forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/10/2020 : 13:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Tako nesto sam i očekivao
On doruckuje ujutro (jaja i slaninu), jede prije meča nešto lagano
Meč je u ovom slučaju počeo u 14.30, oduži se par sati, pa jede, naravno, poslije meča
U svakom slučaju, to je više od 8h između prvog i zadnjeg obroka kako IF zagovara
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/10/2020 : 13:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ali moja poanta je isto bila i ta da se ne možemo mjeriti sa tim vrhunskim profesionalnim sportašima
Đoković iza sebe ima brdo ljudi koji brinu i svakom njegovom koraku, promjeni, napretku ili nazadovanju
Isto tako, ima hrpu vremena na raspolaganju, a i količina antikataboličkih steroida koju uzimaju nije na odmet
U svakom slučaju, njihovi režimi nisu za nas smrtnike :)
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/11/2020 : 20:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
U polleo sportu je danas počela akcija, countdown odbrojava 7 dana trajanja akcije.

Po meni se ovo super isplati: https://polleosport.hr/1st-whey-2270-g-akcija-5x-woppers-break-21-5-g-gratis

Znači, bio sam prošlu subotu u konzumu, 908 g dođe oko 205 kn. Što bi značilo da 1800 g dođe oko 410 kn. Ovdje za 330 kn imate 2270 g + ovih 5 čokoladica, a onda ste mirni pa sigurno 6 mjeseci. Čim sam vidio, nisam uopće dvoumio, naručio sam si okus chocolate jaffa.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/11/2020 : 20:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ja za 300kn uzimam 5kg...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/11/2020 : 21:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Čega, wheya, jel? Lako ti je kad imaš "vezu" Da si frend, mogao si i meni pomoći, povezati me pa da i jeftinije prođem.

Sjećam se dok sam živio u Zg-u, tamo u prošlom desetljeću, znali smo, dok je bio nekadašnji Helix (u Vlaškoj, u onom prolazu), dobiti akciju proteina onih kojima je istekao ili koji su bili blizu istjecanja roka Kupovale su se one kante koje su bile skoro kao dimenzije kanti od jupola.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/11/2020 : 22:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pa imaš za kupiti preko myproteina svako malo, nema nikakvih veza
I još ti dođe na kućnu adresu
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/11/2020 : 22:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Kupovale su se one kante koje su bile skoro kao dimenzije kanti od jupola.




Kod mene teretana zatvorila garderobu i tuseve,vele moram doci obucen za trening. Velim na dva stupnja celzija u sorcu???!!
Mah, od cetvrtka ionako zatvaraju sve, bar imam masazu u srijedu kod jolie madammoiselle. Malo me ledja fakaju.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/01/2021 : 09:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Prijatelj isprobao novu kameru pa sad imam fotosession sa zadnjeg treninga




Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 09/01/2021 : 09:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Prijatelj isprobao novu kameru pa sad imam fotosession sa zadnjeg treninga





vidi bicu.... ko u ministra Marića

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/01/2021 : 10:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by supermark

Prijatelj isprobao novu kameru pa sad imam fotosession sa zadnjeg treninga





vidi bicu.... ko u ministra Marića




-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7309 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/01/2021 : 12:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
teretane nam ostaju zatvorene do kraja mjeseca... iako i nakon toga ništa nije sigurno. zbog lockdowna šest tjedana nisam trenirao i to se itekako vidi na meni. jedino mi intermittent fasting, kojega se uredno držim, nekako održava figuru i taj intermittent fasting će mi pomoći da se što prije vratim u formu jednom kada se teretane ponovno otvore.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/01/2021 : 14:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

teretane nam ostaju zatvorene do kraja mjeseca... iako i nakon toga ništa nije sigurno. zbog lockdowna šest tjedana nisam trenirao i to se itekako vidi na meni. jedino mi intermittent fasting, kojega se uredno držim, nekako održava figuru i taj intermittent fasting će mi pomoći da se što prije vratim u formu jednom kada se teretane ponovno otvore.



Pa sta fali treningu kod kuce, triba ti samo vlastita tezina ili set bucica..ja sam uvik ima bolje rezultate sa treningom kod kuce i ustedim masu vrimena..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/01/2021 14:36:25
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4112 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 09/01/2021 : 14:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Supermarče koliko je to kila?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/01/2021 : 15:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

teretane nam ostaju zatvorene do kraja mjeseca... iako i nakon toga ništa nije sigurno. zbog lockdowna šest tjedana nisam trenirao i to se itekako vidi na meni. jedino mi intermittent fasting, kojega se uredno držim, nekako održava figuru i taj intermittent fasting će mi pomoći da se što prije vratim u formu jednom kada se teretane ponovno otvore.




Pazi da se ne prebildaš zbog IFa :P
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/01/2021 : 15:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Supermarče koliko je to kila?



Koje točno?
Bučice su 12.5kg, dovoljno za hammer curl
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4112 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 09/01/2021 : 15:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Bučice naravno, pitam jer vidim da je ova jedna ploča homemade.
Fino fino, ja sam na desetki već neko vrijeme ali isto planiram na dvanaesticu uskoro

Bok, kako si.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/01/2021 : 15:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ja sam u Polleu kupio dvije šipke, girju od 20 kg, šipku za zgibove, one rukohvate za sklekove, jedno 100 kg utega i posudio iz teretane girju od 32 kg u bučice od 22,5 kg tako da osim čučnja i mrtvog dizanja mogu odradit kompletan trening u sobi u donjim gaćama. Još odem trčat 10 km i bacim se u more otplivat malo i dobro je... Od teretane mi jedino fali ergometar
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/01/2021 : 17:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Bučice naravno, pitam jer vidim da je ova jedna ploča homemade.
Fino fino, ja sam na desetki već neko vrijeme ali isto planiram na dvanaesticu uskoro



većina tih ploča su homemade
ukupno doma imam oko 150kg utega
te iza (3 sive i crvena) imaju po 12kg

inače biceps curl radim sa 17,5kg
ali hammer curl odradim na kraju, malo odradim tako i podlakticu, sa nešto manjom kilažom od 12.5kg

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/01/2021 : 17:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja sam u Polleu kupio dvije šipke, girju od 20 kg, šipku za zgibove, one rukohvate za sklekove, jedno 100 kg utega i posudio iz teretane girju od 32 kg u bučice od 22,5 kg tako da osim čučnja i mrtvog dizanja mogu odradit kompletan trening u sobi u donjim gaćama. Još odem trčat 10 km i bacim se u more otplivat malo i dobro je... Od teretane mi jedino fali ergometar




dobra neka teretana kad posuđuju utege :)
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 09/01/2021 : 17:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by kiky

teretane nam ostaju zatvorene do kraja mjeseca... iako i nakon toga ništa nije sigurno. zbog lockdowna šest tjedana nisam trenirao i to se itekako vidi na meni. jedino mi intermittent fasting, kojega se uredno držim, nekako održava figuru i taj intermittent fasting će mi pomoći da se što prije vratim u formu jednom kada se teretane ponovno otvore.



Pa sta fali treningu kod kuce, triba ti samo vlastita tezina ili set bucica..ja sam uvik ima bolje rezultate sa treningom kod kuce i ustedim masu vrimena..



+1

Uze mi riječ iz usta. Kao da je dozvoljeno trenirati jedino u teretani. Odradiš doma trening ili izađeš vani na zrak i vježbaš.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/01/2021 : 18:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja sam u Polleu kupio dvije šipke, girju od 20 kg, šipku za zgibove, one rukohvate za sklekove, jedno 100 kg utega i posudio iz teretane girju od 32 kg u bučice od 22,5 kg tako da osim čučnja i mrtvog dizanja mogu odradit kompletan trening u sobi u donjim gaćama. Još odem trčat 10 km i bacim se u more otplivat malo i dobro je... Od teretane mi jedino fali ergometar




dobra neka teretana kad posuđuju utege :)


Čuo sam da je dosta teretana tako napravilo. Ok, ne sigurno svakom padobrancu koji je možda jednom navratio u gym. Ali ako ideš dovoljno dugo, stalni si član. Zašto ne...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/01/2021 : 18:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ja bas danas nakon 4 mjeseca se vratio
Sjevo rame na pec dec level 15
Barem mialim da je to
Evo sad sam na 5/20
Pa cemo vidjeti
Kod nas sve radi

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 09/01/2021 : 18:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by kiky

teretane nam ostaju zatvorene do kraja mjeseca... iako i nakon toga ništa nije sigurno. zbog lockdowna šest tjedana nisam trenirao i to se itekako vidi na meni. jedino mi intermittent fasting, kojega se uredno držim, nekako održava figuru i taj intermittent fasting će mi pomoći da se što prije vratim u formu jednom kada se teretane ponovno otvore.



Pa sta fali treningu kod kuce, triba ti samo vlastita tezina ili set bucica..ja sam uvik ima bolje rezultate sa treningom kod kuce i ustedim masu vrimena..



+1

Uze mi riječ iz usta. Kao da je dozvoljeno trenirati jedino u teretani. Odradiš doma trening ili izađeš vani na zrak i vježbaš.



upravo tako. 90% sprava u teretani je suvišno. nikad mi nije bilo jasno da ljudi nekome drugom daju novce da bi oni vježbali. a sve mogu doma.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/01/2021 : 19:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pa uvijek su bolji uvjeti u teretani
Tesko je doma imati dovoljno kila utega za neki kvalitetniji napredak
Ja i sumo sa svojih 100-150kg utega smo iznimke

Tako da i od mene plus za teretanu
Doma vježbam samo kad moram
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7309 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/01/2021 : 19:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
joj daj molim vas! kakva gomila gluposti! što je to suvišno u teretani? ja imam sjajnu teretanu, sjajne sprave koje sjajno pogađaju ono što želim napraviti + odličnog trenera i savjetnika i nekoga tko me stalno podupire u onome što želim napraviti od sebe.

NE MOŽEŠ doma sve napraviti što možeš u teretani! ni približno sa istim rezultatom kao u teretani! to vam govore oni youtube bilderi koji prvo odrade trening u teretani a onda za vas snime nekoliko vježbi, bez majice, u dnevnom boravku da vam kažu da se može i bez utega...

vi vježbajte gdje želite, ja čekam otvaranje teretana, jer ono što ja želim napraviti od sebe (opet ponovno) ne mogu u dnevnom boravku.
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000