forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovski ratovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 134

mmihoci
Average Member

949 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 23/03/2023 : 16:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by matori paraliticar

Da li ti je neki izdavac vec uleteo na crnu listu zbog toga mmihoci?


Oni koji neće surađivati (a do sad jesu) s Babilonom su trenutno: Čarobna Knjiga, Komiko i Laguna.

Dakle ti su sad na "mojoj Crnoj listi".





A Makondo?



Za Makondo mi nije rekao da mu neće dostavljat stripove pa sad ne znam za njih. Zadnje od Makonda sam uzeo Cisco Kid.

Na Babilon stranicama zadnje od Makonda vidim "Lobačev sabrana dela" na ćirilici. Ne znam jel nešto poslije izašlo.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/03/2023 : 17:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Koja ste vi gomila spamera i oftopičara, reči nemam. Držite se teme i zajebite sa vakserima, prepucavanjima i sličnim pizdarijama. Tenk ju veri mač, što bi rekli Francuzi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 23/03/2023 : 18:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by matori paraliticar

Da li ti je neki izdavac vec uleteo na crnu listu zbog toga mmihoci?


Oni koji neće surađivati (a do sad jesu) s Babilonom su trenutno: Čarobna Knjiga, Komiko i Laguna.

Dakle ti su sad na "mojoj Crnoj listi".





A Makondo?



Za Makondo mi nije rekao da mu neće dostavljat stripove pa sad ne znam za njih. Zadnje od Makonda sam uzeo Cisco Kid.

Na Babilon stranicama zadnje od Makonda vidim "Lobačev sabrana dela" na ćirilici. Ne znam jel nešto poslije izašlo.



Klimt i Pripovest o duhovima (Kerber 18) mislim da su zadnji od Makonda.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4547 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 23/03/2023 : 18:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by matori paraliticar

Da li ti je neki izdavac vec uleteo na crnu listu zbog toga mmihoci?


Oni koji neće surađivati (a do sad jesu) s Babilonom su trenutno: Čarobna Knjiga, Komiko i Laguna.

Dakle ti su sad na "mojoj Crnoj listi".





A kad i kako je Laguna sarađivala sa Babilonom putem zvaničnih tokova?
Kad si već upućen :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6858 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 23/03/2023 : 18:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto



Al da ne tupim više o tome



quote:
Originally posted by AleksandarN


Necemo vise na ovu temu



Pa čekaj sad, napisali ste neke stvari (da ne kažem kakve), pa završavate postove sa "dosta o tome" da ne bi neko replicirao na vaše "argumente". Jeftin je to štos i nije lepo.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6858 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 23/03/2023 : 18:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

Takodje, niko iz nasih porodica nije vakcinisan niti ce biti i svi smo ostali zivi i zdravi.



Ja bih te obavestio da, ako nisi znao, samo u Srbiji ima nekoliko miliona ljudi koji se nisu vakcinisali, a živi su i (u glavnom) zdravi.

Tako da informacija ti nije baš ekskluziva.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6858 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 23/03/2023 : 18:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

najmanje pet ljudi iz moje bliže okoline je umrlo nakon treće doze,a pre toga su bili prilično zdravi.



Ja bih te obavestio da je poslednjih godinu-dve umrlo mnogo i vakcinisanih i nevakcinisanih ljudi.

Naime, primećeno je da pojava smrti nije nestala sa kovidom, ni sa vakcinom i da ljudi i dalje umiru. A kao i ranije, dok ne umru, u glavnom su živi i zdravi.
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 23/03/2023 : 19:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Koja ste vi gomila spamera i oftopičara, reči nemam. Držite se teme i zajebite sa vakserima, prepucavanjima i sličnim pizdarijama. Tenk ju veri mač, što bi rekli Francuzi.


"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

949 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 23/03/2023 : 19:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by matori paraliticar

Da li ti je neki izdavac vec uleteo na crnu listu zbog toga mmihoci?


Oni koji neće surađivati (a do sad jesu) s Babilonom su trenutno: Čarobna Knjiga, Komiko i Laguna.

Dakle ti su sad na "mojoj Crnoj listi".





A kad i kako je Laguna sarađivala sa Babilonom putem zvaničnih tokova?
Kad si već upućen :)



Pitao sam Zlatka iz Babilona pa citiram (09.01.2023):

#####
Sve je zakuhala Čarobna knjiga.
Izborili su se da zabrane Fibru u Srbiji i u strahu da ih Fibra ne tuži ako izvozu svoja izdanja u Hrvarsku, sami sebi su stavili zabranu izvoza od 1.11.2022.
Nadao sam se da će meni popustiti, kao najvećem kupcu i čekao do kraja godine.
Zvao, tražio, ali NE.
Do daljnjeg NE.
Uz Čarobnu knjigu su za sad Laguna (veliki knjižarski lanac u Srbiji), koji tek od nedavno ima nekoliko objavljenih stripova i Komiko (meni ne toliko bitan izdavač).
Svi ostali uredno izvoze svoje stripove i ne zanimaju ih te zabrane.
U petak mi je došao kamion iz Veselog četvrtka. Do kraja mjeseca očekujem i sve ostale, osim Čarobne knjige i Komika.
#####

Osobno znam da on ima obično (barem do ove zabrane)sve što izađe na balkanštini bilo latinica ili ćirilica.

I već sam ove godine preko njega nabavio stripove od VČ-a i Golconde.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1229 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 23/03/2023 : 19:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast ovima koje ne zanimaju zabrane..sad samo da to bude tako i u Srbiji
Pravda za hrvatske izdavace.

A tom Veselom cetvrtku dobro ide kada imaju svoj kamion?

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 23/03/2023 20:01:02
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 23/03/2023 : 21:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by matori paraliticar

Da li ti je neki izdavac vec uleteo na crnu listu zbog toga mmihoci?


Oni koji neće surađivati (a do sad jesu) s Babilonom su trenutno: Čarobna Knjiga, Komiko i Laguna.

Dakle ti su sad na "mojoj Crnoj listi".





A kad i kako je Laguna sarađivala sa Babilonom putem zvaničnih tokova?
Kad si već upućen :)



Pitao sam Zlatka iz Babilona pa citiram (09.01.2023):

#####
Sve je zakuhala Čarobna knjiga.
Izborili su se da zabrane Fibru u Srbiji i u strahu da ih Fibra ne tuži ako izvozu svoja izdanja u Hrvarsku, sami sebi su stavili zabranu izvoza od 1.11.2022.
Nadao sam se da će meni popustiti, kao najvećem kupcu i čekao do kraja godine.
Zvao, tražio, ali NE.
Do daljnjeg NE.
Uz Čarobnu knjigu su za sad Laguna (veliki knjižarski lanac u Srbiji), koji tek od nedavno ima nekoliko objavljenih stripova i Komiko (meni ne toliko bitan izdavač).
Svi ostali uredno izvoze svoje stripove i ne zanimaju ih te zabrane.
U petak mi je došao kamion iz Veselog četvrtka. Do kraja mjeseca očekujem i sve ostale, osim Čarobne knjige i Komika.
#####

Osobno znam da on ima obično (barem do ove zabrane)sve što izađe na balkanštini bilo latinica ili ćirilica.

I već sam ove godine preko njega nabavio stripove od VČ-a i Golconde.



Ako si vec odlicnim odnosima sa Zlatkom iz Babilona, mozes li nam saznati koliko je uvozio/prodavao Asteriks integrala?

Ne treba u komad, radoznao sam za red velicine, da li su u pitanju desetine ili stotine komada po integralu, cisto da razumemo koliki su licemeri iz CK?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/03/2023 : 23:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Uzjogunili se svi, početak proleća. Stripovski ratovi su passe, počeli forumaški ratovi.





Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/03/2023 : 05:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Asterix je čak i bio u ŠK.
Stotine,sigurno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

949 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 24/03/2023 : 09:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alaniusfordius

quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by matori paraliticar

Da li ti je neki izdavac vec uleteo na crnu listu zbog toga mmihoci?


Oni koji neće surađivati (a do sad jesu) s Babilonom su trenutno: Čarobna Knjiga, Komiko i Laguna.

Dakle ti su sad na "mojoj Crnoj listi".





A kad i kako je Laguna sarađivala sa Babilonom putem zvaničnih tokova?
Kad si već upućen :)



Pitao sam Zlatka iz Babilona pa citiram (09.01.2023):

#####
Sve je zakuhala Čarobna knjiga.
Izborili su se da zabrane Fibru u Srbiji i u strahu da ih Fibra ne tuži ako izvozu svoja izdanja u Hrvarsku, sami sebi su stavili zabranu izvoza od 1.11.2022.
Nadao sam se da će meni popustiti, kao najvećem kupcu i čekao do kraja godine.
Zvao, tražio, ali NE.
Do daljnjeg NE.
Uz Čarobnu knjigu su za sad Laguna (veliki knjižarski lanac u Srbiji), koji tek od nedavno ima nekoliko objavljenih stripova i Komiko (meni ne toliko bitan izdavač).
Svi ostali uredno izvoze svoje stripove i ne zanimaju ih te zabrane.
U petak mi je došao kamion iz Veselog četvrtka. Do kraja mjeseca očekujem i sve ostale, osim Čarobne knjige i Komika.
#####

Osobno znam da on ima obično (barem do ove zabrane)sve što izađe na balkanštini bilo latinica ili ćirilica.

I već sam ove godine preko njega nabavio stripove od VČ-a i Golconde.



Ako si vec odlicnim odnosima sa Zlatkom iz Babilona, mozes li nam saznati koliko je uvozio/prodavao Asteriks integrala?

Ne treba u komad, radoznao sam za red velicine, da li su u pitanju desetine ili stotine komada po integralu, cisto da razumemo koliki su licemeri iz CK?



Neću ga to pitati baš zato jer mi je prijatelj a i ne čini mi se pristojno nekog gnjaviti oko stvari koje mogu biti poslovna tajna.

A da nije poslovna tajna onda bi ta informacija bila na njegovoj WEB stranici.

U svakom slučaju možete na njegov mail koji je na toj WEB stranici poslati to pitanje, možda vam odgovori.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2457 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 24/03/2023 : 10:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Red Marquis

Uzjogunili se svi, početak proleća. Stripovski ratovi su passe, počeli forumaški ratovi.








Poceo prolecni vrbopuc, ali izgleda nema niko nista za 'upucati'
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 25/03/2023 : 21:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Ljudi, nije antivakser onaj koji je primio dvadeset vakcina u životu, al odbija da primi jednu.
Nemojte se frljati sa terminima...



Ih... ne samo da je antivakser, nego je odma' i ravnozemljaš, ekstremni desničar, "domestic terrorist", a odnedavno i putinofil... itd.

Najlakše je drugima zatefterit' etiketu, strpat' ih u neku ladicu i onda znamo da su to samo "čobani... budale...", a mi smo si super.
Nažalost, stvarnost ne može biti dalje od ovoga...

Ova pandemija je opet, po ko zna koji put, pokazala koliko je lako nahuškati ljude jedne na druge i koliko mase uživaju u cipelarenju neistomišljenika.

K'o što je neko dobro primijetio, ova "vakcina" je valjda jedini proizvod
kod kojeg su za "neispravnost" i neučinkovitost proizvoda krivi oni koji ga uopće nisu ni koristili.

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 25/03/2023 : 21:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Slazem se sa obojicom. Ali moramo ipak verovati u SZO i zvanicne medicinske institucije.



Zbog čega bi morali vjerovati u SZO?
Šta su oni... neka sekta ili nova religija pa im se mora bespogovorno vjerovati?
Mislim, ako vidiš da te neko "izrađuje" ti mu i dalje vjeruješ?

Sumnja i preispitivanje ( a ne vjerovanje ) su osnova znanosti...
Znano$t koja ne trpi preispitivanja ( ili ih zabranjuje ) nije znanost nego dogma.

Prije svega treba znati da je WHO većinom ( 85% ) financiran od strane privatnih "fondacija"...
A kad je to privatni i krupni kapital bio zabrinut za dobrobit i zdravlje masa i "običnih" ljudi?

Evo, toliko...
A sad, ako neko 'oće, mogu vam uplatiti nešto sitno na račun, al' da trčite okolo i vičete:
"Bil Gejts je filantrop... Bil Gejts je filantrop..."

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 25/03/2023 : 21:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Jok Bil Gejts je dark lord sit...For fuck sake...oce farmacija da vas ubije dojadilo joj da vam prodaje lekove posle 50+ xD...kakvih sve likova ima. Mogao bi Bora da unajmi lika koji je izbacio onu soft erotiku neki world wide triler na ovu temu ima kupaca...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/03/2023 : 21:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nije dovoljno moje upozorenje? Baš hoćete da čačkate mečku?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/03/2023 : 08:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Zatvorices i ovaj topic?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/03/2023 : 10:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ne. Zašto bih?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2451 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 26/03/2023 : 10:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Zato sto cackaju mecku.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/03/2023 : 11:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Čačkaju sa offtopicom, pa će možda morati da ohlade ukoliko nastave. Nema razloga za zaključavanjem topica.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/03/2023 : 12:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ne. Zašto bih?



Zato šta to inače radiš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dovlajoe
Junior Member



Serbia
312 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 26/03/2023 : 22:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

Ne. Zašto bih?



Zato šta to inače radiš.


Na ovom forumu skoro ni jedna opomena ili kazna od strane moderacije nije prošla bez tvog komentara kako je neosnovana, neprimerena i bespotrebna. Ako već nemaš zvaničnu titulu, treba te promovisati u forumskog pravobranioca, koga po službenoj dužnosti dobijaju svi nedisciplinovani forumaši.
Go to Top of Page
Page: of 134 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000