forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Ljubav i Rakete 3 & 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/08/2019 : 22:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Uh, sol na ranu stavljaš, Shaneru.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/08/2019 : 23:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ma ja samo podsjećam Marka koji je od svih tih silnih izdanja jednostavno smetnuo s uma ovaj serijal, no mi mu to nećemo zamjeriti jer sad kad smo mu osvježili pamćenje već užurbano radi na narednim knjigama, zato i ne stiže odgovoriti.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 26/08/2019 : 09:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Ako ti je samo do Beta, i ne moraš previše žaliti, kasnije sve postaje jako čudno. Zna tu biti i dobrih stvari, ali ja u zadbje vrijeme Beta ni ne čitam. Samo Jaimija
Meni je poslije Human diastorphisma stvarno dobra bila još samo Luba in america i pokoja solo priča nevezana za Palomar - Speak of the devil i Grip, koliko se sjećam. Čak mi je i Poison river bio naporan..
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/08/2019 : 09:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem ti, ali nažalost još uvijek malo bolujem od kompletiranja. Izgleda da ću se ipak morati okrenuti Fantagraphicsovim izdanjima...

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 26/08/2019 : 11:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Ne razmišljaj o kompletiranju, nema tu kraja, saga se nastavlja i danas je u prvom planu mislim Killer, unuka ili oranećaka od Lube, sa najgolemijim sisama di sad u serijalu (a ima ih...)
Fantagraphics radi povoljne kompilacije, samo mi je format malo mali za Betota u ranijoj fazi jer je imao puno teksta u oblačićima pa mi je malo teško čitat to smanjeno. Poslije su presli na comic book format pa je ok.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/08/2019 : 12:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Ne razmišljaj o kompletiranju, nema tu kraja, saga se nastavlja i danas je u prvom planu mislim Killer, unuka ili oranećaka od Lube, sa najgolemijim sisama di sad u serijalu (a ima ih...)
Fantagraphics radi povoljne kompilacije, samo mi je format malo mali za Betota u ranijoj fazi jer je imao puno teksta u oblačićima pa mi je malo teško čitat to smanjeno. Poslije su presli na comic book format pa je ok.




Nisam išao za tim kakav je format Fantagraphicsovih integrala, šta su manji od Fibrinih?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 26/08/2019 : 12:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
http://www.fantagraphics.com/series/loveandrockets/the-collected-love-and-rockets/

Ovo su posljednje kompilacije i manje su od Fibrinih izdanja. S tim da su nakon završetka prvog dijela serijala (mislim da je skupljen u prvih 6 knjiga) Love&Rockets prešli na standardnu veličinu svešćica pa onda nema potrebe za većim formatom. mislim, nije sad to jako malo, ali osobno bi volio da su malo veće..
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 26/08/2019 : 12:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Svejedno su te knjižice vrlo dobro i povoljno rješenje.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/08/2019 : 21:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Znaš li slučajno odgovara li sadržaj prve četiri knjige u potpunosti Fibrinim izdanjima?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 26/08/2019 : 23:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Shaneru, sadržaj Fibrinih knjiga je više-manje isti kao u Fantinim kompilacijama, iako ne nužno u istom redoslijedu. Tipa kod Fante je prva knjiga Maggie the Mechanic, a kod Fibre je to druga knjiga, tj. kod Fante je prvo Jaime pa onda Beto, a kod Fibre obrnuto. Redoslijed priča unutar pojedinih knjiga isto može biti malo drugačiji, ali ne jako, barem koliko se ja sjećam.

Fibri fali još Perla la loca i Beyond Palomar za kompletiranje vol. 1. Zapravo, tehnički je tu još i sedma Fantina knjižica koja skuplja neke čudne usputne priče koje se ne uklapaju baš s glavnim narativima :D, ali koliko mi je poznato Markos nije rekao da će i to izdati.

Edited by - Wolfman on 27/08/2019 00:22:32
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 27/08/2019 : 00:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Kod mene se nakupilo dosta toga od braće Hernandez tijekom godina :D (najviše iz L&R serijala, ali ima i drugih stvari).


Edited by - Wolfman on 27/08/2019 08:18:19
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/08/2019 : 00:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Bome dobru si to kolekciju skupio, svaka čast! I hvala za info.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/08/2019 : 10:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Nego, tek sad vidim duplu Perla la loca, je to na prodaju?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 27/08/2019 : 10:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Nego, tek sad vidim duplu Perla la loca, je to na prodaju?





Dupla Perla la loca je iz razloga što je prva došla oštećena pa su mi poslali zamjensku, a nisu tražili da vratim oštećenu. Mislim, čitljivo je, ali pretrpilo je veliku štetu od vode. Ako ju želiš, poklanjam ti

Sloth s druge strane je dupliran, jer su mi krivo poslali TPB umjesto HC verzije pa su opet naknadno poslali pravu verziju, a nisu tražili da vratim TPB.

Edited by - Wolfman on 27/08/2019 10:19:54
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 27/08/2019 : 10:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Super je kolekcija! Ja nemam sve, imam neku mišanciju svega i svačega. Najdraža su mi oni malo veći albumi koji su se printali u prvom izdanu. Od njih bi htio imati još Blood of Palomar, ali mi se ne da duplirati pošto ga imam u ovim novim, malim knjižicama.. jednom, možda.

Kakav ti je ovaj noviji Beto? Slabije ga pratim, izgubio sam interes, a vidim da je izašlo dosta ovih grafičkih novela
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 27/08/2019 : 11:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Super je kolekcija! Ja nemam sve, imam neku mišanciju svega i svačega. Najdraža su mi oni malo veći albumi koji su se printali u prvom izdanu. Od njih bi htio imati još Blood of Palomar, ali mi se ne da duplirati pošto ga imam u ovim novim, malim knjižicama.. jednom, možda.

Kakav ti je ovaj noviji Beto? Slabije ga pratim, izgubio sam interes, a vidim da je izašlo dosta ovih grafičkih novela



Volio bih i ja imati ta prva izdanja, ali sada su teško nabavljiva (stariji albumi jel). A ovi novi omnibusi su mi čisto OK, lijepo je sve skupljeno kronološki na jednom mjestu.

Inače, na slici se ne vidi dobro, ali ovo u folijama na omnibusima (na slici desno) su najnoviji brojevi L&R u magazinskom formatu (izašlo 7 komada zasad, to je vol. 4 koji trenutno još uvijek izlazi). Također, imam još knjiga vezanih uz braću Hernandez koje se ne vide na ovoj slici (zbog dimenzija nisu stali na tu policu pa sam ih smjestio na neku drugu policu).

Beto ko Beto, standardno dobar. Ima svega i svačega stvarno. Marble Season je vjerojatno najsličniji pričama iz Palomara. Inspiriran je njegovim djetinjstvom.

Edited by - Wolfman on 27/08/2019 11:10:45
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/08/2019 : 11:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by Shaner

Nego, tek sad vidim duplu Perla la loca, je to na prodaju?





Dupla Perla la loca je iz razloga što je prva došla oštećena pa su mi poslali zamjensku, a nisu tražili da vratim oštećenu. Mislim, čitljivo je, ali pretrpilo je veliku štetu od vode. Ako ju želiš, poklanjam ti

Sloth s druge strane je dupliran, jer su mi krivo poslali TPB umjesto HC verzije pa su opet naknadno poslali pravu verziju, a nisu tražili da vratim TPB.


Hvala na lijepoj gesti, ali nema potrebe da se gnjaviš time za džaba, pogotovo s obzirom da je u tako lošem stanju. Možda jednom ako se nađemo u isto vrijeme na istom mjestu.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 27/08/2019 : 11:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Nema frke uopće. Kažem, savršeno je čitljivo, jedino su stranice valovite, jer se pošiljka negdje putem dobro okupala :)
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/10/2020 : 22:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Nema ljubavi za Ljubav i rakete ni u gradskoj knjižnici :(

Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/10/2020 : 23:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Valjda si se ponudio da ih udomiš?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1195 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 24/10/2020 : 23:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Nikad neću shvatiti zašto se Ljubav i rakete loše prodavaju... Zame su to super stripovi.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/10/2020 : 23:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
haimeovi su super,a gilbertovi genijalni

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/10/2020 : 23:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Valjda si se ponudio da ih udomiš?





Imam ja svoje odavno, ne brini ;)
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/10/2020 : 07:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Shaner

Valjda si se ponudio da ih udomiš?





Imam ja svoje odavno, ne brini ;)


Nisam ni sumnjao, ali zar im nije, od toga da čuće u nekom spremištu, bolja sudbina da ih pokloniš nekome koga će oduševiti, pa će se ulogirati tu na forum i gnjaviti Marka da izda nastavke?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/10/2020 : 12:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Nema ljubavi za Ljubav i rakete ni u gradskoj knjižnici :(




Ka vrhunski trkači konj kojega niko nije jaha 10 godina, i onda završi u kobasicama.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 25/10/2020 12:52:25
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000