forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Zagor u Italiji...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 764

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 05/10/2016 : 19:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Rahazlam

Piccatta nebi nikad uzeli na Texu,Tex ima najbolje crtače u Bonelliju!!



Cossu crta Texa.

A inače, mislim da trenutno nijedan crtač ne crta Texa kako je to radio Galep.



A ko da je Galleppini neki crtac,mislim ok je on meni,ali na Texu su radili mnogo bolji crtaci od njega,da Cossu je jako los na Texu,takoder i Diso,medutim i Diso i Cossu su bili na Dylanu,odnosno Mister Nou sasvim solidni!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 05/10/2016 : 19:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nema sanse da je Ruju sam kriv zbog pada Dylanovog tiraza!!



Karikiram, nije ni Burattini sam kriv.

Ali da su glavni odgovorni - jesu. Rujuove priče su u globalu nešto najlošije od Dylana, a dobrih desetak godina bio je glavni scenarist.



Rujuove price su ti nesto najlosije od Dylana,jel citas ti maxije??
Go to Top of Page

zackoljicofil
New Member



211 Posts

Member since 10/04/2016

Posted - 05/10/2016 : 21:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zackoljicofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nema sanse da je Ruju sam kriv zbog pada Dylanovog tiraza!!



Karikiram, nije ni Burattini sam kriv.

Ali da su glavni odgovorni - jesu. Rujuove priče su u globalu nešto najlošije od Dylana, a dobrih desetak godina bio je glavni scenarist.



Rujuove price su ti nesto najlosije od Dylana,jel citas ti maxije??


Da li stvarno postoji neko kome je Ruju dobar Dilanov scenarista?!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4282 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 05/10/2016 : 22:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
meni..ruju ima odlicnih dilanovih prica...sclavi,chiaveroti i barbatova su mi bolji ali takodje i ruju je sasvim ok..
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/10/2016 : 22:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

meni..ruju ima odlicnih dilanovih prica...sclavi,chiaveroti i barbatova su mi bolji ali takodje i ruju je sasvim ok..



I meni je dobar.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 06/10/2016 : 00:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Ruju je los scenarista po meni,ima solidnih priča,također mu je većina priča uglavnom čitljiva,dok se to ne moze rec za ove nove maxije koji doslovno nisu čitljivi,dok je Ruju pisao maxije barem su bili čitljivi,također i specijalci,tako da se ne mogu složit sa tim da je Ruju nešto najgore sto se moglo desit Dylan Dogu,ovi neki novi scenaristi napišu dvije,tri epizode samo i napišu ih katastrofalno,pa sta bi onda da pišu epizodu jednom mjesečno??
Ne želim niti pomisliti!!!

Ipak je nedovoljno za jednog scenarista da mu price budu samo čitljive,kolko je Ruju los scenarist vidjeli smo na novom Tex maxiju,Ruju gostuje na Texovom serijalu i napise mozda i najgoru epizodu tog serijala!!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5634 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 06/10/2016 : 01:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

A ko da je Galleppini neki crtac,mislim ok je on meni,ali na Texu su radili mnogo bolji crtaci od njega,da Cossu je jako los na Texu,takoder i Diso,medutim i Diso i Cossu su bili na Dylanu,odnosno Mister Nou sasvim solidni!!



Ali to je pravi Tex, ako ćemo logikom da je samo Ferrijev Zagor pravi Zagor. Tako je zamišljen.

Što se tiče Rujua, on bi možda bio dobar da je godišnje pisao jednu priču, međurim on ih je pisao desetak i to se vidi. Čak mu sami likovi Dylana i Groucha i nisu loše napisani, ali većina su mu priča dosta banalne. I kad bi imao ok zaplet većinom bi ga uprskao bezveznim krajem.

Recimo, kraj u onom stripu o prodavaču demonskih usisavača. Dylan mu poremeti koncepciju rekavši da će kupiti usisivač!

Od njega su odlični Vječna iluzija, Susjed i Drugi. Moguće da ima još koja priča koja bi ušla u tpo 5o Dylana, ali ja se ne mogu sjetiti nijedne. A napisao ih je hrpu.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 06/10/2016 : 08:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zackoljicofil

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nema sanse da je Ruju sam kriv zbog pada Dylanovog tiraza!!



Karikiram, nije ni Burattini sam kriv.

Ali da su glavni odgovorni - jesu. Rujuove priče su u globalu nešto najlošije od Dylana, a dobrih desetak godina bio je glavni scenarist.



Rujuove price su ti nesto najlosije od Dylana,jel citas ti maxije??


Da li stvarno postoji neko kome je Ruju dobar Dilanov scenarista?!


dobar jeste, odlican nije. mislim, barem na dilanu. ali to nije toliko problem Rujua, koliko koncepcije samog dilana, to jest ono u sta je urednistvo u to vreme zelelo, i na kraju pretvorilo jedan plodan, raznovrstan, inspirativan, pun potencijala u sterilan, predvidljiv, na momente i dosadan serijal.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18438 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/10/2016 : 11:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Jebo vas Zagor,Verni,Bure....tu citate i komentirate te skrobotine a ne kupite ili citate strip koji je melem za oci....
Uoravo procitao najnovijeg Malog Rendzera Pucnjevi u noci Lavezzolo-Gamba...
Price ko sve iz onog perioda..malo naivnije ali simpaticne i odmarajuce..da ne govorim o crtezu..Gamba tu raztura,tako cist,oku ugodan crtez ima samo jos esse.gesse,Mitton i jos rijetki crtaci ostalih serijala...
Prelustajte bar ako vec na kupite...kupujete krs od Zagora a propustate peekrasno izdanje prekrasnog junaka....nije Zagor vrh sveta,nije ni Bonelli ali je Kit Teller nesto najbolje ikad objavljeno na ovim prostorima...
640 ljudi na kioscima je prepoznalo sto je uzitak citati.budite i vi medu njima..
Teller vas nije i nece zajebat.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 06/10/2016 : 12:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam par epizoda dok sam bio jos u skoli. Tada sam obozavao Kapetana Mikija. Danas se smijem kad ga citam, naivno do bola, ali i treba biti, jer je valjda prilagodjen djeci. Trebaju postojati i takvi serijali gdje djeca uzivaju. Zanima me, ne sjecam se dobro, je li kit teller ozbiljniji strip, tj. sa slozenijom radnjom. Negdje mi je ostalo da je imao zlatni period sa odlicnim pricama.

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6647 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 06/10/2016 : 12:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Bravo, teller, već sam mislio da ti je netko ubio reklamnu aktivnost jer ti u potpisu još stoji broj 15. Inače, ja kupujem a s čitanjem sam na 13. broju...

Što se tiče Gambe, grijeh je pomisliti da je najgori crtač Zagorova serijala.

loading...
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1070 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 08/10/2016 : 19:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Meni je sestra donijela iz Italije "Zenith 666", ali ga nisam nešto uživao čitajući
Možda da je priča bila na 2-3 sveske, da se stigne razviti napetost, misterij, s više akcije, da svi likovi dobiju više prostora; sigurno bi bilo puno puno bolje.
Ali eto, što je tu je. Ovako ću ga jednom pročitati kad izađe kod nas i na duže vrijeme odložiti.

Što se tiče posvete Sclaviju, sve mi je bilo uredu osim roza zeca Smatram da nije trebao biti u Zagoru, iako je čest u DD.
No fora mi je bila scena gdje Chica u snu hvataju zombiji, kao posveta naslovnici prvog DD "Zora živih mrtvaca".

Piccineli mi je super kao naslovničar, samo neka tako picci dalje
Na crtež unutar stripa ne bi baš htio trošiti tipkovnicu, no boja crteža je izvrsna.

Edited by - Duke Zill on 09/10/2016 09:29:12
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 08/10/2016 : 23:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Ubaci jos koju tablu ....

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 09/10/2016 : 09:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Dobro hoce li netko pljunuti vise te table iz ovih vampira? Da vidimo konacno tog novog Rakosija.

Edited by - doom on 09/10/2016 09:23:28
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1070 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 09/10/2016 : 09:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

Ubaci jos koju tablu ....



Ubacio bih kad bih znao učitati sliku
Čitao sam FAQ i nisam baš skužio kako da mi je učita.
Probao sam "insert image" i između codova upisat link, ali mi je neće prikazati
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22166 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/10/2016 : 09:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doom

Dobro hoce li netko pljunuti vise te table iz ovih vampira? Da vidimo konacno tog novog Rakosija.


Imas ovdje nekoliko slika:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=136&TOPIC_ID=38698#1840388

Strip u Italiji jos nije izasao.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25984 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/10/2016 : 10:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duke Zill

quote:
Originally posted by markotamara

Ubaci jos koju tablu ....



Ubacio bih kad bih znao učitati sliku
Čitao sam FAQ i nisam baš skužio kako da mi je učita.
Probao sam "insert image" i između codova upisat link, ali mi je neće prikazati


Možeš staviti samo link.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 09/10/2016 : 11:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Ne izgleda loše ovaj crtež u novom vampiru, iako mi je della monica uvijek ok.
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2280 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 09/10/2016 : 14:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Dela Monika je uvek odličan.
Još kad na ovo ne bi moralo da se čeka najmanje oko 40 meseci.....
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/10/2016 : 07:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak

Procitao sam par epizoda dok sam bio jos u skoli. Tada sam obozavao Kapetana Mikija. Danas se smijem kad ga citam, naivno do bola, ali i treba biti, jer je valjda prilagodjen djeci. Trebaju postojati i takvi serijali gdje djeca uzivaju. Zanima me, ne sjecam se dobro, je li kit teller ozbiljniji strip, tj. sa slozenijom radnjom. Negdje mi je ostalo da je imao zlatni period sa odlicnim pricama.



Kit Teller sa onim epizodama gdje je glavni junak nešto stariji je daleko ozbiljniji strip od Mikija, e sad da ti kažem kada one počinju i koliko ih je, nemam pojma
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4259 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 10/10/2016 : 11:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
gde je Stinky da se ubaci sa
sta znam
Marshallom McLuhanom
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/10/2016 : 16:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Toricelli novi maxi

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/10/2016 : 16:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ova tabla je jako loša, kadriranje i anatomija likova na skoro pa amaterskoj razini. Torricelli voli eksperimentirati, ali ne znam šta je na ovoj stranici htio napraviti.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22166 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/10/2016 : 16:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pogorsao se u zadnje vrijeme, kao da vise nije raspolozen za crtanje/radi preko klinca.
U stripu "Faraonova sjena" nije se bas proslavio sa crtezom. Znamo ga u mnogo boljem izdanju.
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2280 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 20/10/2016 : 19:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Nije loše.
Ova tabla mnogo bolje izgleda od onih - koje je Solar postavio pre poprilično vremena (iz iste priče).
Go to Top of Page
Page: of 764 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. Snitz Forums 2000