forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/03/2019 : 23:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Uhvatila me žena kako mjerim obujam bicepsa pa je rekla da postajem opsjednut.
A za kilažu ne brinem to je više zezancija. Prvi put sam krenuo naviše s kg. od početka vježbanja. Mislim da je za moju visinu 184 cm. sve između 74 i 84 kg. dobro, a 79 kg. idealno. Ja sam na 80 kg. pa sam zadovoljan. U principu još jedino stomakom nisam presretan, ali svi kažu da to ide zadnje i najteže ... Noge su mi ionako uvijek bile mišićave, a od kada vježbam, vrlo sam zadovoljan razvojem leđa, bicepsa, tricepsa i ramena. Prsima sam osrednje zadovoljan, a trbušnima najmanje. Možda da pojačam vježbanje tih segmenata ili jednostavno treba više vremena (vježbam tek 7 mjeseci)...
Pa u tom duhu, predložite neke dobre vježbe za trbušne i prsa.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 03/03/2019 23:09:32
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/03/2019 : 23:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Fotografije, Obi, fotografije! To je jedini pokazatelj. :D

Na kojem si stupnju od ovih ispod 5? Koji ti je cilj? Petica?


Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/03/2019 : 23:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
A ja recimo kad vidim neke poznate glumce u nekim scenama kako puše, meni je to zaista cool. Ono kad vidiš Arniea na početku Predatora kad je u helikopteru i puši onu kubansku cigaru:



Upravo tako, kad vidiš te kubanske na filmu baš izgledaju dobro, jedino mi one nisu odbojne.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/03/2019 : 23:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Cigareta uvijek izgleda dobro na filmu. Neovisno koja. Jednostavno su kul jer su cigarete napisane za kul likove. Činjenica. ;)

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12690 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2019 : 16:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Solar & Nagor - dodao bi još i za Mister Noa kao lika, meni je on isto jako cool kad ima kraj sebe bocu i puši

@nagor - pogledaj tog lika na slici 5, osim što je izgubio viška kilograma, izgubio je i dlake na prsima Ja isto tako brijem prsa i ispod pazuha (iako ih nema puno, nisam dlakav ) 10-tak godina, em zbog higijene, em se i mišići bolje vide (sad ako netko ovo čita, evo pomislit će "ovaj je gej" )

quote:
Originally posted by Obi-wan

Uhvatila me žena kako mjerim obujam bicepsa pa je rekla da postajem opsjednut.

Reci joj Obi da nisi sam, da nas ima još "luđaka"
quote:
Originally posted by Obi-wan

A za kilažu ne brinem to je više zezancija. Prvi put sam krenuo naviše s kg. od početka vježbanja. Mislim da je za moju visinu 184 cm. sve između 74 i 84 kg. dobro, a 79 kg. idealno. Ja sam na 80 kg. pa sam zadovoljan. U principu još jedino stomakom nisam presretan, ali svi kažu da to ide zadnje i najteže ... Noge su mi ionako uvijek bile mišićave, a od kada vježbam, vrlo sam zadovoljan razvojem leđa, bicepsa, tricepsa i ramena. Prsima sam osrednje zadovoljan, a trbušnima najmanje. Možda da pojačam vježbanje tih segmenata ili jednostavno treba više vremena (vježbam tek 7 mjeseci)...
Pa u tom duhu, predložite neke dobre vježbe za trbušne i prsa.



Kilaža ti je odlična Pogledaj samo oko sebe koliko ima pretilih ljudi i ljudi općenito problema sa kilogramima, a ti imaš dobru bazu i puno lakše i brže možeš napredovat od ostalih.

Gle, što se tiče vježbe za trbušnjake..
Možda će zvučat ludo ili nelogično, ali nećeš trbušne mišiće dobit ako ih stalno radiš i misliš na taj način da će se vidjet recimo kao mišići na rukama. Taj dio masti je najteže za istopiti, a najlakše se topi ako radiš najveću skupinu mišića, a to su noge (trčanje, vožnja stac. bicikla..). Naravno, ne treba spominjat da treba prehranu prilagodit koja ja najvažnija, možda bi valjalo smanjit unos ugljikohidrata.

Ali jedan još dobar prijedlog kad radiš biceps, triceps, ramena.. jer pričao si da imaš bučice i girje, pa prilikom vježbanja s njima, probaj uvijek naprezat trbušne mišiće. Recimo, radiš biceps - stojiš uspravno, ruke su ti spuštene dolje (u svakoj je uteg/bučica) i sad dižeš desnu ruku i kako rotiraš ruku gore istovremeno naprežeš trbušne (kao da te netko želi udarit u stomak pa ga stisneš), tako i sa lijevom rukom. Uvijek ih napreži, neki rezultati bi trebali bit nakon nekog vremena. Čim nešto trbuha ode, onda će se lakše moći izvodit i same vježbe za trbušne.

Što se tiče trčanja, ili vožnje stacion. bicikla, bilo bi najbolje odmah ujutro kad su nam zalihe glikogena jako male i ta se mast počinje brže topiti. Ja sam često popodne znao voziti takav bicikl, ali minimalno 1h. Jer prvih 30 minuta tijelo troši glikogen, a tek onda počinje trošenje masti (30-60 min.). Znači, moraš probit tu granicu od pola sata vožnje bicikla da bi počeo trošit mast.

Za prsa..
Ovo je dobar youtube kanal, zapravo izvrstan (bio sam spominjao već u temi): https://www.youtube.com/channel/UCe0TLA0EsQbE-MjuHXevj2A

Naći ćeš i za trbušne, za prsa, za sve. Ovdje pokazuje za prsa i objašnjava koje mišiće sve pogađaš kojom vježbom:


Strike first. Strike hard. No mercy.

Edited by - ReemCP on 04/03/2019 16:38:02
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12690 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2019 : 16:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jučer sam bio planirao dan bez treninga, pošto sam imao nešto fizičkog posla doma, pa reko možda napravit predah sa vježbanjem. Tako je i ručak onda išao na tu foru, teletina i salata (proteini, i naravno nešto masti). Isto bez kruha.

Ali kasnije mi došla želja za treningom i morao sam ići ga odradit U međuvremenu maznuo onu jednu prot.pločicu (prije treninga).


Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/03/2019 : 17:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Hvala na iscrpnom odgovoru. Primjenit ću sve što mogu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/03/2019 : 17:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Fotografije, Obi, fotografije! To je jedini pokazatelj. :D

Na kojem si stupnju od ovih ispod 5? Koji ti je cilj? Petica?





Ovaj mravac mi nije ni do koljena.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 04/03/2019 17:01:06
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16231 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/03/2019 : 17:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Obi, kreni da preskaces vijacu. Svakog dana, ako si u prilici, izdvoj. 20-ak minuta ili pola sata.
Nakon mesec i po, do dva, videces rezultate.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12690 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2019 : 17:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Hvala na iscrpnom odgovoru. Primjenit ću sve što mogu.


A ja tako radim, razmišljam isto kad malo više zatopli krenut na trčanje, jedino što će ovdje ljudi pomislit da sam "izgorio po mozgu" Iako je u gradu to najnormalnija stvar kad netko trči, a ovdje kod mene su ljudi malo zatucani. A i možda bude kombinacija sa vožnjim stacionarnog bicikla.

Ja sam samo nezadovoljan sa prsima i to mislim na donji dio prsa, jer bih volio dobit onu crtu. Pa sad forsiram često te vježbe za donji dio prsa ne bi li taj nedostatak uspio rješit. Gornji dio prsa sam isto zadovoljan, ramena i ruke, noge (noge uvijek mogu bit još jače, ali što ću kad više volim radit gornji dio tijela kao većina). Leđa smatram isto da ima prostora još za napredak. Tako nekako u zadnje vrijeme forsiram ono što bi valjalo "popravit". A i znali su mi prije reći "radi najviše one vježbe koje mrziš radit" i ima tu neke istine.

Evo dvije slike ruke i stomaka, s tim da što se tiče ruke stvarno sam zadovoljan, samo još izdefinirat koliko budem mogao, a bolje će se vidit kad čovjek na ljeto pocrni. Sad sam bijel ko sir

Na stomaku treba još dosta radit, iako su mi se počeli malo nazirati trbušni mišići, sa lijeve i desne strane počela se nazirati rebra (što mi je super), samo ovaj dio oko pupka je uvijek najproblematičniji ali valjda bude išlo Ali naprežem ih znači uvijek i kad leđa radim na lat-mašini, stiskam ih, kad je vježba za biceps, uvijek.




Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/03/2019 : 17:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
A jesi sposoban
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12690 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2019 : 18:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Uf, danas sam morao neki zid probit gdje će doći vrata, a hiltica nekih 10 kg. Nisam uopće radio pauzu dok nisam sve probio, e majica poslije bila skroz mokra, mogao si cijedit iz nje Tako da i ovo je preporuka za jedan cardio trening

Ovako nekako je bilo:




Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/03/2019 : 19:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Nema zajebancije s Reemom nakon svih ovih slika.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/03/2019 : 19:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ma nije Reem agresiva. Obično su fitnes&body building manijaci neugodni agresivci, a naš Reem definitivno to nije. Djeluje mi kao lik koji ne bi ni mrava zgazio. Dobro, jedino ako je neki neugodni mrav koji ne voli Zagora. :)
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14688 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2019 : 19:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Danas upisao u teretanu, nakon skoro dvije godine bez jednog treninga.
Nije mi ovo trebalo koliko mi je s druge strane i trebalo.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16231 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/03/2019 : 20:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Meni Reem lici na Svarciku.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14688 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2019 : 21:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Fotografije, Obi, fotografije! To je jedini pokazatelj. :D

Na kojem si stupnju od ovih ispod 5? Koji ti je cilj? Petica?





Ja sam sada kao ovaj zadnji, a kada sam u formi onda nijedan sa slike.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14688 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2019 : 21:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ovo je slika kad sam saznao mnogo stvari o teretani i ovo je bio početak jednog novog treniranja.



Onda dolazi slika gdje sam bio donekle zadovoljan, sam da je područje oko prsa više bilo popunjeno.



Ovdje je slika dva dana nakon zadnjeg treninga.
Previše sam nabio kila i izražaj mišića se počeo gubiti, nisam bio ovim zadovoljan iako sam bio na vrhuncu što se tiče snage.



A ovo sam danas.




Krećem za par dana pa ću vidjeti kuda će me odvesti. Nekako osjećam kad sam probio neku svoju kilažu i granice da sada kada krenem da će to biti kako treba. Ima podlogu i iskustvo nakon dvije godine pauze gotovo savršenu. Samo me strah da ponovo ne nabijem masu kila i izgubi se tonus.
Mislim da ću ići na ovo gdje sam bio najteži i onda ću uzeti steroide, jednu tri mjeseca da probijem granicu pa ću vidjeti kuda će me to odvesti. Osobno bih volio da ovdje imam mogućnosti trenirati neki borilački sport pa i u ovim godinama odraditi 4-5 borbi. Ali nemam mogućnosti i to otpada, jedino što mogu je sam vježbati udarce u prazno i poznanike zamoliti za malo greplanja.

Recimo ovo mi je idealno:


@ Reem
Da se osvrnem na tvoj post. Znači izripane trbušnjake zaboravi, za tako nešto trebaš skinuti kilažu, dovesti BF na ispod 6% i uzeti manju dozu anaboličkih steroida.
Tebi se po ruci vidi da imaš viška 3-4 kg u odnosu na tvoju visinu za ono što ti želiš. Ja sam bio na BF 6% i nisam imao trbušne kakve sam htio, sve sam živo isprobao. Nemojmo se lagati, ja sam isto bio dugo u zabludi, ovi " ripaši " to je sve na steroidima i to nije problem, problem je kada ljudima prodaju steroide pod natural, dijete, cardio, posebne vježbe za stomak itd. Mislim da jako nizak postotak ljudi ima takvu genetiku gdje je moguće bez dopinga.
Kada ti " kvrgavi " kaže da je na dijete ili da on ima poseban sistem za trbušne onda znaš koliko je moguće bez " poguranca ".


Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12690 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2019 : 22:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@solar & nagor - dobri ste uzmite još da se šišam nakratko i eto ti kompletnog "manijaka" šalim se, ne volim nasilje i vjerovali ili ne, nikad se u životu potukao i ponosim se time Osim možda nešto sitno u osnovnoj, ali to su bila više onda tipična dječja naguravanja. Ne znam što bi se trebalo dogodit da dođe do takve situacije, vjerojatno da ti netko napadne obitelj ili sl., u tim nekakvim ekstremnim okolnostima..

A recimo obožavam UFC, volim gledat profesionalce na djelu u kontroliranim uvjetima iako mnogi imaju krive predrasude i za njih su to "životinje sa ulice", a vjerojatno i nemaju lijepo mišljenje o fanovima tog istog sporta. Pošto ovdje pričamo o treniranju, nekad i kad čovjek izgubi motivaciju za trening, a bude takvih dana, uvijek volim od tih boraca pogledat neki njihov trening pa me to motivira za dalje i dobiješ želju za daljnim treniranjem

quote:
Originally posted by Tonka24

Danas upisao u teretanu, nakon skoro dvije godine bez jednog treninga.
Nije mi ovo trebalo koliko mi je s druge strane i trebalo.


Svaka čast Tonka i nemaš uopće za čim žalit, ako ništa, radiš to za svoje zdravlje Kolika je članarina, jel skupo?

@Caleb -

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14688 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2019 : 22:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14688 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2019 : 22:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@Reem
17,90 e pola godine nakon toga 24,90.

https://www.hill-fitness.de/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12690 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2019 : 23:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Tonka - ova prva slika na moru, iz koje godine je to? Jel to prije ove slike 3?

quote:
Originally posted by Tonka24

Recimo ovo mi je idealno:


Meni je isto ovo kod GSP-a idealno Čovjek je visok 179 cm i bio je uvijek na 77 kg. Zanimljivo da je u MMA krenuo iz nekog načina što je u školi prije bio stalno žrtva bullyinga, a vidi ga danas.

quote:
Originally posted by Tonka24

@ Reem
Da se osvrnem na tvoj post. Znači izripane trbušnjake zaboravi, za tako nešto trebaš skinuti kilažu, dovesti BF na ispod 6% i uzeti manju dozu anaboličkih steroida.
Ja sam bio na BF 6% i nisam imao trbušne kakve sam htio, sve sam živo isprobao. Nemojmo se lagati, ja sam isto bio dugo u zabludi, ovi " ripaši " to je sve na steroidima i to nije problem, problem je kada ljudima prodaju steroide pod natural, dijete, cardio, posebne vježbe za stomak itd. Mislim da jako nizak postotak ljudi ima takvu genetiku gdje je moguće bez dopinga.
Kada ti " kvrgavi " kaže da je na dijete ili da on ima poseban sistem za trbušne onda znaš koliko je moguće bez " poguranca ".

Ali i sve ovisi o pojedincu pošto nismo svi isti i svatko napreduje drugačije, netko brže, netko sporije. Slažem se, za one rezultate kao što vidimo neke svoje idole, trebalo bi uzeti nešto više. Ali ipak se neću obeshrabiti i ići ću koliko god budem mogao, vjerovat da uvijek mogu više i pokušati što više popraviti te neke svoje nedostatke.

Ja sam tamo negdje 2006. ili 2007. uzimao jedno vrijeme efedrin, kofein i aspirin, skupa u kombinaciji. Skraćenica ECA (efedrin-coffein-aspirin). Uzme se pola sata prije treninga, nakon tih 30 minuta te pukne takav neki adrenalin (kao u filmu Crank ako si gledao sa Jasonom Stathamom ) da dođeš u teretanu i imaš toliku volju i snagu za treningom. S njim sam bez problema vozio stac.bicikl sat vremena, nekad sat i pol u komadu i nevjerojatno kako je to djelovalo, ono već nakon samo nekih 5 minuta te probije znoj i to čak i na bicepsu primjerice gdje mi se to nikad nije dogodilo

Efedrin je mala tabletica (ima ga i u kapljicama za nos, otvara dišne puteve, a mislim da sam čitao da se koristi prilikom oživljavanja u medicini), tabletica veličine nokta malog prsta na ruci, a toliko je učinkovita da se mora prerezati na pola i pola tabletice se uzima (neki čak 1/4 uzimaju). Kofein isto koncentiran u tableti i aspirin, to se zove jednom riječu "stack". Jednostavno u roku pola sata dobiješ neku životinjsku snagu, nevjerojatno.

quote:
Originally posted by Tonka24

Tebi se po ruci vidi da imaš viška 3-4 kg u odnosu na tvoju visinu za ono što ti želiš.

Mislim da nije viška, teško je ocijeniti prema slici jer je više zumirana i ne vidi se sklad u odnosu na čitavo tijelo, a možda budem tamo oko 6.mjeseca stavio ovdje jednu sliku gdje se bolje vidi sve, naravno, ovisno o tome koliko ću napredovati A i morao bi otići nekoliko puta tamo u travnju i svibnju u solarij da dobijem boju i onda će se sve bolje vidit.





Strike first. Strike hard. No mercy.

Edited by - ReemCP on 05/03/2019 23:19:01
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14688 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2019 : 23:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je slika 1 ljeto bilo a slika 3 zima.

Prvi puta čujem za tvoje eksperimente. Kako si došao na tu ideju?

Vjeruj mi s toliko kila jako teško ćeš do onoga što želiš, ti si 175 cm ako sam dobro pročitao? Na tu visinu 77 kg je puno, ponavljam, za ono na što ti ciljaš.

GSP, po meni nije relevantan, svi su oni na nečemu, siguran sam 99 %.

Još nešto vrlo važno, ozbiljno sam počeo napredovati tek uz prijatelja s kojim sam trenirao, jedan drugom smo bili motivacija i tu su najveći rezultati; znaš ono kada si gotov i zadnje ponavljanje a treba ti možda 5 - 10 % da ti netko pomogne. To je taj zadnji pump.
Ima ovdje jedan kolega iz Pakistana, možda bude išao pa sam i to sredio.

Ti to na žalost ne možeš, ali može se i sam dosta dobro napredovati.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12690 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2019 : 23:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Steroidi, šprice i to, nikad me nije zanimalo. Ako sam i počeo razmišljati o tome, sjetim se samo dokumentarca Grega Valentina "The Man Whose Arms Exploded" koji sam davno gledao i tko god me pita i razmišlja da uzme steroide, pokažem mu taj video

Jako kvalitetan dokumentarac..




Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14688 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2019 : 23:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nema ovo veze sa steroidima, to je Synthol.
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000