forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gde na letovanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/05/2022 : 18:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Mene more bas toliko i ne zanima, ja volim zabaciti u bazenu malo ili na kamenim plazama i to je to. Ali zena i deca, presing.. :) Ja bih isto radije otisao u Porto ili Lisabon na primer. Ali ko mene pita. :)




Zvučiš kao moj brat. Tako on ode sa familijom u neku luksuznu destinaciju, all inclusive, minimum 4 zvezdice i moči muda u bazenu pored hotela. Žali Bože para.

Ja sam uvek mimo sveta, dvadeset godina idem na more i to u Francusku i nikada još nisam bio u hotelu. Uvek smo u apartmanu ili nekoj kući. Nikada neću shvatiti masovni turizam. Ništa ne može da mi zameni doživljaj da odem na lokalnu pijacu, kupujem povrće, ribu, sireve..Pa onda do lokalne antikvarnice ili buvljaka (koji nemaju veze sa buvljacima u Balkaniji). Jbg, takav sam.
Idemo uvek ovde, čak i planiramo neki apratman da kupimo: https://www.france-voyage.com/tourism/pyrenees-orientales-departement.htm

A inače samo na peščanoj plaži. Samo jednom sam bio na kamenitoj i to kad me je žena odvukla na par dana u Nicu. Onolike kamenčine nisam video ni kod mene na brdu gde sam odrastao, psovao sam i Nicu i pored Nice.

Idi ti na Kipar onda, tamo idu fenseri poput tebe.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 24/05/2022 : 20:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Mi smo Sardiniju prošli uz more. Ne mogu ti pomoći oko stacionarnog turizma. To nikad nije bila naša furka. Uvijek puno movinga.
Island sa Oltimerima je bio cool. Samo se pripremi na hladne noći, čak i usred ljeta.
U Maroku sam bio kada smo snimali Pariz-Dakar, odnosno Lisabon - Dakar. Maroko vrijedi vidjeti. Imam malu anegdotu iz Marrakesha. Ukrali su nam jednu vrijednu torbu. Otac, vlasnik hotela gdje smo spavali postrojio je svoje sinove i pitao tko je ukrao torbu. Jadan od njih donio je torbu, a za nagradu je dobio nekoliko jakih šamarčina pred svima nama.
Žene su nevjerojatno lijepe u Maroku. Znali smo viđati pastirice uz cestu koje su bile lijepe kao Naomi Kembel.
Ove godine posjećivali smo velike gradove.
Dva su nevjerojatna. Pariz i Berlin.
Pariz je apsolutno ludilo. Treba uzeti 2 tjedna za njega. Ako imaš sreće i imaš dobrog domačina Parižanina ostati ćeš još 2 tjedna koliko je impresivan.



A morao je spaček vidjeti Pariz.
T1 još nije gotov, pa nije još vidio Berlin.

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by stripnik

Prošli smo cijelu Sardiniju okolo na okolo sa Oldtimerima.
Ludilo.
Na Siciliji sam bio samo jednom. Ujedrili smo noću sa brodovima Cino Ricci-a koje je iznajmio za regatu.
Vjetar i more su bili poprilično jaki i veliki.
Domačini su vikali "Bravi Ragazzi!". Kad smo ih prošli pokazivali su jedni drugima da smo ludi.
Sjeli smo u kombi i jurnuli doma.
Tako da je moje Sicilija iskustvo bilo malo jezovito. Žene su bili niske, jake i brkate. Frajeri su nas malo mrko gledali.
Pod utjecajem filmova činilo mi se da ako ostanemo da ćemo se probuditi sa konjskom glavom u krevetu.



Imas neku preporuku? Razmisljao sam cak i u Portugal da idem. Hteo bih negde gde nisam bio. Da obidjem vecinu zemalja sa morem sa severa Afrike i juga Evrope i da posle idem sa zenom negde kao baba i deda kad me deca otresu i porastu jos malo :)

Italijani iz firme mi kazu za Sardiniju da je najbolje moguce mesto za odmor i to kazu istocna obala. Ali nigde posebno mi nisu dali preporuku.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/05/2022 : 22:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Cuo sam se sa drugarom iz Maroka i pozvao me je da dodjem do njega u Tangier kod niega pa posle da me uputi gde da idem. Kaze da bi u avgustu apartman negde na moru mogao biti oko 100€ dan, rent-a-car 50€ a klopa 20-50€ dnevno za nas cetvoro. Videcu sutra kako stoje avioni za Maroko pa da bacim na papir racunicu.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/05/2022 : 00:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Dok su mi klinci relativno maleni nema nikakvih egzibicija, držimo se jadrana, manjih mjesta bez previše gužve, pješčanih plaža sa hladovinom, a pošto klinci vole šetati i istraživati, volimo otići na duge šetnje uz obalu (pogotovo jutarnje).
Nadam se da ćemo u budućnosti stići istraživati i naše otoke jer ima prekrasnih mjesta.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/05/2022 : 08:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Zar Jadran nije preskup? Na primer hotel na Makarskoj rivijeri, mislim da su Baske vode oko 5.5 k EUR 10 nocenja sa doruckom.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 25/05/2022 : 09:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Jedan tjedan u godini provedemo na Jadranu sa starcima. Imaju 80+ godina pa smo zajedno bar tih tjedan dana u godini.
Naši su favoriti, isto tako OK za familije sa malim klincima, otoci tipa Unije, Susak, Ilovik ...
Manje razvikani otoci tipa Ist, Premuda ...

Nisam fun turističkih mjesta tipa Dubrovnik, Hvar, Poreč, Crikvenica, Novalja ... Svakako ih vrijedi upoznati i vidjeti, ali nisu moji favoriti za duži godišnji.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/05/2022 : 09:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ja sam uvek mimo sveta, dvadeset godina idem na more i to u Francusku i nikada još nisam bio u hotelu. Uvek smo u apartmanu ili nekoj kući. Nikada neću shvatiti masovni turizam. Ništa ne može da mi zameni doživljaj da odem na lokalnu pijacu, kupujem povrće, ribu, sireve..Pa onda do lokalne antikvarnice ili buvljaka (koji nemaju veze sa buvljacima u Balkaniji). Jbg, takav sam.
Idemo uvek ovde, čak i planiramo neki apratman da kupimo: https://www.france-voyage.com/tourism/pyrenees-orientales-departement.htm

A inače samo na peščanoj plaži. Samo jednom sam bio na kamenitoj i to kad me je žena odvukla na par dana u Nicu. Onolike kamenčine nisam video ni kod mene na brdu gde sam odrastao, psovao sam i Nicu i pored Nice.

Idi ti na Kipar onda, tamo idu fenseri poput tebe.



Mi i dalje idemo u prikolicu u Istri. :D

Mada iskreno, sto sam stariji sve vise cenim komfort, da nema komaraca u sobi/prikolici/baldahinu, da mozes spavati ko covek a ne da se mucis zbog vrucine ili spavanje na podu i slicno.

Drukcije sa klincima je sigurno najbolje biti vani, znaci ili prikolica ili sator, moze i neka ona kucica, ali nisu bas jeftine.

Ja kao klinac sam bio vecinom u Porecu (baka radila u Iskri i tamo su imali svoj "hotel", mada danas je Porec vec nesto drugo) ili prikolica u Bijeloj uvali, Zelenonj Laguni sto je samo par zaljeva dalje od Poreca.
Navodno sam bio u Dubrovniku sa 4 godine ali to potvrđuju samo slike, ja nemam blage veze.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/05/2022 : 09:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Jedan tjedan u godini provedemo na Jadranu sa starcima. Imaju 80+ godina pa smo zajedno bar tih tjedan dana u godini.
Naši su favoriti, isto tako OK za familije sa malim klincima, otoci tipa Unije, Susak, Ilovik ...
Manje razvikani otoci tipa Ist, Premuda ...

Nisam fun turističkih mjesta tipa Dubrovnik, Hvar, Poreč, Crikvenica, Novalja ... Svakako ih vrijedi upoznati i vidjeti, ali nisu moji favoriti za duži godišnji.



Imas neke preporuke za smestaj na tim ostrvima? Mada je cimanje ici na ostrva zbog kola.

Bio sam pre nedelju dana u Umagu i Kanegri, ono je stvarno prelepo mesto...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/05/2022 : 09:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ako idete na ljetovanje idite u hotel, jebeš tramakavanje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/05/2022 : 09:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Zar Jadran nije preskup? Na primer hotel na Makarskoj rivijeri, mislim da su Baske vode oko 5.5 k EUR 10 nocenja sa doruckom.



Jadran je preskup i bez nekih sadrzaja za djecu.
Dao sam si zakletvu sto se tice godisnjeg da na Jadran idem samo u one austrijske koncerne tipa "Valamar". Bio prosle godine u "Losinia" grupi montazna kucica, sva oprema,parking, naravno jos moras kupovati hranu dodatni trosak. 10 dana 1500€ bez hrane i koji put restoran.
Sukosan mi bio najgori. To mi je bio burning point. U oglasu sve naj, adresa lazna, prolazio sa autom izmedju dva zida sklopljenih bocnih spigala, stan na katu, stepenice svaka druga se mrvi(cement), penjanje-spustanje je poput "Jackass" video materijala. Na plazi nemas mjesta, hladovina zauzeta, lik iz Cakovca psuje socno svojim sinovima da se guzica treba dignuti u 5 ujutro i zauzeti polozaje na plazi, a na spavati do podne, mali verbalni rat izmedju ljudi na plazi. Nakon toga u sparkasu na stranu za slijedece ljetovanje. Na Rabu "Valamar" i prosle godine Losinj u "Losiniu". Druge godine opet u "Valamar" na Krk. Na Jadran sad samo svake dvije godine, patriotske emocije i sjecanja iz djetinjstva u prikrajak. Tko moze radije neka uspara i ode kao covjek, ja necu vise seljakanja po apartmanima i teglenja kofera po nezavrsenim betonskim plocama i otpaloj fasadi. Jedino mi se svidjalo u Petrcanima apartman jer je tu bio mladji par iz Njemacke, pa su na didovini napravili kucu sa apartmanima i bas je bilo skockano.Ulozili i sad ubiru. Do te kuce je bio resort "Falkensteiner". Sjecam se jos resorta "Solaris" kod Sibenika/Brodarica tamo sam imao vodica naseg Mr.Murdocka i jeste da je skuplje, ali ne boli glava hoces li u "prehrani","tommy"-u ili lokal duckasu naci peciva i vodu.

Trebao sam u Grcku ove godine ,ali navodno zbog pozara prosle godine i ostecenja sam eskivirao.

Sad platio 2700€ karte, all-inclusiv, pet bazena tobogani, mini-barovi, snack-barovi, plaza, mol, lezaljki koliko hoces,suncobrana, ljudi usluzni nose pica, hranu, vocne kompote, voze bicikl sa sladoledom. Eto samo nesto malo otprilike 500-600€ vise nego sto sam potrosio na Losinju ili Rabu.
Gledao sam i ja Maltu, ali preskupa i bez ovih sadrzaja. Jedan hotel sa jednim bazenom vulgaris polupansion 4000€.
Fes u Maroku najprljaviji grad koji sam vidio na svojim putovanjima. Jos je u Unesco-u. Stari dio grada izgleda upravo kao da je onaj potres iz 60-tih bio nedavno, lokve crne vode posvuda, ljudi kroz njih hodaju u natikacama. Bljuh!
Ben Hadou evocirao na filmove, bas cool, penjao se na Kasbah, bas avanturisticki feeling.
Ali Egipat mi je izvanvremenski, kao da jos cujem neki glas iz proslih vremena, osjetis da je vrijeme nekako stalo u nekom limbu. Napravit cu reprizu jednom.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1305 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 25/05/2022 : 09:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Ja u Sukošan ne bi iša da mi platiš sve troškove i na to nabaciš još pet tisuća eura... Ono je primjer mjesta kojeg je turizam i betonizacija uništila...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/05/2022 : 10:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prop_ovednik

Ja u Sukošan ne bi iša da mi platiš sve troškove i na to nabaciš još pet tisuća eura... Ono je primjer mjesta kojeg je turizam i betonizacija uništila...


Hm... za pet 'iljada sam spreman stisnut zube za tjedan dana.
Ajd, i 10 dana, ipak sam mazohista.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 25/05/2022 10:03:09
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1305 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 25/05/2022 : 10:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Jesi bija tamo ikad :) ?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/05/2022 : 10:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ne vjerujem, ali za 5k kako rekoh, spreman sam stisnut zube. :D Sa sobom bih ponio jednu tonu stripova i citao celi dan, moze i unutar zidova. Kako rekoh, puca mi racku za more.
Zapravo... mislim da "znam" za Sukosan vise manje samo iz ove pjesme ako zanemarim ime, ono odnekud...
https://youtu.be/8yvIAOfRJfs




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 25/05/2022 10:41:29
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/05/2022 : 10:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Za 5k eura prespava bi 10 noći i u Azovstalu a kamoli Sukošanu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/05/2022 : 12:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Pelješac.
Iznajmiš kuću ka bazu, za trećinu cijene od onih 550E dan koje si spomenija. Bilo di. Orebić, Ston, Trpanj, Trstenik...
Ako si čita Asteriksa na Korzici, krajolik ti je otprilike takav.
Dođeš sa auton, i na uru vrimena si od Korčule, Dubrovnika, Mljeta i Stona(Ako već nisi u Stonu).
Ako si avanturistički raspoložen možeš i do Lastova. Lakše ti je do Lastova doć sa Pelješca nego iz Splita.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/05/2022 : 12:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ljetujem 15 metara ispod radnog mjesta izmedju dvije smjene

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/05/2022 : 12:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ljetujem 15 metara ispod radnog mjesta izmedju dvije smjene


Blago ti se.
Ja se do svoga ljetovališta moran vozit skoro 10 minuta.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12520 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/05/2022 : 13:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Ljetujem 15 metara ispod radnog mjesta izmedju dvije smjene


Blago ti se.
Ja se do svoga ljetovališta moran vozit skoro 10 minuta.


Blago vam se.
Ja se moram vozit punih 25 minuta.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/05/2022 : 13:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Ljetujem 15 metara ispod radnog mjesta izmedju dvije smjene


Blago ti se.
Ja se do svoga ljetovališta moran vozit skoro 10 minuta.


Blago vam se.
Ja se moram vozit punih 25 minuta.


Ja ti jednu ljetnu rezidenciju iman na 10 minuta pješke, ali se 10 minuta moran vozit jer ta plaža prima pase.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 25/05/2022 13:15:30
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 25/05/2022 : 14:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Pelješac.
Iznajmiš kuću ka bazu, za trećinu cijene od onih 550E dan koje si spomenija. Bilo di. Orebić, Ston, Trpanj, Trstenik...
Ako si čita Asteriksa na Korzici, krajolik ti je otprilike takav.
Dođeš sa auton, i na uru vrimena si od Korčule, Dubrovnika, Mljeta i Stona(Ako već nisi u Stonu).
Ako si avanturistički raspoložen možeš i do Lastova. Lakše ti je do Lastova doć sa Pelješca nego iz Splita.




Mnogi hvale Pelješac. Je li već otvoren most?
Verovatno bi Pelješac onda bio bolji izbor od Brača, tamo ipak treba trajektom.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/05/2022 : 14:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Pelješac.
Iznajmiš kuću ka bazu, za trećinu cijene od onih 550E dan koje si spomenija. Bilo di. Orebić, Ston, Trpanj, Trstenik...
Ako si čita Asteriksa na Korzici, krajolik ti je otprilike takav.
Dođeš sa auton, i na uru vrimena si od Korčule, Dubrovnika, Mljeta i Stona(Ako već nisi u Stonu).
Ako si avanturistički raspoložen možeš i do Lastova. Lakše ti je do Lastova doć sa Pelješca nego iz Splita.




Mnogi hvale Pelješac. Je li već otvoren most?
Verovatno bi Pelješac onda bio bolji izbor od Brača, tamo ipak treba trajektom.



Most je gotov jer su ga radili Kinezi. Pristupne ceste rade Hrvati pa će se to još malo pričekat.
Ali na Pelješac možeš sa auton i bez mosta. Ako ti se ne da čekat trajekt u Pločama, do Stona imaš 40 minuta, do Trpnja ili Orebića uru i po.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/05/2022 : 20:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Pelješac.
Iznajmiš kuću ka bazu, za trećinu cijene od onih 550E dan koje si spomenija. Bilo di. Orebić, Ston, Trpanj, Trstenik...
Ako si čita Asteriksa na Korzici, krajolik ti je otprilike takav.
Dođeš sa auton, i na uru vrimena si od Korčule, Dubrovnika, Mljeta i Stona(Ako već nisi u Stonu).
Ako si avanturistički raspoložen možeš i do Lastova. Lakše ti je do Lastova doć sa Pelješca nego iz Splita.



Ostavljas reklamu i na stripovi.com ! sto je sigurno-sigurno!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/05/2022 : 21:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
@corto33
Ako ideš na Pelješac, most će biti otvoren početkom sedmog miseca ili tako nekako... i već si na Pelješcu, kašnjenje pristupnih cesta tu ne igra ulogu... mada i tu postoje alternative ( dio starih cesta ) kojima se izbjegava Neum.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/05/2022 : 21:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

@corto33
Ako ideš na Pelješac, most će biti otvoren početkom sedmog miseca ili tako nekako... i već si na Pelješcu, kašnjenje pristupnih cesta tu ne igra ulogu... mada i tu postoje alternative ( dio starih cesta ) kojima se izbjegava Neum.


Ma ni Neum nije veliki problem ako izbjegneš one najgore ure vikendima.
Ne razumin, kako misliš da je već na Pelješcu bez pristupnih cesta?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 25/05/2022 21:41:04
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000