forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Tajna povijest 1-7, itd.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/09/2008 : 13:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bookglobe

quote:
Originally posted by DeeCay

A mogli bi već početi izdavati nove epizode...



Pogledaj komentare gore, pa mi reci koji bi racionalan izdavač na temelju mišljenja čitatelja tiskao nove epizode???

Permanentno pilite kako bi se pri izdavanju "morao čuti i vaš glas", jer eto vi ste ti koji kupujete stripove, pa valjda onda imate pravo i odabirati. Vox popili je rekao.



Pa valjda vi imate uvide u stanje prodaje, a to može biti bolja procjena stanja od tvdnji nekolicine gnjevnih forumaša... Mene interesira daljnji razvoj radnje, htio bih vidjeti kraj (ako ga je Pecau planirao završiti s 2. ciklusom).

P.S. Nadam ste da ste vox popili i jednu u moje zdravlje.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2008 : 14:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Sto se prodaje tiče, ako se dobro sjećam, u SMG 01 je pisalo da Bookglobe nema izbora jer je potražnja tolika da ne mogu nove fanove serijala ostaviti na cjedilu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25920 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/09/2008 : 15:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ma Nebojša opet glumi uvrijeđenu primadonu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

bookglobe
New Member

296 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 29/09/2008 : 15:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bookglobe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by bookglobe

quote:
Originally posted by DeeCay

A mogli bi već početi izdavati nove epizode...



Pogledaj komentare gore, pa mi reci koji bi racionalan izdavač na temelju mišljenja čitatelja tiskao nove epizode???

Permanentno pilite kako bi se pri izdavanju "morao čuti i vaš glas", jer eto vi ste ti koji kupujete stripove, pa valjda onda imate pravo i odabirati. Vox popili je rekao.



Pa valjda vi imate uvide u stanje prodaje, a to može biti bolja procjena stanja od tvdnji nekolicine gnjevnih forumaša... Mene interesira daljnji razvoj radnje, htio bih vidjeti kraj (ako ga je Pecau planirao završiti s 2. ciklusom).

P.S. Nadam ste da ste vox popili i jednu u moje zdravlje.



Pa sad ako je jedan lapsus ono što te najviše zabavlja...

A što se forumaša tiče... Što bih ja to dalje štampao da se naslov ili kuću nepotrebno razvlači po forumu. Ono, bolje tuć po stvarima koje sigurno prolaze i pravit se blesav pa uzimat pare.

par godina na forumu dovoljna škola svakome.
Go to Top of Page

bookglobe
New Member

296 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 29/09/2008 : 15:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bookglobe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Sto se prodaje tiče, ako se dobro sjećam, u SMG 01 je pisalo da Bookglobe nema izbora jer je potražnja tolika da ne mogu nove fanove serijala ostaviti na cjedilu.



Fala bogu TP1&2 rasprodani pa reprintirani, TP3&4 pri kraju, ali nema govora o reprintu. Razlozi navedeni gore.
Go to Top of Page

bookglobe
New Member

296 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 29/09/2008 : 15:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bookglobe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ma Nebojša opet glumi uvrijeđenu primadonu.



Može mi se.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2008 : 15:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bookglobe

quote:
Originally posted by Markos

Sto se prodaje tiče, ako se dobro sjećam, u SMG 01 je pisalo da Bookglobe nema izbora jer je potražnja tolika da ne mogu nove fanove serijala ostaviti na cjedilu.



Fala bogu TP1&2 rasprodani pa reprintirani, TP3&4 pri kraju, ali nema govora o reprintu. Razlozi navedeni gore.


Sve 5 (samo je renault 4:)), ali ne bi trebao ostaviti fanove na cjedilu, zar ne? Mada, znam cijelu pozadinu, pa te razumijem. Štoviše, u pravu si.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bookglobe
New Member

296 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 29/09/2008 : 15:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bookglobe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by bookglobe

quote:
Originally posted by Markos

Sto se prodaje tiče, ako se dobro sjećam, u SMG 01 je pisalo da Bookglobe nema izbora jer je potražnja tolika da ne mogu nove fanove serijala ostaviti na cjedilu.



Fala bogu TP1&2 rasprodani pa reprintirani, TP3&4 pri kraju, ali nema govora o reprintu. Razlozi navedeni gore.


Sve 5 (samo je renault 4:)), ali ne bi trebao ostaviti fanove na cjedilu, zar ne? Mada, znam cijelu pozadinu, pa te razumijem. Štoviše, u pravu si.



'Nuff said!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18414 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/11/2008 : 12:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ajde izdajte to do kraja, ako se dobro prodaje.Kad bi se obazirali na
komentare na forumu, kamo bi došli.Ako su prodajna brojke dobre, zanemari
se ukus pojedinaca.Da se uvaži mišljenje nekih o Zagoru, nebi bio pored Alana
najprodavaniji junak.Samo junački, i da ubrzajte Luckija.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1917 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 06/11/2008 : 12:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
Glasam da se izda Tajnu povijest 8,9...
ali cisto sumnjam da ce se moj glas uvaziti
Citao nesto u stripoteci i posudio albume sad spremam kesh za kupovinu navukao sam se

Kad sam vec tu da pitam u ime svojih drugara ne forumasa
Da li idu dalje Silage,Navis,Beladone?
Sta je sa najavljenim Carstvom,Ulica nocnih mora,Durangom
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/11/2008 : 01:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Meni je "Tajna povijest" izvrsna

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 07/11/2008 : 08:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
Tajna povijest je OK. Nije u potpunosti oduševila, ali i da je jedno 50% gora, kupujem zbog domaćih autora/crtača. Prvih 7 sam kupio i željno isčekujem ostatak.

Ako BG ovo čita imam jedno pitanje: Hoće li i kada Brončano doba 2. Naime, to mi je jedno od najboljih izdanja posljednjih godina.

Pozdraf

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

vlaki
New Member



218 Posts

Member since 24/10/2003

Posted - 02/03/2010 : 19:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vlaki a Private Message  Reply with Quote
Pre čitanja komentara iz ove teme imao sam neki dojam da je ovaj serijal odličan, pošto je naslov Tajna Povijest, pa kako volim tu tematiku, mislio sam da počnem kupovati ova izdanja. Ali većina članova je dala neke negativne komentare, pa sam se sada nekako razočarao, možda ću ipak pronaći Stripoteke, pa pročitati prvo jeftinije izdanje, pa ako procenim da vredi, uzeču i luksuzna izdanja od Bookglobea.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/03/2010 : 20:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Te spomenute negativnosti u potpunosti tek isplivaju u crno-biloj verziji, na lošem papiru. Serijal je pomalo konfuzan ali što više odmiče, bolji i bolji. Domaći autori, nastavak je objavljen u integralu po prihvatljivoj cijeni. Preporučljivo! Mada mi je Igor pomalo zbrzan u prvim pričama njegov sam fan pa...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/03/2010 : 01:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
Leo Pilipović mnogo bolje izgleda crno-belo.
Stripoteka je idealna za iščitavanje Tajne istorije.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/03/2010 : 01:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Naravno, pogotovo što je Leo nacrta samo jednu epizodu. Ostale ko jebe!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/03/2010 : 20:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marlowe

Leo Pilipović mnogo bolje izgleda crno-belo.
Stripoteka je idealna za iščitavanje Tajne istorije.



poceo je biti i duhovit ovaj gospon. nazalost, nenamjerno.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 03/03/2010 : 22:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
ajme koliko različitih mišljenja o ovom strip serijalu...na kraju ću ga morati uzeti i pročitati

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 04/03/2010 : 13:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam bas odusevljen ovim serijalom, mada ima oscilacija, od dobrih, do totalno zbrkanih i slabijih delova.

Ali sto se tice boje ili crno belog izdanja, mislim da je ovo jedan od najboljih primera sta treba da bude u boji.

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 04/03/2010 : 17:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
Je, kolor je stvarno dobro napravljen.
A čak ne bi rekao da je zbrkana priča ili da je strip konfuzan, sve je jasno i razumljivo, samo što nema pravog ritma i tečnosti.
U biti za to što sam napisao može se reći - da je zbrkana priča i da je strip konfuzan! :)
Sve u svemu prolazna ocjena, a meni osobno je ovo bolje od 95% Zagora (od pročitanog s moje strane).

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25920 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/03/2010 : 18:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
8,9 i 10 dio su bolji jer se direktno nastavljaju pa nema protoka nekoliko desetina/stotina godina između albuma i samim tim priča ide tečnije.Kordeja volim i c/b ali ovdje je u boji bolji.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39398 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 04/03/2010 : 18:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sam odusevljen ovim serijalom... Volim istoriju, volim crtez i blaga konfuzija price uopste ne utice na moju ocenu, a to je 8 od 10...
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 05/03/2010 : 10:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
Ma sasvim je solidan. Pod nisam odusevljen, pre mislim na to da mi nece uci u uzi izbor za stripove koji su za sva vremena , ali skroz je ok strip.

Jos nisam stigao te poslednje da procitam, ali me raduje to sto cujem

A od vecine Zagora je bolji? Ala ti je poredjenje .Mislim, skoro sve je od vecine Zagora bolje, pa to i nije neki uspeh

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 05/03/2010 : 13:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
Nemoj tako. Ima i Zagor svojih trenutaka.
:-) :-) :-)

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/03/2010 : 13:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
I ta dva trenutka ljubomorno čuva!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000