forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/06/2016 : 22:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako se može nastradati i na ovako laganom poslu.
Negdje poslije 14 h izašao sam na teren, i prilikom rukovanja jednim potpuno bezopasnim uređajem iz njegove unutrašnjosti je izletjelo nekoliko osa i jedna od njih me ubode odmah ispod oka.
Ubrzo je nateklo i zatvorilo se pola oka a držanje leda na njemu ništa nije pomoglo. Kako živim u blizini otišao sam kući da popijem nekakvu tabletu baš za takve slučajeve. Oteklina se napola smanjila, ali nakon nekoliko sati sve se opet vratilo na staro i sada imam takvu oteklinu da to stvarno gadno izgleda. Dok to ne prođe nikuda iz kuće bez sunčanih naočala.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 05/06/2016 : 22:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kako se može nastradati i na ovako laganom poslu.
Negdje poslije 14 h izašao sam na teren, i prilikom rukovanja jednim potpuno bezopasnim uređajem iz njegove unutrašnjosti je izletjelo nekoliko osa i jedna od njih me ubode odmah ispod oka.
Ubrzo je nateklo i zatvorilo se pola oka a držanje leda na njemu ništa nije pomoglo. Kako živim u blizini otišao sam kući da popijem nekakvu tabletu baš za takve slučajeve. Oteklina se napola smanjila, ali nakon nekoliko sati sve se opet vratilo na staro i sada imam takvu oteklinu da to stvarno gadno izgleda. Dok to ne prođe nikuda iz kuće bez sunčanih naočala.


Mene nikad u životu nije ubola osa, ni pčela, ni stršljen. Baš sam srećković, jel

Nego, kak to izgleda kad te ubode takav insekt? Jel taj ubod osjetiš kaj ili? Ne možeš možda kad te on ubada ti reagirat pa ga tresnut?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46549 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/06/2016 : 22:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ništa pretjerano strašno. osin ako nisi q sriče da si alergičan na njih pa moš crknit

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/06/2016 : 23:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovi koji su baš alergični osjećaju tegobe odmah nakon uboda. Kod mene je sve u redu i čak dobro vidim na to oko, ali stalno imam osjećaj kao da mi je nešto zalijepljeno ispod njega. Zajebano je mjesto oko očiju jer je tu koža najtanja pa joj ne treba puno da natekne. Prije 2 mjeseca me ubola osa za vrat i bila je puno manja oteklina.
Inače, kada te ubode osa to itekako osjetiš, ispočetka počne pravo peći i imaš osjećaj kao da je nešto puno gore. Ne stigneš ni reagirati i kazniti napadača, jer osa nije komarac da se zadržava na mjestu uboda već odmah odleti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46549 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/06/2016 : 23:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
mene su prilično često znale ubost dok san bija mali i uglavnom su to platile životon.
je neugodno al nije sad da su neki luđački bolovi.
btw mene su uglavnom bole po rukama.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/06/2016 : 23:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja bih radije da me njih 5 ubode na ruku nego 1 za oko jer je mjesto stvarno neugodno i izgledaš kao da te netko natukao.
A ako počne svrbjeti (kao onda u slučaju vrata) teško ću se moći suzdržati da ne češem po tome, a onda se stvara pojačano crvenilo što stvarno ne izgleda lijepo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/06/2016 : 23:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zadnjih dana nemam sreće s tim okom (desnim), u prošlu nedjelju mi je nešto uletjelo u njega kada sam rezao drva i 2 dana je žuljalo dok se nije smirilo.
Nedjelja... prokleta nedjelja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 05/06/2016 : 23:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Koja avantura boktemazo daj pošaljite scenarij Buretu, mislim da nikad nije iskoristio motiv osinjeg gnjezda koji napada Čika na ranžirnom kolodvoru protez Sisak-Caprag!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/06/2016 : 00:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije zanimljiv scenarij u kojem nema mrtvih, kada bi se pokušalo s nekim drugim forumašem možda bi se posrećilo da taj zadovolji u ulozi žrtve.
I da, ''Chico'' je prilično daleko od Siska Capraga tako da ni lokacija ne odgovara.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/06/2016 : 14:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Adio Mari, putujem na godisnji.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/06/2016 : 15:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Adio Mari, putujem na godisnji.



Dobro, ali internet ćeš imat, zar ne?
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 25/06/2016 : 16:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
U istoj kutijici sa iglom, koncem, ogledalom i maramicom.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 30/06/2016 : 20:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote


Dobio danas strip, ali uvijek ima neki problem.
Moram zauzvrat ići na dva čelosa u subotu na Tomislavac, a igraju Njemci i Talijani.
Da li taj strip toliko vrijedi?
Prokleti izivko, sve je od njega krenulo.
Žene i Čačića neću nikada razumjeti.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11699 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/06/2016 : 21:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Toliko ne vrijedi sigurno
Plus sudar Nijemaca i Talijana ne bih ni za živu glavu propustio.

Moj primjerak sutra stiže iz Mostara.

Have mercy
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/07/2016 : 13:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, pogodila me teska fjaka.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37361 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/07/2016 : 13:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ljudi, pogodila me teska fjaka.



Bolje nego sljaka (ili straca).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 12/07/2016 : 17:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
napadalo snijega brat bratu triest centi.ne mogu van autom iz garaže.čekam večer da popusti vrućina,zasučem rukave i udri ga čistit.



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37361 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/07/2016 : 19:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Smrkacina nekome ispala iz kamiona bas kada je prosao tvoju kucu, a? Netki su bas rođeni pod sretnom zvezdom.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 12/07/2016 : 19:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ne povem klingonski



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/07/2016 : 08:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Probudim se jutros i zakljucim da sam - o, tako u qurcu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 14/07/2016 : 23:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nije danas tako lose.
Barem imam štogod za pregristi.

Bilo je i gorih dana

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 14/07/2016 : 23:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Neka ptica ti je pala u kolač... ;)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 15/07/2016 : 01:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Neka ptica ti je pala u kolač... ;)


Leptir kupusar šmrče šećer. 🙈

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/07/2016 : 21:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam da je urbana legenda, ali pokemoni zaista postoje
Uz ciku i viku žena je uspjela jednog uloviti na zelenom valu i da mi nije pokazala sliku, mislio bi da zbilja ne postoje, a kad ono nama u autu.
Nakon toga uz kočenje naglo skretanje, usporavanje, prelazak preko svih traka, uspjeli smo uloviti još par komada.
Neprocjenjivo, nadam se da su sudionici u prometu imali razumjevanja i veselili se sa nama.

Imati pokemone na mobitelu, neprocjenjivo.
Mislim da sam sada sve vidio i da daljnji život više nema smisla.



šta bi drugo bilo nego bat

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/07/2016 : 08:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
I ja zelim to.
Imate korisne upute i link za skinuti aplikaciju?
Zelim podjetinjiti i ja jer mi je slatko i simpaticno i nista drugo osim toga, vidjeti i cuti kako mi necakinja s deckom u skoro ponoc izasla u setnju jer je bio blizu, i jucer u setnju kvartom s bratom,nakon sto je dosla s posla. To, mislim da u maloj ludosti, zblizava ljude i parove.
To mi potvrdjuje i ovaj post iznad.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 16/07/2016 08:56:42
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.4 seconds. Snitz Forums 2000