forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1006

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/03/2024 : 08:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

quote:
Originally posted by mpavin

Je li Paper Girls u planu za objavljivanje?


Tesko da neko to (dostavljacice novina) jos da odradi kada Bora-ck-damping valja to u bezcenje...
samo izdanje nekom cudom i nije toliko lose cini mi se.

https://carobnaknjiga.rs/dostavljacice-novina-1
samo pricekati stripomaniju neku i vozi misko..



Ne da nije loše, nego je jako dobro. Naravno, nije iz Simbola.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7737 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/03/2024 : 11:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

quote:
Originally posted by mpavin

Je li Paper Girls u planu za objavljivanje?


Tesko da neko to (dostavljacice novina) jos da odradi kada Bora-ck-damping valja to u bezcenje...
samo izdanje nekom cudom i nije toliko lose cini mi se.

https://carobnaknjiga.rs/dostavljacice-novina-1
samo pricekati stripomaniju neku i vozi misko..


Ti popusti su odlični za vas iz Srbije, ja dok platim poštarinu dođe mi na isto.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 28/03/2024 : 11:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by matori paraliticar

quote:
Originally posted by mpavin

Je li Paper Girls u planu za objavljivanje?


Tesko da neko to (dostavljacice novina) jos da odradi kada Bora-ck-damping valja to u bezcenje...
samo izdanje nekom cudom i nije toliko lose cini mi se.

https://carobnaknjiga.rs/dostavljacice-novina-1
samo pricekati stripomaniju neku i vozi misko..


Ti popusti su odlični za vas iz Srbije, ja dok platim poštarinu dođe mi na isto.



Pa koliko ima načina da se zaobiđe poštarina... Sad će CRŠ, netko će iz Srbije sigurno put Zagreba. Uvijek se nađe način. More, ljeto... Dođe netko svako toliko.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/03/2024 : 22:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Macan - mislim da preskačem




Griješiš. Da se radi o nekom modernom francuzu uzeo bi bez razmišljanja. Šetnja je malo intimnija ali recimo da bi to lako mogao biti i neki paralelni Trondheim, nekakav Z(v)ekan, u kojem su melenakolija i geg zamijenili mjesta prioriteta.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/03/2024 : 13:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by anto

Macan - mislim da preskačem




Griješiš. Da se radi o nekom modernom francuzu uzeo bi bez razmišljanja. Šetnja je malo intimnija ali recimo da bi to lako mogao biti i neki paralelni Trondheim, nekakav Z(v)ekan, u kojem su melenakolija i geg zamijenili mjesta prioriteta.



Upravo to… kad nan izdr.ani belosvetski kvazi autori prodaju muda pod bubrige onda je to novovalni autorski strip… wau! Aha, hau jes nou.
Kad domaći autor ogoli vlastite emocije i pruži ih na pladnju puno mi je zanimljivije. Prvo cijenim hrabrost, drugo, poznavanje aktera daje dodatnu težinu. Na stranu što Macan sjajno piše i crta, to je samo bonus.
Ah… Tuđi čovik neće nikad znati…

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/03/2024 : 14:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ja sam se na ovu prvu priču koju sam stavio u preview rasplakao.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/03/2024 : 14:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ovo izgleda kao nesto sto ce ici u sam vrh darkovih ostvarenja. Anto kao i obicno nema pojma.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/03/2024 : 14:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam se na ovu prvu priču koju sam stavio u preview rasplakao.

Ja sam se rasplakao nedavno kad sam citao eddyjevu monografiju, darkov govor na sprovodu me dotukao.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 14:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam se na ovu prvu priču koju sam stavio u preview rasplakao.



Pekmezu
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/03/2024 : 14:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pravi muškarci kažu "pičkice".

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 14:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Morao sam sada da procitam to sto te rasplakalo, da, jeste dirljivo. Ja nisam fan ni tih tema niti tog crteza ali ovo jeste bas dirljivo...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/03/2024 : 14:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pičkice.

Trouble will find me
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1305 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 29/03/2024 : 15:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Podrška domaćim autorima, a i vjerujem da je dobar strip.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 15:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pičkice.





Neprivlacan mi je crtez pa osim ako nije bas jaka preporuka ni ne pokusavam da citam to. Tako je bilo i za Mausa. Video, krs, onda me ubedili i od tada sam bar 10 komada poklonio i navukao bar 50 ljudi da procitaju. U sadasnjoj firmi bar 30 ljudi citalo. :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/03/2024 : 15:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by anto

Macan - mislim da preskačem




Griješiš. Da se radi o nekom modernom francuzu uzeo bi bez razmišljanja. Šetnja je malo intimnija ali recimo da bi to lako mogao biti i neki paralelni Trondheim, nekakav Z(v)ekan, u kojem su melenakolija i geg zamijenili mjesta prioriteta.


у том slučaju,uzima se

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3746 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 03/04/2024 : 18:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Je li u planu Hickmanov East of West?

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 03/04/2024 : 19:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Kad će previews aprilske ture, barem za Contrition i Colorado?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/04/2024 : 07:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Je li u planu Hickmanov East of West?


Nije

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/04/2024 : 07:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Kad će previews aprilske ture, barem za Contrition i Colorado?


Stavit cu ovih dana

Trouble will find me
Go to Top of Page

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 05/04/2024 : 10:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
Da li je možda u planu habibi reprint?

Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

nonchalant
New Member



161 Posts

Member since 12/11/2020

Posted - 06/04/2024 : 16:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nonchalant a Private Message  Reply with Quote
Marko, zna li se otprilike kad ide ova tura za AF?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/04/2024 : 16:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Otišla je tura davno, ali izgleda da u Srbiji postoji neki nezvanični bojkot/opstrukcija/call_it_what_you_want hrvatskog uvoza tako da sva, ali doslovno SVA roba koja se iz HR uvozi u SR bude zadržana na Carini minimalno tjedan dana.
Tako da ti stvarno ne znam reći kad će stići do AF:(

Habibi reprint jest u nekom širem planu, da.

Trouble will find me
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1681 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 06/04/2024 : 17:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Ja sam čuo da se naš vrli precednik naljutio što su u Splitu palili lutku sa njegovim likom i od onda je naredio da naši carinici zajebavaju sa uvozom SVE ROBE iz Hrvatske do daljnjeg. Navodno je lično vlasnik ili već neki glavni direktor ili šta već Lidla zvao da urgira da mu se pusti neka kvarljiva prehrambena roba, da ne bi imali nenormalnu štetu.
Bajdvej, o tome se u srpskim medijima nigde nije čula ni reč (mislim na to paljenje lutke). Ni u jednim, čak ni u, ajd da kažemo, nerežimskim! Tolko o slobodi medija kod nas i cenzuri.
U kojoj mi državi živimo, brate mili...

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!

Edited by - KuntaKinte on 07/04/2024 16:22:10
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1769 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 06/04/2024 : 17:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Otišla je tura davno, ali izgleda da u Srbiji postoji neki nezvanični bojkot/opstrukcija/call_it_what_you_want hrvatskog uvoza tako da sva, ali doslovno SVA roba koja se iz HR uvozi u SR bude zadržana na Carini minimalno tjedan dana.
Tako da ti stvarno ne znam reći kad će stići do AF:(

Habibi reprint jest u nekom širem planu, da.



Veruj mi da ne postoji neki nezvanični bojkot/opstrukcija/call_it_what_you_want hrvatskog uvoza jer u Srbiji jednostavno nema dovoljno zaposlenih na carini. Dosta kupujem muzicka izdanja i knjige iz inostranstva i na carini stoji minimum mesec dana pre nego sto mi stigne pa cak i kada se ne carini. Takodje, firma u kojoj radim ceka ventilacione elemente iz Hrvatske vec predugo jer carina nema zaposlene da odrade svoj posao brze da bi spediter mogao da nam javi da je dostupno za preuzimanje.

A mozda je sve tako jer kupujem Fibrine i ostale HR stripove pa su me oznacili na carini i onda moju usporavaju isporuku.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 06/04/2024 17:05:07
Go to Top of Page

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 06/04/2024 : 17:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Previewovi za nove orke su potvrdile da nas čeka super uzbudljiva runda, meni osobno puno uzbudljivija od ove serije kolorki.
Go to Top of Page
Page: of 1006 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.59 seconds. Snitz Forums 2000