forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liverpool Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 211

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/10/2014 : 15:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Klub koji želi bit velik nikad neće bit velik ako nije u stanju zadržat najbolje igrače.
Istovremeno, na Markovića, Lallanu, Balotellija, Lovrena potrošeno 106 milijuna eura.
Hajduk, BvB, Liverpool su moji.
Ima li mi neko za preporučit još koji retardirani klub za pratit. Sezona će bit mazohistička, pa kad je bal nek je maskenbal.





eto ti Real Madrid


Bljak

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 02/10/2014 16:02:48
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/10/2014 : 21:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Hajduk, BvB, Liverpool su moji.
Ima li mi neko za preporučit još koji retardirani klub za pratit. Sezona će bit mazohistička, pa kad je bal nek je maskenbal.



i moji su ovi gori...eno ti marseille...poker...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/10/2014 : 22:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by alen

To što je Liverpool propustio prošle godine neće im se skoro ponoviti. I kad već ostaju bez Suareza, koji je pokazalo se bio ne 9.09, već barem 30 posto ekipe, one ne potroše 150 milja na 2-3 igrača koji donose prevagu, već kupe desetak igrača koji su isti kao ovi koje već imaju. Ta barem je pola te svote trebalo biti utrošeno u nekog super-napadača tipa Falcao. Balotelli mi je osobno super simpatičan jer je blesav, ali nezna zabiti gol...

Ček, ček ima ovdje jedan stručnjak koji će ti objasniti kako je Suarez nebitan i prosječan igrač.



suarez je običan “ traktor “ njega ne krasi nikakva igračka inteligencija, ali ogromna borbenost i snaga DA. liverpool nije ništa izgubio što je prodao suareza ( samo dobio ) jer s obzirom kako je prošle sezone sve išlo od ruke i s dosta doze sreće izgleda ove sezone neće ići tako glatko ( pa da im je i sad suarez u postavi rezultati bi bili slični jer napadači ovise o veznoj liniji ) .
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/10/2014 : 10:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ma je, da. Ni Michael Jordan nije imao pojma o košarci... Snažan i borben da, ali da mu nije bilo Luc Longleya i Steve Kerra kurca bi taj napravija.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/10/2014 : 14:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ma je, da. Ni Michael Jordan nije imao pojma o košarci... Snažan i borben da, ali da mu nije bilo Luc Longleya i Steve Kerra kurca bi taj napravija.



gle, u košarku se baš ne razumijem, znam osnovna pravila i to je to, a oko taktike mi možeš bajke pričati ja ću ti povjerovati jer rekoh ne kužim se.
u nogometu je vrlo važno kakvu veznu liniji imaš, ona je vrlo važna za postizanje golova. liverpoolu je prošle sezone sve išlo od ruke, u nekim utakmicama su se doslovno provukli. sad je tako kako je, da je sad suarez u ekipi bilo bi bolje jer bi on nešto i zabio umjesto ove ljenčine balotelija.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/10/2014 : 14:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Tonto

Ma je, da. Ni Michael Jordan nije imao pojma o košarci... Snažan i borben da, ali da mu nije bilo Luc Longleya i Steve Kerra kurca bi taj napravija.



gle, u košarku se baš ne razumijem, znam osnovna pravila i to je to, a oko taktike mi možeš bajke pričati ja ću ti povjerovati jer rekoh ne kužim se.
u nogometu je vrlo važno kakvu veznu liniji imaš, ona je vrlo važna za postizanje golova. liverpoolu je prošle sezone sve išlo od ruke, u nekim utakmicama su se doslovno provukli. sad je tako kako je, da je sad suarez u ekipi bilo bi bolje jer bi on nešto i zabio umjesto ove ljenčine balotelija.



Da taj Liverpool ima plan i stručno vodstvo doveli bi Antu Rukavinu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/10/2014 : 14:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Tonto

Ma je, da. Ni Michael Jordan nije imao pojma o košarci... Snažan i borben da, ali da mu nije bilo Luc Longleya i Steve Kerra kurca bi taj napravija.



gle, u košarku se baš ne razumijem, znam osnovna pravila i to je to, a oko taktike mi možeš bajke pričati ja ću ti povjerovati jer rekoh ne kužim se.
u nogometu je vrlo važno kakvu veznu liniji imaš, ona je vrlo važna za postizanje golova. liverpoolu je prošle sezone sve išlo od ruke, u nekim utakmicama su se doslovno provukli. sad je tako kako je, da je sad suarez u ekipi bilo bi bolje jer bi on nešto i zabio umjesto ove ljenčine balotelija.



Da taj Liverpool ima plan i stručno vodstvo doveli bi Antu Rukavinu.



A gle, dokaz da struka može pogriješiti je dovođenje Balotelija.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/12/2014 : 16:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Texe, je l se pominju moguca pojacanja u zimskom prelaznom roku?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29324 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/12/2014 : 20:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam hoće li Rodgers imati hrabrosti nakon ovoliko potrošene love više trošiti, sve dobro protekle dvije sezone je prokockao Rodgers, ima navijača koji su skroz kontra njega, u svakom slučaju će vratiti Origija sa posudbe! A govorkanja su svakakva od Cecha (bilo bi super), Berahina (preskup bi bio, jest mlad i u formi, ali to ništa ne znači), Konopljanke (???)... Ozljedio se Jones, ostao je Liverpool samo na Mignoletu na golu, a i on iznenađujuće ne briljira ove sezone, obrana je svakako najbolnija točka, a sad je većina obrane izvan stroja, sumnjam kako će Liverpool ove sezone uopće izboriti Europu, ima prigodu zasad najveću u Liga kupu, ali i tamo je Chelsea ostao u natjecanju, jednostavno neprepoznatljivi ove sezone?! Ja bi uzeo sad par iskusnih igrača za promjenu, ne bi se puno potrošilo, a može se puno dobiti?!!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 27/12/2014 20:45:20
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/12/2014 : 20:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Slazem se... ja sam nacuo da mozda dolazi Peter Ceh, a pominje se i Rafa.
Rodzer moze da se izvadi ako proda Balotelija i jos par gresaka, i da uzme jednog igraca koji vredi.

Ne znam kako ti gledas, ali ja i dalje, posle toliko godina, ne znam sta Lukas radi u ekipi.. cime je on to zasluzio, a sto je najgore, svi treneri ga gotive..

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/12/2014 : 20:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Eh, da.. znas li kada se Staridz vraca?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29324 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/12/2014 : 20:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Golmana će svakako dovesti, spominje se i argentinski No. 1 Romero, a i Milner se spominje, on bi baš dobro došao, baš kao što rekoh netko iskusniji. Lucas lani kad je Liverpool igrao sjajno nije bio u planu, sad kad se muče on je unutra, slažem se prosječan igrač, hoće ga Rafa u Napoli, odmah prodati!!!! Sturridge se tebao vratiti, ali opet se ozljedio, bio je nešto i u Americi kod stručnjaka, trebao bi se vratiti za koji tjedan!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/01/2015 : 20:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
2:2 sa Lesterom doma... Katastrofa.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 02/01/2015 : 11:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam da ovako nesto nikad necu doziveti.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=01&dd=02&nav_id=942922


Nadam se da nije istina.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/01/2015 : 15:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ide u MLS, američku ligu.
I on sam je svjestan da je prošle sezone propuštena zadnja šansa za osvajanje naslova i sada bi se htio malo odmoriti u lakšoj ligi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29324 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/01/2015 : 10:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Istina je Caleb, veliki Gerrard igra zadnju sezonu za Liverpool! Meni je nevjerojatno kako dio navijača preko društvenih mreža je baš to i tražio! Šteta za prošlu sezonu, onaj kiks protiv Chelseaja će ga obilježiti, a onda ova grozna sezona Redsa, baš je ova sezona i razgnjevila navijače, meni je samo žao dvije stvari: samo da su uzeli Eriksena iz Ajaxa sve bi to danas izgledalo puno bolje, i drugo ne znam zašto su se riješili Kuyta 2012. Koliko bi njih dvojica značili danas Liverpoolu!

Kapetanu

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/01/2015 : 14:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Meni suze krenule



Koliko samo ja njega gotivim.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/01/2015 : 23:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/480858/nogomet-engleska/steven-gerrard-od-ljeta-u-la-galaxyju-zelim-za-kraj-karijere-jos-pokoji-trofej/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/01/2015 : 21:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ode legenda :(
Možda ipak nešto bude ove sezone, što li znače nekoliko pobjeda u nizu...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 20/01/2015 : 22:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Jedan sut Chelsea na gol Redsa i to je to.
Kurceva srica...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/01/2015 : 11:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Nisam gledao mec, ali po sazetku bih rekao da je realno trebalo da bude 3 ili 4-1 za Liverpul. Kurtoa je bio odlican.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2015 : 09:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Tonto

Ma je, da. Ni Michael Jordan nije imao pojma o košarci... Snažan i borben da, ali da mu nije bilo Luc Longleya i Steve Kerra kurca bi taj napravija.



gle, u košarku se baš ne razumijem, znam osnovna pravila i to je to, a oko taktike mi možeš bajke pričati ja ću ti povjerovati jer rekoh ne kužim se.
u nogometu je vrlo važno kakvu veznu liniji imaš, ona je vrlo važna za postizanje golova. liverpoolu je prošle sezone sve išlo od ruke, u nekim utakmicama su se doslovno provukli. sad je tako kako je, da je sad suarez u ekipi bilo bi bolje jer bi on nešto i zabio umjesto ove ljenčine balotelija.



Suarez je traktor? To izjaviš i razumiješ se u nogomet?
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 28/01/2015 : 11:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Liverpul sinoc opet bolji, kao i u prvom mecu. Kurtoa branio nemoguce, Kosta je trebalo dva puta da dobije crveni zbog gazenja igraca, penal za Celzi nije sviran, Crveni se ispromasivali i na kraju izgubili.
Meni je neshvatjivo da onaj Baloteli jos uvek igra.

U sustini, dobro je igrao Liverpul, ali fali Staridz itekako i jos jedno dobro krilo ili veznjak.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29324 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 31/01/2015 : 09:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Danas se vraća Sturridge, pobjeda bi dobro došla

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 31/01/2015 : 15:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Sta je sa Dzerardom? Sve je cesce na tribinama?
Koliko sam video, ni danas nije u timu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 211 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000