forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1006

kasper
Advanced Member

10828 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/04/2015 : 10:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

hmmmm.
strip koji toliko hajpuju i kasper i jaki.
to ili je dno dna,ili je bombetina!




quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Foršpan za Treći zavjet.

http://www.fibra.hr/preview/TreciZavjetPreview.pdf

Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 22/04/2015 : 17:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Foršpan za Treći zavjet.

http://www.fibra.hr/preview/TreciZavjetPreview.pdf



Dobro izgleda.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11352 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/04/2015 : 21:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Da, vrlo interesantno izgleda ovaj Treci zavet. Odlicno nacrtan a izgleda da je i prica dobra.
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 25/04/2015 : 12:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Zna li se, makar okvirno, kad izlaze Antares, kolor Hombre i Trgovina 2?
Planiraju li se reprinti Kordejevih Vam i Zvijezde? Chaboute omnibus?

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/04/2015 : 13:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Antares izlazi dogodine. Zadnji, šesti album izlazi u Francuskoj krajem kolovoza.
Trgovina 2 izlazi za Interliber.
Kolor Hombre čekamo materijale.
Vam ćemo reprintirati. Zvijezde, vjerojatno ne. Chaboute omnibus vjerojatno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dante1
New Member



Croatia
106 Posts

Member since 06/10/2008

Posted - 25/04/2015 : 13:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dante1 a Private Message  Reply with Quote
A kada bi trebala Družina sumraka izaći? Sljedeće godine, pretpostavljam?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20724 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/04/2015 : 13:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Antares izlazi dogodine. Zadnji, šesti album izlazi u Francuskoj krajem kolovoza.
Trgovina 2 izlazi za Interliber.
Kolor Hombre čekamo materijale.
Vam ćemo reprintirati. Zvijezde, vjerojatno ne. Chaboute omnibus vjerojatno.


drago mi je da je Čif postavio pitanja za Trgovinu i Hombrea,jer je i mene interesovalo isto.
Odlično za Trgovinu,a glede Hombrea,pretpostavljam da realno ovaj kolorac možemo očekivati tek u 2017. godini (pa nadalje),jer su Kolorke isplanirane do 60. broja?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 25/04/2015 13:34:07
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/04/2015 : 13:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20724 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/04/2015 : 13:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ok

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 25/04/2015 : 18:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Antares izlazi dogodine. Zadnji, šesti album izlazi u Francuskoj krajem kolovoza.
Trgovina 2 izlazi za Interliber.
Kolor Hombre čekamo materijale.
Vam ćemo reprintirati. Zvijezde, vjerojatno ne. Chaboute omnibus vjerojatno.



Uglavnom lepe vesti, fala za info!
Šteta što Hombre 2 neće izaći ove godine Ali, wth, čekaćemo.

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4352 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 25/04/2015 : 21:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Chaboute omnibus vjerojatno.



Ovo sam priželjkivao, kad već nisam na vreme uzeo prvo izdanje...





Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 28/04/2015 : 18:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

Antares izlazi dogodine. Zadnji, šesti album izlazi u Francuskoj krajem kolovoza.
Trgovina 2 izlazi za Interliber.
Kolor Hombre čekamo materijale.
Vam ćemo reprintirati. Zvijezde, vjerojatno ne. Chaboute omnibus vjerojatno.


drago mi je da je Čif postavio pitanja za Trgovinu i Hombrea,jer je i mene interesovalo isto.
Odlično za Trgovinu,a glede Hombrea,pretpostavljam da realno ovaj kolorac možemo očekivati tek u 2017. godini (pa nadalje),jer su Kolorke isplanirane do 60. broja?



Tjah nešto razmišljam, ako bi krenuli organizovano i neumereno zvocati, možda to ubrza izlazak kolornog Hombreta. Da probamo?

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

klaudye
Starting Member



76 Posts

Member since 02/12/2014

Posted - 28/04/2015 : 19:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send klaudye a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chief Warhead

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

Antares izlazi dogodine. Zadnji, šesti album izlazi u Francuskoj krajem kolovoza.
Trgovina 2 izlazi za Interliber.
Kolor Hombre čekamo materijale.
Vam ćemo reprintirati. Zvijezde, vjerojatno ne. Chaboute omnibus vjerojatno.


drago mi je da je Čif postavio pitanja za Trgovinu i Hombrea,jer je i mene interesovalo isto.
Odlično za Trgovinu,a glede Hombrea,pretpostavljam da realno ovaj kolorac možemo očekivati tek u 2017. godini (pa nadalje),jer su Kolorke isplanirane do 60. broja?



Tjah nešto razmišljam, ako bi krenuli organizovano i neumereno zvocati, možda to ubrza izlazak kolornog Hombreta. Da probamo?



Pošlušat ću tvoj savjet, mudri poglavico, i kvocam za kolornog Hombreta. Auuuuggghhhh!!! Teško da ćemo Marka razuvjeriti, pa nam ne preostaje ništa drugo nego sazvati naše najveće šamane i vračeve da omoguće čudo
Btw, po tvojim postovima vidim da imaš jako sličan stripovski ukus mojemu, barem što se tiče Ortiza i Brecciae, meni jednih od najdražih crtača stripa.
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 28/04/2015 : 21:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Zar reprint Vam-a nije gubljenje vremena. Išao je gratis onaj marketrpintov...
Ne znam možda grešim...

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25920 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/04/2015 : 23:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nije.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 30/04/2015 : 14:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Dabome da nije gubljenje vremena, Vam je prilično dobio na kvalitetu sa kolorima, a znam i mnoge koji bi ga rado imali u obe verzije.


quote:
Originally posted by klaudye

Pošlušat ću tvoj savjet, mudri poglavico, i kvocam za kolornog Hombreta. Auuuuggghhhh!!! Teško da ćemo Marka razuvjeriti, pa nam ne preostaje ništa drugo nego sazvati naše najveće šamane i vračeve da omoguće čudo
Btw, po tvojim postovima vidim da imaš jako sličan stripovski ukus mojemu, barem što se tiče Ortiza i Brecciae, meni jednih od najdražih crtača stripa.



Uh, još su naši stari govorili - Ko ne voli Breće i Ortiza, tragovi mu smrde nečovještvom!

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 30/04/2015 : 14:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Još jedan Ortiz u ovom kratkom roku od DW i Fibra bi bio previše...i sasvim je logična odluka Marka da ne izda u ovoj godini. Niti je, ako se ne varam, da se već pomenut Hombre ne može pročitati bez najavljene Kolorke...A postoje serije koje čekaju nastavke iz drugih edicija samim tim...

Meni godi naredni predah do jula (barem ono što sad izgleda da je tako od najava) jer sam od 12 zadnjih stripova propustio samo Treći zavjet čija me tematika ne dotiče, pa čak iako sam ove godine prvi put mogao planirati budžet samo za stripove u zadnja 3 meseca su me uništili kako DW tako i Fibra. Iako uništenje i zahvaljivanje ne ide jedno sa drugim, ovom prilikom se zahvaljujem Marku na dobrim stripovima. I jedva čekam turu dobrih, meni i očekivanih, u periodu jesen-zima.
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 30/04/2015 : 16:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
ima možda kakvih pomaka sa problemima oko Špageta?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25920 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/04/2015 : 17:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
škrip.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 03/05/2015 : 22:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Kakve su šanse da Jonathan 2 nastavka budu ove godine? Već je dobar razmak a i pored ova dva najavljena ostao je još 1 integral ako se ne varam...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/05/2015 : 23:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Jonathani idu dogodine.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 04/05/2015 : 10:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Ok...hvala na odgovoru.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15047 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/05/2015 : 23:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
siguran sam da bi sa ovim integralom ušao u povijest po broju prodanih albuma i postao neprikosnoveni izdavač

Karl the Viking (Don Lawrence)

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15047 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/05/2015 : 23:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
a ni ovaj ne zaostaje
integral br.2

STEVE CANYON

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 04/05/2015 23:09:04
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15047 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/05/2015 : 23:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
a ni ovaj ne zaostaje
integral br.3

Phil Corigan

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page
Page: of 1006 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.17 seconds. Snitz Forums 2000