forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Luka svira frulu da bi zaradio za stripove
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/07/2022 : 19:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Opet neki nevidljivi nindža reže luk to oko mene...

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/07/2022 : 19:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
:) Zao mi je sto nisi mogao uzivo da vidis. Imao sam utisak da mu je srce vece tri broja od tela.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/07/2022 : 20:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast, dečki
(Malo mi je sumnjivo ovo sa vjetrom :P )
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12932 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/07/2022 : 20:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Dirljivo....
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 26/07/2022 : 20:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Saviću, svaka čast na inicijativi i tebi i svima koji su sudjelovali Prelijepa priča.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
580 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 26/07/2022 : 20:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Bas lijepo! Bravo.
Nadam se samo da ste probrali donirane stripove primjerene za klinca. Ja sam u njegovim godinama imao traume od Dilan Doga
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/07/2022 : 20:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Svaka čast, dečki
(Malo mi je sumnjivo ovo sa vjetrom :P )



Trcali mama i Mirko da skupljaju kad sam sputio kutije na ulaz :) Morao sam uneti u kucu. Mama njegova mi poslala poruku posle: “On je seo na pod i vice MAMA MAMA kakvi su ovo stripovi!” :)

A dobio je stvarno svasta, ima da bira sve zanrove.

U nedelju sam maltretirao Marka iz AF da mi otvori striparnicu da uzmem paket od Markosa sa bih mu odneo :)
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/07/2022 : 20:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

https://www.facebook.com/100036324310805/posts/pfbid0ZWAvAZHGcg4S8Eh21DEmEzLXsW9Z13L8nRED2Ki3nrsx5MosUA1VzJQZnN19zqNfl/?d=n

Ne znam da okacim sliku preko telefona pa kacim link sa facebooka. Upravo smo Mirko i ja dosli od malca. Ljudi, HVALA SVIMA KOJI SU UCESTVOVALI! Tu radost deteta ja ne umem da prenesem.


Bravo ljudi...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/07/2022 : 23:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Mali će dobit traume okružen takvim likovima😁

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

malimarinko
New Member



137 Posts

Member since 01/01/2021

Posted - 26/07/2022 : 23:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send malimarinko a Private Message  Reply with Quote
Baš mi je drago što je akcija uspila. Vraća viru u ljude. Bravo sawitch-u i ostali.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11208 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 26/07/2022 : 23:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/07/2022 : 08:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Mali će dobit traume okružen takvim likovima😁



Kaze Colak da smo kao dva Blafa
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/07/2022 : 08:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pardon,Mister Bluff!🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/07/2022 : 08:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast sawitchu i svima uključenima!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/07/2022 : 10:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Bravo!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10062 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 27/07/2022 : 13:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Zbog ovakvih aktivnosti treba ljude nominirati za forumaša godine.

Na to se trebalo misliti i kada su forumaši pomagali stradalima u potresu.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/07/2022 : 14:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Zbog ovakvih aktivnosti treba ljude nominirati za forumaša godine.

Na to se trebalo misliti i kada su forumaši pomagali stradalima u potresu.



Ja sam vec bio forumas decenije :) Izuzeti me iz toga.

A za ove druge dole apsolutno se slazem. Mada bilo je vec nekoliko akcija pomaganja ljudima i svaki put se odazvao dobar deo stripadzija. Ja sam stvarno ponosan na ovu zajednicu. Ima kukolja u tom zitu ali vecinom su top ljudi. Svakako te ljude treba pomenuti. Ne mislim da oni zive od hvale ali bi trebali da posluze kao primer drugima. Ja se od juce osecam predivno. Onu radost u ocima malca ne moze nista na svetu da plati.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10062 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 27/07/2022 : 14:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch
Onu radost u ocima malca ne moze nista na svetu da plati.



Slažem se.

Dječja radost je poseban doživljaj.

U pravilu je iskrena i snažna i dotakne sve u blizini, a najviše one koji su joj doprinijeli.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/07/2022 : 15:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Sama činjenica da je ljubav prema stripovima nadjačala potencijalne neugodnosti nastupanja uživo je vrijedna divljenja. Pogotovo za današnje standarde.
Svaka čast i Luki i svima koji su sudjelovali!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 27/07/2022 : 15:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Baš lijepa gesta, svaka vam čast
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 17:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
meni je ovo sumljivo, jer nema nikakvih fotografija stripova.
Kako možemo znati, da nisi neke stripove zadržao za sebe?
Da li če sad Luka prestati da svira frulu ispred dučana?
Ako ne, onda znači da se ne radi toliko o stripovima, nego o novcu koji dobiva za sviranje, kojeg može potrošiti i na neke druge stvari, pa su stripovi samo kao izlika.
Uz to, imam utisak da je ovo više reklama za tebe (prikazao si se kao dobrotvor) nego za malog Luku. Slično ono, kada se političari slikaju sa sportašima, radi reklame, mislim zna se kako to ide.

Ne tvrdim da se radi o muljaži, nego ne izgleda mi previše transparentno. Izgleda dosta naivno...trebao si okačiti fotografije stripova, objaviti spisak svih koji su donirali i šta tačno su donirali,...umjesto toga stavio si fotografiju sebe u prvi plan (za reklamu!) a ništa nismo vidjeli od stripova. I da bi se to dogodilo recimo u Danskoj, ja ne bi sumnjao ni malo, ali ipak ovo je Srbija, Balkan,...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/07/2022 : 17:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Sawitchu, pusti budalu neka laje i ne obaziri se. Nitko normalan ne bi sumnjao u tebe.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 27/07/2022 17:32:38
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 18:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

1. Ne mozes znati da li sam zadrzao nesto za sebe. Mozes mi samo verovati na rec.
2. Koliko znam nece prestati da svira jer skuplja i dalje.
3. Decak je jedna dobra dusa i nema izgovora vec svira zato sto misli da tako treba i ne mulja.
4. Reklama za mene? U koju svrhu? Ja sam podelio vest objavljenu na portalu pre par nedelja da mi neko javi kontakt od roditelja da mu pomognem. Ovo je samo feedback zavrsene akcije. Postoje ljudi koji su me pitali u medjuvremenu kada cu otici i da uslikam malca.
5. Same pomisli koje imas me bas sokiraju. Ja ne mogu da zamislim da ikom padne na pamet da tako nesto pomisli a kamoli uradi. Ali svako ima svoje ideje u glavi.

Posto nisam isao sam juce vec sa Mirkom koji je video kad sam izneo kutije iz kola i stavio na terasu pa je vetar krenuo da ih cepa verovatno bih sad stradao zbog muljanja takvih izopacenih umova poput tvog. Svako ko je nesto poslao moze da se javi mami od malca i neka proveri, ja cu dati kontakt privatno.

I iskreno, u soku sam. Jezivo kakvih ljudi ima i sta im padne na pamet. J e z i v o



1.Tko si ti meni, da bi ja tebi bilo šta vjerovao na reč?
2.Skuplja stripove ili novac?
3.Vjerujem da je dobra duša, ali isto tako poruka koju je dobio je, da se sviranjem frule može kupiti bilo šta. Sada dok je mali svira za stripove, kasnije če svirati frulu da bi si kupio biciklu
4.Pa mogao si uslikati samo malca, toga se nisi sjetio? Ili malca kako otvara paket sa stripovima, ili stripove.
5.Samo sam rekao, da mi ne izgleda previše profesionalno i transparentno napravljeno. Jer, da si slikao stripove, možda bi se na slici vidjelo da nema nekih stripova, pa bi te mogli oni koji su te stripove poslali, pitati gdje je npr LMS4. Ne tvrdim, da si ga uzeo, nego tvrdim da je netransparentno napravljeno pa ne možemo znati. Ne znam kako je kod vas u Srbiji ali kod nas u Sloveniji potrebno je imati dozvolu, za takve akcije. Ne može svatko skupljati bilo šta mu padne na pamet. To sve treba iči preko registriranih društava, udruga, saveza, organizacija,...ali očito je u Srbiji drukčije.
6.Kutiju ste mogli otvoriti i u nekom prostoru, gdje ne puše vjetar...šta ako bi padala kiša? Tada bi se vjerovatno sklonili od kiše barem u neki hodnik, sobu, garažu,...tako ste mogli i to sa vjetrom. Moraš priznati, da zvuči smiješno, da zbog vjetra niste mogli slikati stripove.
7.zašto vrijeđanje? Ja tebe nisam vrijeđao, samo sam iznio sumnju na način kako neprofesionalno i netransparentno je to bilo napravljeno
8.da stvarno jezivo
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 18:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Sawitchu, pusti budalu neka laje i ne obaziri se. Nitko normalan ne bi sumnjao u tebe.



kada če netko biti izbačen zbog vređanja MENE?

Uvijek sam ja izbačen kada uvrijedim nekoga, dok mene očito može vrijeđati svatko.
Zar pravila za dalmoše i Srbe ne postoje? Ono globinjo je dalmoš pa nečemo izbacivati dalmoše, manhunter je srbin pa nečemo izbacivati srbine, jel to tako ide?

A ti pripazi na rječnik, nije da sam ja poznat na forumu kao netko tko je miran i tolerantan na uvrijede. Jebe se meni za izbacivanje, mogu te tako vrijeđati, da češ plakati kao mala curica, jedino mislim da bi bilo fer da IPAK barem jednom neki moderator radi svoj posao kako treba, pošto več postoje nek apravila koja se uvijek rado pridržavaju kada je potrebno izbaciti mene
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4608 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 27/07/2022 : 18:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Jel ovo realno???

sangue navajo
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000