forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Franina livada
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 151

frano
Advanced Member

Croatia
5662 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 15/05/2024 : 00:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kimba

quote:
Originally posted by Kruger

frano, rusi su nasilnici, prevedeno. Vrlo sirovi pijanci koji ne gaje kršćansku tradiciju. To im je na žalost postao genetski problem.







Pa da.
Zato i velim da su bar 80 posto muškaraca sa balkana - rusi :)

Sličnost je nevjerovatna.
Go to Top of Page

kimba
Average Member

527 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 15/05/2024 : 00:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

alexts, priznajem zabludu o narodu. Malo me ponijela agenda nacizma, moram priznati pogrešku.
Oko vođenja rata glede ekonomije bih se djelomično složio. No ti opravdavaš agresiju rusa na Ukrajinu i smatraš da rusi imaju pravo iskorištavati resurse Ukrajine.




Krugeru pojma nemas,ne radi se tu o nikakvim resursima.
Pa tko ih ima ako nema Rusija, i sta to njima treba od toga u Ukrajini.
Radi se tu o nuklearnom naoruzanju ali ti to ne razumijes.
Zato sam te i pitao za kubansku krizu,ali normalno ti ne odgovaras.
Ili ne zelis ili ne znas.
Ne vredi sa tobom raspravljati, rekao je najmanje dvaput da ne opravdava nikakvu agresiju.
Ali ti mlatis praznu slamu.

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih

Edited by - kimba on 15/05/2024 00:16:37
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7270 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 15/05/2024 : 00:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kimba

quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by frano


Ma da. Da. Zapravo istina. Sirotinja su. Teška.
Zato mi je onda i muka slušat o nekakvim njihovim invazijama.

Zaletili su se na njih sa ukrajincima. Sa još većom sirotinjom.
Žele ih zgazit.
Na podli način.





rusima je u genima istrijebiti Ukrajince. To ime je glavni genetski zadatak jer su inferiorniji u odnosu na Ukrajince što se tiče kulture.



Ako postoji smešna izjava, to je ova.

Ona je ne samo politički nekorektna ili zlobna, nego i nacionalističko rasistička.

Nikakve ja simpatije ne gajim prema Rusima i bukvalno mi ništa ne znače.

Ali se ne može narod kvalifikovati, kao genetski istrebljivački. Optužiš narod da je genetski ovo ili ono i imaš nacizam-fašizam.

A još za inferiornost. Ovo "što se tiče kulture", je dodato da ne zvuči upadljivo rasistički. Ali je glupo, ko još koga istrebljuje danas zbog kulture?





Slusas previse svoga predsjednika.
Pa zar niste vi nas optuzivali zadnjih 80 godina i jos to radite.
Karma je zajebana stvar.



Kimba znaš da ne mogu da raspravljam na tu temu sa tobom, jer nije dozvoljeno ovde. Zato me ne zapitkuj.

I nema vi/mi - samo ti/ja, on, ona, ono...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/05/2024 : 10:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Ako postoji smešna izjava, to je ova.

Ona je ne samo politički nekorektna ili zlobna, nego i nacionalističko rasistička.

Nikakve ja simpatije ne gajim prema Rusima i bukvalno mi ništa ne znače.

Ali se ne može narod kvalifikovati, kao genetski istrebljivački. Optužiš narod da je genetski ovo ili ono i imaš nacizam-fašizam.

A još za inferiornost. Ovo "što se tiče kulture", je dodato da ne zvuči upadljivo rasistički. Ali je glupo, ko još koga istrebljuje danas zbog kulture?





Nisam znao pronaći prave riječi. rusi su planski naseljavali Ruse po cijeloj Ukrajini. Meni je jako fascinantno što ti planski naseljeni Rusi to mrtvo hladno priznaju. A teško me je fascinirati nečim. U Donbasu je tijekom sovjetske okupacije dosta Rusa došlo na odsluženje zatvorske kazne. Nakon odsluženja tih kazni većina tih zatvorenika je upoznao lokalnu djevojku i oženio se. Imao sam prilike upoznati ruskinju ali ne planski doseljenu nego došla trbuhom za kruhom u Lavov. Završila turističku a nema posla tamo na Uralu, Moskva, St Petersburg također. Ona se po ponašanju jako puno razlikuje od Ukrajinki, pogotovo kad malo polije, zna biti dosta agresivna, svađa se sa konobarima, rekao bih da je spremna potući se. Lavov je pomalo drljav što se tiče turizma. Recimo u lokalnim restoranima za domaće se može dogoditi da nešto što je na jelovniku ne bude u ponudi. Meni to ne smeta, no nekim su zadrti po tom pitanju. Gdje ćeš dobiti steak, krumpir, salatu i neko piće za 4 eura? Možda u Afričkim zemljama, nisam bio pa ne znam. Što se tiče higijene dosta su uredni, paze na to. No ne bih preporučio u manjim gradićima kupovanje mesnih i mliječnih proizvoda na tržnici. Veći ili veliki gradovi imaju te stvari dobro uređene, posebne prostorije za takve proizvode sa hladnjacima. Ivano-Frankivsk ima jako dobro uređenu tržnicu, a Ukrajincima su tržnice nešto poput nama tržnih centara, u Ukrajini nema puno tržnih centara, čak su im i trgovine slabo opskrbljene, dok su tržnice poput one uzrečice od igle do lokomotive. Šteta što su u Ivano-Frankivsku srušili onaj zidić u blizini tržnice gdje su se skupljali prodavači ručnih rukotvorina, sad je tamo izgrađen parking. Inače Ivano-Frankivsk ima jako lošu cestovnu povezanost, ne bi preporučio odlazak u centar automobilom jer to zna potrajati, bolje se parkirati negdje van centra. Južno od Ivano-Frankivska se nalazi Bogorodično a od Bogorodičnog također južno selo gdje su grobovi poginulih hrvatskih vojnika iz I svjetskog rata. Ono klasično selo, glavna cesta pa se mora skrenuti desno ideš pa udolina, koju su nekad u prošlosti domaći zatrpali ili zapriječili u slučaju opasnosti da bi seljani zbrisali od napadača. Fascinantno je što domicilno stanovništvo zna za te poginule hrvatske vojnike. Ponosni su na njih što su ih branili od rusa. Sjeverno od Ivano-Frankivska je Galić, taj se grad po pojedinim ruskim i ukrajinskim povjesničarima smatra lokalitetom Bijelih Hrvata. Inače na tržnicama nema cjenjkanja, teško da ćeš izvući popust, ako od nečeg što košta 10 eura izvučeš 20-30 centi napravio si velik posao. Starije se generacije uvrijede ako im ostaviš napojnicu. Odesa ima također dobro organiziranu tržnicu, inače u Ukrajini su kobasice dosta lošije od recimo naših, nemaju dobru tradiciju suhomesnatih proizvoda, buđole su im dobre. Odesa je jako lijep grad ali kao i Kijev dosta skup. U tržne zone Arkadije postoji jedan, a kako to nazvati, kafić, iako pravi klasični kafići u Ukrajini gotovo da ne postoje. Prodaju višnjevac, a vlasnik ili vlasnici su iz Lavova, zapadni Ukrajinci imaju tu tradiciju dok istočni nemaju. Kod tog kafića se skupljaju Ukrajinci, uglavnom iz oblasti Harkiv. Ukrajinci nemaju baš dobru tradiciju salate, valjda najskuplja salata u Ukrajini je grčka salata, kupus, zelena, cikla to je jeftino. U Mikolajevu sam u jednom gruzijskom restorančiću tu salatu platio jeftino jer je vlasnik namirnice za tu salatu jeftino nabavljao, to jet, klasična miješana salata koju ćeš dobiti u Hrvatskoj. Ražnjići koje on hvalio kao nešto gruzijsko, nisam mu htio reći da toga ima i u nas. Samo što oni ražnjiće ne natiču na štapiće i meso je malo krupnije. Autoput je u Ukrajini besplatan. U centru Kijeva se parking ne plaća ili nije plaćao, ne znam kako će to sve funkcionirati kad rat jednom završi.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/05/2024 : 10:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kimba

quote:
Originally posted by Kruger

alexts, priznajem zabludu o narodu. Malo me ponijela agenda nacizma, moram priznati pogrešku.
Oko vođenja rata glede ekonomije bih se djelomično složio. No ti opravdavaš agresiju rusa na Ukrajinu i smatraš da rusi imaju pravo iskorištavati resurse Ukrajine.




Krugeru pojma nemas,ne radi se tu o nikakvim resursima.
Pa tko ih ima ako nema Rusija, i sta to njima treba od toga u Ukrajini.
Radi se tu o nuklearnom naoruzanju ali ti to ne razumijes.
Zato sam te i pitao za kubansku krizu,ali normalno ti ne odgovaras.
Ili ne zelis ili ne znas.
Ne vredi sa tobom raspravljati, rekao je najmanje dvaput da ne opravdava nikakvu agresiju.
Ali ti mlatis praznu slamu.



Javio se pravi lik. Ponavlja ali nije ni osudio agresiju.
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5662 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 15/05/2024 : 10:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Borba za ukrajinu nije od jučer.
Ponavljam, u udrugom svjetskom su je okupiravali, sad ju pak oslobađaju.


Livada je to velika.
I krvava.




Edited by - frano on 15/05/2024 10:57:42
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/05/2024 : 10:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

quote:
Originally posted by kimba

quote:
Originally posted by Kruger

frano, rusi su nasilnici, prevedeno. Vrlo sirovi pijanci koji ne gaje kršćansku tradiciju. To im je na žalost postao genetski problem.







Pa da.
Zato i velim da su bar 80 posto muškaraca sa balkana - rusi :)

Sličnost je nevjerovatna.



Drugačiji su, Ukrajinci nisu nasilni, Ukrajinci su nešto između Dalmatinca i Slavonca, znaju brzo planuti ali ne bi ni mrava zagazili. Dok su rusi bahati, ako imaju novaca počastit će te, vole se pokazivati, bučni su, znaju izazivati, ne biti preporučio pijanku sa rusima.
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5662 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 15/05/2024 : 11:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Da. Sjeverni ljudi. Sirovi.
A, ukrajince položaj i klima bacaju više na eurosong.


Prirodno se sve to odvija.
Uvjetovano.

Ali, onaj ruski vojnik pjeva čistog srca.






Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4956 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/05/2024 : 11:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Kruger je dobro upoznat s mentalitetom i prilikama.Svaka čast
Možete samo učiti od njega, ili nastaviti lupetati bez veze
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5662 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 15/05/2024 : 11:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Kruger je upoznat sa vanjštinom ljudi :)
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/05/2024 : 11:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

Da. Sjeverni ljudi. Sirovi.
A, ukrajince položaj i klima bacaju više na eurosong.


Prirodno se sve to odvija.
Uvjetovano.

Ali, onaj ruski vojnik pjeva čistog srca.






Rusi vuku na eurosong, ogroman postotak pobačaja, alkoholizam, prostitucija, nehigijenski uvjeti života, nema ni sanitarnih čvorova po selima.
Ukrajinci iako siromašni su ipak dosta vrijedni, da li si kad vidio da muž i žena konjem oru njivu. Traktor je skup a konja ćeš nahraniti nekako. Vozikaš se selom i moraš paziti na patke i guske koje slobodno bauljaju selom, nitko ih neće ukrasti. Frend i ja stanemo u jedno selo pred trgovinu i pijuckamo sok zajedno sa lokalnim pijancima koji su došli sliniti nad zgodnom prodavačicom koja radi u trgovini sa alkoholom, kupili smo za uspomenu boce rum kole. Slobodno čavrljamo jer znamo da nas nitko neće uznemiravati i dolazi majaka sa malim djetetom, dijete ostavi pred ulazom u trgovinu odmah do nas. Znači majka da bi spriječilo moljakanje djeteta sa ovim ili onim ostavlja dijete pred ulazom. Nema straha da će ga netko oteti. Kad bi netko to pokušao mislim da bi lokalci te likove razapeli. Doduše taj svijet će vjerojatno izumrijeti, a možda i neće. Ukrajinke uglavnom ne koriste cigarete, mada se to na žalost počinje mijenjati u zadnje vrijeme. Na kiosku ako bi htio kupiti šteku bi te blijedo gledali, Cigarete se prodaju ne po kutiji ili ne daj bože šteki nego po komadu.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4956 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/05/2024 : 11:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

Kruger je upoznat sa vanjštinom ljudi :)



I poznavanjem vanjštinje ljudi, kao jedan skup indicija,može se doći i do unutrašnjosti
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5662 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 15/05/2024 : 11:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Kruger je dobro upoznat s mentalitetom i prilikama.Svaka čast
Možete samo učiti od njega, ili nastaviti lupetati bez veze



Uvjetovanost klimom možeš provjeriti gdje god hoćeš.
Zabreb VS Split.

Nebo i zemlja. Točnije, voda i zemlja.
Različiti ljudi, različiti temperamenti.
Zar ne?

Pa su ista država.





Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5662 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 15/05/2024 : 11:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by frano

Kruger je upoznat sa vanjštinom ljudi :)



I poznavanjem vanjštinje ljudi, kao jedan skup indicija,može se doći i do unutrašnjosti



Pa eto. Zato sam stavio onog vojnika s gitarom.
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5662 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 15/05/2024 : 11:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by frano

Da. Sjeverni ljudi. Sirovi.
A, ukrajince položaj i klima bacaju više na eurosong.


Prirodno se sve to odvija.
Uvjetovano.

Ali, onaj ruski vojnik pjeva čistog srca.






Rusi vuku na eurosong, ogroman postotak pobačaja, alkoholizam, prostitucija, nehigijenski uvjeti života, nema ni sanitarnih čvorova po selima.
Ukrajinci iako siromašni su ipak dosta vrijedni, da li si kad vidio da muž i žena konjem oru njivu. Traktor je skup a konja ćeš nahraniti nekako. Vozikaš se selom i moraš paziti na patke i guske koje slobodno bauljaju selom, nitko ih neće ukrasti. Frend i ja stanemo u jedno selo pred trgovinu i pijuckamo sok zajedno sa lokalnim pijancima koji su došli sliniti nad zgodnom prodavačicom koja radi u trgovini sa alkoholom, kupili smo za uspomenu boce rum kole. Slobodno čavrljamo jer znamo da nas nitko neće uznemiravati i dolazi majaka sa malim djetetom, dijete ostavi pred ulazom u trgovinu odmah do nas. Znači majka da bi spriječilo moljakanje djeteta sa ovim ili onim ostavlja dijete pred ulazom. Nema straha da će ga netko oteti. Kad bi netko to pokušao mislim da bi lokalci te likove razapeli. Doduše taj svijet će vjerojatno izumrijeti, a možda i neće. Ukrajinke uglavnom ne koriste cigarete, mada se to na žalost počinje mijenjati u zadnje vrijeme. Na kiosku ako bi htio kupiti šteku bi te blijedo gledali, Cigarete se prodaju ne po kutiji ili ne daj bože šteki nego po komadu.



Da, Seoska idila. Nek što duže poživi. Ali, sad su zamijenili gospodara.

Mi im s iskustvom možemo reć da selo pod novim gospodarem propada. Neće nitko više da radi. Svi hoće na eurosong.

Istina?

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46701 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/05/2024 : 11:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Kruger je dobro upoznat s mentalitetom i prilikama.Svaka čast
Možete samo učiti od njega, ili nastaviti lupetati bez veze



Uvjetovanost klimom možeš provjeriti gdje god hoćeš.
Zabreb VS Split.

Nebo i zemlja. Točnije, voda i zemlja.
Različiti ljudi, različiti temperamenti.
Zar ne?

Pa su ista država.









Igrom povijesnih prilika. Poklopilo se da smo postali dio hr a mogli smo bit i dio Italije.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4956 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/05/2024 : 11:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Kruger je dobro upoznat s mentalitetom i prilikama.Svaka čast
Možete samo učiti od njega, ili nastaviti lupetati bez veze



Uvjetovanost klimom možeš provjeriti gdje god hoćeš.
Zabreb VS Split.

Nebo i zemlja. Točnije, voda i zemlja.
Različiti ljudi, različiti temperamenti.
Zar ne?

Pa su ista država.









Točno ,ali ljudi uz more više su se kretali prema svijetu (trgovačkim brodovima)te upoznavali sa životom i novotarijama koje su donosili doma i tako
u startu bili u povoljnijem položaju od ostalih.
Mentalitet kilometar od mora već je bija različit.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/05/2024 : 11:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano


Da, Seoska idila. Nek što duže poživi. Ali, sad su zamijenili gospodara.

Mi im s iskustvom možemo reć da selo pod novim gospodarem propada. Neće nitko više da radi. Svi hoće na eurosong.

Istina?





Dobro si spomenuo našu hrvatsku raznolikost, ali nije to to što ti želim reći. Rusi vole provocirati, jednostavno su bezobrazni, ima i kod nas takvih likova ali to nije obilježje našeg naroda. Dok kod njih jest. Ne bih ti preporučio pijanku sa Rusima, dok su trijezni još kako tako, te su provokacije bezazlenije al kad popiju od velikog prijatelja odjednom možeš postati neprijatelj. Velika većina Ukrajine mrzi Ruse, pogotovo sad, čak i Rusi iz Ukrajine ne vole Ruse iz Rusije. Mada je ta ajmo reć netrpeljivost između Rusi u Ukrajini i Rusa iz Rusije više lokalnog karaktera no sad je zbog ovog rata to postalo puno opasnije. Znaju Rusi iz Ukrajine dobro kako se živi u Rusiji i kavi su ljudi tamo.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4956 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/05/2024 : 12:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by frano

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Kruger je dobro upoznat s mentalitetom i prilikama.Svaka čast
Možete samo učiti od njega, ili nastaviti lupetati bez veze



Uvjetovanost klimom možeš provjeriti gdje god hoćeš.
Zabreb VS Split.

Nebo i zemlja. Točnije, voda i zemlja.
Različiti ljudi, različiti temperamenti.
Zar ne?

Pa su ista država.









Igrom povijesnih prilika. Poklopilo se da smo postali dio hr a mogli smo bit i dio Italije.



Eto poklopilo se,bacala se kocka pa je tako ispalo.
Zar se Hrvati od 7 stoljeća nisu borili i branili Jadran
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/05/2024 : 12:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
frano, što se tiče jezika, mogu prepoznati koji je ukrajinski a koji ruski i prije nego što čujem riječi. Ruski je puno grublji, ukrajinski onako pjesnički, Ukrajinci se jako puno iskreno smiju, rusi više podlo cerekaju.
Go to Top of Page

Salkan
Average Member



Bosnia and Herzegovina
526 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 15/05/2024 : 12:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Salkan a Private Message  Reply with Quote
Frano
Crtaš li šta, de podijeli šta s nama

Škafiškafnjak
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4956 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/05/2024 : 12:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Točno ,inače Ukrajinski jezik je među melodičnije u svijetu i puno je bogatiji od Ruskog i ostalih.
Za eskluzivu,Ukrajinci imaju iste naziv mjeseci kao i mi Hrvati,zadržali smo staroslavenske nazive.
S obzirom da smo došli izad Karpata smatram da smo potpuno isti narod.
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5662 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 15/05/2024 : 12:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Kruger je opisao ruski mentalitet. Njegovu vizuru rusa.

Ajmo sad malo europejce opisat.
Vlastiti doživljaj, ako ništa drugo.

Slatkoriječivi. Neradnici. Kolonizatori nekad. Sad vrlo iskusni kolonizatori. Vrlo zarazni.

:)

Dajte još dojmova.
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5662 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 15/05/2024 : 12:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Jezici su im vrlo ugodni i zvonki.

hahaha, oh
Go to Top of Page

kimba
Average Member

527 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 15/05/2024 : 12:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
Ima li ćevapa kod Ukrajinaca Krugeru.
Gdje ti ba skrenu sa teme.
Još kod onoga groblja hrvatskih vojnika.

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih
Go to Top of Page
Page: of 151 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000