forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Šninkel - najbolji fantasy strip?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 20/08/2010 : 21:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Miroslav iz Alan Forda mi jednom rekao da mu je Sninkel najbolji strip. Mada je isto rekao i za Torgala.




Mislim da nema choveka koji je tamo ushao, da mu to nije rekao. On stvarno do neba obozava van Hammea.

Sad, da je najbolji fantasy strip - teshko, ali recimo da je, imho, svakako neshto najbolje shto je Rosinski nacrtao. I to je posebno ochigledno ako posedujete c/b verziju.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 21/08/2010 : 02:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by simi

Takve kvalifikacije nalaze se po netu.
Je li? Ili jedan od najboljih? Da li su bolji serijali Torgal i Ratnici s Akbara? Ima li bolje pojedinačne storije od Šninkela?



Šninkel je sasvim solidan strip (ali ništa više od toga), ali ako očeš da čitaš stvarno dobar strip o tome što govori o situacijama poput Šninkela, uzmi u ruke Kordejevog Vama. Em je odlično nacrtan, em je dobar tekst i em je stvarno dobar strip.

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 21/08/2010 : 02:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Meni je Sninkel skroz mlak/dosadan. Glavni lik je sam jadan, bedan, glup, smotan, glup, napaljen, glup, pasivan i apsolutno ne radi NISTA vec samo upada iz situacije u situaciju. Jedino zbog cega je uspeo nesto je zbog "sudbine/prorocanstva".

Sad, mozda i nisam u pravu i trebao bih ga jos jednom procitati, nije mi sve i mozda sam nalupao gluposti ali znam da mi je ostavio potpuno mlak i dosadan utisak kad sam zavrsio.
A crtez je ODLICAN.

Edited by - Grujah. on 21/08/2010 02:36:33
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000