forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Kordej & Django U zoni sumraka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/10/2011 : 14:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Ovo je izaslo za prosli crs. Biblioteka kvadrat broj 4. Vjerojatno je komentirano negdje ali pretrazivanjem nisam nasao topic. Fenomenalno izdanje s crnobijelim i (prekrasno) obojanim stripovima ove dvojice autora. Prvi strip "Zid" je crno bijeli i bez rijeci. Meni odlican i jedan od drazih kordejevih radova. Drugi strip Jesen je prekasan strip koji mi je puno drazi od Vama jer nije udavljen tekstom. Iza se nalaze jos 2-3 stripa koji su mi kvalitetom nesto ispod ova prva dva ali jos uvijek dovoljno dobra. Eto, par rijeci jer mislim da ovo izdanje zasluzuje svoj topic.

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 18/10/2011 : 18:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
Krasan album,slazem se.Ustvari volim sve Kordejeve radove ali mislim da sam Jesen vec negdje prije procitao ali se ne sjecem gdje,mozda u Comiconu,nisam siguran. Mislim da i Kordej, njegova djela stvarno zasluzuju poseban topic.
Go to Top of Page

vladimir
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 21/01/2005

Posted - 19/10/2011 : 18:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vladimir a Private Message  Reply with Quote
evo, ja sam nešto pisao, pa ima par zanimljivosti:

http://www.e-novine.com/kultura/kultura-recenzije/43002-Punokrvne-pustolovine-duha.html
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 19/10/2011 : 19:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Ovo sam previdio, thanx. Eto. Nisam bezveze otvorio topic.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.07 seconds. Snitz Forums 2000