forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra, stanje na skladištu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 119

anto
Advanced Member



Serbia
20724 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/11/2020 : 17:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

Vam đene-đene,ali Papak i Mostarske želje su top stripovi,posebno Papak koji je remek delo,i jedna od najboljih Kolorki



Mogu da verujem da su poslednja dva dobri stripovi, mada ih nisam čitao, ali da su bolji od Vama, mislim da nema teorije.


Kako kome, al meni jesu. Pogotovo Mostarske želje.


da kako kome; meni su za klasu bolji oba Franova stripa.
Inače,Papak smatram da je bolji strip,ne mnogo,ali bolji od Želja;ali su mi draže Mostarske želje,jer sam se našao u stripu (što je i normalno sa obzirom da smo tu negde generacija,obojica obožavamo basket,Džordana...);Papak me već ne gađa toliko,u tom nekom subjektivnom pogledu,jer nisam iskusio strahote rata na direktan način.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 23/11/2020 17:24:18
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6949 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/11/2020 : 18:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by Shaner

Učitelj mačevanja





Ma neeee... Imao ga u košarici tjedan dana, bas se sad spremio napraviti narudzbu kad ono vidim, da nesto fali. Ucitelj macevanja .


Ako mene pitaš, dobro si prošao.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20724 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/11/2020 : 18:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ja ne gotivim Dorisona,ali tu mi se začudo dopao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6070 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/11/2020 : 19:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ovdje se slažem Ralphom zvanim Anto. Učitelj Mačevanja je baš kul kratki strip.
I ja sam ga stalno mjerkao i premišljao se, bio mi je OK kod čitanja, ali nije mi bio super napet...tako imam dosta stripova koje ne znam bi ili nebi uzeo (npr Top10) nakon čitanja.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/11/2020 : 20:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Učitelj mačevanja







rijetko koji strip se rasproda, a da me zanima i da ga nemam, ali ovaj je baš takav
grrrr
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/11/2020 : 20:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

Vam đene-đene,ali Papak i Mostarske želje su top stripovi,posebno Papak koji je remek delo,i jedna od najboljih Kolorki



Mogu da verujem da su poslednja dva dobri stripovi, mada ih nisam čitao, ali da su bolji od Vama, mislim da nema teorije.




bez pretjerivanja, ali Vam mi se, osobno, ne može ni uspoređivati sa ovim stripovima
Papak punooooooooo bolji
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/11/2020 : 21:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by Shaner

Učitelj mačevanja





Ma neeee... Imao ga u košarici tjedan dana, bas se sad spremio napraviti narudzbu kad ono vidim, da nesto fali. Ucitelj macevanja .


Ako mene pitaš, dobro si prošao.






Ucitelja ce zamjeniti Potraga za pticom vremena. Sta kazete na to Shanny i kompa anto?

Jack the Black.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/11/2020 : 21:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

Vam đene-đene,ali Papak i Mostarske želje su top stripovi,posebno Papak koji je remek delo,i jedna od najboljih Kolorki



Mogu da verujem da su poslednja dva dobri stripovi, mada ih nisam čitao, ali da su bolji od Vama, mislim da nema teorije.


Meni je Vam ubjedljivo najgora Kolorka od do sad izašlih dok mi je Papak u Top 10.
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 23/11/2020 : 21:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

Vam đene-đene,ali Papak i Mostarske želje su top stripovi,posebno Papak koji je remek delo,i jedna od najboljih Kolorki



Mogu da verujem da su poslednja dva dobri stripovi, mada ih nisam čitao, ali da su bolji od Vama, mislim da nema teorije.


Meni je Vam ubjedljivo najgora Kolorka od do sad izašlih dok mi je Papak u Top 10.



Gora od Mrtve prirode i Sotonije 😀
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/11/2020 : 22:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

Vam đene-đene,ali Papak i Mostarske želje su top stripovi,posebno Papak koji je remek delo,i jedna od najboljih Kolorki



Mogu da verujem da su poslednja dva dobri stripovi, mada ih nisam čitao, ali da su bolji od Vama, mislim da nema teorije.


Meni je Vam ubjedljivo najgora Kolorka od do sad izašlih dok mi je Papak u Top 10.



Gora od Mrtve prirode i Sotonije 😀


Je, baš mi Vam nije legao.... Gore čak i od Mirisa gladnih dječaka. Meni je to baš užas...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6949 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/11/2020 : 22:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by Shaner

Učitelj mačevanja





Ma neeee... Imao ga u košarici tjedan dana, bas se sad spremio napraviti narudzbu kad ono vidim, da nesto fali. Ucitelj macevanja .


Ako mene pitaš, dobro si prošao.






Ucitelja ce zamjeniti Potraga za pticom vremena. Sta kazete na to Shanny i kompa anto?





@zare80
Sotonija u top 15 kolorki!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

kraljstribor
Starting Member



Croatia
55 Posts

Member since 02/09/2019

Posted - 23/11/2020 : 23:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kraljstribor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by Shaner

Učitelj mačevanja





Ma neeee... Imao ga u košarici tjedan dana, bas se sad spremio napraviti narudzbu kad ono vidim, da nesto fali. Ucitelj macevanja .


Ako mene pitaš, dobro si prošao.






Ucitelja ce zamjeniti Potraga za pticom vremena. Sta kazete na to Shanny i kompa anto?





@zare80
Sotonija u top 15 kolorki!





Sotonija i Beautiful Darkness su mi izvrsne knjige. A i Kordejev Vam mi je odličan, iako priznajem u boji ga nisam još stigao pročitati
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20724 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/11/2020 : 23:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by Shaner

Učitelj mačevanja





Ma neeee... Imao ga u košarici tjedan dana, bas se sad spremio napraviti narudzbu kad ono vidim, da nesto fali. Ucitelj macevanja .


Ako mene pitaš, dobro si prošao.






Ucitelja ce zamjeniti Potraga za pticom vremena. Sta kazete na to Shanny i kompa anto?


Potraga je kultni strip,te obavezan za svaku ozbiljniju kolkeciju,te se ova dva stripa nikako ne mogu porediti;iako je Učitelj skroz dobar.

Uostalom,mogu ti uzeti Feniksovog Učitelja,i poslati ga za Maribor,pa si rešio problem rasprodatog stripa??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20724 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/11/2020 : 23:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

Vam đene-đene,ali Papak i Mostarske želje su top stripovi,posebno Papak koji je remek delo,i jedna od najboljih Kolorki



Mogu da verujem da su poslednja dva dobri stripovi, mada ih nisam čitao, ali da su bolji od Vama, mislim da nema teorije.


Meni je Vam ubjedljivo najgora Kolorka od do sad izašlih dok mi je Papak u Top 10.



Gora od Mrtve prirode i Sotonije 😀


nemo se vređamo!!
Sotonija je sjajna.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/11/2020 : 23:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Anto, zbog te promjene moram skinuti poslednju Tvrdju . Jbga gledam na postarinu, sad sam na 9,99 kg .

Inace hvala za Feniksovog Ucitelja, ali siguran sam da se Fibrin jos mota po knjizarama, pa cu ga kad tad ubosti.

Jack the Black.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20724 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/11/2020 : 23:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Anto, zbog te promjene moram skinuti poslednju Tvrdju . Jbga gledam na postarinu, sad sam na 9,99 kg .

Inace hvala za Feniksovog Ucitelja, ali siguran sam da se Fibrin jos mota po knjizarama, pa cu ga kad tad ubosti.


učini mi se da videh nešto što ne može biti,ali izgleda da se prevarih.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 23/11/2020 23:53:46
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/11/2020 : 00:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by mike

Anto, zbog te promjene moram skinuti poslednju Tvrdju . Jbga gledam na postarinu, sad sam na 9,99 kg .

Inace hvala za Feniksovog Ucitelja, ali siguran sam da se Fibrin jos mota po knjizarama, pa cu ga kad tad ubosti.


učini mi se da videh nešto što ne može biti,ali izgleda da se prevarih.





Ne brini stari, petica ide sad, sestica iduci put. Posto vrlo dobro znas da sam potpuni Tvrdjas ne trebam posebno spomenuti da ionako vec imam ovaj diptih na engleskom .

Jack the Black.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20724 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/11/2020 : 00:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

ma normalno
ovo se našalih više zbog drugih,da ne pomisle svašta.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Manny
Average Member



569 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 24/11/2020 : 08:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
Toliko ste nahvalili Papka, a strip nisam nikad video da se negde prodaje, imajte obzira pre nama koji nismo stigli da ga kupimo.
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1772 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 24/11/2020 : 10:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

Toliko ste nahvalili Papka, a strip nisam nikad video da se negde prodaje, imajte obzira prema nama kojima to ne treba.


"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10064 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/11/2020 : 11:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Puno je tu papaka ...
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1066 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 24/11/2020 : 14:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
I tvrđa meraklija.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11698 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 24/11/2020 : 15:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
I ja bih uzeo jednoga Papka ako ima gdje u ponudi. Jedini koji mi fali od Petruše.

Have mercy
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10064 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/11/2020 : 17:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Neshvatljivo da nije bilo reprinta. Relativno brzo se prodao (i meni je umakao za dlaku), a puno ljudi ga želi kupiti.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37361 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/11/2020 : 21:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ponosan vlasnik papka ovdje.

Meni najdrazi Petrusin strip, i nije ni cudo da je odlicno prosao na francuskom trgu. 'nuf said!


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 119 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000