forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 512

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/04/2018 : 16:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/04/2018 : 17:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 05/04/2018 : 18:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote





Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 06/04/2018 : 13:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote












+ jos malo predatora

Sideshow Elder predator ceremonial mask - lifesize replica
https://www.sideshowtoy.com/collectibles/alien-vs-predator-elder-predator-ceremonial-mask-sideshow-collectibles-400091/

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6066 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/04/2018 : 13:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej













+ jos malo predatora

Sideshow Elder predator ceremonial mask - lifesize replica
https://www.sideshowtoy.com/collectibles/alien-vs-predator-elder-predator-ceremonial-mask-sideshow-collectibles-400091/




Ajde, napokon si uzeo Tomb Raider Archives, meni je dolasku vol 4 koji je ujedno i zadnji :)
A vidim tu je i neki novi TR, idem čekirat

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 06/04/2018 : 23:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
@diskach - ovo ti je noviji serijal . Prica se nastavlja direktno na prvu Tomb Rider igru (kad kazem prvu, mislim na reboot). Pojavljuje se dosta likova i dogadaja iz ove igre, tako da pomaze ako si upoznat sa pricom.
Strip bas i nije pobrao najbolje ocjene, ali meni osobno je odlican

Sto se tice vol 2. i 3. ovog starijeg serijala, bilo je samo pitanje vremena kad cu ga uzet

"War will cease when we refuse to fight"

Edited by - Andrej on 06/04/2018 23:52:51
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6066 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/04/2018 : 12:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

@diskach - ovo ti je noviji serijal . Prica se nastavlja direktno na prvu Tomb Rider igru (kad kazem prvu, mislim na reboot). Pojavljuje se dosta likova i dogadaja iz ove igre, tako da pomaze ako si upoznat sa pricom.
Strip bas i nije pobrao najbolje ocjene, ali meni osobno je odlican

Sto se tice vol 2. i 3. ovog starijeg serijala, bilo je samo pitanje vremena kad cu ga uzet



Bacio sam oko i vidio o čemu je riječ (odigrao obe nove TR igre i fenomenalne su!), samo mi se crtež u ovom novijem serijalu baš i ne sviđa, pogotovo u odnosu na stari serijal tj na Vol 1 koji IMHO ima odličan crtež.
Ali vj. ću i ovaj novi uzet..ipak je to TR
Računam da novih knjiga očekujemo još cca 1-2.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 07/04/2018 18:58:02
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12556 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/04/2018 : 15:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 07/04/2018 : 19:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Andrej

@diskach - ovo ti je noviji serijal . Prica se nastavlja direktno na prvu Tomb Rider igru (kad kazem prvu, mislim na reboot). Pojavljuje se dosta likova i dogadaja iz ove igre, tako da pomaze ako si upoznat sa pricom.
Strip bas i nije pobrao najbolje ocjene, ali meni osobno je odlican

Sto se tice vol 2. i 3. ovog starijeg serijala, bilo je samo pitanje vremena kad cu ga uzet



Bacio sam oko i vidio o čemu je riječ (odigrao obe nove TR igre i fenomenalne su!), samo mi se crtež u ovom novijem serijalu baš i ne sviđa, pogotovo u odnosu na stari serijal tj na Vol 1 koji IMHO ima odličan crtež.
Ali vj. ću i ovaj novi uzet..ipak je to TR
Računam da novih knjiga očekujemo još cca 1-2.


S obzirom na to da TR jos uvijek izlazi,moguce je da ce ovih knjiga biti i vise.
Ja bih ti svakako preporucio da uzmes ovo izdanje, pogotovo ako su ti se igre svidjele.
Sto se tice crteza, meni je ovaj original serijal dosta neujednacen, tako da mi ipak nesto bolje lezi ovaj noviji

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

5ypo
Junior Member

Serbia
461 Posts

Member since 09/03/2017

Posted - 07/04/2018 : 20:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 5ypo a Private Message  Reply with Quote


Ako je neko raspolozen da proda Vjesnikov AF 6 za 30 evra neka mi se javi
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5280 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 07/04/2018 : 20:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej













+ jos malo predatora

Sideshow Elder predator ceremonial mask - lifesize replica
https://www.sideshowtoy.com/collectibles/alien-vs-predator-elder-predator-ceremonial-mask-sideshow-collectibles-400091/



U al ovo mocno izgleda 👍
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/04/2018 : 22:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Andrej, vidim dosta si iskesirao ovaj mjesec...😇
Negi, evo bas gledam ovaj omnibus povodom 30 godina Predator film/strip serijala i mislim da ide na listu zajedno sa Alienom.
Imam neke digitalce,ali nikad da ih ponovno procitam,doduse davno sam imao te stripove,ali mjenjao ih za druge.
Nisam dugo kupovao preko bookdepositorya, ali mislim da cu morati neka izdanja uloviti dok ih ima.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6066 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/04/2018 : 08:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Andrej, vidim dosta si iskesirao ovaj mjesec...😇
Negi, evo bas gledam ovaj omnibus povodom 30 godina Predator film/strip serijala i mislim da ide na listu zajedno sa Alienom.
Imam neke digitalce,ali nikad da ih ponovno procitam,doduse davno sam imao te stripove,ali mjenjao ih za druge.
Nisam dugo kupovao preko bookdepositorya, ali mislim da cu morati neka izdanja uloviti dok ih ima.




Na ove misliš: https://www.bookdepository.com/Aliens-30th-Anniversary-Original-Comics-Series-Mark-Verheiden/9781506700786

I mene su zaintrigirali

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 08/04/2018 : 11:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

Andrej, vidim dosta si iskesirao ovaj mjesec...😇
Negi, evo bas gledam ovaj omnibus povodom 30 godina Predator film/strip serijala i mislim da ide na listu zajedno sa Alienom.
Imam neke digitalce,ali nikad da ih ponovno procitam,doduse davno sam imao te stripove,ali mjenjao ih za druge.
Nisam dugo kupovao preko bookdepositorya, ali mislim da cu morati neka izdanja uloviti dok ih ima.




Na ove misliš: https://www.bookdepository.com/Aliens-30th-Anniversary-Original-Comics-Series-Mark-Verheiden/9781506700786

I mene su zaintrigirali



@emirem - nije bilo bas tako skupo. US proxy + kupon za 10% popusta.
Meni su isto ovi Alien serijali na wishlisti, a mislim da bi uskoro i AVP trebao dobiti ovakvo izdanje.
Ako uzimas preko BD, uzmi preko proxya, jer je cijena skoro u pola manja

@diskach - svakako uzmi ova izdanja ako mozes jer su odlicno odradena (jos bolja kvaliteta nego TR archives)
Price malo variraju kvalitetom, ali posto volim Predatora ne smeta mi

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6066 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/04/2018 : 19:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

Andrej, vidim dosta si iskesirao ovaj mjesec...😇
Negi, evo bas gledam ovaj omnibus povodom 30 godina Predator film/strip serijala i mislim da ide na listu zajedno sa Alienom.
Imam neke digitalce,ali nikad da ih ponovno procitam,doduse davno sam imao te stripove,ali mjenjao ih za druge.
Nisam dugo kupovao preko bookdepositorya, ali mislim da cu morati neka izdanja uloviti dok ih ima.






Na ove misliš: https://www.bookdepository.com/Aliens-30th-Anniversary-Original-Comics-Series-Mark-Verheiden/9781506700786

I mene su zaintrigirali



@emirem - nije bilo bas tako skupo. US proxy + kupon za 10% popusta.
Meni su isto ovi Alien serijali na wishlisti, a mislim da bi uskoro i AVP trebao dobiti ovakvo izdanje.
Ako uzimas preko BD, uzmi preko proxya, jer je cijena skoro u pola manja

@diskach - svakako uzmi ova izdanja ako mozes jer su odlicno odradena (jos bolja kvaliteta nego TR archives)
Price malo variraju kvalitetom, ali posto volim Predatora ne smeta mi



Ajd kad već spominjemo proxy-e, npr TR Archives v4 je trenutno isplativije uzet sa UK nego sa US. UK 32$, US 43$, HR 65$ Fina razlika!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/04/2018 19:38:46
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 08/04/2018 : 20:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Ako se šalje iz UK skladišta, logično je da će cijena biti najmanja, ako oni misle da si ti u UK
Cijela ta situacija je malo blesava, a razlog tome je njihovo ustrajanje da je poštarina tobože besplatna, no naravno da nije, nego je uključena u cijenu. Cijena se automatski postavi prema tvojoj lokaciji, koju oni odrede putem IP adrese, što nije baš najpouzdanije. Kada bi radili onako kako rade svi ostali webshopovi, tj. da odrede ukupnu cijenu (koja uključuje i poštarinu) tek kada upišeš adresu na koju želiš primiti paket, onda im očito cijela ta priča o besplatnoj poštarini ne bi prolazila.

Pretpostavljam da ovo iskorištava dovoljno mali udio korisnika pa im se još uvijek ne isplati mijenjati cijelu filozofiju

Edited by - Wolfman on 08/04/2018 20:12:15
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6066 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/04/2018 : 20:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Ako se šalje iz UK skladišta, logično je da će cijena biti najmanja, ako oni misle da si ti u UK
Cijela ta situacija je malo blesava, a razlog tome je njihovo ustrajanje da je poštarina tobože besplatna, no naravno da nije, nego je uključena u cijenu. Cijena se automatski postavi prema tvojoj lokaciji, koju oni odrede putem IP adrese, što nije baš najpouzdanije. Kada bi radili onako kako rade svi ostali webshopovi, tj. da odrede ukupnu cijenu (koja uključuje i poštarinu) tek kada upišeš adresu na koju želiš primiti paket, onda im očito cijela ta priča o besplatnoj poštarini ne bi prolazila.

Pretpostavljam da ovo iskorištava dovoljno mali udio korisnika pa im se još uvijek ne isplati mijenjati cijelu filozofiju



Nije uvijek najjeftinije iz UK, neki put je skoro i najskuplje, zavisi i o trenutnim popustima jer su i oni po regijama.
Ja uvijek odvrtim: US, UK, NL i DE, pa usporedim i kupim gdje je najisplativije.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 08/04/2018 : 21:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Naravno, moguce je da za neke IP adrese imaju i dodatne popuste...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25920 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/04/2018 : 22:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
koji proxy koristite za UK adresu?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6066 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/04/2018 : 06:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

koji proxy koristite za UK adresu?



Pa bilo koji što se cijene tiče...ja trenutno koristim besplatnu verziju Windscribe-a koji ima ograničenje od 2gb prometa što je i više nego dovoljno za kupovanje

Koristio sam Hola VPN ali sam svašta pročitao o njemu, pa sam se brzinski prešaltao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 09/04/2018 : 15:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

koji proxy koristite za UK adresu?


Buffered VPN.
Nije besplatan, ali provjereno najbolji

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/04/2018 : 17:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

koji proxy koristite za UK adresu?



Nord VPN.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/04/2018 : 20:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

Nisam dugo kupovao preko bookdepositorya, ali mislim da cu morati neka izdanja uloviti dok ih ima.


Na ove misliš: https://www.bookdepository.com/Aliens-30th-Anniversary-Original-Comics-Series-Mark-Verheiden/9781506700786

I mene su zaintrigirali


Da, mislio sam na taj,ali vidim da su nedostupni.
Koja je to stranica za kupovinu o kojoj pricate,jer drzim se k'o pijan plota bookdepoa,nazalost samo jako rijetko u zadnje vrijeme?!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6066 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/04/2018 : 06:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

Nisam dugo kupovao preko bookdepositorya, ali mislim da cu morati neka izdanja uloviti dok ih ima.


Na ove misliš: https://www.bookdepository.com/Aliens-30th-Anniversary-Original-Comics-Series-Mark-Verheiden/9781506700786

I mene su zaintrigirali


Da, mislio sam na taj,ali vidim da su nedostupni.
Koja je to stranica za kupovinu o kojoj pricate,jer drzim se k'o pijan plota bookdepoa,nazalost samo jako rijetko u zadnje vrijeme?!



Vau...kad sam stavio link bio je dostupan...trebao sam ga kupit ranije

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/04/2018 : 22:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Kod mene je to stara boljka..kupi odmah ili pati...


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 512 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000