forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Luka svira frulu da bi zaradio za stripove
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 27/07/2022 : 18:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Paka01

Sawitchu, pusti budalu neka laje i ne obaziri se. Nitko normalan ne bi sumnjao u tebe.



kada če netko biti izbačen zbog vređanja MENE?

Uvijek sam ja izbačen kada uvrijedim nekoga, dok mene očito može vrijeđati svatko.
Zar pravila za dalmoše i Srbe ne postoje? Ono globinjo je dalmoš pa nečemo izbacivati dalmoše, manhunter je srbin pa nečemo izbacivati srbine, jel to tako ide?

A ti pripazi na rječnik, nije da sam ja poznat na forumu kao netko tko je miran i tolerantan na uvrijede. Jebe se meni za izbacivanje, mogu te tako vrijeđati, da češ plakati kao mala curica, jedino mislim da bi bilo fer da IPAK barem jednom neki moderator radi svoj posao kako treba, pošto več postoje nek apravila koja se uvijek rado pridržavaju kada je potrebno izbaciti mene



Druže, ja i onako ovde uglavnom tražim informacije, tako da mi je svejedno da li će da me blokiraju, ali duvaj ga, realno ..

Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 18:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Betmen987

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Paka01

Sawitchu, pusti budalu neka laje i ne obaziri se. Nitko normalan ne bi sumnjao u tebe.



kada če netko biti izbačen zbog vređanja MENE?

Uvijek sam ja izbačen kada uvrijedim nekoga, dok mene očito može vrijeđati svatko.
Zar pravila za dalmoše i Srbe ne postoje? Ono globinjo je dalmoš pa nečemo izbacivati dalmoše, manhunter je srbin pa nečemo izbacivati srbine, jel to tako ide?

A ti pripazi na rječnik, nije da sam ja poznat na forumu kao netko tko je miran i tolerantan na uvrijede. Jebe se meni za izbacivanje, mogu te tako vrijeđati, da češ plakati kao mala curica, jedino mislim da bi bilo fer da IPAK barem jednom neki moderator radi svoj posao kako treba, pošto več postoje nek apravila koja se uvijek rado pridržavaju kada je potrebno izbaciti mene



Druže, ja i onako ovde uglavnom tražim informacije, tako da mi je svejedno da li će da me blokiraju, ali duvaj ga, realno ..



vjeruj ti meni, da ti je baniranje/blokiranje još najmanja briga, za ovo če ti sljedeti teža kazna.

PS:

Što si se usrao Vuće. Bez brige, imam tvoje ime i prezime i godište, za sad dovoljno, ostalo ču dobiti u Srbiji. Vidimo se!

Edited by - 1Euro on 27/07/2022 19:13:36
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 19:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
još nešto drugo mi je čudno:

sawitch je napisao:


1. Ne mozes znati da li sam zadrzao nesto za sebe. Mozes mi samo verovati na rec.
2. Koliko znam nece prestati da svira jer skuplja i dalje.
3. Decak je jedna dobra dusa i nema izgovora vec svira zato sto misli da tako treba i ne mulja.
4. Reklama za mene? U koju svrhu? Ja sam podelio vest objavljenu na portalu pre par nedelja da mi neko javi kontakt od roditelja da mu pomognem. Ovo je samo feedback zavrsene akcije. Postoje ljudi koji su me pitali u medjuvremenu kada cu otici i da uslikam malca.
5. Same pomisli koje imas me bas sokiraju. Ja ne mogu da zamislim da ikom padne na pamet da tako nesto pomisli a kamoli uradi. Ali svako ima svoje ideje u glavi.

Posto nisam isao sam juce vec sa Mirkom koji je video kad sam izneo kutije iz kola i stavio na terasu pa je vetar krenuo da ih cepa verovatno bih sad stradao zbog muljanja takvih izopacenih umova poput tvog. Svako ko je nesto poslao moze da se javi mami od malca i neka proveri, ja cu dati kontakt privatno.

I iskreno, u soku sam. Jezivo kakvih ljudi ima i sta im padne na pamet. J e z i v o

ali prije toga je napisao ovo:

Originally posted by supermark

Svaka čast, dečki
(Malo mi je sumnjivo ovo sa vjetrom :P )



Trcali mama i Mirko da skupljaju kad sam sputio kutije na ulaz :) Morao sam uneti u kucu. Mama njegova mi poslala poruku posle: “On je seo na pod i vice MAMA MAMA kakvi su ovo stripovi!” :)

A dobio je stvarno svasta, ima da bira sve zanrove.

U nedelju sam maltretirao Marka iz AF da mi otvori striparnicu da uzmem paket od Markosa sa bih mu odneo :)

a napisao si i da su ti neki uplatili pare:



Ja sam danas kupio 2 OP, 3 AF HC klasika, 2 Bleka, 2 Marka, jednog Magicnog i 2 nova LMS.

Ako ti ne trebaju AF, mogu ti u PM poslati njegove podatke pa mu ti posalji, kontam da ce se obradovati. Ja sam njegovoj majci javio ko je sve poslao ali da mu ne kaze vec da se obraduje samo kada mu stigne iznenada. Vec je jedan kolega iz HR poslao, jos ce jedan iz Srbije. Njih nekoliko salje meni ili mi je uplatilo pare. Kako hoces.


Znači, kako je bilo:

-jesi li odnio stripove na terasu ili u kuču? Ovdje pišeš, da si ih unio u kuču. Pa nije valjda vjetar puhao i u kuči? Mogao si ih slikati u kuči. Vidiš, zbog ovakvih stvari mi je bilo sumljivo sve to, ali ionako mi nije bitno. Samo sam ostavio svoj post. Nisam od onih koji plješču na sve strane za bez veze, moj se pljesak treba zaraditi i ti ga danas nisi zaradio. Ali ionako imaš puno drugih pljeskova pa nema veze, jedan pljesak više manje šta ima veze. Možda sljedeči put malome kupite i novu frulu, možda če još bolje svirati.


Edited by - 1Euro on 27/07/2022 19:08:08
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/07/2022 : 19:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Euro, sawitchu su ljudi koji ga poznaju slali novce i stripove, to su ljudi koji mu vjeruju i bez dodatnih dokaza.
Jasno mi je nepovjerenje tebe koji ga ne poznaješ s obzirom da je bilo slučajeva gdje i Crveni križ krade iz pomoći za potrebite, te da ako ima netko tko želi dokaz da je to završilo u pravim rukama, ima pravo na to. Ali ti ljudi očito vjeruju sawitchu i nema potrebe za tvojom brigom kada ti i nisi taj koji je slao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 27/07/2022 : 19:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Betmen987

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Paka01

Sawitchu, pusti budalu neka laje i ne obaziri se. Nitko normalan ne bi sumnjao u tebe.



kada če netko biti izbačen zbog vređanja MENE?

Uvijek sam ja izbačen kada uvrijedim nekoga, dok mene očito može vrijeđati svatko.
Zar pravila za dalmoše i Srbe ne postoje? Ono globinjo je dalmoš pa nečemo izbacivati dalmoše, manhunter je srbin pa nečemo izbacivati srbine, jel to tako ide?

A ti pripazi na rječnik, nije da sam ja poznat na forumu kao netko tko je miran i tolerantan na uvrijede. Jebe se meni za izbacivanje, mogu te tako vrijeđati, da češ plakati kao mala curica, jedino mislim da bi bilo fer da IPAK barem jednom neki moderator radi svoj posao kako treba, pošto več postoje nek apravila koja se uvijek rado pridržavaju kada je potrebno izbaciti mene



Druže, ja i onako ovde uglavnom tražim informacije, tako da mi je svejedno da li će da me blokiraju, ali duvaj ga, realno ..



vjeruj ti meni, da ti je baniranje/blokiranje još najmanja briga, za ovo če ti sljedeti teža kazna.

PS:

Što si se usrao Vuće. Bez brige, imam tvoje ime i prezime i godište, za sad dovoljno, ostalo ču dobiti u Srbiji. Vidimo se!



Ok...

Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/07/2022 : 19:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Paka01

Sawitchu, pusti budalu neka laje i ne obaziri se. Nitko normalan ne bi sumnjao u tebe.



kada če netko biti izbačen zbog vređanja MENE?

Uvijek sam ja izbačen kada uvrijedim nekoga, dok mene očito može vrijeđati svatko.
Zar pravila za dalmoše i Srbe ne postoje? Ono globinjo je dalmoš pa nečemo izbacivati dalmoše, manhunter je srbin pa nečemo izbacivati srbine, jel to tako ide?

A ti pripazi na rječnik, nije da sam ja poznat na forumu kao netko tko je miran i tolerantan na uvrijede. Jebe se meni za izbacivanje, mogu te tako vrijeđati, da češ plakati kao mala curica, jedino mislim da bi bilo fer da IPAK barem jednom neki moderator radi svoj posao kako treba, pošto več postoje nek apravila koja se uvijek rado pridržavaju kada je potrebno izbaciti mene



Jadni mali iskompleksirani čovječe... Jadni, najjadniji, otužni, sramotni čovječe...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 19:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Stripove sam izneo u kutijama prvo iz kola i postavio na terasu koja je nezavrsena ispred ulaza u kucu. Vetar je poceo da nosi sve, pa san u eo u hodnik. Neprijatno mi je bilo da ulazim u tudju kucu a ne poznajem ljude. Seli smo posle malo ispred kuce i otisli. Sta ti nije jasno?

Pare mi je uplatio Simeon Miljus da malcu kupim stripove i moja drugarica iz Zrenjanina. Sta tu nije jasno?

Meni ne treba tvoje bravo, ja sam ovo uradio jer mi je bio gust pomoci. Posto ti to ne razumes sta cu ti ja. Ti si covece jedan jako jako jako nesrecna osoba kada ti ovakve stvari oadaju na pamet. Ne znam ni sam kako sam izdrzao da te ja ne izvredjam, a moju adredu bih ti rado dao…



nema problema, samo pošalji, ionako idem za Srbiju pa se možemo upoznati
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 19:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Paka01

Sawitchu, pusti budalu neka laje i ne obaziri se. Nitko normalan ne bi sumnjao u tebe.



kada če netko biti izbačen zbog vređanja MENE?

Uvijek sam ja izbačen kada uvrijedim nekoga, dok mene očito može vrijeđati svatko.
Zar pravila za dalmoše i Srbe ne postoje? Ono globinjo je dalmoš pa nečemo izbacivati dalmoše, manhunter je srbin pa nečemo izbacivati srbine, jel to tako ide?

A ti pripazi na rječnik, nije da sam ja poznat na forumu kao netko tko je miran i tolerantan na uvrijede. Jebe se meni za izbacivanje, mogu te tako vrijeđati, da češ plakati kao mala curica, jedino mislim da bi bilo fer da IPAK barem jednom neki moderator radi svoj posao kako treba, pošto več postoje nek apravila koja se uvijek rado pridržavaju kada je potrebno izbaciti mene



Jadni mali iskompleksirani čovječe... Jadni, najjadniji, otužni, sramotni čovječe...



koliko se sječam prošli put u Zagrebu nisi bio toliko pričljiv dugokosa nakazo
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/07/2022 : 19:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Paka01

Sawitchu, pusti budalu neka laje i ne obaziri se. Nitko normalan ne bi sumnjao u tebe.



kada če netko biti izbačen zbog vređanja MENE?

Uvijek sam ja izbačen kada uvrijedim nekoga, dok mene očito može vrijeđati svatko.
Zar pravila za dalmoše i Srbe ne postoje? Ono globinjo je dalmoš pa nečemo izbacivati dalmoše, manhunter je srbin pa nečemo izbacivati srbine, jel to tako ide?

A ti pripazi na rječnik, nije da sam ja poznat na forumu kao netko tko je miran i tolerantan na uvrijede. Jebe se meni za izbacivanje, mogu te tako vrijeđati, da češ plakati kao mala curica, jedino mislim da bi bilo fer da IPAK barem jednom neki moderator radi svoj posao kako treba, pošto več postoje nek apravila koja se uvijek rado pridržavaju kada je potrebno izbaciti mene



Jadni mali iskompleksirani čovječe... Jadni, najjadniji, otužni, sramotni čovječe...



koliko se sječam prošli put u Zagrebu nisi bio toliko pričljiv dugokosa nakazo



To je to vrijeđanje od kojeg bih trebao plakati kao mala curica? Meh..

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 19:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Poslao sam ti adresu.



vidio i hvala
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 19:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Paka01

Sawitchu, pusti budalu neka laje i ne obaziri se. Nitko normalan ne bi sumnjao u tebe.



kada če netko biti izbačen zbog vređanja MENE?

Uvijek sam ja izbačen kada uvrijedim nekoga, dok mene očito može vrijeđati svatko.
Zar pravila za dalmoše i Srbe ne postoje? Ono globinjo je dalmoš pa nečemo izbacivati dalmoše, manhunter je srbin pa nečemo izbacivati srbine, jel to tako ide?

A ti pripazi na rječnik, nije da sam ja poznat na forumu kao netko tko je miran i tolerantan na uvrijede. Jebe se meni za izbacivanje, mogu te tako vrijeđati, da češ plakati kao mala curica, jedino mislim da bi bilo fer da IPAK barem jednom neki moderator radi svoj posao kako treba, pošto več postoje nek apravila koja se uvijek rado pridržavaju kada je potrebno izbaciti mene



Jadni mali iskompleksirani čovječe... Jadni, najjadniji, otužni, sramotni čovječe...



koliko se sječam prošli put u Zagrebu nisi bio toliko pričljiv dugokosa nakazo



To je to vrijeđanje od kojeg bih trebao plakati kao mala curica? Meh..



ne, plakat češ ti od nečega drugoga. a, čuj, možda te čak ošišam
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/07/2022 : 19:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Od čega?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6078 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/07/2022 : 19:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ovo me sada podajetilo na topic gdje se onaj profesor ili sto je vec bio jadao kako ga je Mrkva sjebala jer nije htjela biti sa njim…susramlje….

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 20:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Od čega?



strpljen spašen
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/07/2022 : 20:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nisi zabavan. Daj reci da svi vidimo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 20:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ovo me sada podajetilo na topic gdje se onaj profesor ili sto je vec bio jadao kako ga je Mrkva sjebala jer nije htjela biti sa njim…susramlje….



kako te to može podsječati na ono?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 20:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Nisi zabavan. Daj reci da svi vidimo.



gle ionako si na redu kasnije, čemu žurba.
I nije mi namjera biti zabavan.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/07/2022 : 20:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Miči se s ovog topica, Euro. Ne želim čuti ni vidjeti ni jednu tvoju riječ više ovdje na ovu temu. Hvala.

Trouble will find me
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2022 : 20:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Miči se s ovog topica, Euro. Ne želim čuti ni vidjeti ni jednu tvoju riječ više ovdje na ovu temu. Hvala.



a sloboda govora? Demokracija? Jednakost? Liberte, egalite, fraternite?

I na koji to topic predlažeš da idem onda?

Jesi li video vređanje? Ovaj put nisam ja počeo ali čemu bi to bio problem izbaciti 1Eura? Ono kao da ti treba neki razlog uopšte. A da jednom izbaciš Paku01 recimo? Ili Betmena987?
Znam da nečeš, bilo bi to previše pošteno tražiti od tebe. Pravila važe ionako samo za jedne dok za druge ne.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/07/2022 : 20:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Zadnje upozorenje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1755 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 27/07/2022 : 20:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, svaka čast za akciju.
Mogu misliti kako mu je srce lupalo dok je gledao sve te nepoznate naslove.
Nadam se samo i da ste naslove prilagodili, koliko toliko njegovom uzrastu, da ga ne odbiju neke teške teme. :) Mada, i takav strip može poslužiti, za menjažu, ako ništa drugo.
Eto njega za desetak godina među nama. :)



Nego, jeste provalili da stripovi utiču na rast kose.

Resistance is futile.

Edited by - borg on 27/07/2022 20:28:11
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/07/2022 : 20:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Ljudi, svaka čast za akciju.
Mogu misliti kako mu je srce lupalo dok je gledao sve te nepoznate naslove.
Nadam se samo i da ste naslove prilagodili, koliko toliko njegovom uzrastu, da ga ne odbiju neke teške teme. :) Mada, i takav strip može poslužiti, za menjažu, ako ništa drugo.
Eto njega za desetak godina među nama. :)



Nego, jeste provalili da stripovi utiču na rast kose.


Rekao je da mu je Batman najdraži junak pa sam mu odabrao desetak najboljih, a da nisu toliko strašni. Vjerujem da je bio sretan izborom:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1755 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 27/07/2022 : 20:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Super!
I pomislio sam da bi Bets i drugi superheroji bili pravi izbor.

Svaka čast još jednom i vama koji ste donirali i Saviću što se angažovao.


Resistance is futile.
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1330 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 27/07/2022 : 20:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Onda nisi stavio Smrt obitelji :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/07/2022 : 21:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, više se ne sjećam:) Nadam se da nisam:)

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000