forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Talijanski eksploatacijski podžanrovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/11/2020 : 17:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Scena s mačkom u "As tears go by".

Eh kad smo kod toga, kako mogu zaboravit Ki Duk Kima? Nijedno umjetničko djelo nije toga vrijedno.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/11/2020 : 18:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Najpoznatija takva scena u mainstream filmu, je žrtvovanje vodenog bivola na kraju Apokalipse danas, no to je snimka pravog domorodačkog rituala, nije napravljeno za film.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/11/2020 : 19:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Scena s mačkom u "As tears go by".

Eh kad smo kod toga, kako mogu zaboravit Ki Duk Kima? Nijedno umjetničko djelo nije toga vrijedno.


Nisam gledao. Šta je baš zapravo? Žalosti me to.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/11/2020 : 11:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pogledao White Dog i opet mi to nije film koji bi mene oduševio. ideja je zanimljiva, pa i širi kontekst preispitivanja rasizma, no sam film kako je izveden, s tim treniranjem psa i meni bezveznom glavnom glumicom, to je ono predosadno. ekipa koja drži Noinu arku, oni jesu zanimljivi likovi, no ujedno meni jedini zanimljivi likovi.
i iako se ovdje poslovično veže tema rasizma, film je izveden tako da se ne može reći da temat zaštita životinja nije u još prvijem planu. a to mi je sfulano. da ga je***, bolji mi je Wolf Lake i Joe, ti sukobi konzervativne i tobože slobodarske Amerike.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000