forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1203

Dwayne_Looney
Advanced Member



6604 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 14/12/2023 : 17:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Moje mišljenje o zadnjem Chicovu specijalu: Idemo ponovo, Chico

Redovnog Zagora sam prestao čitati pred vratima famozne južnoameričke odiseje, ali iz svega dotad viđanog pa sporednih edicija i samih naslova i naslovnica redovne serije je bila vidljiva ta manijakalna Burattinijeva želja da, na ovaj ili onaj način, dotakne svaki bitniji (iz njegove perspektive) komadić Zagorova "svemira".

Užasnut preseravanjima o famoznih "prvih pet", ja sam branio kvalitetu epizoda koje je Burattini pisao u ovoj ediciji, ali njeno oživljavanje objavom ove epizode nije nastalo jer je nakupio dobrih fora pa je trebao prostor gdje bi to prikazao. Ne, jednostavno je dao reklamu tim brojevima (većinom svojim) ne bi li nekoga privukao, ali, povrh svega, je trebao prostor za realizaciju dvije želje koje ga se nipošto ne trebaju ticati. Međutim, htio se "ugraditi", tako da danas više nema lika kojega Burattini nije dodirnuo na neki način. Kroz drugu priču, u kojoj je Chico sporedni lik, je realizirao ideju da saznamo podrijetlo going-goinga i saznamo kad i kako je Zagor upoznao Pijanog Patka. E, sad smo mirni... Prva priča je, ako ništa, Chicova, ali ispod Burattinijeva ranijeg nivoa, niz nesretnih okolnosti u koje je Chico upao itd. itd.

Ocjena: 4.5/10

loading...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 14/12/2023 : 18:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Objasnio je podrijetlo going-goinga? Zbilja? Hahaha. Nisam ovo mislio uzeti, al sad moram. Do kuda to njegovo uništavanje Nolittinih likova i svijeta ide, pa to je nevjerojatno. Ne sumnjam da će kad tad objasniti i podrijetlo onih životinjskih lubanja na kolcima oko Zagorove hiže.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6604 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 14/12/2023 : 18:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

Objasnio je podrijetlo going-goinga? Zbilja? Hahaha. Nisam ovo mislio uzeti, al sad moram. Do kuda to njegovo uništavanje Nolittinih likova i svijeta ide, pa to je nevjerojatno. Ne sumnjam da će kad tad objasniti i podrijetlo onih životinjskih lubanja na kolcima oko Zagorove hiže.



Da, manijak.

Nego, ovdje ne valja poveznica Veselog četvrtka. Lik mi je poznat, izvjesni novinar Hauser koji je došao u Pleasent Point da intervjuira Chica, ali se kao poveznica njegova ranijeg pojavljivanja navodi 53. broj Biblioteke Obojeni program, a to je neka Dylanova priča. Tko je Hauser i gdje se ranije pojavio?

loading...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 14/12/2023 : 18:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by igor 12

Objasnio je podrijetlo going-goinga? Zbilja? Hahaha. Nisam ovo mislio uzeti, al sad moram. Do kuda to njegovo uništavanje Nolittinih likova i svijeta ide, pa to je nevjerojatno. Ne sumnjam da će kad tad objasniti i podrijetlo onih životinjskih lubanja na kolcima oko Zagorove hiže.



Da, manijak.

Nego, ovdje ne valja poveznica Veselog četvrtka. Lik mi je poznat, izvjesni novinar Hauser koji je došao u Pleasent Point da intervjuira Chica, ali se kao poveznica njegova ranijeg pojavljivanja navodi 53. broj Biblioteke Obojeni program, a to je neka Dylanova priča. Tko je Hauser i gdje se ranije pojavio?


https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-mx-40-uz-rijeku/2655/

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6604 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 14/12/2023 : 18:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Aha, hvala... Inače, famoznog Peabodyja opet nema.

loading...
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4210 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 14/12/2023 : 20:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
https://shop.sergiobonelli.it/zagor/2023/10/21/variant/zagor-84-variant-giapponese-1023798/

konacno me poslusali
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 15/12/2023 : 01:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by igor 12

Objasnio je podrijetlo going-goinga? Zbilja? Hahaha. Nisam ovo mislio uzeti, al sad moram. Do kuda to njegovo uništavanje Nolittinih likova i svijeta ide, pa to je nevjerojatno. Ne sumnjam da će kad tad objasniti i podrijetlo onih životinjskih lubanja na kolcima oko Zagorove hiže.



Da, manijak.

Nego, ovdje ne valja poveznica Veselog četvrtka. Lik mi je poznat, izvjesni novinar Hauser koji je došao u Pleasent Point da intervjuira Chica, ali se kao poveznica njegova ranijeg pojavljivanja navodi 53. broj Biblioteke Obojeni program, a to je neka Dylanova priča. Tko je Hauser i gdje se ranije pojavio?



Br 53 OP ..Odsbrane aprice, ne Obojeni program
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/12/2023 : 07:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Novi LMS #7
Zarobljenici „Crvene veštice“
Nolitta/Ferri



Procitao sam Zarobljenike Crvene veštice prvi put pre otprilike 14 godina i moram da priznam da mi nije ostala u secanju kao tako kultna i vazna prica kao sto je mnogi ovde isticu. Verovatno taj kultni status uziva jer ima obrise svih onih osobina koje krase vazne i najvece avanture Zagora iz zlatnog perioda, prica je na neki nacin svojevrsna vezba za Americku odiseju, a verovatno uziva kultni status zato sto je to druga Zagorova prica objavljena u okviru kultne stare LMS edicije Dnevnika iz Novog Sada. Kada je Veseli Cetvrtak omazirao tu ediciju smestivsi opet u #7 LMSa Zarobljenike Crvene vestice odlucio sam da ponovo procitam ovu pricu i osvezim pamcenje. Jer jedino cega sam se secao jeste ogromna hobotnica i da se spominje insekt pisum alatum (kom ce se Burattini vratiti u Ciko Istrazivacu ako me secanje dobro sluzi). Iz nekog razloga ova prica nije ostavila toliki utisak na mene da je se secam kao sto se npr. secam Akta nasilja, Kuce uzasa, Lovca na ljude, Seminola ili drugog Helingena ili nekih drugih dobrih i vaznih prica koje su objavljene u istom razdoblju.

I Zarobljenici Crvene veštice je zaista dobra prica, Nolita iz vremena pre nego sto je razdvojio komicni element price od ozbiljnog dela price, ovde iz situacije u situaciju scenario menja zanr između relativno ozbiljne akcije i duhovitosti usred te akcije. To je umelo da mi zasmeta u nekim drugim Nolitinim pricama iz te faze, ali ovde je to maestralno izvedeno, bez da komedija narusava ozbiljnost situacije ili da ozbiljnost situacije oduzme izmamljivanje osmeha ili jednog kratkog ali glasnog haha! Prica bas podseca na neki veliki avanturisticki film iz Zlatnog doba Holivuda i svidja mi se taj smek. Ferri je takodje vrlo dobar. Ali ipak nije ovo jos uvek pravi Zagor i onaj najbolji Zagor kada su se Ferri i Nolitta u potpunosti oslobodili i dostigli pripovedacku zrelost i takvu neverovatnu sinergiju koja je malo kad ponovljena u Italijanskom stripu.

Napomena: Iz VCovog reizdanja epizode u Novom LMSu izbacena je jedna pasica kad su Zagor i Ciko u vodi nakon Zagorove borbe s prvom ajkulom i Zagor kaze Ciku da se on prvi popne na brod. Te pasice nema u Novom LMSu zbog toga da bi se prica zavrsila normalno na kraju stranice i da ne bi doslo do onog prekidanja u vidu prostora za Nastavice se u sledecoj epizodi i na pocetku sledece Iz prethodne epizode. Ta pasica se nalazi u VCovom izdanju tvrdokoricene Biblioteke Zagor u knjizi 14.

Prica: 8
Scenario: 8
Crtez: 8
Naslovna strana: 8 (ona originalna Ferrijeva sa hobotnicom)

80%
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 15/12/2023 : 08:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
kultna/važna, bar meni, je po mnogočemu. Prvi put su Zagor i Čiko na otvorenom moru, prvi put su van američkog kontinenta, prvo dugo putovanje, Zagor se prvi put potvrđuje protiv morskih nemani...

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 15/12/2023 08:05:57
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/12/2023 : 06:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

kultna/važna, bar meni, je po mnogočemu. Prvi put su Zagor i Čiko na otvorenom moru, prvi put su van američkog kontinenta, prvo dugo putovanje, Zagor se prvi put potvrđuje protiv morskih nemani...



Da.
I premalo ljudi spominje izuzetan uvod ove price koji objasnjava kako su Zagor i Ciko dosli do luckog mesta odakle krece njihova pustolovina na moru.
Prvo vrlo simpatican i duhovit geg s Cikom i Indijancem, a zatim emotivni rastanak od starog druga trapera kog Zagor i Ciko prate na putovanje u Evropu iz koje se nece vratiti. Nista ne znamo o tom starom traperu kog Zagor i Ciko ocigledno dobro poznaju sem da mu je bilo jako tesko u Americi i da se vraca u Englesku, ali Nolitta na toliko malo strana uspeva da izaozve emociju u citaocu i da taj rastanak zaista bude obojen tuznim notama. Neverovatan pripovedacki dar, a mnogo mu je u tome pomogao i Ferri.


Inace, uzeh nakon Zarobljenika Crvene vestice da procitam i osvezim secanje na narednu Zagorovu pricu Seminole. Potpisujem ono sto si napisao u komentaru na recenziji Igore, kao da sam ja pisao!

„Odlična priča, emotivna i dramatična. Još jedna demonstracija kako je Zagor rastao i sazrijevao, a teme sve više sadrže pacifističke Zagorove misli, branitelja manjina i antimilitariste, Zagora koji je ovdje spreman umrijeti za Manetolu i odlučan do te mjere da pobije vojnike bez imalo razmišljanja. Lik Manetole je odlično ocrtan, herojski i tragični lik koji je svjestan neminovne sudbine Seminola, ali se ne predaje, baš kao i poručnik patrole izgubljene u močvarama koji čekaju svoju neumitnu sudbinu i tim potresnim scenama Nolitta je usadio dio epskosti i drame, baš kao i scenaom Zagora koji na kraju plače suočen s dramatičnom neizbježnošću onoga što jasno proizlazi iz govora njegova prijatelja. General Wilcox, s druge strane, nije grandiozan neprijatelj, ali u njemu Nolitta izražava sav svoj duboki prezir prema arogantnim, podmuklim sustavom. Manetola definitivno ostaje u srcu svakog Zagorovca iako se pojavio u tek dvije priče, obje prožete dramom i tragičnom sudbinom Seminola. Kada se Nolitta bavi takvim teškim i mučnim pitanjima, bez pretjerane potrebe za objašnjenjima, dolazi do izražaja njegova sposobnost dočaravanja emocija.“

https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lex-81-83-pukovnikova-podvala/77/
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/12/2023 : 06:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Baš tako! Nolitta je nenadmašnan kad treba izvući emocije. Taj se stari traper nije prije pojavio u serijalu, a opet, kroz interakciju sa Zagorom i Čikom, imaš osjećaj kao da ga poznaješ, kao da si bio s njima na svakom proljetnom sastanku trapera, tim rastanak i čitatelju teško pada. Svaki je rastanak težak, a Nolitta je to odlično uklopio u priču i to na početku. Stari traper odlazi u Europu i ostavlja opasnosti iza sebe, a naši junaci tek kreću u avanturu, i to na kakav način-šangajski. Zarobljenici i Seminole, te dvije su ono najbolje iz tog prvog dugog putovanja. Satko me se nije dojmio, tek Nolittina verzija Romea i Julije ali bez tragedije na kraju, pa oni banditi koji se maskiraju u Indijance, dobar mi je lik tragičnog gradonačelnika grada duhova, čak je Nolitta sve to smisleno povezao. Dečko pik, ok priča, malo i dosadna iako je taj lik zadao dosta glavobolje Zagoru. Vukodlak je jako dobra priča, pogotovo na početku s izgladnjelim vukovima. Tko je vukodlak i nije teško pogoditi, no Nolitti i nije bio cilj skrivati njegov identitet već ukazati na tragičnost tog lika. Zatim ide Skriveni grad, meni apsolutno bezvezna priča, no to je Melloncelli. I kao sukus dugog putovanja-nevolje u Darkwoodu. Vratio se Sam Fletcher, pojačan ekipom opakih robijaša. Meni je to strašna priča, jedna od najboljih u serijalu.

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 16/12/2023 07:58:33
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/12/2023 : 10:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
A kad smo kod Seminola, zanimljivo je vidjeti kako je Nolitta postavio stvari s vojnim utvrdama, vojskom i časnicima. Sve su one, pa i one u Darkwoodu, ekspoziture vlasti. No vlada i vlast su jedno, onesu daleko, u Washingtonu, a stanje na terenu je nešto sasvim drugo. Vojska i časnici u Darkwoodu su miroljubivi, jer vojnik koji je okusio rat iznad svega cijeni mir. Uvažavaju Zagorovo mišljenje i poštuju ga. Da bi ipak neka iskra nasilja u Darkwoodu buknula, Nolitta koristi vanjski remetilački faktor; paravojne i specijalne postrojbe usko povezane s nekim vašingstonskim glavonjama, poput Crnih vukova i Tropskog odreda, ili Toninellijeve Crvene lisice. Zagor je tu sama srž Nolittine ideje-zaštitnik Indijanaca i Darkwooda. Svi zapovjednici tih postrojbi podcijenili su Zagora i njegovu ulogu u Darkwoodu i u konačnici platili najskuplju cijenu-svojim životima, baš kao i general u Seminolama, koji je ne samo podcijenio Zagora, već ga je iskoristio kao pijuna u njegovom planu.

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 16/12/2023 11:07:02
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25907 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/12/2023 : 11:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
To je sindrom dobrog wermahta...
U stvari talijanu peru savjest zbog svojih zločina.U materinom selu nisu nikakve specijalne postrobe streljale 18 nevinih ljudi koje su random povatali nego obićna talijanska vojska.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 16/12/2023 11:25:27
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/12/2023 : 12:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Ne bi se ti kruha najeo da si psiholog. Hahaha Nolitta pere savjest zbog talijanskih ratnih zločina stvarajući darkvudski svijet u Americi. Hahaha. Dubokoumno, nema šta! Kakve bi tek svjetove onda trebali isfantazirati hrvatski i srpski strip autori. Darkwood je, ajmo reći utopija, koju Zagor drži pod kontrolom. Problem nastaje kad se Zagor dislocira iz tog svijeta, ajmo reći u stvarni, tu Zagor nema utjecaj na vojsku i časnike, baš kao u Seminolama, jer ga ne poznaju, smatraju ga klaunom u kostimu i pijunom kojeg će iskoristiti za svoje vojne ciljeve. No i tu je Zagor taj jezičac na vagi koji pretegne na stranu pravde i istine.

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 16/12/2023 12:36:35
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6604 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 16/12/2023 : 12:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by igor 12

Objasnio je podrijetlo going-goinga? Zbilja? Hahaha. Nisam ovo mislio uzeti, al sad moram. Do kuda to njegovo uništavanje Nolittinih likova i svijeta ide, pa to je nevjerojatno. Ne sumnjam da će kad tad objasniti i podrijetlo onih životinjskih lubanja na kolcima oko Zagorove hiže.



Da, manijak.

Nego, ovdje ne valja poveznica Veselog četvrtka. Lik mi je poznat, izvjesni novinar Hauser koji je došao u Pleasent Point da intervjuira Chica, ali se kao poveznica njegova ranijeg pojavljivanja navodi 53. broj Biblioteke Obojeni program, a to je neka Dylanova priča. Tko je Hauser i gdje se ranije pojavio?



Br 53 OP ..Odsbrane aprice, ne Obojeni program



Uh, i čudio sam se . U biti, taj Maxi.

loading...
Go to Top of Page

Vrangel
Starting Member

78 Posts

Member since 22/11/2023

Posted - 16/12/2023 : 19:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Vrangel a Private Message  Reply with Quote
Pročitao jubilarni broj 700, Šuma isprepletanih sudbina. Jako loša priča.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4210 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/12/2023 : 11:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
citam reda radi
ne znam da li Zagor osoblje igra igrice
ne mislim na tetris super mario i slicno
ali mogli bi da se na neke ugledaju po pitanju price i kako se ista saopstava kroz gameplay
evo Anno 1800 je u Zagijevoj epohi i bezi mu mnogo po uzbudjenju koje pravi
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/12/2023 : 17:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ako ste mislili da će 2023. proći bez Igora, prevarili ste se jer Igor nam donosi prijeko potrebnu kontrarecenziju jedne, po meni osobno, legendarne Zagorove kratke priče koju smo prigodno objavili na današnji dan s obzirom na tijek njene radnje.

https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lex-92-bozic-kalibra-45/95/

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/12/2023 : 18:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Zagor sans Zagor



Kaže Marcello Toninelli da je početkom devedesetih predao Bonelliju svoje posljednje, i po njegovom mišljenju najsmjelije, scenarije za Zagora. Isti nikad nisu realizirani. Da ideje ne propadnu, jedan od tih radnog imena I Crociati (Križari) pretvorio je u roman. Roman je upotpunjen sa dvadesetak tabli. Iz očitih razloga, glavni junak nije Zagor već Kannak, Algonkin.

Vjerujem da bi se to svidjelo ljubiteljima Toninellija

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1305 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 28/12/2023 : 21:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Kako se tebi svidjelo?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 30/12/2023 : 19:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Nisam čitao, tek treba izaći. Jako sam malo čitao Toninellijevog Zagora pa mi nije to toliko napeto ali, čitao sam onu njegovu knjigi sa memoarima dok je pisao Zagora i prijedlogom za revoluciju koja nije prošla, i bila mi je zanimljiva. Stekao sam dojam da je imao jasnu predodžbu o kakvom junaku piše, moždani prejasno definiranu.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1349 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 06/01/2024 : 22:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Ranije sam negde na ovom topiku video spisak Zagor epizoda ali grupisanih po pricama. Tipa prve 3 epizode 1 prica i tako dalje. Sad ne mogu to da nadjem. Jel moze pomoc za link?
Go to Top of Page

ddog
Starting Member

30 Posts

Member since 27/10/2022

Posted - 07/01/2024 : 15:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ddog a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

Ranije sam negde na ovom topiku video spisak Zagor epizoda ali grupisanih po pricama. Tipa prve 3 epizode 1 prica i tako dalje. Sad ne mogu to da nadjem. Jel moze pomoc za link?



mozda https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=B548119C8A61A420!234&ithint=file%2Cxlsx&authkey=!AHA6hMHoa0PFlgc ?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/01/2024 : 07:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ako ste mislili da će 2023. proći bez Igora, prevarili ste se jer Igor nam donosi prijeko potrebnu kontrarecenziju jedne, po meni osobno, legendarne Zagorove kratke priče koju smo prigodno objavili na današnji dan s obzirom na tijek njene radnje.

https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lex-92-bozic-kalibra-45/95/




I ne sican se koliko puta san procita ovu epizodu.
Kratka,jednostavna,pozitivna.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1349 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 08/01/2024 : 11:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ddog

quote:
Originally posted by danielp

Ranije sam negde na ovom topiku video spisak Zagor epizoda ali grupisanih po pricama. Tipa prve 3 epizode 1 prica i tako dalje. Sad ne mogu to da nadjem. Jel moze pomoc za link?



mozda https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=B548119C8A61A420!234&ithint=file%2Cxlsx&authkey=!AHA6hMHoa0PFlgc ?

nazalost nisam mislio na ovo... negde je neko na forumu pravio spisak tipa: prica 1: 138 stranica (epizode 1. Suma Zamki, 2. Kanoksenkva osveta)
Prica 2: 82 stranice (epizode 3. leteci manijak...). Ove brojke i nazive sad lupam. Zelim da opisem formu...
Go to Top of Page
Page: of 1203 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.45 seconds. Snitz Forums 2000