forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 LAVIRINTarije: ZZCP #17, Sergej #11, Zorka #8!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/09/2010 : 01:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Od sutra na Lavirintovom štandu na Salonu stripa, od ponedeljka po onih par striparnica...



Finale „Henrijevog sna“! Nakon umiranja čitavog jednog grada, nakon lutanja po svetu snova, nakon virusa koji žele da popiju svu pamet sveta i džinovskih pasa koji kasape kog stignu – Smitovi se konačno sreću s Henrijem! ŠTA stoji iza nesreće koja je pogodila Midlton? KOJA je tajna lokalne vojne baze? ZAŠTO je virus mutaformi pokušao da osvoji snove? KAKO će sve to uticati na Smitove?

Pročitajte u ZABAVI ZA CELU PORODICU #17, by Vlada Tadić & Vladimir Kuzmanov, with cover by Mihajlo Dimitrievski THEMičo!




Old skul SERGEJ by Toza Obradović & Mikica! Nju skul PAN, by Goran Duplančić – Dupli! Vestern skul FORT WAYNE by Macan & Biuk! Ju strip skul RATOVI VRSTA by Macan & Vuja Radovanović! Jang skul ZEČINA by Maxim Šimić!

Sergej strip #11, za svakog školarca ponešto!





NEUSTRAŠIVA ZORKA je stigla u Holivud! Zla Helga fon Švabić je zavila naciju u crno kad je upala na set rijaliti šoua „Štala“! Hoće li joj poći za rukom da ostvari svoj televizijski pakleni plan?! Plus, avanture devojke s rupom u glavi!

Grupnjak od privjua imate ovdi.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.

Edited by - Djole on 30/09/2010 16:01:27

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/09/2010 : 01:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
To se cekalo
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 30/09/2010 : 08:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Hvala k**cu.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 30/09/2010 : 13:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
ma sve super, nego fale vam neki brojevi zzcp i zorke u darkvudu, pa sam odustao od komletiranja :(

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/09/2010 : 14:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Je l' da? Biće dopunjeno u ponedeljak.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 30/09/2010 : 15:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Duplančić Denis? Koji je to????

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/09/2010 : 16:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Tipfelirani.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 30/09/2010 : 16:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
dobro, znam, glupa je baza, al eto, bar ste ispravili:)
Sorry.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 30/09/2010 : 19:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message  Reply with Quote
Konačno... Zabrinuh se za vas

I... ovo mu dođe poslednja Zorka za neko vreme :(
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/10/2010 : 00:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Dok Menijon ne uradi narednu. Tako mu je to kad ideš u korak sa originalnim izdanjima. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 20/11/2010 : 23:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
eto, konacno iscitah sergejev opus 0-10
nisam ni ocekivao drugaciji ishod, znao sam da ce mi se dopasti jos kad sam procitao par on-line epizoda.
iako imam utisak da se sve nekako prebrzo odvija ili su mi pak prekratke epizode, a ja bih hteo jos :) jeli to tako jer se sve radi u hodu, pa se crta od broja za broj ili gresim? kako god, polako su krenule da se razjasnjavaju neke stvari i postaje sve bolje i bolje.
solidne su i ove kratke price izvan kontinuiteta,
spin - off o severinu moze biti takodje odlican, tucicev crtez je odlican,
ratovi vrsta su mi bas odlicni, i scenaristicki i crtacki,
djadj dred je fantastican,
mystax je vise nego dobar,
jos mi malo fali informacija o zecini da bi mi se dopao, zasad mi je najslabija karika.

koliko sam sad u zaostatku? samo je jos #11 izasao?
a MMM? jel on ugasen skroz ili se krcka nesto?
i da, jesu stare price uopste izasle?

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/11/2010 : 12:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

koliko sam sad u zaostatku? samo je jos #11 izasao?


Jup, još jedanaestica. Dvanestica, kako stvari stoje, ide dogodine.


quote:
Originally posted by Barker

a MMM? jel on ugasen skroz ili se krcka nesto?


Scenariji gotovi već neko vreme, čeka se da Bob nacrta. E sad, kad će to da se desi...

quote:
Originally posted by Barker

i da, jesu stare price uopste izasle?


Naravno:

http://www.sklibellus.com/info.php?id=524

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13369 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 22/11/2010 : 13:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole
http://www.sklibellus.com/info.php?id=524



Koliko ti starih priča uopšte ima?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/11/2010 : 10:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Pet komada (74 str.). Posle toga idu one iz Mister Mačak Magazina, pa onda Sergej strip.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13369 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 23/11/2010 : 11:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
A jesu li kompletno objavljene u ovom broju?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/11/2010 : 11:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Misliš, da li je tih pet priča u ovoj jednoj knjizi? Yup.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13369 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 23/11/2010 : 12:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Misliš, da li je tih pet priča u ovoj jednoj knjizi? Yup.



da, na to sam mislio hvala
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000