forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 512

Dr. Zistis
Advanced Member



5281 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/08/2018 : 17:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Sto volim ovaj miris novih stripova

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18438 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/08/2018 : 17:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
to ti miriši Tex,, ostalo ne vonja..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5281 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/08/2018 : 18:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

to ti miriši Tex,, ostalo ne vonja..


Ludace
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/08/2018 : 20:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ko je ova Bijeje ? Nikad čuo 😂😂😂😂😂
Kolko je teška ?

Edited by - sumohrvat on 17/08/2018 20:03:56
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5281 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/08/2018 : 20:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ko je ova Bijeje ? Nikad čuo 😂😂😂😂😂
Kolko je teška ?


E da znas da uopste nije teska, skroz lagana obzurom na broj strana. Ako se oznojis uzbrdo ja placam pivo
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/08/2018 : 22:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ko je ova Bijeje ? Nikad čuo 😂😂😂😂😂
Kolko je teška ?


E da znas da uopste nije teska, skroz lagana obzurom na broj strana. Ako se oznojis uzbrdo ja placam pivo


Dođi ti kod nas na Sjeverni Jadran umjesto kod onih Dalmoša i ja plaćam gajbu piva. Plaćam još jednu ako se ne uspušeš noseći razglednicu samo, a ne strip od knjižare do mog brda
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5281 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/08/2018 : 22:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ko je ova Bijeje ? Nikad čuo 😂😂😂😂😂
Kolko je teška ?


E da znas da uopste nije teska, skroz lagana obzurom na broj strana. Ako se oznojis uzbrdo ja placam pivo


Dođi ti kod nas na Sjeverni Jadran umjesto kod onih Dalmoša i ja plaćam gajbu piva. Plaćam još jednu ako se ne uspušeš noseći razglednicu samo, a ne strip od knjižare do mog brda


Ma ja idem na more da uzivam
Nisam ja brdsko planinski tip ko Sawitch
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 18/08/2018 : 11:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6086 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/08/2018 : 19:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Mange!!! :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 18/08/2018 : 22:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Odlican je RWBY, a cujem da ni Jojo nije los...

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12619 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/08/2018 : 20:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Današnja kupovina


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2018 : 20:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Je l' to Kinez ili original Švabo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12619 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/08/2018 : 20:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Spominje se ispod "Germany", "USA distribution", ali ispod svega piše "made in China" 200 kn ravno me danas izašle ove dvije stvari, strip i motorka

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2018 : 20:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Po toj cijeni je garant kineska, a to sam odmah naslutio čim sam vidio čepove od spremnika goriva i ulja.
Moj ujak ima veći model sa istim takvim čepovima koji se otvaraju ručno, i jednoga je uspio izgubiti u travi jer mu se otvorio u radu (a možda se to dogodilo meni jer sam mu taj put pomagao).
Moja stara iz 1996. ima čepove koji se otvaraju ključem i nema šanse da ih izgubiš, naravno, made in Germany.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12619 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/08/2018 : 21:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja se inace ne sjecam jesam li kupio koju igracku, a da ne pise da je iz Kine ali fora je ova, pali se isto na povlacenje uzeta, dajes gas i vrti se lanac, naravno cuje se i zvuk. Ispod se stave 3 obicne baterije. Isao necak sa mnom, a iduci tjedan mu rodjendan pa reko da mu uzmem :) 

Joj to za cepove mi jako poznato sto se tice ovih starih, zaista si u pravu, takve vise ne prave. Neki susjedi imaju te i radio sam mislim sa 064 i ako se ne varam jedna je bila 071 (izbrisalo se sve sa nje, pa nista ne pise), malo jest bucna, ali nevjerojatno kako je dobra bio dobio prije par godina neke "oguzine", pa nekih skoro 80cm promjera, ova samo tako prosla kroz to :)

Ja sam prosle godine si uzeo MS 461, dao dosta love, takve koriste profesionalni sjekaci. Isto sam odusevljen, posto mi doma narucujemo trupce (bukova celuloza) za ogrjev, a toga dosta bude pa mi je bas bila potrebna jedna prava pila. Za mene i moje mi treba oko 66 kubika trupaca, odnosno negdje oko 96 metara :( kamion i prikolica je oko 22 kubika (oko 32 metra), te u sumariji se to naziva "teret" u njihovom zargonu (kamion + prikolica), a meni treba 3 takva "tereta". Imam veliko dvoriste, a puno mi zauzme mjesta taj teret kad dodje, iako tako mi se najbolje isplati narucit posto je samo prijevoz blizu 2000 kn :( bilo bi fora narucit samo kamion pa ici to sredit, ali tko ce svaki put toliko davat za prijevoz.

Vidio si kakve King torture prozivljava u Brdar-ovom stripu, kao ona tabla sa cijepanjem drva, takva je stuacija meni trenutno u realityu :D jos samo da mi kupit neki cjepac pravi, pa da si i to olaksam.

Radio sam u sumariji kao ing.sumarstva neke 3 godine, jedan od poslova je bio vodjenje statistike koliko je neka od motornih pila izradila kubika, koliko je utroseno lanaca, zamjenskih dijelova, goriva, svega.. Neki su naravno podizali i vise lanaca nego sto je dopusteno (koristili iste doma, pa i gorivo koristili za svoje privatne svrhe), ali to ti se sve vidi u toj tablici na kraju godine gdje te opali po dzepu, odnosno umanji mu se nekad placa po 400-500 kn. Inace, neko pravilo koliko pila moze raditi, u sumariji je predvidjeno da kad jedna motorka izradi cca 6000 kubika, onda se ona raspisuje, a radnik podize novu. Ta stara se prodaje onda kao rabljena roba mislim, ne sjecam se tocno vise.

Da spomenem da smo u Karlovcu u 3.srednjem imali vjezbe sa motorkom na jednom poligonu kojeg skola ima, tu smo dobili ocjenu za rad sa motorkom, bilo je; izrada zasjeka, pa prepiljivanje trupca koji lezi na jednoj dasci, ako dasku zarezes odmah ocjena manje :D jer se podrazumijeva da je to mozda kamen u prirodi, pa kombinirani rez.. Bilo je svega, jedna zenska iz Ogulina je bila najbolja od svih nas u tome, dok neki muski nisu ni znali upalit motorku :D

Malo sam previse otisao u off, sorry :) eh, da mi je sad Blek i drustvo, brzo bi mi to stamburali ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2018 : 22:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja danas bio u SNK i nakupovao hrpu toga što je izašlo u zadnje vrijeme.
Večeras došao kući, otvorio ruksak i imam što vidjeti; iscurila voda iz termosice i uništila polovinu stripova.
Najgore su prošla 2 Dampyr specijala, a kada se sjetim da sam broj 1 uzeo zadnji primjerak i pitanje je hoće li ga imati drugi puta.
Kada zbrojim stripove koji su više ili manje uništeni ukupna šteta iznosi 180 kn.
Ti uništeni su odmah završili u košu za smeće da ih više ne gledam, a ovo će biti dobra škola da voda i papir ne idu zajedno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12619 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/08/2018 : 23:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A kvragu :( a jesi ih pokusao kako posušiti da se spase? Steta..
Edit: a vjerojatno se i ne mogu spasiti, nakon susenja bi to sigurno bio pravi kupus.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 21/08/2018 23:03:12
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2018 : 23:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ostavio sam 2 koji su najmanje dobili pa ću vidjeti što će biti s njima, sa ostatkom se jednostavno nisam htio mučiti.
Sreća što nisi svi bili u istoj vrećici, oni u najlonskoj su spašeni a oni u papirnatoj nastradali.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/08/2018 : 23:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja danas bio u SNK i nakupovao hrpu toga što je izašlo u zadnje vrijeme.
Večeras došao kući, otvorio ruksak i imam što vidjeti; iscurila voda iz termosice i uništila polovinu stripova.
Najgore su prošla 2 Dampyr specijala, a kada se sjetim da sam broj 1 uzeo zadnji primjerak i pitanje je hoće li ga imati drugi puta.
Kada zbrojim stripove koji su više ili manje uništeni ukupna šteta iznosi 180 kn.
Ti uništeni su odmah završili u košu za smeće da ih više ne gledam, a ovo će biti dobra škola da voda i papir ne idu zajedno.



Auu, nema gore stvari od vode za stripove.
Žao mi je Osjećaj sigurno nije bio bajan.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 21/08/2018 : 23:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Šteta. Probaj ih osušiti i onda staviti ispod nekoliko težih knjiga par dana.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/08/2018 : 09:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Upravo to sam napravio sa ona 2 koja su dobila najmanje, za ostale je već kasno jer više nisu na životu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 22/08/2018 : 13:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/08/2018 : 18:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/08/2018 : 18:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije normalan Duh sa sekirčetom koliko ga ima, a još sam uspio oporaviti ona 2 koja su došla u dodir s vodom tako da ih je ovako teško prepoznati.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12619 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/08/2018 : 19:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlična kupovina, još da slučajno kupuješ dalje Zagor LL, tu bi se našla i knjiga 57

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 512 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000