prostoru, ako se dobro sjećam, bila je koštala oko 2300 € tada, a to mi je ipak bilo preskupo. Radim čučnjeve sa opterećenjem (ručnikom omotam šipku i stavim diskove), radim one od M.Mlinarića čučnjeve (sumo čučanj i te karafeke), te u zadnje vrijeme neke treninge od nekih MMA boraca. Za listove mi je lako, tu se samo dižeš na prstima. Noge su mi više-manje OK, zadovoljan sam, dosta godina sam igrao nogomet (jedno vrijeme i trenirao) tako da mi je i od toga ostalo. Ove vježbe koje sam si preuzeo sa YT-a su mi sasvim dovoljne za taj dio.




koliko kg?
a ne vjerujem da mogu puno rasti mišići na nogama od nogometa
dobro je to za izdržljivost i kondiciju, ali veliki rast - ne vjerujem
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/04/2020 : 17:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

kako me živciraju sada online treneri i bodibilderi sa preporukama vježbi za kod kuće. skinu se svi u ta svoja nabildana tijela, natežu se ko fol na podu dnevnog boravka bez upotrebe bilo kakve opreme, a dobro znaš da svi oni imaju odavno uređene kućne teretane i definitivno su tamo vježbali po svim božjim spravama barem dva sata prije nego što su snimili dotični video, gdje ti tupe da ti za kvalitetan trening zapravo osim ruku i nogu ništa drugo nije niti potrebno. ma mrš...




ne vjeruješ da ovaj ima ovakvu formu od vježbi s ručnikom:


https://www.youtube.com/watch?v=KFY3p3eMPkk
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/04/2020 : 08:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

kako me živciraju sada online treneri i bodibilderi sa preporukama vježbi za kod kuće. skinu se svi u ta svoja nabildana tijela, natežu se ko fol na podu dnevnog boravka bez upotrebe bilo kakve opreme, a dobro znaš da svi oni imaju odavno uređene kućne teretane i definitivno su tamo vježbali po svim božjim spravama barem dva sata prije nego što su snimili dotični video, gdje ti tupe da ti za kvalitetan trening zapravo osim ruku i nogu ništa drugo nije niti potrebno. ma mrš...



Otrkio si toplu vodu.

@Nagor: Skini si p90, jednostavno je, nema nekih neizvodivih poetza i odlično je za početnike, sam si određuješ težinu utega. Link na PM.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/04/2020 : 12:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Hvala, fandango, Reem i diskach. ;)

Kao gejmeru, prva asocijacija na P90 mi je ova ispod.


Edited by - nagor on 04/04/2020 12:19:32
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/04/2020 : 16:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Kada su se počele zatvarati teretane odlučio sam skočiti do trgovina sportskom opremom i tamo zatekao skoro pa prazne police. Utega gotovo da nije bilo. Uzeo sam jednu ravnu šipku, jednu w šipku, jednu malu za ruke, girju od 20 kg, šipku za zgibove(onu što se montira za štok od vrata),ručke za sklekove i kotač za trbušnjake... Bumpera i utega doslovno nije bilo. Samo par komada od 1,25kg. Nabavio sam još od prijatelja dvije ploče od po 10 kg i to je to. Mogu napraviti otprilike sve grupe mišića... Ok, fali mi još utega jer sam inače mrtvo radio sa 180 kg, a stražnji čučanj sa 150 kg, ali pokušavam maksimalno iskoristiti ovo što imam. Iz teretane mi fali još jedino ergometar kojeg sam redovito koristio prije karantene.
Ujutro odradim trening od sat i pol, dva i navečer odem trčat na atletsku stazu u kvartu kad nema nikog. Prije sam trčao do trim staze staze u Kostreni, ali to sad spada pod drugi grad pa ne smijem do tamo.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/04/2020 : 11:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/magazin/clanak/pricali-smo-sa-zagrepcankom-koja-tvrdi-da-su-ljudi-sami-krivi-sto-su-debeli/2175040.aspx
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/04/2020 : 20:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
velika većina je sama kriva što je debela...
živimo u vremenima kad je spol samo izbor, a debljina genetski predodređena
bljak
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 15/04/2020 : 20:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
živimo u vremenima kad je spol samo izbor, a debljina genetski predodređena

Da, stvarno dobro zapažanje. Sve je pitanje socijalne konstrukcije i izbora osim kad je riječ o debelim ženskama, posebno onima koje rade na fakultetima.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/04/2020 : 21:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Kad smo već kod zanimljivih opažanja, jeste li primijetili atraktivniji ljudi imaju konzervativnije stavove, a manje atraktivni uglavnom lijeve. Testirajte tu hipotezu na svojim znancima. ;)


Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/04/2020 : 09:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Kad smo već kod zanimljivih opažanja, jeste li primijetili atraktivniji ljudi imaju konzervativnije stavove, a manje atraktivni uglavnom lijeve. Testirajte tu hipotezu na svojim znancima. ;)






Pa ne znam baš, nisam primjetio.
Nego ja na pauzi od vježbanja, bole đale, pa samo šetnja.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/04/2020 : 11:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Uglavnom je ovako:

Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000