forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip caffe - Idete li na festivale stripa?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/03/2023 : 22:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
Da,isplativije je uzet CD ili plocu,pogotovo ako imas Hi fi.
Mislis 10 puta u zivotu,misecno,dnevno?



I dan danas ne mogu iz CD Shopa ( koji ima dobru ponudu ploča ) izaći za manje od ( bar ) dvi ure... I onda među kupljenim ima više onoga što već imam iz originalnih godina izdanja nego što kupin noviteta.
A neke ploče san kupova po pet puta iste jer bi se izlizale od upotrebe.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/03/2023 : 22:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by lwood
Da,isplativije je uzet CD ili plocu,pogotovo ako imas Hi fi.
Mislis 10 puta u zivotu,misecno,dnevno?



I dan danas ne mogu iz CD Shopa ( koji ima dobru ponudu ploča ) izaći za manje od ( bar ) dvi ure... I onda među kupljenim ima više onoga što već imam iz originalnih godina izdanja nego što kupin noviteta.
A neke ploče san kupova po pet puta iste jer bi se izlizale od upotrebe.



Zato je bolje uzimat CDe jerbo se ne izližu.
Inače svaka čast.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4873 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/03/2023 : 22:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by lwood
Da,isplativije je uzet CD ili plocu,pogotovo ako imas Hi fi.
Mislis 10 puta u zivotu,misecno,dnevno?



I dan danas ne mogu iz CD Shopa ( koji ima dobru ponudu ploča ) izaći za manje od ( bar ) dvi ure... I onda među kupljenim ima više onoga što već imam iz originalnih godina izdanja nego što kupin noviteta.
A neke ploče san kupova po pet puta iste jer bi se izlizale od upotrebe.



Zato je bolje uzimat CDe jerbo se ne izližu.
Inače svaka čast.



CD-i se izližu. Ploče traju duže. 40 god stari CD-i su užas. 60 god stare ploče ako nisu izgrebane mogu biti ko nove.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2023 : 23:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by lwood
Da,isplativije je uzet CD ili plocu,pogotovo ako imas Hi fi.
Mislis 10 puta u zivotu,misecno,dnevno?



I dan danas ne mogu iz CD Shopa ( koji ima dobru ponudu ploča ) izaći za manje od ( bar ) dvi ure... I onda među kupljenim ima više onoga što već imam iz originalnih godina izdanja nego što kupin noviteta.
A neke ploče san kupova po pet puta iste jer bi se izlizale od upotrebe.



Je si Renato nasa kome i di ces objasnjavat...
Ja sam svojevremeno bio uzrok smjeska carinika na splitskom aerodromu kad bi sletio. Vec su me znali... Svako malo bi sletio/doletio sa bar 50 cedeova minimum. Ajmo, izvol'te carinarenje, placanje... ko ce to danas ovima objasnjavat? Splitski CD shopovi su zivili od mene... bilo pa proslo... idemo dalje!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/03/2023 : 23:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by lwood
Da,isplativije je uzet CD ili plocu,pogotovo ako imas Hi fi.
Mislis 10 puta u zivotu,misecno,dnevno?



I dan danas ne mogu iz CD Shopa ( koji ima dobru ponudu ploča ) izaći za manje od ( bar ) dvi ure... I onda među kupljenim ima više onoga što već imam iz originalnih godina izdanja nego što kupin noviteta.
A neke ploče san kupova po pet puta iste jer bi se izlizale od upotrebe.




Zato je bolje uzimat CDe jerbo se ne izližu.
Inače svaka čast.



CD-i se izližu. Ploče traju duže. 40 god stari CD-i su užas. 60 god stare ploče ako nisu izgrebane mogu biti ko nove.



Prvi CD koji san kupija je bija Brothers in Arms - Dire Straits, 1989. a dan danas je u savršenom stanju nakon više stotina preslušavanja. Bez ikakve ogrebotine.
Istoimeni vinil spada među one koje san kupija više puta🤣🤣🤣
Na žalost, osim reizdanja, ne mogu se pohvaliti savršeno očuvanim pločama. Bez obzira bile stare 50 ili 20 godina. Omoti su pogotovo… hm, onako, blago rečeno “načeti”.😬
Stvar je čuvanja i načina upotrebe. Oba medija se mogu savršeno očuvati ali mislim da ćemo se složiti da je vinil osjetljiviji.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5615 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 08/03/2023 : 23:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ned_lynx

strappare lungo i bordi, pocepati po ivicama, iskreno ti mogu reći da je veoma redak slučaj da mi strip ide slabo ili nikako sa čitanjem, a serija samo klizi; proveri, ako već nisi, baš me zanima kako će i da li će ti leći.



Evo odgledao sam, to je to, to je Zerocalcare, isti osjećaj kao kad čitam strip. Puno humora ali uvijek neka topla ljudska priča u pozadini. Kad sam se navikao da pričaju brzinom od 100 na sat, kao što kažeš, priča te samo vuče. Ostaje preporuka za Armadilovo proročanstvo i Skoro svakog prokletog ponedjeljka!

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2023 : 23:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ploce u zavisnosti na cemu su se vrtile, toliko su i ocuvane...ako su radile na Turandotu onda je igla probila na drugu stranu, ako su pak bile na MK-2, onda im nije 'ni dava'. CD-i su podlozni starenju i gubljenju dobrog zvuka. Ni sjena pravo ocuvanim longplejkama. Uglavnom ploce triba cuvat ka i stripove. Meni je nedavno zenina Maaaska izgrebala jedno 100 ploca, mamili su je plastificirani omoti i vrecice, sjebala stotinjak orididija koje san nosija iz ciloga svita i jbg. idemo dalje. Eno je jos u tinelu, a mislija san je bacit u Marjanski tunel u najprometniju uru. Steta je ucinjena i adio! Kao sto sam rekao; idemo dalje! Sta i mogu ucinit? Nista? Moji pasi, i to bestije od 190 kili i metra duzine, nikad takvo sta nisu ni pomislili ucinit Bog in da pokoj!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/03/2023 : 07:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by lwood
Da,isplativije je uzet CD ili plocu,pogotovo ako imas Hi fi.
Mislis 10 puta u zivotu,misecno,dnevno?



I dan danas ne mogu iz CD Shopa ( koji ima dobru ponudu ploča ) izaći za manje od ( bar ) dvi ure... I onda među kupljenim ima više onoga što već imam iz originalnih godina izdanja nego što kupin noviteta.
A neke ploče san kupova po pet puta iste jer bi se izlizale od upotrebe.



Zato je bolje uzimat CDe jerbo se ne izližu.
Inače svaka čast.



CD-i se izližu. Ploče traju duže. 40 god stari CD-i su užas. 60 god stare ploče ako nisu izgrebane mogu biti ko nove.



Od 1994.kupujen CDe i osin par komada na kojima steka poneka pisma,vrte bez greske.
A ima ih sta san ih izvrtija u te godine brat bratu i mozda vise od 500 puta.
Sta doma ,sta u autu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39400 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/03/2023 : 08:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kakve veze imaju ploce sa ovim?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/03/2023 : 09:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Kako nema?
Da iman manje ploča ima bi više stripova.

E moj Sawitchu, ne spamaj temu sa takvim pitanjima.😉

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6896 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 09/03/2023 : 09:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood


To je ok. Podatak iz 2016.usa ,da vise od pola kupaca ploca uopce to ne slusa mi je bija bas bolestan. Znaci likovi kupuju i odlazu. Sad je postotak vjerovatno jos i veci. Cini mi se da su i stripasi tu negdi.




To su prvenstveno oni, koji nemaju grafomon. Većina njih, mislim, ima u planu da kupi gramofon. Ja sam jedno vreme kupovao samo ploče (mada, polovne), a nisam ih slušao. Sad čim kupim, slušam, jer imam na čemu.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39400 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/03/2023 : 09:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
'aj' stvarno prestanite sa gramofonima i plocama. Otvorite sebi temu i tamo sibajte o tome. Ja cu prvi rado da citam jer pojma nemam o istim ali cenim tu ljubav.

@Renky
Eto tvoje vidjenje bi bilo interesantno na ovu temu iz naslova topica.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/03/2023 : 09:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Misliš zato što san bija ugostitelj?😳

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/03/2023 : 09:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by lwood


To je ok. Podatak iz 2016.usa ,da vise od pola kupaca ploca uopce to ne slusa mi je bija bas bolestan. Znaci likovi kupuju i odlazu. Sad je postotak vjerovatno jos i veci. Cini mi se da su i stripasi tu negdi.




To su prvenstveno oni, koji nemaju grafomon. Većina njih, mislim, ima u planu da kupi gramofon. Ja sam jedno vreme kupovao samo ploče (mada, polovne), a nisam ih slušao. Sad čim kupim, slušam, jer imam na čemu.



Ma kakvi,to in dodje ka neko ulaganje,valjda misle skupo naplatit u buducnosti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/03/2023 : 09:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Kakve veze imaju ploce sa ovim?



Svaka kuna za ploce je kuna manje za stripove. Konkurencija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6896 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 09/03/2023 : 09:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Što se stripa tiče, rekapitulacija - stripove kupujem od najranijeg detinjstva, a s obzirom da ih nisam bacao, ni prodavao, može se reći da sam oduvek i kolekcionar (nekad smo koristili termin - skupljač/sakupljač).

Nisam nikad bio ljubitelj Bonelija, pa nisam ZS/LMS nostalgičar, ali jesam nostalgičan za strip revijama, jer sam kupovao i skupljao dosta njih.

Stripovi su značili mnogo, a danas mislim da mi ne znače manje. Nažalost, danas mnogo više obaveza i na poslu i privatno, i mnogo malo slobodnog vremena. Baš zato je i dalje uživanje koristiti slobodno vreme za relaksaciju uz čitanje stripa.

Danas, sasvim mi je uobičajeno da konzumiranje stripa bude ponekad i u kafiću, u toku dana, uz kafu i mobilni telefon, koji prvenstveno bude tu za muziku (trenutno je to mahom spotify) i povremeno bacanje pogleda na internet (pa i na ovaj forum).

Veliki i teški integrali su nepraktični za nošenje, njihovo čitanje je kućno, podrazumeva se.

Kolekcionisanje je danas još lepša stvar, jer su izdanja luksuznija, ali je problem sa prostorom i policama toliko naporan, da će to morati da se nekako menja.

Odlasci do kioska po strip reviju nedostaju, posebno otkad nema ni Stripoteke.

Edited by - alexts on 09/03/2023 09:58:48
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39400 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/03/2023 : 09:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Misliš zato što san bija ugostitelj?😳



Ne nego sto si bio ukljucen i u Mafest i Libellus i dugo si u ovome svemu i zanimljivo bi bilo procitati tvoju neku evoluciju i sta danas mislis o stripu, od kada navijas za Partizan i tako te slicne stvari za ponos. Moracu pojedinacno da vas prozivam da pisete. :)
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2523 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 09/03/2023 : 14:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
složio bih to u faze, od dječačkog oduševljena, hobija i strasti do skoro potpune indiferentnosti, pa preko povratka staroj ljubavi do kolekcionarskog mahnitanja...
slijedi neminovna racionalizacija i probiranje, otkrivanje skrivenog, opskurnog, novog (i u starom)... uz skupe bljeskove iracionalnog, čitaj, nostalgije.
dakle, davno otkriće jedne umjetničke forme koja me, taman kad bih pomislio da mi više ništa novo ne može pružiti, uvijek mogla ugodno iznenaditi.
jedna ljubav koja je zajedno sa mnom starila.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39400 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/03/2023 : 14:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Je l' imate neki strah kada se resevate odredjenih viskova? Ja sam se zeznuo sto puta do sada pa neke nabavljao ponovo. Pa mi zao starih koje sam prodao i svasta nesto...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29405 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/03/2023 : 15:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nikakav strah od viška

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1236 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 09/03/2023 : 15:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
nemam cega da se bojim posto se nicega ne otarasavam sem jedan dupli fibrin ken uzet greskom (hm i jedan zagor klasik) i jedan jason koji je otisao u prave ruke ah tu je i onaj briten i brujaliti za kojim tesko da cu ikada plakati :)
Drugim recima nepopravljiv hrcak a dokle cu moci tako...

caravan komplet mi je nekako stalno na meti da ga se otarasim ali nemam srca iako mrzim zadnju svesku :)

ah da deliricne svakodnevnice i bijelog lame sam se otarasio.. u slucaju deliricne teska srca ali odose u prave ruke :)

Ali dobro si pitanje postavio..
ima ljudi koji se prebrzo otarase nekih stvari mada cini mi se bolje i to nego biti hrcak :)

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 09/03/2023 15:06:21
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2523 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 09/03/2023 : 15:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
nema straha ali ima kajanja:)

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/03/2023 : 15:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Renky

Misliš zato što san bija ugostitelj?😳



Ne nego sto si bio ukljucen i u Mafest i Libellus i dugo si u ovome svemu i zanimljivo bi bilo procitati tvoju neku evoluciju i sta danas mislis o stripu, od kada navijas za Partizan i tako te slicne stvari za ponos. Moracu pojedinacno da vas prozivam da pisete. :)



A jbnmu pa vidiš kako me navodiš da se opet vratim na Kardeljevo... pardon, ploče.
Da nije bilo kupovine ploča nikad nebi posta Dee Jay.
Da nisan posta Dee Jay nebi nikad ima toliku plaću.
Da nisan ima toliku plaću nebi moga tisuće ( nesmin ni reć koliko ) Eura satrat na stripove.

A što se tiče evolucije. Nije je bilo...
Nikad nisan volija Bonelli ( osim Kena Parkera i Priča s DZ ) u usporedbi sa BD produkcijom.
Kupova, čita... da.
Pa i ostalo u kolekciji ali meh... nikakve nostalgije.
Za razliku od revija.
I onda je Bonelli počeja svoju evoluciju... Dylan, Marti pa sve bolji crtači pa Nathan, Magični pa mini serijali di ubrajam i Siročad kao put koji moraju slijediti.
I na kraju, točka na i... Dragonero sa pritokama.

I super mi je što se Bonelli "prilagodija meni".

Sa BD-om je sve išlo glatko, još od malih nogu ( broja 28 ).

Ameri... mogu. Imaju predobrih crtača.
Spiderman i X-Meni, sa dobrim crtačima može uvik.
Ali brate imaju i škarta za popizdit.

Jedino što se prominilo je što više iz stripova ne kidam one koji mi se ne sviđaju. Recimo prva kolekcija Supera je bila za trećinu tanja... Sve Mandrake i uvodne stripove sam redovito kida i baca a ostatak je glumija albume.
Uveziva nastavke i tako to.
Mislim da sam sve revije iz bivše Yu kupija bar po tri puta. Jbga, nezgodno je kad na istom listu završi i počne dobar strip.

Sve drugo je došlo spontano pogotovo kad živiš u mistu za koje se znalo u bivšoj državi da ima najviše stripova po glavi stanovnika.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13375 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 09/03/2023 : 15:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Nemam strah a trudim se i da ne žalim ako nešto ode. Ako vredi, vratiće se nazad.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/03/2023 : 15:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Originally posted by Renky
A jbnmu pa vidiš kako me navodiš da se opet vratim na Kardeljevo... pardon, ploče.
Da nije bilo kupovine ploča nikad nebi posta Dee Jay.
Da nisan posta Dee Jay nebi nikad ima toliku plaću.
Da nisan ima toliku plaću nebi moga tisuće ( nesmin ni reć koliko ) Eura satrat na stripove.

A što se tiče evolucije. Nije je bilo...
Nikad nisan volija Bonelli ( osim Kena Parkera i Priča s DZ ) u usporedbi sa BD produkcijom.
Kupova, čita... da.
Pa i ostalo u kolekciji ali meh... nikakve nostalgije.
Za razliku od revija.
I onda je Bonelli počeja svoju evoluciju... Dylan, Marti pa sve bolji crtači pa Nathan, Magični pa mini serijali di ubrajam i Siročad kao put koji moraju slijediti.
I na kraju, točka na i... Dragonero sa pritokama.

I super mi je što se Bonelli "prilagodija meni".

Sa BD-om je sve išlo glatko, još od malih nogu ( broja 28 ).

Ameri... mogu. Imaju predobrih crtača.
Spiderman i X-Meni, sa dobrim crtačima može uvik.
Ali brate imaju i škarta za popizdit.

Jedino što se prominilo je što više iz stripova ne kidam one koji mi se ne sviđaju. Recimo prva kolekcija Supera je bila za trećinu tanja... Sve Mandrake i uvodne stripove sam redovito kida i baca a ostatak je glumija albume.
Uveziva nastavke i tako to.
Mislim da sam sve revije iz bivše Yu kupija bar po tri puta. Jbga, nezgodno je kad na istom listu završi i počne dobar strip.

Sve drugo je došlo spontano pogotovo kad živiš u mistu za koje se znalo u bivšoj državi da ima najviše stripova po glavi stanovnika.



Bome, slicno...
Udrit cu svoja sjecanja, cim zavrsim ovu peku s brzolama, kumpirin i kiselim kupusom. A ka sta se zna nije problem s pekom ka s gradelama, znaci iman vrimena i cirit po stripovicom pa i udrit dikod repliku. (Ne onako puno ka Vukozec), ali opisat cu svoje videnje strip evolucije u zivotu, cim prije...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000