forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip caffe - Idete li na festivale stripa?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

ned_lynx
Senior Member



2330 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 08/03/2023 : 10:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
@sawitch hej, bravo za pz, impresivno! reci mi samo, ako nije tajna, jesu li ukoričeni na bilo koji način ili samo onako, fabrički, klamovani? jer, ako je druga opcija, kako ćeš ih, tako ti svega, čuvati?

@Beva zanimljivo je da zerocalcare i larcenet imaju mnogo toga zajedničkog, iz moje vizure bar: korektno urađeni dokumentaristički stripovi a sasvim nezanimljivi u pokušaju humora i zabave u najavi. šta im je još zajedničko? koju god epizodu, na kom god jeziku sam pokušao da pročitam, ide strana-dve, kaiš-dva, vinjeta-dve... i ćao zdravo, čista smaračina.

Piši propalo!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/03/2023 : 11:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Topic potencijalno intrigantan, no zasad se čini mi se vrti oko tema kolekcionarstva i nostalgije, koje smo već puno puta prežvakali u raznim drugim topicima i periodički im se vraćamo, pa ću pričekati prebacivanje na neke druge teme...


...ili ipak neću.

Od 3 moja hobija koja imaju kolekcionarske karakteristike (diskofilija, društvene igre, strip), strip je onaj u kojem kolekcija ima najmanju "iskoristivost". Prst-palac, može se reći da svaku igru ili nosač zvuka koji posjedujem u prosjeku minimalno 10 puta konzumiram. Za strip je taj prosjek mrvicu veći od 1 (1.1 u najboljem slučaju). Doduše rado posuđujem zainteresiranima. I još doduše, počeo sam malo više ponavljati gradivo, bacati se na druga čitanja, i primjetio sam da mi to paše - ili utvrdim koliko mi je nešto dobro, ili zaključim da nešto što mi ni prvi put nije leglo definitivno može iz kolekcije. Samo što mi je tlaka gnjaviti se sa oglasima i aukcijama, pa rijetko kad nešto prodam :)



Da,isplativije je uzet CD ili plocu,pogotovo ako imas Hi fi.
Mislis 10 puta u zivotu,misecno,dnevno?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6853 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 08/03/2023 : 11:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Zerocalcare je domumentarac?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/03/2023 : 11:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ned_lynx

@sawitch hej, bravo za pz, impresivno! reci mi samo, ako nije tajna, jesu li ukoričeni na bilo koji način ili samo onako, fabrički, klamovani? jer, ako je druga opcija, kako ćeš ih, tako ti svega, čuvati?

@Beva zanimljivo je da zerocalcare i larcenet imaju mnogo toga zajedničkog, iz moje vizure bar: korektno urađeni dokumentaristički stripovi a sasvim nezanimljivi u pokušaju humora i zabave u najavi. šta im je još zajedničko? koju god epizodu, na kom god jeziku sam pokušao da pročitam, ide strana-dve, kaiš-dva, vinjeta-dve... i ćao zdravo, čista smaračina.



Imam jos oko 400 duplih :) Nisu ukoriceni. Pojedinacni su. A cuvacu ih u kutijama koje sam kupio. One lepe bele sa poklopcima :)
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2478 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 08/03/2023 : 11:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je sve ovo naše za jednu dijagnozu i liječenje. Sve je to lijepo, volim ja stripove, uživam, i dalje čitam kad mogu od djece... ali mi je porazno kad preletim po policama i skontam da sam nešto kupio prije 7, 8 godina, jednom pročitao i nikad više. Ne sjećam se radnje, nemam volje ponovo čitati, stoji tako jer je neko nekad rekao da je super, ja kupio i pretvorio ga u nikad više pročitani papir. A nekako, ne želim da prodam, neka ga... zar to nije bolest?

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/03/2023 : 11:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by vukozec

Topic potencijalno intrigantan, no zasad se čini mi se vrti oko tema kolekcionarstva i nostalgije, koje smo već puno puta prežvakali u raznim drugim topicima i periodički im se vraćamo, pa ću pričekati prebacivanje na neke druge teme...


...ili ipak neću.

Od 3 moja hobija koja imaju kolekcionarske karakteristike (diskofilija, društvene igre, strip), strip je onaj u kojem kolekcija ima najmanju "iskoristivost". Prst-palac, može se reći da svaku igru ili nosač zvuka koji posjedujem u prosjeku minimalno 10 puta konzumiram. Za strip je taj prosjek mrvicu veći od 1 (1.1 u najboljem slučaju). Doduše rado posuđujem zainteresiranima. I još doduše, počeo sam malo više ponavljati gradivo, bacati se na druga čitanja, i primjetio sam da mi to paše - ili utvrdim koliko mi je nešto dobro, ili zaključim da nešto što mi ni prvi put nije leglo definitivno može iz kolekcije. Samo što mi je tlaka gnjaviti se sa oglasima i aukcijama, pa rijetko kad nešto prodam :)



Da,isplativije je uzet CD ili plocu,pogotovo ako imas Hi fi.
Mislis 10 puta u zivotu,misecno,dnevno?



U životu, u prosjeku. Neke +100 puta, neke par puta. Stripove neke dvaput, na prste jedne ruke više od toga, većinu jednom.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/03/2023 : 11:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Lako vama sto samo citate. Ja se u slobodno vrijeme lomim izmedju crtanja i citanja, a kako u zadnje vrijeme dosta crtam, slabo citam. Bice dobro ako prometeju procitam do kraja godine.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2023 : 11:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Manje piskarati, vise citati! 😉

Ja ne razumijem, nikad nisam do sad a i necu nikada, one koje kupuju a ne citaju stripove...

Evo ja sam trenutno na 135-om broju Dylana Doga u nekih 20 dana. Znaci od pocetka, sve. I to mi je barem treci put u zivotu da ih iscitavam kompletno, neke epizode i vise. I tako sve u kolekciji. Izvaditi neku Fibru nasumice, ponoviti...neki album, integral o kojem si razmisljao ili ti sine neki bljesak koji te vrati u neku epizodu izdanja s kioska. Citati, citati stripove, stalno ih konzultirati. Kolekcija je ziva onoliko koliko ti to hoces.

Eto to je meni strip, nekad-danas-a i ubuduce...

Jednostavno.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 08/03/2023 11:37:23
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6853 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 08/03/2023 : 11:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Manje piskarati, vise citati! 😉

Ja ne razumijem, nikad nisam do sad a i necu nikada, one koje kupuju a ne citaju stripove...

Evo ja sam trenutno na 135-om broju Dylana Doga u nekih 20 dana. Znaci od pocetka, sve. I to mi je barem treci put u zivotu da ih iscitavam kompletno, neke epizode i vise. I tako sve u kolekciji. Izvaditi neku Fibru nasumice, ponoviti...neki album, integral o kojem si razmisljao ili ti sine neki bljesak koji te vrati u neku epizodu izdanja s kioska. Citati, citati stripove, stalno ih konzultirati. Kolekcija je ziva onoliko koliko ti to hoces.

Eto to je meni strip, nekad-danas-a i ubuduce...

Jednostavno.



U penziji/mirovini si ili...?
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/03/2023 : 11:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Manje piskarati, vise citati! 😉

Ja ne razumijem, nikad nisam do sad a i necu nikada, one koje kupuju a ne citaju stripove...

Evo ja sam trenutno na 135-om broju Dylana Doga u nekih 20 dana. Znaci od pocetka, sve. I to mi je barem treci put u zivotu da ih iscitavam kompletno, neke epizode i vise. I tako sve u kolekciji. Izvaditi neku Fibru nasumice, ponoviti...neki album, integral o kojem si razmisljao ili ti sine neki bljesak koji te vrati u neku epizodu izdanja s kioska. Citati, citati stripove, stalno ih konzultirati. Kolekcija je ziva onoliko koliko ti to hoces.

Eto to je meni strip, nekad-danas-a i ubuduce...

Jednostavno.



I još stigneš triput više postova po danu od Tonta ili mene opaliti na forumu ;)
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2330 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 08/03/2023 : 12:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch
Imam jos oko 400 duplih :) Nisu ukoriceni. Pojedinacni su. A cuvacu ih u kutijama koje sam kupio. One lepe bele sa poklopcima :)



deder neku fotku ako ti nije mrsko, ili još bolje, link, di si to nabavio; čeka me, naime, selidba, valja popakovati svašta nešto papirnato, što, istini za volju, nisu zabavnici, ali su istog formata;)

Piši propalo!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/03/2023 : 12:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ned_lynx

quote:
Originally posted by sawitch
Imam jos oko 400 duplih :) Nisu ukoriceni. Pojedinacni su. A cuvacu ih u kutijama koje sam kupio. One lepe bele sa poklopcima :)



deder neku fotku ako ti nije mrsko, ili još bolje, link, di si to nabavio; čeka me, naime, selidba, valja popakovati svašta nešto papirnato, što, istini za volju, nisu zabavnici, ali su istog formata;)



Antifašističke borbe 22, Lokal 7, Beograd 11070, Serbia

Delic transport

250-260 dinara je jedna. A nisam u Srbiji trenutno pa ne mogu da uslikam.



Ovo su te. Nasao na netu. Novi format Politikinih zabavnika stane u dva reda i jos imas viska mesta par cenata. Dobre, izdrzljive a lake za slaganje i nosenje.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4547 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 08/03/2023 : 12:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by ned_lynx

quote:
Originally posted by sawitch
Imam jos oko 400 duplih :) Nisu ukoriceni. Pojedinacni su. A cuvacu ih u kutijama koje sam kupio. One lepe bele sa poklopcima :)



deder neku fotku ako ti nije mrsko, ili još bolje, link, di si to nabavio; čeka me, naime, selidba, valja popakovati svašta nešto papirnato, što, istini za volju, nisu zabavnici, ali su istog formata;)



Antifašističke borbe 22, Lokal 7, Beograd 11070, Serbia

Delic transport

250-260 dinara je jedna. A nisam u Srbiji trenutno pa ne mogu da uslikam.



Ovo su te. Nasao na netu. Novi format Politikinih zabavnika stane u dva reda i jos imas viska mesta par cenata. Dobre, izdrzljive a lake za slaganje i nosenje.



Ogromna preporuka i od mene za njih, kutije su izdržljivije od duplo skupljih a navodno kvalitetnijih takvih u IKEI :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2330 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 08/03/2023 : 12:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Zerocalcare je domumentarac?


možda autobiografski, dokumentaristički, slajsoflajfovski, stripovsko-blogovsko-dnevnički zapisi najverovatnije, a možda čista fikcija koja pretenduje da bude nešto od prethodno navedenog - nisam pozvan da cenim, jer, kako rekoh, krajnji moji dometi u čitanju tog uratka neslavno su propali; no, https://www.zerocalcare.it/ pa proveri šta je, zapravo, to.

Piši propalo!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2023 : 12:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

Manje piskarati, vise citati! 😉

Ja ne razumijem, nikad nisam do sad a i necu nikada, one koje kupuju a ne citaju stripove...

Evo ja sam trenutno na 135-om broju Dylana Doga u nekih 20 dana. Znaci od pocetka, sve. I to mi je barem treci put u zivotu da ih iscitavam kompletno, neke epizode i vise. I tako sve u kolekciji. Izvaditi neku Fibru nasumice, ponoviti...neki album, integral o kojem si razmisljao ili ti sine neki bljesak koji te vrati u neku epizodu izdanja s kioska. Citati, citati stripove, stalno ih konzultirati. Kolekcija je ziva onoliko koliko ti to hoces.

Eto to je meni strip, nekad-danas-a i ubuduce...

Jednostavno.



I još stigneš triput više postova po danu od Tonta ili mene opaliti na forumu ;)


Nikad. Noc i dan ste ovdi. Vas dva i jos njih duzina...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2023 : 12:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by ivanl

Manje piskarati, vise citati! 😉

Ja ne razumijem, nikad nisam do sad a i necu nikada, one koje kupuju a ne citaju stripove...

Evo ja sam trenutno na 135-om broju Dylana Doga u nekih 20 dana. Znaci od pocetka, sve. I to mi je barem treci put u zivotu da ih iscitavam kompletno, neke epizode i vise. I tako sve u kolekciji. Izvaditi neku Fibru nasumice, ponoviti...neki album, integral o kojem si razmisljao ili ti sine neki bljesak koji te vrati u neku epizodu izdanja s kioska. Citati, citati stripove, stalno ih konzultirati. Kolekcija je ziva onoliko koliko ti to hoces.

Eto to je meni strip, nekad-danas-a i ubuduce...

Jednostavno.



U penziji/mirovini si ili...?



U nirvani! 😇

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/03/2023 : 13:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

Manje piskarati, vise citati! 😉

Ja ne razumijem, nikad nisam do sad a i necu nikada, one koje kupuju a ne citaju stripove...

Evo ja sam trenutno na 135-om broju Dylana Doga u nekih 20 dana. Znaci od pocetka, sve. I to mi je barem treci put u zivotu da ih iscitavam kompletno, neke epizode i vise. I tako sve u kolekciji. Izvaditi neku Fibru nasumice, ponoviti...neki album, integral o kojem si razmisljao ili ti sine neki bljesak koji te vrati u neku epizodu izdanja s kioska. Citati, citati stripove, stalno ih konzultirati. Kolekcija je ziva onoliko koliko ti to hoces.

Eto to je meni strip, nekad-danas-a i ubuduce...

Jednostavno.



I još stigneš triput više postova po danu od Tonta ili mene opaliti na forumu ;)


Nikad. Noc i dan ste ovdi. Vas dva i jos njih duzina...



Pa nije to paušalna procjena, nego na temelju bjelodanih činjenica

Statistika piše crno na bijelo, klikni na pojedini nick i usporedi...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 08/03/2023 : 13:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ned_lynx

@Beva zanimljivo je da zerocalcare i larcenet imaju mnogo toga zajedničkog, iz moje vizure bar: korektno urađeni dokumentaristički stripovi a sasvim nezanimljivi u pokušaju humora i zabave u najavi. šta im je još zajedničko? koju god epizodu, na kom god jeziku sam pokušao da pročitam, ide strana-dve, kaiš-dva, vinjeta-dve... i ćao zdravo, čista smaračina.



Pa eto, Boulet je jako utjecao na Zerocalcarea, ali ako ti ne leži - ne leži. Ima Zero malo manje smiješnih epizoda, ali meni su Armadilovo proročanstvo i Skoro svakog prokletog ponedjeljka odlični stripovi. I ne (samo) zbog humora, Zerocalcare u svojim albumima govori o jako ozbiljnim temama, i mene zna baš pogoditi. U Armadilovom proročanstvu glavna tema je smrt prijateljice iz djetinjstva, a u Skoro svakog prokletog ponedjeljka prelazak iz adolescencije u "odraslo" doba. Pogotovo mi je bilo zanimljivo koliko je očito Italija tu slična nama, pa se Zero u jednom momentu pita, parafraziram "zar smo dotle došli da se zapošljavanje u općini smatra nekakvim velikim uspjehom u životu".

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

karuro
New Member



116 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 08/03/2023 : 13:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
Ja sam prije 5 godina krenuo sa čitanjem stripova zato sto sam naišao na portal strip utopija.Tamo sam vidio da ima zagora i ostalih junaka koje sam znao povremeno kupiti kao klinac. Krenuo sa Nathan Neverom jer volim sf i zakačio se. U međuvremenu otkrio fibrin katalog i pokupovao klasike i ostale stripove iz kolorki, orki većinom ranije fibre jer je izdavala baš jake naslove od Alana M. do Neil Gaimana . Sada sam ostao na kupovini NN uz izuzetak nekog nastavka od serijala u izdanju fibre koje sam započeo tipa bajke. Nisam navučen na strip kao medij da bih pratio sve novo što izlazi i skupljao u nekakvom dugačkom kontinuitetu općenito stripove. Ovih 350-400 stripova koje imam čisto su mi dovoljni, pa i previše jer sam počeo dio prodavati. Sada po novome sam se navukao na nešto puno skuplje zvano lego….

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/03/2023 : 13:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Interesantno je i cuti misljenje mladjih stripadzija. Pogotovo me interesuju ovi mangoljupci, da li pored toga pokusavaju da zavire u nasu premordijalnu fazu stripa ili se drze samo toga... Ja ne znam nikog ko to cita od mladjih.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2023 : 14:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

Manje piskarati, vise citati! 😉

Ja ne razumijem, nikad nisam do sad a i necu nikada, one koje kupuju a ne citaju stripove...

Evo ja sam trenutno na 135-om broju Dylana Doga u nekih 20 dana. Znaci od pocetka, sve. I to mi je barem treci put u zivotu da ih iscitavam kompletno, neke epizode i vise. I tako sve u kolekciji. Izvaditi neku Fibru nasumice, ponoviti...neki album, integral o kojem si razmisljao ili ti sine neki bljesak koji te vrati u neku epizodu izdanja s kioska. Citati, citati stripove, stalno ih konzultirati. Kolekcija je ziva onoliko koliko ti to hoces.

Eto to je meni strip, nekad-danas-a i ubuduce...

Jednostavno.



I još stigneš triput više postova po danu od Tonta ili mene opaliti na forumu ;)


Nikad. Noc i dan ste ovdi. Vas dva i jos njih duzina...



Pa nije to paušalna procjena, nego na temelju bjelodanih činjenica

Statistika piše crno na bijelo, klikni na pojedini nick i usporedi...



Naravno!

Samo danas, do sad, imas vec deset upisa
Ako laze forumas, ne laze history!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2330 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 08/03/2023 : 14:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva
Pa eto, Boulet je jako utjecao na Zerocalcarea, ali ako ti ne leži - ne leži. Ima Zero malo manje smiješnih epizoda, ali meni su Armadilovo proročanstvo i Skoro svakog prokletog ponedjeljka odlični stripovi. I ne (samo) zbog humora, Zerocalcare u svojim albumima govori o jako ozbiljnim temama, i mene zna baš pogoditi. U Armadilovom proročanstvu glavna tema je smrt prijateljice iz djetinjstva, a u Skoro svakog prokletog ponedjeljka prelazak iz adolescencije u "odraslo" doba. Pogotovo mi je bilo zanimljivo koliko je očito Italija tu slična nama, pa se Zero u jednom momentu pita, parafraziram "zar smo dotle došli da se zapošljavanje u općini smatra nekakvim velikim uspjehom u životu".


sva je prilika da me je upravo to i odbilo i od zerokalkarea i od larsenea, jer je meni verovatno genetski uklesano da stripovi treba da budu zabavni i duhoviti, a ovo sve ostalo nas, kako god da okreneš, kad tad čeka u realnosti.

no, istražujući šta sve ima od zerocalcarea, naleteh i na prvu sezonu serije, šest epizoda, registracija ili bilo kakva plaćanja nisu potrebni, a postoji i engleski titl koji se automatski aktivira, na ovoj adresi:

https://goku.to/watch-series/watch-tear-along-the-dotted-line-74470/1211572

strappare lungo i bordi, pocepati po ivicama, iskreno ti mogu reći da je veoma redak slučaj da mi strip ide slabo ili nikako sa čitanjem, a serija samo klizi; proveri, ako već nisi, baš me zanima kako će i da li će ti leći.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 08/03/2023 : 14:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ned_lynx

strappare lungo i bordi, pocepati po ivicama, iskreno ti mogu reći da je veoma redak slučaj da mi strip ide slabo ili nikako sa čitanjem, a serija samo klizi; proveri, ako već nisi, baš me zanima kako će i da li će ti leći.



Pogledat ću pa ću ti nakon toga biti pametniji oko eventualne preporuke stripa ;) Hvala na linku!

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/03/2023 : 21:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by vukozec

Topic potencijalno intrigantan, no zasad se čini mi se vrti oko tema kolekcionarstva i nostalgije, koje smo već puno puta prežvakali u raznim drugim topicima i periodički im se vraćamo, pa ću pričekati prebacivanje na neke druge teme...


...ili ipak neću.

Od 3 moja hobija koja imaju kolekcionarske karakteristike (diskofilija, društvene igre, strip), strip je onaj u kojem kolekcija ima najmanju "iskoristivost". Prst-palac, može se reći da svaku igru ili nosač zvuka koji posjedujem u prosjeku minimalno 10 puta konzumiram. Za strip je taj prosjek mrvicu veći od 1 (1.1 u najboljem slučaju). Doduše rado posuđujem zainteresiranima. I još doduše, počeo sam malo više ponavljati gradivo, bacati se na druga čitanja, i primjetio sam da mi to paše - ili utvrdim koliko mi je nešto dobro, ili zaključim da nešto što mi ni prvi put nije leglo definitivno može iz kolekcije. Samo što mi je tlaka gnjaviti se sa oglasima i aukcijama, pa rijetko kad nešto prodam :)



Da,isplativije je uzet CD ili plocu,pogotovo ako imas Hi fi.
Mislis 10 puta u zivotu,misecno,dnevno?



U životu, u prosjeku. Neke +100 puta, neke par puta. Stripove neke dvaput, na prste jedne ruke više od toga, većinu jednom.



To je ok. Podatak iz 2016.usa ,da vise od pola kupaca ploca uopce to ne slusa mi je bija bas bolestan. Znaci likovi kupuju i odlazu. Sad je postotak vjerovatno jos i veci. Cini mi se da su i stripasi tu negdi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 08/03/2023 : 22:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by ned_lynx

strappare lungo i bordi, pocepati po ivicama, iskreno ti mogu reći da je veoma redak slučaj da mi strip ide slabo ili nikako sa čitanjem, a serija samo klizi; proveri, ako već nisi, baš me zanima kako će i da li će ti leći.



Pogledat ću pa ću ti nakon toga biti pametniji oko eventualne preporuke stripa ;) Hvala na linku!


Imate to i na Netflixu.
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000