forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Očito i Alan Ford ima svoj LUDILO klub
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

lwood
Advanced Member



Colombia
46700 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/12/2020 : 08:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by lwood

400? Ja ne bi ni 200.



Čega 200? Kuna? To je i puno, puno previše!

eura. Inače,
imaš gomilu stripova sa cijenom 200 kn,koja desetica više manje.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15717 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/12/2020 : 09:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Vidjelo se iz prilozenog koliko bi netko dao. A vidjet ce se i jos, samo malo strpljenja. Za koji dan. Pa cete opet imati 'mesa' za raspravu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 17/12/2020 : 12:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Nije Ludilo?
Pretpostavljam da će prosjek za kartonce u ovoj turi biti 2500 - 3000 kn. Ne bi se iznenadio da netko bubne i 8k ili čak 10k Kn.

Ja to zovem ludilom od milja, ali opet s druge strane i je. Ljudi će se ovdje pogubiti i zaboraviti sve i vidjeti samo riječ "Glancer"

Do ovog Mrcka najskuplje prodani Ford je koštao 2,5k kuna. Što se toliko dobrog dogodilo da će to sada prosjek za prodane kartonce u ovoj Wookyevoj turi.
Biznisi su krenuli kao ludi u zemljama stare Juge? Stanovnici stare Juge u inozemstvu dobijaju duple plaće? Odjednom se u godini biznis užasa ima novaca više no ikada?

Aha. Yeah. How Yes No?

Ekipa se više uopće ne kontrolira

quote:
Originally posted by mmihoci

Ne znam zašto to nazvati "ludilom".
Meni je drago i za prodavače i kupce kad ostvare ono što žele.
Srećom imamo Markosov "stripovi.com" gdje možemo kupovat/prodavat stripove uz znatnu dozu sigurnosti da netko ne nastrada u tim transakcijama.
Do sada sam uvijek kupovao stripove na ovom portalu i uvjek su iskustva bila pozitivna.

A osim toga popratni forum omogućava da se pročitaju zanimljive kritike i komentari oko stripova općenito.

Dakle, nema tu "ludila" nego samo jedan vrsta hobija koji nadam se, će dugo trajat.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46700 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/12/2020 : 12:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Gušt je pratiti to sa strane. da nekome toliko to vridi.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1310 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 17/12/2020 : 12:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Barem ste mi ovime, za vijeke vjekova, pomogli ušutkati mamu.
Kad ugleda sve te moje knjige, znajući da pojedine od njih trenutno vrijede i 500-1000 kn, uvijek pita - iz sasvim jednostavnog razloga jer ne razumije - zbog čega ih ne prodam, kad su već ljudi spremni tako razbacivati se novcem.
I onda sam ugledao ove Alan Fordove prodane za 2000 do preko 7000 kn.
Prije kakvih dvadeset (i više) godina na tavanu je bilo više kutija stripova iz njenog djetinjstva.
A ona je obožavala čitati Bleka, Marka, Zagora i Alana Forda, sakupljala ih je tijekom 70-tih.
Pa joj je smetalo jer sam ja ko dečec, zbog stripova s tavana, zanemarivao osnovnu školu.
I na kraju je stripove dala susjedu, razdijelila kojekuda ili jednostavno pobacala.
To sam joj vratio tako da sam, kao prgavi tinejdžer, kasniju edukaciju zanemarivao zbog Stephena Kinga
Uglavnom, za Zagora nismo sigurni, ali mislim da je bilo nekih vrijednih brojeva tamo.
Ali Alana Forda je itekako dobro zapamtila, jer je počeo izlaziti baš tijekom njenog školovanja.
Jučer sam joj pokazao što je to ona točno pobacala.
Sad bude tiho

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15717 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/12/2020 : 12:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Stari, koliko sam prica cuo o tavanima, podrumima, bacvama punim LMS, ZS Alan Forda...
Pa otislo vamo-tamo. Bacili u 'skovace', podjelili, izgubili...
Otisli u jna...
Nestalo...
Huh.
Legende zive, vjecno!
To je plam koji uvijek traje.
Ja nisam nista ni dao, ni bacio, ni posudio...
To je obiteljsko blago,i tocka!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/12/2020 : 12:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Ja nisam nista ni dao, ni bacio, ni posudio...



to je točka gdje ti ne možeš doseći Accept, ivanle
svejedno umjereno volim ovu tvoju pozu pravog metalca i stripaša (koji nije bacio ništa i koji kupuje glancere)... ti si u nekoj točki preobrtanja gdje wannabe strasni čovjek prelazi na dark side tako što si kupuje opijate
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 17/12/2020 : 13:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by ivanl
Ja nisam nista ni dao, ni bacio, ni posudio...



to je točka gdje ti ne možeš doseći Accept, ivanle
svejedno umjereno volim ovu tvoju pozu pravog metalca i stripaša (koji nije bacio ništa i koji kupuje glancere)... ti si u nekoj točki preobrtanja gdje wannabe strasni čovjek prelazi na dark side tako što si kupuje opijate



Pa to karakterizira gotovo svakog tko će sudjelovati sa više od 800 kn po stripu na ovim aukcijama.

Opijeni

Osjećam da ekipi zuji u glavi.
Otvaraju se novi acc-i.
Neki razmišljaju o kreditu, koliko će duboko zagaziti u minus.
Dok drugi:
Odredio sam si 15k za ovu turu. Ako bude burno zaronit ću u fond namjenjen za ... 35k. Ako bude nevera nije problem niti zaroniti u crni fond. Napunit ćemo ga opet kroz koji mjesec.

Zuji glasno:"Ovaj mora biti moj. Moram ga imat. Idem do 4k. Možda ipak 6k. 9k za svaki slučaj da mi ga netko ne otme."
Pa zazuji još glasnije: "I ovaj mora biti moj.", "I ovaj" ...f
Fck, who cares?

Događat će se naravno i bahaćenje. Nekima će zazujati da treba svima pokazati da kada ja odredim da je strip moj onda je on moj. KOštanje je tu sporedna stvar.



A da je opijat je.

Možda da LUDILO preimenujem u OPIJENOST - zanesenost, zaluđenost, opčinjenost, očaranost, obuzetost.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/12/2020 : 13:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
samo što je nejasno kako si došao do standarda od 800 kn
nema te skale koja bi mogla ovo odrediti i razlučiti tko je opijen a tko ne

800 kn ipak nije ta mjerna jedinica, rekao bih
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 17/12/2020 : 13:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Meni je najzanimljivije kako to da u ova vremena, za Hrvatsku i ostale stare Jugoviće vjerojatno i gora od recesijskih godina, vremena kada treba biti itekako oprezan sa ulaganjima i troškovima dolazi do ovakvog B00m-a rekordnih postignutih cijena.

Ne radi se tu o jednom izdvojemom članu. Licitira tu 10-ak ljudi sa mega pretjeranim licitacijama.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 17/12/2020 : 13:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

samo što je nejasno kako si došao do standarda od 800 kn
nema te skale koja bi mogla ovo odrediti i razlučiti tko je opijen a tko ne

800 kn ipak nije ta mjerna jedinica, rekao bih



Moj standard.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 17/12/2020 : 13:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Moja je kolekcija po strogim ocjenama +4.
Većina kartonaca mi je -5/5 osim 3 broja koji su 4 ili 4+.

Postavljam sam sebi pitanje: "Zašto bih platio apsurdne cijene, a došao do nekakvog mini pomaka u kvaliteti i očuvanosti?"
Zato standard 800 Kn. Nije mi bitan taj mini pomak.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 17/12/2020 : 13:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Stari, koliko sam prica cuo o tavanima, podrumima, bacvama punim LMS, ZS Alan Forda...
Pa otislo vamo-tamo. Bacili u 'skovace', podjelili, izgubili...
Otisli u jna...
Nestalo...
Huh.
Legende zive, vjecno!
To je plam koji uvijek traje.
Ja nisam nista ni dao, ni bacio, ni posudio...
To je obiteljsko blago,i tocka!



Obiteljsko blago i točka!
Najljepša kolekcionarska rečenica ikada.
Go to Top of Page

DinkoJ
New Member



235 Posts

Member since 09/11/2018

Posted - 17/12/2020 : 13:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DinkoJ a Private Message  Reply with Quote
quote:

Dok drugi:
Odredio sam si 15k za ovu turu. Ako bude burno zaronit ću u fond namjenjen za ... 35k.



Točno si me opisao kada sam se natjecao za strip-agent Tako je nastala grupa TNT SC. Ponudio sam maksimum 25 i izgubio.

Inače ja sam svoju kolekciju SA AF 80% popunio putem paketića 3kom za 25kn, ono još malo što mi je falilo od Columba za 10kn te mi još ostalo 3 koja fale ali sve u svemu moj sentiment prema AF je super zadovoljen.
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1310 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 17/12/2020 : 13:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Stari, koliko sam prica cuo o tavanima, podrumima, bacvama punim LMS, ZS Alan Forda...
Pa otislo vamo-tamo. Bacili u 'skovace', podjelili, izgubili...
Otisli u jna...
Nestalo...
Huh.
Legende zive, vjecno!
To je plam koji uvijek traje.
Ja nisam nista ni dao, ni bacio, ni posudio...
To je obiteljsko blago,i tocka!



Ivane, u nekom trenutku života, neke stvari moraš odbaciti.
Ili još bolje, ako je moguće, posuditi/proslijediti.
To je neka vrsta životnog razvoja.
Ljudi bi trebala preispitivati svoje stavove i promišljanja kako se razvijaju.
A razvitak i nije baš neki ako čovjek non-stop pretura po jednom te istom sadržaju.
Sentimentalnost, tu spada i obiteljsko naslijeđe, će te samo vrtjeti na mjestu i sveukupno ograničiti, zaglaviti.
Istina da je to dobar temelj, ali kasnije bi trebao sam graditi, vlastitim rukama.
I, naravno, rušiti po potrebi.
Slično je i sa, evo kad već često spominješ, glazbom, filmovima i općenito bilo kojom formom stvaralaštva.
Naravno, većina ljudi nema volje, interesa ili vremena za tako nešto, a nekima je to čak i nepojmljivo.
Plam uvijek traje, istina, ali slobodno ga i pošteno razbuktaš, a ne da stalno potpiruješ jednu te istu vatricu.
I upravo to često dovodi do nerazumijevanja, koje često vlada i na stripovi.com.
Ali neću sad previše filozofirati

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 17/12/2020 13:54:24
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 17/12/2020 : 13:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Kada se o Alanu Fordu radi najčešće pročitam sve što IvanL napiše.
Uvijek sam imao dojam da je najvatreniji Fordovac od svih članova.

Da li troši previše na stripove? Da li je opijen glancom? Je i to jako.
Ne poznajmeo se, ali sam nekako uvjeren da mu materijalno ne predstavlja nikakav problem peglati čak 3 kolekcije. Pogotovo pošto to radi 35 i više godina.

U takvim bi slučajevima, kao Ivanov, mogli reći da se radi o Opijenosti umjesto Ludila.

Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 17/12/2020 : 14:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DinkoJ

quote:

Dok drugi:
Odredio sam si 15k za ovu turu. Ako bude burno zaronit ću u fond namjenjen za ... 35k.



Točno si me opisao kada sam se natjecao za strip-agent Tako je nastala grupa TNT SC. Ponudio sam maksimum 25 i izgubio.

Inače ja sam svoju kolekciju SA AF 80% popunio putem paketića 3kom za 25kn, ono još malo što mi je falilo od Columba za 10kn te mi još ostalo 3 koja fale ali sve u svemu moj sentiment prema AF je super zadovoljen.



To se zove mega kontrola troškova. Materijalna izvrsnost kolekcionarske ispunjenosti.
Gibam. Pauza za ručak je završila.
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1310 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 17/12/2020 : 14:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Kada se o Alanu Fordu radi najčešće pročitam sve što IvanL napiše.
Uvijek sam imao dojam da je najvatreniji Fordovac od svih članova.

Da li troši previše na stripove? Da li je opijen glancom? Je i to jako.
Ne poznajmeo se, ali sam nekako uvjeren da mu materijalno ne predstavlja nikakav problem peglati čak 3 kolekcije. Pogotovo pošto to radi 35 i više godina.

U takvim bi slučajevima, kao Ivanov, mogli reći da se radi o Opijenosti umjesto Ludila.



Pa svatko odabire kako će trošiti svoj novac, a to isto ovisi o tome kako ljudi shvaćaju njegovu vrijednost.
Kad sada pomislim na te AF (i neke druge vrijedne stripove) koje je mama razdijelila/bacila, ne osjećam neki gubitak.
To je bilo njezino, ajmo tako reći, blago iz djetinjstva, i odabrala je što s njim uraditi.
Naravno, tu je ono pitanje zarade koja je sad mogla biti, ali nisam od onih koji se time opterećuju.
Evo, neki će mene zbog ove izjave proglasiti ludim.
Čitao sam te stripove dok sam imao 10-13 godina, pričinili su mi tada zadovoljstvo, i to je to.
Sad ne mogu zamisliti da ih čitam, a kamoli da ih, zbog uspomene iz djetinjstva, kupujem po abnormalnim iznosima, ili u više izdanja.
Ne mogu baš sebe zamisliti da se za kakvih 15 godina riješim recimo Kinga, Poea, Steinbecka, Claudela, Gaimana i ponajviše Bukowskog, ali nije da ću to isključiti.
Pojmove opijenost i ludilo neću komentirati... tanka je tu granica i često podložna raznim interpretacijama

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 17/12/2020 : 14:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by lwood

400? Ja ne bi ni 200.



Čega 200? Kuna? To je i puno, puno previše!



Ovo je sax za početnike, profi saksofoni vrede puno, puno, puuno više.

Eto vam primera, kako je vama kupovina instrumenta bacanje para, tako je nekom kupovina stripova bacanje para. Tako da se nemojte čuditi kad vam žena / prijatelj kenja kako se rasipate na te ''slikovnice''.
Kako onda drugi da imaju poštovanja prema tvom hobiju kad ti nemaš prema tuđem?
(mislim generalno)



Edited by - Jocko on 17/12/2020 14:37:25
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7176 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/12/2020 : 18:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

samo što je nejasno kako si došao do standarda od 800 kn
nema te skale koja bi mogla ovo odrediti i razlučiti tko je opijen a tko ne

800 kn ipak nije ta mjerna jedinica, rekao bih



Moja skala je u u ovom slučaju sasvim jednostavna - za Grupu TNT maksimum 20 kn u puno boljoj verziji: Klasik, Super klasik, Zlatni Klasik.
Bilo koji od ta tri primjerka mi vrijedi više od kartonca. Ja imam Klasik očuvan za nategnutu četvorku, kao i cijelu Klasik kolekciju i ja prezadovoljan.

To bolesno kolekcionarstvo nije usporedivo s oldtimerima. Stari auti su nešto na što se baš isplati trošiti vrijeme i novac, što je Stripnik lijepo objasnio.

Dakle, taj kartonac meni nema nikakvu vrijednost.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 17/12/2020 18:21:16
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7176 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/12/2020 : 18:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jocko

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by lwood

400? Ja ne bi ni 200.



Čega 200? Kuna? To je i puno, puno previše!



Ovo je sax za početnike, profi saksofoni vrede puno, puno, puuno više.

Eto vam primera, kako je vama kupovina instrumenta bacanje para, tako je nekom kupovina stripova bacanje para. Tako da se nemojte čuditi kad vam žena / prijatelj kenja kako se rasipate na te ''slikovnice''.
Kako onda drugi da imaju poštovanja prema tvom hobiju kad ti nemaš prema tuđem?
(mislim generalno)



Nisam se referirao na saxofon, već vrijednost jednog Alan Forda dostupnog u ogromnoj količini novijih edicija u mojim očima. To bi u slučaju prvog broja bilo 20 kuna.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/12/2020 : 18:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Moj otac je bio šef pravne službe Željezare Sisak u osamdesetima.
Željezara je imala 87(!) pravnika.
Danas, u Hrvatskoj, mislim da nema niti jedne firme koja ima toliko pravnika.
Par godina sam, jer je stari tamo dobio stan, živio u Sisku.
Ja jako volim vlakove.
U Sisku imate stanicu Sisak Predgrađe (danas Sisak Caprag) koja je imala 13 kolosijeka.
9 su bili službeni, državni, a 4 kolosijeka su bila od Željezare.
Kada sam bio klinac volio sam otići na pasarelu (prijelaz preko kolodvora) na kojoj su se vidjeli svi kolosijeci.
Uživao sam u tome kako manevarke šalju vagone sa kolosijeka 9 i 10 (gdje se vagao teret vagona) na druge kolosijeke ili na te iste.
Volio sam vlakove jako i još ih volim.

Danas?
Postoji onih 9 "službenih", "državnih" kolosijeka ali ova 4 od Željezare su propala.
10. i 11. još postoje ali se nitko njima ne koristi, 12 postoji do pola, a 13.-og nema uopće. Uglavnom, ti kolosijeci su zaboravljeni.

E sad, da imam milijardu eura, da sam ekscentrični bogataš, da imam naftna polja po Rusiji, Americi i Norveškoj...Uglavnom, da sam jedan od najbogatijih ljudi na svijetu, znate što bih napravio?
Obnovio bih taj 10, 11., 12. i 13. kolosijek.
I stavio neke vlakove na njih.
Zbog čega?
Jer sam u tome uživao kao dijete.
Nostalgija.
Alan Ford za 1000 eura?


Zašto ne?


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10138 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/12/2020 : 19:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo
Ja jako volim vlakove.



Da li si posjetio:

https://licegrada.hr/prica-o-hrvatskom-zeljeznickom-muzeju-smjestenom-u-vukovarskoj/

Super je!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/12/2020 : 19:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by mladjo
Ja jako volim vlakove.



Da li si posjetio:

https://licegrada.hr/prica-o-hrvatskom-zeljeznickom-muzeju-smjestenom-u-vukovarskoj/

Super je!



Nisam, budem jednom otišao!
A ima i onaj muzej maketa željeznice u Gundulićevoj, to isto nikak da odem

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11088 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/12/2020 : 19:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Moj otac je bio šef pravne službe Željezare Sisak u osamdesetima.



Pih, očekiva san kraj u stilu spaljivanja kolekcije AF u visokoj peći kad ono... ćorak

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000