forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovski ratovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 134

stbojan
New Member



Serbia
275 Posts

Member since 29/10/2011

Posted - 22/03/2023 : 23:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send stbojan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry

quote:
Originally posted by stbojan

quote:
Originally posted by henry

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by stbojan

quote:
Originally posted by henry

quote:
Originally posted by Markos

Koliko ja znam, Golkonda ne smije biti u Udruženju, zbog jedne stare priče s ČK. Ali tko zna, možda i tu Fibra učini da ljubav opet procvjeta.
Šteta što ne liječimo hemeroide:)


Ako objaviš još neku privatnu prepisku kako bi forumašima objasnio kakva si veličina, možda izlečiš zatvor



quote:
Originally posted by stbojan
....meni bi recimo bilo smešno da Golconda ikada udje u udrugu sa ČK jer je ista ta ČK, navodno, imala ambiciju da istisne Golcondu iz striparnice u Srbiji (možemo drugi put o motivima) kada se ova pojavila kao novi izdavač, ali srećom to nije prošlo.



Ako te zanimaju motivi, pitaj Boru za detalje, deluje kao da bi ti rekao...



Dejane,opet te molim - drž se manekenstva,kafanistike i ekstra Gedže,što trolaš više ovde?


...
A da iskoristim priliku da odgovorim i onom nesuvislom, ni sa Borom nisam prijatelj, niti ga vido niti reč razmenio (do sada sam upoznao samo tri izdavača, Igora SC, Dušmana i Kolta, sjajni likovi, i nemam potrebu za upoznavanje sa još nekim, da ne kvarim stopostotan učinak). Niti bih, iskreno, želeo da sa se sprijateljujem sa takvim likovima...


Na stranu tvoj licni emotivni izliv koga si vidEo, upoznao i ne bi da se sprijateljujes (mada ti ne bi nista falilo i da znas vise ljudi)... no, daj prevedi ti nama ovo boldovano?


Ne znaš ko je nesuvisao???
https://scontent.fbeg8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/130083443_398631438247989_1689718089376888681_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=-Qtp4Lm-PEoAX_1ggU5&_nc_oc=AQmbZOsHdhQWcBqAZ97mQ7Kd24HYe2Aa0TpvxD3oAb6q6qqR9aYaJhLvf-Qui4AVo9U&_nc_ht=scontent.fbeg8-1.fna&oh=00_AfBpqDkZ1jBfmtnbsGUIUVAK8lJjoyeZO4ql_FaFNGtAxA&oe=6442FAB8



I dalje te ne kapiram, a ne kapiram i da neko moze da ima ovako los smisao za humor ili uvredama, kao ti, ali aj neka si nam takav... no, kapiram da neko zbog istih moze ovde da te oladi. Pripazi nadalje i sve najbolje!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 23/03/2023 : 00:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Manhunteru, nadam se da si seo da ponovo pročitaš Watchmene i uvidiš svoju grešku. Inače, bolje bi bilo da obratiš malo više pažnju ovde.
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1356 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 23/03/2023 : 00:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Nesuvisao kao nepovezan, neshvatljiv, apsurdan...
Mislio sam na onog brojadina ili kako već čiji postovi nemaju ni glavu ni rep i koji u istoj rečenici sam sebi kontrira.
Elem, on je napisao nedavno da sam drugar sa Borom.
A fora je odlična, ne znam šta penite, ko da se niste vakcinisali.

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
464 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 23/03/2023 : 00:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
Koliko je samo mučan ovaj topik :(.
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1356 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 23/03/2023 : 00:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
I sasvim je adekvatan odgovor na ton kojim si mi se obratio, stb 😁

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/03/2023 : 07:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Hunteru, spavaš ili..?



Samo spomenite kojeg politicara i eto njega ko carolijon.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/03/2023 : 07:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN
Ne znam koja je svrha da napises svojim recima isto ono sto sam ja napisao ali dobro, dosada cini svoje.
Moja buduca zena (verenica) je molekularni biolog koji se bavi bas aktuelnom temom (njena majka je lekar specijalista). Vise nego dovljno sam naucio slusajuci o tome iz pravih izvora. Takodje, niko iz nasih porodica nije vakcinisan niti ce biti i svi smo ostali zivi i zdravi.



Ja sam mislio da medju nama nema antivaksera :) Ali evo, moze se i to naci.

Inace, svako postovanje za molekularnu biologiju i specijalistu medicine ali niti su virusolozi, niti su imunolozi, niti imaju validne informacije, niti validne istrazivacke centre, niti zive u drzavi gde se moze baviti stvarnim naucnim radom o ovakvoj temi. Znaju vise nego mi, to je sigurno zbog usmerenog formalnog obrazovanja ali ovo je zakljucivanje o Premijer ligi iz kopacki naseg superligasa.

No, da se vratimo na temu, svakako bi valjalo malo spustiti loptu sa offtopico i etiketiranjima. Nisam mod, ali komunicirajte normalno, nikom se ovo ne cita.

Btw, da li se neko od "bojkotasa" susreo sa nekim izdavacem iz udruzenja? Sta kazu?
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1336 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 23/03/2023 : 08:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Mene su gledali čudno kad sam zadnji put imao neki kontakt. No dobro, svakom po zasluzi...
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1229 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 23/03/2023 : 09:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry

Elem, on je napisao nedavno da sam drugar sa Borom.


Moglo bi se reci malo bezvezna izjava od mene ali nije da nisi provocirao ovde vise
puta a i nedavno si valjda dobio neku opomenu. Dozvoljeno je imati drugo misljenje
nego vecina ovde ali iznesi radje argumente
nego izbacuj provokacije na koje ce se
neko upecati. Jer nervoze nije da nema i ne teba puno da neko "pukne".

Idemo dalje ko sto rece sawitch valjalo bi malo spustiti "crnobelu" loptu :)


Setih se situacije kad nam je Komiko pokusavao da objasni da smo pogresno shvatili celu "problematiku" u vezi
predstojece "zabrane" - svi smo reagovali sa
negodovanjem a specijalno oni kojima je ck
vec ionako bio na piku..

ako su imali argumente za zabranu one malo manje "ribe" da li su pokusali neku komunikaciju sa markosem pre nego sto
su se udruzili sa ck .. verovatno nisu
ako nista da ne bi ostali zbog faktora "iznenadjenja"..

uglavnom bez veze sveukupno za one koji hoce sto vise dobrih stripova po dobrim cenama a da im nema veze da li su stripovi na hrvatskom ili srpskom.


Under construction.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/03/2023 : 11:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by DzekDenijels

Hunteru, spavaš ili..?



Samo spomenite kojeg politicara i eto njega ko carolijon.



Jel neko spomenuo politiku?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1729 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 23/03/2023 : 13:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, nije antivakser onaj koji je primio dvadeset vakcina u životu, al odbija da primi jednu.
Nemojte se frljati sa terminima...

Resistance is futile.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 23/03/2023 : 13:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Ajde 2023 je godina, nemojte više o vakcinama. Ko se nije posvađao oko njih s nekim u protekle dve godine, sad neka i ćuti.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/03/2023 : 13:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Slazem se sa obojicom. Ali moramo ipak verovati u SZO i zvanicne medicinske institucije. Pa pobogu, bilo je brdo lekara koji su prepisivali lekove za konje i stosta. Ako nemamo institucije i ne verujemo im onda sta dalje. Ne svidjaju nam se, gubimo poverenje, imaju afere, daj da ih menjamo ali ne mogu se pouzdavati u nezvanicne stvari. Ipak cu pre kupiti Fibru nego pirat. ;)

Ima li nekih novosti u strip ratovanjima?

Primecujem da VC nema vise otvorenih frontova. Ili se meni cini. Ne stizem da pratim toliko, samo malo po forumu.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/03/2023 : 14:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
prelistah na brzinu i videh da se spominjem kao antivakser - i ja i deca su mi primili sve propisane vakcine,znači teško da sam antivakser - al za korona vakcinu valjda je jasno da se radi o prevari veka? Jel ima još neko ko u nju veruje - najmanje pet ljudi iz moje bliže okoline je umrlo nakon treće doze,a pre toga su bili prilično zdravi.

Al da ne tupim više o tome,neka misli kako ko želi,za henrija sam stvarno nekad mislio da je tip na mestu - i ne znam šta se desilo tom Henriju;danas je najobičniji pejn in d es,mada,spomenu,baci ponekad neku dobru foru.

I za kraj,ako sam dobro razumeo sve što je napisano na zadnjih par stranica pri letimičnom čitanju,da,tačno je da šaljem Markosu neke bitne informacije,koje verovatno ne bih smeo,ali kad mi čovek šalje besplatne stripove,kako drugačije da postupim?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/03/2023 : 14:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
a i obećao je da će uraditi Ralfa

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39386 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/03/2023 : 14:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

prelistah na brzinu i videh da se spominjem kao antivakser - i ja i deca su mi primili sve propisane vakcine,znači teško da sam antivakser - al za korona vakcinu valjda je jasno da se radi o prevari veka? Jel ima još neko ko u nju veruje - najmanje pet ljudi iz moje bliže okoline je umrlo nakon treće doze,a pre toga su bili prilično zdravi.

Al da ne tupim više o tome,neka misli kako ko želi,za henrija sam stvarno nekad mislio da je tip na mestu - i ne znam šta se desilo tom Henriju;danas je najobičniji pejn in d es,mada,spomenu,baci ponekad neku dobru foru.

I za kraj,ako sam dobro razumeo sve što je napisano na zadnjih par stranica pri letimičnom čitanju,da,tačno je da šaljem Markosu neke bitne informacije,koje verovatno ne bih smeo,ali kad mi čovek šalje besplatne stripove,kako drugačije da postupim?



Nemoj ljubim te
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
464 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 23/03/2023 : 14:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

a i obećao je da će uraditi Ralfa



Gde? To mi je nekako promaklo... Jel napismeno :)?

Edited by - stripadzija on 23/03/2023 14:26:34
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

949 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 23/03/2023 : 14:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Kad se dogodi ovakva "pizdarija" gdje posljedično ima utjecaja na osobe koje nisu direktno upletene u ovu ružnu priču (kao ovdje kupci stripova) nema više: tajnih mailova, skrivanje informacija i pozivanja na neke "gospodske" manire ili fer-play.

Sve se treba dati na vidjelo da te osobe posljedićno upletene znaju što im je raditi u ovakvoj situaciji. I bio bi red da se to objavi.

Ja se i dalje držim onoga tko neće surađivat sa striparnicom Babilon neću taj strip niti nabavljat nekim drugim putem.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1229 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 23/03/2023 : 14:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Da li ti je neki izdavac vec uleteo na crnu listu zbog toga mmihoci?

Under construction.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2456 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 23/03/2023 : 14:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Ljudi, nije antivakser onaj koji je primio dvadeset vakcina u životu, al odbija da primi jednu.
Nemojte se frljati sa terminima...



Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 23/03/2023 : 15:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripadzija

quote:
Originally posted by anto

a i obećao je da će uraditi Ralfa



Gde? To mi je nekako promaklo... Jel napismeno :)?


Markos je ko Vučić, složi se sve, ali neće ništa da potpiše
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

949 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 23/03/2023 : 16:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Da li ti je neki izdavac vec uleteo na crnu listu zbog toga mmihoci?


Oni koji neće surađivati (a do sad jesu) s Babilonom su trenutno: Čarobna Knjiga, Komiko i Laguna.

Dakle ti su sad na "mojoj Crnoj listi".

Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 23/03/2023 : 16:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by AleksandarN
Ne znam koja je svrha da napises svojim recima isto ono sto sam ja napisao ali dobro, dosada cini svoje.
Moja buduca zena (verenica) je molekularni biolog koji se bavi bas aktuelnom temom (njena majka je lekar specijalista). Vise nego dovljno sam naucio slusajuci o tome iz pravih izvora. Takodje, niko iz nasih porodica nije vakcinisan niti ce biti i svi smo ostali zivi i zdravi.



Ja sam mislio da medju nama nema antivaksera :) Ali evo, moze se i to naci.

Inace, svako postovanje za molekularnu biologiju i specijalistu medicine ali niti su virusolozi, niti su imunolozi, niti imaju validne informacije, niti validne istrazivacke centre, niti zive u drzavi gde se moze baviti stvarnim naucnim radom o ovakvoj temi. Znaju vise nego mi, to je sigurno zbog usmerenog formalnog obrazovanja ali ovo je zakljucivanje o Premijer ligi iz kopacki naseg superligasa.

No, da se vratimo na temu, svakako bi valjalo malo spustiti loptu sa offtopico i etiketiranjima. Nisam mod, ali komunicirajte normalno, nikom se ovo ne cita.

Btw, da li se neko od "bojkotasa" susreo sa nekim izdavacem iz udruzenja? Sta kazu?



Mnogo vise informacija ne dolazi u javnost (i krije se) o temi virusa nego sto mislis. (drzavna) Granica za ljude koji traze informaciju ne postoji, ko zna gde da nadje prave informacije on ce ih i naci. Molekularna biologija je usko povezana sa temom ovoga sto se desava a narocito kako vakcina utice na DNK i samog coveka. Izabrao sam verujem voljenim ljudima a ne potplacenim gnjidama koji se reklamiraju na TV-u. To je moj licni izbor i pokazao se ispravnim. Reci cu ti samo da su kod nas imali protokol lecenja za koji sam ja znao vec posle 6 meseci pandemije, mnogi ljudi bi danas bili zivi. Sokirao sam se kad sam cuo kako i cime "lece" ljude. A iskreno se nadam da niko od vas/nas (sa foruma uze i sire) nije konzumirao eksperimentalni turski lek koji su svakome davali...

anto je napisao: "najmanje pet ljudi iz moje bliže okoline je umrlo nakon treće doze,a pre toga su bili prilično zdravi."
Znam i ja par takvih slucajeva. Moj jako dobar prijatelj, zdrav i sve super je dobio mozdani udar 24h posle trece doze fajzera. Kome to nije dovoljno neka gleda TV i neka veruje sta cuje i svima lepo.

Necemo vise na ovu temu kao sto rece Savic. Bolje da se bavimo stripovski ratovima. Dosta mi je vise virusa i svega toga!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 23/03/2023 16:37:01
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 23/03/2023 : 16:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by matori paraliticar

Da li ti je neki izdavac vec uleteo na crnu listu zbog toga mmihoci?


Oni koji neće surađivati (a do sad jesu) s Babilonom su trenutno: Čarobna Knjiga, Komiko i Laguna.

Dakle ti su sad na "mojoj Crnoj listi".





A Makondo?

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/03/2023 : 16:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja pozdravljam ovaj antov napredak u stavovima. Mnogi od nas pamte malo duže pa znaju za njegove antivaskerske stavove koje je zastupao puno prije pojave korone. Tako da mi je drago da se njegova skepsa sada ograničila samo na jedno cjepivo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 134 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000