forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Saga 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster

Croatia
25417 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/11/2019 :  19:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote

SAGU su zajednički stvorili scenarist BRIAN K. VAUGHAN (Y: POSLJEDNJI MUŠKARAC NA SVIJETU, EX MACHINA) i hvaljena crtačica FIONA STAPLES (MYSTERY SOCIETY, NORTH 40) kao uzbudljivu pripovijest o mladoj obitelji koja se bori za svoje mjesto na raznim svjetovima. Kad se zaljube dva vojnika zaraćenih strana beskrajnog galaktičkog rata, riskiraju sve kako bi u opasni i stari svemir donijeli krhak novi život. U ovoj privlačnoj i subverzivnoj drami za odrasle, svojevrsnom spoju Zvjezdanih ratova i Igre prijestolja, fantasy i znanstvena fantastika pomireni su kao nikad prije.

Saga 3 • Saga: knjiga treća • 464 stranica • Kolor • 160 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Brian Vaughan • Crtež Fiona Staples • Prijevod Tatjana Jambrišak • Lektura i redaktura Darko Vrban • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 12.11.2019. • Cijena 250 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/saga-3-saga-knjiga-treca/603/

Trouble will find me

ivanl
Advanced Member

7665 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/11/2019 :  01:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Blagodarim!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2416 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/11/2019 :  10:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
SAGA napokon:D :D
E sada samo da se Vaughan i Fiona opet vrate Sagi i završe ju...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 09/11/2019 10:16:29
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
2535 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/11/2019 :  11:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Načekat ćemo se. Rekao je Vaughan da su na pola puta.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2416 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/11/2019 :  12:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Načekat ćemo se. Rekao je Vaughan da su na pola puta.

Znam da su na pola puta i da se trenutno odmaraju od Sage, zato sam to i napisao

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member

Croatia
3683 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/11/2019 :  10:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Negdje na forumu sam pročitao da je čarobna knjiga čak i odustala od izdavanja Sage zbog premalog interesa za izdanje.
Po komentarima recenzije vidljivim na sajtu možemo zaključiti da je “Saga” neki čudan strip kojeg čitatelji ili vole ili doslovno pljulju po njemu.
Ja spadam među ove prve i meni je Saga 3 apsolutni broj 1 ako govorim o planovima kupovine stripova na interliberu.
Obiteljska fantastična bajka...kako to ne voljeti?
;)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
13264 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/11/2019 :  11:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Obiteljska fantastična bajka...kako to ne voljeti?
;)

baš tako!

jedino bi mi bilo draže da je Von sa ovom trećom knjigom recimo na 3/4 puta za kompletiranje.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1894 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 10/11/2019 :  16:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
ovde saga iskace iz pastete... juce slikao u biblioteci
verovatno postavio neki zoomer poput anta ili okija

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000