forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 podforum "Zagor"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/06/2015 : 21:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

johnny, pa nemoj ga kenjkat
okani se tog svog sitniša, jer em mi ništa ne znači tvoje podbadanje em je izlizano, te stoga - dosadno. i sad bi ti ja kao trebao non-stop replicirati, a ne da mi se... jer je dosadno.

što se tiče foruma, pdf-a, elite i mase, nemam problema ni s tim. kako god da se napravi, ja znam svoj put - put sa sjekirom. ako te veseli glasanje, ako druge veseli glasanje, i ako mi se sad tu obraćaš kao čandala plavokosoj zvijeri - evo, dajem dopuštenje: glasaj. ;)




Ali niti najmanje te ne provociram, niti mi je to namjera (uz ono "plavokosom opasnošću" namjerno nisam stavio smajli), jer bih i ja da sam zloban tvoje "staljinističke inženjere duše" mogao proglasiti provociranjem. Ali ne, to je tvoj standardni stil i repertoar, i sve je u redu.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/06/2015 : 21:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

A što s postojećim topicima, manhunter?


Ne znam da li je ovo samo retoričko pitanje?
Naravno da bi bili zaključani, zato što ste toliko šljama tamo nakupili da mislim da se niko ne može snaći tamo.

quote:

Unutarnje uređenje novog pdf me "ne dira", bit je da se on stvori, za početak.


Da bi se uopšte uzelo u razmatranje otvaranje tog pdf-a, moraće da nas "dira" i uređenje topica, naravno.



quote:

I na kraju kad je pitanje pokrenuo elitist Zagorovih topica King, ne vidim zašto je moderator protiv.



Koji sad moderator? Da li bi nekome moglo da pamet da pišem kao čovek koji čita Zagora?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 27/06/2015 : 21:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Ma mislio sam na mladju kao moderatora jer je vec rekao protiv.
A uredjenje ostavljam eliti

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 27/06/2015 21:57:45
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/06/2015 : 22:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ha jednostavno mislim da je sadašnje uređenje u redu.
Ja sam isto Zagorovac, koji ima doma više od 700 Zagora (iako ne pišem previše na njegovim temama) ali mislim da je pdf Bonelli čist dovoljan za Zagora

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 27/06/2015 : 22:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Mladjo mudro govori.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/06/2015 : 22:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Zagorov podforum bi bio jako dobar jer onda ostali smrtnici ne bi morali otvorit Bonelli i pročitati topic tipa "Koja je godina u Zagoru?" "Je li bolji 1 ili 6 Hellingen?" itd...

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 27/06/2015 : 22:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
quote:
Originally posted by bjelolasica

Zagorov podforum bi bio jako dobar jer onda ostali smrtnici ne bi morali otvorit Bonelli i pročitati topic tipa "Koja je godina u Zagoru?" "Je li bolji 1 ili 6 Hellingen?" itd...



i jos jedan

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 27/06/2015 22:11:23
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 27/06/2015 : 22:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ja sam za sto vise topica
svaka tema - svoj topic

guranje svega o zagoru u jedan topic nema smisla
eto primer: tko ce ista komentirati o zagoru Extra broj 233 ako se o tome pisalo na stranicama 78 i 79 topica koji ima 500-600 stranica?
nitko! jer ce u svakom trenutku biti aktualna samo jedna tema o Zagoru (ona o kojoj se trenutno pise na tom topicu)

osim toga, preglednije je kod pretraživanja, jer ako te zanima zagor Extra broj 233 neces citati svih 600 stranica topica...

a ako neka tema postane ne-akutalna jednostavno ce potonuti na druge stranice i problem rijesen



naravno, sve ovo vrijedi za sve junake, ne samo za zagora




+1

Meni je isto besmislena ta tendencija da se sve rasprave o jednom junaku guraju u jednu te istu temu. Pa svrha je postojanja različitih tema da svaka rasprava ima svoju temu. Ovako istovremeno u istoj temi traju 2-3-4 različite rasprave, a time se automatski gubi potencijal svake od njih.

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 27/06/2015 : 22:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Mislim da nema potrebe za nekim posebnim podforumom. Dok nema Timber Billa nema više ni deset topica o Zagoru dnevno
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7027 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/06/2015 : 23:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Svakako sam za. Zagorovci bi napokon imali svoj rajski otok u kojem bi o svemu mogli razglabati do besvijesti. A što je najvažnije, sve bi bilo pregledno tako da se ne bi stvarao kaos među ostalim nezagorovskim topicima.

A i ja bih možda postavio sa svoja 2-3 vjerna Nathanovca još koji NN topic s nekom radnom akcijom koji bi mi većinom bio na 1. stranici. A ne da se desi da mi već tijekom dana padne na 2. stranicu od silnih ZG razglabanja.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 28/06/2015 : 00:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Realno, vama dvojici/trojici ionako niko ne brani da pisete sta god volite :)
Niste me ubijedili da treba poseban potforum, iako sam ranije bio za to, vise nisam. Nema potrebe praviti geto od Zagorovaca, koliko god da ima budalastina po temama, ima i sjajnih stvari, jednostavno nas ima gomila.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/06/2015 : 00:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Po nekim komentarima ovdje ispada da bi bilo najbolje ukinuti forum i gotovo... jer ovo postanje, debatiranje, otvaranje topica guši sajt. Ili ajmo ograničiti broj sudionika na topicima. Ako se javi više od 3 forumaša na topicu, taj topic automatski nije dobar i treba ga izbrisati jer guši sajt. Ostavit samo topice u kojima se javlja manje od 3 forumaša. Uvesti posebne moderatore, koji će provjeravati kvalitetu postova - predlažem gujdu. I Wolfhuntera za lektora.


Daj gujda, "ljetna sezona je otvorena, 36 stupnjeva je kod tebe, odi sa drustvom na kupanje, beach bar, dolaze ti turistkinje"... pusti forum na miru... ;)
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/06/2015 : 01:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Protiv.

To mi se čini kao getoizacija gdje bi bili odsječeni od ostatka Bonellija, nikako mi se to ne sviđa.
U zadnje vrijeme je posebna situacija jer nas čeka novi Hellingen i jubilarac, ali kad se to ispuše sve će se vratiti u normalu.



Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 28/06/2015 : 02:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
Ljudi cijeli dan konstruktivno daju svoje prijedloge i onda ovaj frajer na najgluplji moguci nacin istrola sve dosad receno, a konstantno se zalio na Timbera da trola. Sjecam se one slike s porukom da nezna dali je trol ili jako glup. E pa neznam ni ja, ali ti je nick medju dva najgluplja na forumu, jaka konkurencija ti je bio Zagor i Ogi ali on slabo navraca.

I da, upravo se vratio kuci iz beach bara na Brodarici...

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/06/2015 : 14:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Svakako sam za. Zagorovci bi napokon imali svoj rajski otok u kojem bi o svemu mogli razglabati do besvijesti. A što je najvažnije, sve bi bilo pregledno tako da se ne bi stvarao kaos među ostalim nezagorovskim topicima.

A i ja bih možda postavio sa svoja 2-3 vjerna Nathanovca još koji NN topic s nekom radnom akcijom koji bi mi većinom bio na 1. stranici. A ne da se desi da mi već tijekom dana padne na 2. stranicu od silnih ZG razglabanja.



Točno ovo me zanimalo. Ajmo dalje, što kažu dylanovci, misternoovci, martinovci, ne morate biti najžešći fanovi, samo iz kuta gledanja iz kojega procjenjujete forumske rasprave o tom i tom junaku kojega čitate. Bi li od Zagorova pdf-a profitirao ili ne?

@Elderane, neka čujemo još koje mišljenje, baš i jest pitanje je li poticajno raspravljati o Nathanu, Magičnom, Dylanu ili ne, bez obzira što to nitko ne brani.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/06/2015 : 16:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Podrška prijedlogu!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/06/2015 : 16:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Uhm...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/06/2015 : 16:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Molim moderatore da zakljucaju ovu temu, da se topici ne duplaju.
Otvorio sam poll, rasprava se moze nastaviti ovdje:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=46834
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000