forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: BATMAN 15 - Godina stota
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/11/2020 : 20:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Ma zezam se druze, od tebe ocekujem da prehvalis Y100 nakon citanja...bas zbog svoje atipicnosti...ovo je Novovalni Bets :D


ha,ha,ha....preduhitrio si me,svega mi - baš htedoh napisati ovako nešto.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6803 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 11/11/2020 : 23:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Kad će zvati Crumba da uradi epizodu?
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1709 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 11/11/2020 : 23:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Ništa dok Trondheim ne uradi jedan trk Betiše :-)




Resistance is futile.

Edited by - borg on 11/11/2020 23:40:57
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/11/2020 : 00:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A ne, ne pre kolege Gajica, ili kako ga vec zeljko zove?



A i od talijana bi mogao recimo Roi napraviti nesto kratko. Nesto u stilu UT.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/11/2020 : 01:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Batman Black & White je super stvar ukoliko vas zanima takvo eksperimentiranje s raznim crtačima. Ima stvarno svega i svačega zanimljivoga.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/11/2020 : 01:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ima li Zografa u tom blekendvajtu?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/11/2020 : 01:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ne, ali ima Danijela Žeželja

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1585 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 12/11/2020 : 09:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Mislim da ne, ali ima Danijela Žeželja


Pa Žeželj se ubio za Batmana.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/11/2020 : 16:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam ovo zajedno sa svim dodatcima i oduševljen sam. Napišem više kad mi se bude dalo. Sad idem čitati ostatak banana... :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/11/2020 : 12:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ovaj betmen mi na oko deluje ko najbolji betmen svih vremena, posle ona dva od milera naravno
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3502 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 16/11/2020 : 12:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
a prvi black n white ništa a? ccc
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/11/2020 : 12:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

ovaj betmen mi na oko deluje ko najbolji betmen svih vremena, posle ona dva od milera naravno



Ajde, baš me zanima tvoje,Antoanovo i Shaner-ovo mišljenje!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 16/11/2020 : 17:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by kasper

ovaj betmen mi na oko deluje ko najbolji betmen svih vremena, posle ona dva od milera naravno



Ajde, baš me zanima tvoje,Antoanovo i Shaner-ovo mišljenje!



Nemoj Kaspera u isti kos sa Shanerom i Antom
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/11/2020 : 17:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by kasper

ovaj betmen mi na oko deluje ko najbolji betmen svih vremena, posle ona dva od milera naravno



Ajde, baš me zanima tvoje,Antoanovo i Shaner-ovo mišljenje!



Nemoj Kaspera u isti kos sa Shanerom i Antom



ahahaha, krivo ti je krivo ti je, ahahaha
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/11/2020 : 19:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by kasper

ovaj betmen mi na oko deluje ko najbolji betmen svih vremena, posle ona dva od milera naravno



Ajde, baš me zanima tvoje,Antoanovo i Shaner-ovo mišljenje!


nemoj me u isti koš sa šanerom i kasperom;pogotovu ne sa šanerom.

bajdvej,stiže mi svašta nešto večeras od fibre,uključujući i ovaj strip.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/11/2020 : 19:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
to je danas, niko nece da se druzi. sve sama gospoda individualci
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 16/11/2020 : 22:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

to je danas, niko nece da se druzi. sve sama gospoda individualci



Korona, korona
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/11/2020 : 09:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
iscitah i ovog betmena, 'underground' betmena. autor je dao neku svoju verziju betmena, sto se i slaze sa ovim uderground. tj., zapravo, nema ovde niceg novog, jednostavno je kakav jeste preslozen da lici da je novo. akcija je od pocetka do kraja, koja nije losa, al definitivno nema nekih sad tu momenata za pamtiti. definitivno jedan od boljih betmena meni, a ja i nisam neku ljubitelj
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3718 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 17/11/2020 : 23:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da me Fibra ugodno iznenadila s objavljivanjem ovog naslova. Dugo mi je bio na popisu stripova koje bi jednog dana trebalo pročitati, a za koje nisam držao da imaju izgleda pojaviti se ovdje.

Sad je došlo i ovo 15.izdanje biblioteke Batman i bome je sjajno. Sama priča o distopijskom i futurističkom Batmanu je bila intrigantna. Pomalo underground, vrlo direktno i bez uljepšavanja. Radnja je podosta dinamična i brzo se prolaze stranice. Stilski možda na prvu nije baš najljepši Batman svih vremena, ali navikao sam se i na ovaj uistinu neobičan stil. Izobličuje ljude, ali u nekim akcijskim scenama je to dobro i fluidno izgledalo. Svidjelo mi se kako je Pope osmislio taj svijet, Batmana i kako je unio dašak alternative. Baš pravi rock'n'roll Batman.
Radnja nije najveća inovacija ovog svijeta, ali je dovoljno sadržajna i dinamična, uz dašak nostalgije i popriličnu dozu napetosti i misterija. Baš po mjeri.

Uz naslovnu priču ovo raskošno izdanje sadrži još 3 kratke Popeove (podosta zanimljive) priče o Batmanu i neke solidne dodatke o pozadini Year 100.

Kad se podvuče crta, strip bez većih nedostataka, jako dobro osmišljen, zanimljiv i dinamičan. Izuzetno pitko štivo, iako mu ne mogu priznati da je remekdjelo, ima poseban status u ovoj zbirci i zavukao mi se pod kožu dok sam ga čitao. Zasluženih 5/5

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/11/2020 : 08:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Moram priznati da me Fibra ugodno iznenadila s objavljivanjem ovog naslova. Dugo mi je bio na popisu stripova koje bi jednog dana trebalo pročitati, a za koje nisam držao da imaju izgleda pojaviti se ovdje.

Sad je došlo i ovo 15.izdanje biblioteke Batman i bome je sjajno. Sama priča o distopijskom i futurističkom Batmanu je bila intrigantna. Pomalo underground, vrlo direktno i bez uljepšavanja. Radnja je podosta dinamična i brzo se prolaze stranice. Stilski možda na prvu nije baš najljepši Batman svih vremena, ali navikao sam se i na ovaj uistinu neobičan stil. Izobličuje ljude, ali u nekim akcijskim scenama je to dobro i fluidno izgledalo. Svidjelo mi se kako je Pope osmislio taj svijet, Batmana i kako je unio dašak alternative. Baš pravi rock'n'roll Batman.
Radnja nije najveća inovacija ovog svijeta, ali je dovoljno sadržajna i dinamična, uz dašak nostalgije i popriličnu dozu napetosti i misterija. Baš po mjeri.

Uz naslovnu priču ovo raskošno izdanje sadrži još 3 kratke Popeove (podosta zanimljive) priče o Batmanu i neke solidne dodatke o pozadini Year 100.

Kad se podvuče crta, strip bez većih nedostataka, jako dobro osmišljen, zanimljiv i dinamičan. Izuzetno pitko štivo, iako mu ne mogu priznati da je remekdjelo, ima poseban status u ovoj zbirci i zavukao mi se pod kožu dok sam ga čitao. Zasluženih 5/5



To je to. +1

Ja bi dodao da me ovaj strip podjestio na Aeon Flux, ali MTVov crtani i strip, ne onu glupost od filma sa Šarlizom (a kad smo kod stripa, bilo bi baš lijepo da ga netko idza na našim prostorima ).

Aeon Flux:



I još bi dodao bi da je malo neobičan br stranica za jednog amera, ima 4 broja po 50ak stranica umjesto uobičajenih 24. A isto tako je odlično vidjeti onu c/b priču jer bi rekao da je tu Pope svoj na svome.

Priča nije ništa spektakularno, ali je ispričana na jako dobar i napet način. Sviđa mi se jer je neuobičajena za jednog Batmana, nema nijednog supernegativca (hmmm...ma dobro, ima, ali nije to Joker i ekipa..), nego kao da je Batman franšiza nakeljena na neku drugu priču.

Malo sam guglao Popea, pa sam skinuo 100% i Heavy Liquid skenove da bacim oko. Ti su mu kao odlični. Jednog dana kad pročitam, napišem dojmove.

Baš mi je jako drago da je Marko spreman na ovakve ''eksperimente'' jer vidim da po FB i po komentarima drugdje da ljudi ne žele ni prismrdit ovom stripu jer im se ne sviđa crtež, dok je mene baš crtež privukao.




-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 18/11/2020 08:54:57
Go to Top of Page

Chui
Average Member



931 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 14/12/2020 : 11:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Zgužvani Batman :) ovo mi se baš svidjelo. Lajkam i što nema ni jednog klasičnog Batmanovog negativca.

Edited by - Chui on 14/12/2020 11:38:46
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 15/12/2020 : 14:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Odlična je Godina stota, baš sveža i zabavna, neko drugačije viđenje budućnosti Gotama kroz vizuru starog (ili pak novog?) heroja. Svakako je jedna od najboljih stvari brutalan Poupov andregraund crtež, naboran i smežuran Betmen, ali i prljavi i odvratni grad tj. ono što je Gotam postao 100 godina kasnije. Interesantno je videti kako zapravo Betmenova borba za tih 100 godina nije ništa postigla u Gotamu, nevažno ko stoji ispod maske - korumpiranost na sve strane, kriminal i zavere, ubistva, dilovanje... Što reče u jednom oblačiću Betmen: "Ništa se nije promenilo, samo smo pronašli nove načine da se uništavamo", tako nekako.

Priča je isto jako zabavna, odličan spoj detektivskog rada i otkrivanja jedne velike zavere sa akcijom i mlaćenjem. Ipak, ako mi nešto malo šteka to je akcija na momente, umeju scene borbe da traju predugo i da budu malo konfuzne. S druge strane kraj je sjajan, posebno kada nam Poup da odgovore koje smo čekali kroz ceo strip. Kapiram da je namerno autor hteo da ostavi neke stvari nedorečene i nerazjašnjene, ali ja ipak imam samo jedno pitanje: "Who the fuck is Ahmbra?".

Kupujte, čitajte, ovo definitivno ostaje u kolekciji za neko drugo čitanje i uživanje. 8/10
Go to Top of Page

Chui
Average Member



931 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 16/12/2020 : 10:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Batman Black & White je super stvar ukoliko vas zanima takvo eksperimentiranje s raznim crtačima. Ima stvarno svega i svačega zanimljivoga.



Da ovo je super, imam treću knjigu, čitao sam i drugu, ta mi je nešto klasičnija, u trećoj su još veći extremi, toliko baš različitih vizuala i otkačenih i duhovitih i jednostavno drugačijih priča.. I super mi je taj cijeli paket, kako su priče jako kratke sve izgleda kao da opisuje batmanovu normalnu svakodnevnicu između ovih velikih akcija. U toj trećoj knjizi je i epizoda koju je nacrtao Žeželj :)

Edited by - Chui on 16/12/2020 10:12:47
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/12/2020 : 22:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Procitao sad. Nije mi jasno zasto dozvoljavaju ovakva iskakanja iz Betmenovog sveta. Nije da je prica krs, crtez mi je isto prosek, ali ne ide mi nikako ovaj postapokalipticni period za Betmena
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/12/2020 : 22:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Veze ovo nema s post-apokalipsom.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000