forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Atentat na Trump-a i (ne)srodne teme
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 61

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8107 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/10/2024 : 20:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
jasno je to meni
zato sam i napisao 'neki ljudi'

inače, u debati se nije govorilo o ukrajini i rusiji, što je poprilično iznenađujuće
vanceu nije iskrslo pitanje o childless cat lady, a walzu o umirovljenju u nacionalnoj gardi
umjesto toga su ga pitali o izjavi da je nekad davno bio u hong kongu dok su u kini bili prosvjedi na tiananmenu, a u biti je bio par mjeseci ranije ili kasnije, nisam baš shvatio

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1041 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 03/10/2024 : 00:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2
umjesto toga su ga pitali o izjavi da je nekad davno bio u hong kongu dok su u kini bili prosvjedi na tiananmenu, a u biti je bio par mjeseci ranije ili kasnije, nisam baš shvatio



Slagao je da je bio na Tianmenu dok su tenkovi gazili demonstrane, u stvarnosti je otisao par meseci kasnije i to je priznao na debati. E sad da li je tu bilo zle namere ili je slucajno to rekao to ne mozemo znati. Svaki glasac ce odluciti za sebe.

Ja licno mislim da je Tijanmen bio toliko veliki dogadjaj svetskih razmera da tu slucajne greske nije moglo biti. To je kao kada bi neko rekao bio sam u New Yorku na 9/11 a u stvarnosti je to bio 11/11 i onda posle kaze eh izvinite eto bio sam pogresio malo...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8107 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/10/2024 : 00:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ajde nemoj pretjerivat
nije rekao da je bio na tiananmenu, nego da je bio u hong kongu u to vrijeme, a bio je par mjeseci ranije
ne vidim uopće zašto je to bila tema
ja bih više volio čuti njegovu reakciju na ovo što si ti mislio da će ga vance napasti

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 61  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000