forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ratko Dragaš, dobrotvor ili prevarant ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/11/2016 : 21:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
povratak bludnog sina
i to nakon sto je rasprodao kolekcije preko znak sagite
sace opet skupljat ispocetka hahahahah

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/11/2016 : 09:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
:) Mogao bih malo da piskaram povremeno...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12240 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/11/2016 : 11:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
može čovjek izači van foruma Stripovi.com ali ne može forum Stripovi.com izači van čovjeka hehe, dobrodošao nazad!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/11/2016 : 11:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ne nego

ne postoji skupljanje stripova izvan stripovi.com


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5281 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 24/11/2016 : 17:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Vratio se glodarčić



Globinjo majstore
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5281 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 24/11/2016 : 17:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

:) Mogao bih malo da piskaram povremeno...


Samo kad su se ti vratio...jos Imrahil da stigne da "zaratimo"
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 24/11/2016 : 19:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Evo za povratnika jedan kviz;

https://www.scribd.com/document/331535605/Kviz-Nogometne-Ikone-17-11-2016-PDF

ignoriraj HNL pitanja, virujem da to ne pratiš baš...al druge odgovore očekujem da znaš.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/11/2016 : 19:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by globinjo

Vratio se glodarčić



Globinjo majstore



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/11/2016 : 04:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

:) Mogao bih malo da piskaram povremeno...


Pozdrav majstore
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46601 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/11/2016 : 05:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav Sawiču!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/11/2016 : 07:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav narode.. Moram priznati da mi je deo ekipe sa s.com nedostajao.. Ovu tovarnu zivotinju iz Splita cujem svakako preko vibera ali eto, drago mi je da su ostali tu... Da ne zagadimo topic, piskaramo se po svastari kad naidje nesto zanimljivo... Koliko mi vreme dozvoli, praticu.. :)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22166 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/11/2016 : 08:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav i od mene Sawitchu i Juznoj pruzi. Momci, fino je da ste se vratili kuci.
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 25/11/2016 : 11:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

:) Mogao bih malo da piskaram povremeno...



Novi posao, dok te snadju i opterete, pisaces ti i malo vise ...
Ko da te ne poznajemo :)

A jesam ti davno rekao da ovom tovaru treba neki doktor ...
Mada ovaj je u vuckovoj sjenci nisam siguran koliko je strucan
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46601 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/11/2016 : 15:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Pozdrav narode.. Moram priznati da mi je deo ekipe sa s.com nedostajao.. Ovu tovarnu zivotinju iz Splita cujem svakako preko vibera ali eto, drago mi je da su ostali tu... Da ne zagadimo topic, piskaramo se po svastari kad naidje nesto zanimljivo... Koliko mi vreme dozvoli, praticu.. :)




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24721 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/11/2016 : 16:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Na temi o Ratku doživljavamo Sawitchev povratak i povratak Južne Pruge.
Znači da smo barem dobili odgovor na pitanje iz imena topica. Dobrotvor sigurno nije.

Dobrodošli nazad, jedva čekam da izbacim nekog od vas!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 27/11/2016 16:10:14
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/11/2016 : 16:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
U mom slucaju jeste dobrotvor. I ja jos doziveo da to vidim bukvalno uzivo na Mafestu.. E sad, za dalje........

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5143 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 27/11/2016 : 18:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ginko

quote:
Originally posted by VALTER

Kakav je epilog ove priče?




Epilog je da su protiv nas optužbe odbačene, slijede privatne tužbe. Najvažnije je da se mati oporavila. A za daljnje korake ću se odlučiti. Za razliku od većine prevarenih, za dobar dio imam pismene dokaze (neke pisane i njegovom rukom)odavno predane advokatu. Ovo neće ostati nekažnjeno.


Evo kakve ovaj sawitch radi pizdarije, da sam zbog njega i ja pročitao i prošvrljao ovaj topic još jednom.
Pisao sam nešto na trećoj strani ovog topica, ali to nema baš nekog značenja jer tamo uljećem kao netko tko ne poznaje ni Ratka ni ginka, ni sve te peripetije između njih.
Ovog ljeta sam slučajno uletio u neke razgovore o bivšoj striparnici Lastan i o Ratku, neki razgovori su bili sa ljudima koji su ulogirani na ovaj sajt (iako uopće ne pišu po forumu), a neki sa ljudima koji uopće nemaju veze sa stripom, ali im je Ratko ostao dužan novac kao recimo odmah tu jednom mome susjedu koji mi je pričao o tome kako ga je hvatao za dug, pa izvlačio od njega po tisuću, dvije kuna na kapaljku ulječući nenajavljen u striparnicu dok je još radila i sada mu je još ostao dužan desetak tisuća kuna od kojih se je već odavna oprostio.
Zanimljivo je to da sam u tim razgovorima doznao da je glavni razlog Ratkovog propadanja bio taj što su ga dobro dobro kamatarili...bio sam ono i negdje pitao Markosa kolika je fibrina marža i kako je moguće da Ratko prodaje stripove u pola cijene i onda mi je ovog ljeta jedan stravstveni ljubitelj stripa objasnio da je Ratku isplativije bilo izgubiti na stripovima jel mu dugovi kamatarima rastu još brže, a ono najzanimljivije što sam čuo je to, da Ratka kamatare upravo najbolji prijatelji
Sada kada vidim ovaj ginkov post iznad, onda mi je odmah jasno da njih dvoje uopće nikada nisu ni bili prijatelji jer prijatelji između sebe nemaju rukom pisane papire i sporazume iliti drugim riječima, poserem vam se ja na to vaše prijateljstvo
Sada kada imam te spoznaje donekle mi je jasno ono neko prepucavanje između ginka i dine alića sa početka ovog topica sa temom "tuženi i tužitelj"...
E sada, 15 strana ovog topica prođe i svi akteri mi se nekako prave grbavi,pišu i javljaju se "u rukavicama"?
Pa ginko daj nam na kraju reci ako je npr recimo Ratko od tebe posudio 30 tisuća €...jel na stvari to da ti nije vratio niti eura ili ti je recimo vratio 35 tisuća € i uz to ti ostao dužan 40 tisuća € za kamate?
Koliko istine ima u svim ovim pričama?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/11/2016 : 18:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ala!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5143 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 27/11/2016 : 18:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ala!


Dobrodošao natrag, ali nemoj sada visiti 24/7 na ovom forumu...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/11/2016 : 18:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ma kakvi.. Vikendom samo imam malo vremena.. :)
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/11/2016 : 20:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
sve volonteri dobrotvori i altruisti
kamata 2453%

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46601 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/11/2016 : 22:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by ginko

quote:
Originally posted by VALTER

Kakav je epilog ove priče?




Epilog je da su protiv nas optužbe odbačene, slijede privatne tužbe. Najvažnije je da se mati oporavila. A za daljnje korake ću se odlučiti. Za razliku od većine prevarenih, za dobar dio imam pismene dokaze (neke pisane i njegovom rukom)odavno predane advokatu. Ovo neće ostati nekažnjeno.


Evo kakve ovaj sawitch radi pizdarije, da sam zbog njega i ja pročitao i prošvrljao ovaj topic još jednom.
Pisao sam nešto na trećoj strani ovog topica, ali to nema baš nekog značenja jer tamo uljećem kao netko tko ne poznaje ni Ratka ni ginka, ni sve te peripetije između njih.
Ovog ljeta sam slučajno uletio u neke razgovore o bivšoj striparnici Lastan i o Ratku, neki razgovori su bili sa ljudima koji su ulogirani na ovaj sajt (iako uopće ne pišu po forumu), a neki sa ljudima koji uopće nemaju veze sa stripom, ali im je Ratko ostao dužan novac kao recimo odmah tu jednom mome susjedu koji mi je pričao o tome kako ga je hvatao za dug, pa izvlačio od njega po tisuću, dvije kuna na kapaljku ulječući nenajavljen u striparnicu dok je još radila i sada mu je još ostao dužan desetak tisuća kuna od kojih se je već odavna oprostio.
Zanimljivo je to da sam u tim razgovorima doznao da je glavni razlog Ratkovog propadanja bio taj što su ga dobro dobro kamatarili...bio sam ono i negdje pitao Markosa kolika je fibrina marža i kako je moguće da Ratko prodaje stripove u pola cijene i onda mi je ovog ljeta jedan stravstveni ljubitelj stripa objasnio da je Ratku isplativije bilo izgubiti na stripovima jel mu dugovi kamatarima rastu još brže, a ono najzanimljivije što sam čuo je to, da Ratka kamatare upravo najbolji prijatelji
Sada kada vidim ovaj ginkov post iznad, onda mi je odmah jasno da njih dvoje uopće nikada nisu ni bili prijatelji jer prijatelji između sebe nemaju rukom pisane papire i sporazume iliti drugim riječima, poserem vam se ja na to vaše prijateljstvo
Sada kada imam te spoznaje donekle mi je jasno ono neko prepucavanje između ginka i dine alića sa početka ovog topica sa temom "tuženi i tužitelj"...
E sada, 15 strana ovog topica prođe i svi akteri mi se nekako prave grbavi,pišu i javljaju se "u rukavicama"?
Pa ginko daj nam na kraju reci ako je npr recimo Ratko od tebe posudio 30 tisuća €...jel na stvari to da ti nije vratio niti eura ili ti je recimo vratio 35 tisuća € i uz to ti ostao dužan 40 tisuća € za kamate?
Koliko istine ima u svim ovim pričama?




zanimljivo,ako je istina.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/11/2016 : 23:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Mammon ne priznaje prijateljstvo.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 27/11/2016 23:46:04
Go to Top of Page

ginko
New Member

Croatia
114 Posts

Member since 23/09/2004

Posted - 01/12/2016 : 21:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ginko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by ginko

quote:
Originally posted by VALTER

Kakav je epilog ove priče?




Epilog je da su protiv nas optužbe odbačene, slijede privatne tužbe. Najvažnije je da se mati oporavila. A za daljnje korake ću se odlučiti. Za razliku od većine prevarenih, za dobar dio imam pismene dokaze (neke pisane i njegovom rukom)odavno predane advokatu. Ovo neće ostati nekažnjeno.


Evo kakve ovaj sawitch radi pizdarije, da sam zbog njega i ja pročitao i prošvrljao ovaj topic još jednom.
Pisao sam nešto na trećoj strani ovog topica, ali to nema baš nekog značenja jer tamo uljećem kao netko tko ne poznaje ni Ratka ni ginka, ni sve te peripetije između njih.
Ovog ljeta sam slučajno uletio u neke razgovore o bivšoj striparnici Lastan i o Ratku, neki razgovori su bili sa ljudima koji su ulogirani na ovaj sajt (iako uopće ne pišu po forumu), a neki sa ljudima koji uopće nemaju veze sa stripom, ali im je Ratko ostao dužan novac kao recimo odmah tu jednom mome susjedu koji mi je pričao o tome kako ga je hvatao za dug, pa izvlačio od njega po tisuću, dvije kuna na kapaljku ulječući nenajavljen u striparnicu dok je još radila i sada mu je još ostao dužan desetak tisuća kuna od kojih se je već odavna oprostio.
Zanimljivo je to da sam u tim razgovorima doznao da je glavni razlog Ratkovog propadanja bio taj što su ga dobro dobro kamatarili...bio sam ono i negdje pitao Markosa kolika je fibrina marža i kako je moguće da Ratko prodaje stripove u pola cijene i onda mi je ovog ljeta jedan stravstveni ljubitelj stripa objasnio da je Ratku isplativije bilo izgubiti na stripovima jel mu dugovi kamatarima rastu još brže, a ono najzanimljivije što sam čuo je to, da Ratka kamatare upravo najbolji prijatelji
Sada kada vidim ovaj ginkov post iznad, onda mi je odmah jasno da njih dvoje uopće nikada nisu ni bili prijatelji jer prijatelji između sebe nemaju rukom pisane papire i sporazume iliti drugim riječima, poserem vam se ja na to vaše prijateljstvo
Sada kada imam te spoznaje donekle mi je jasno ono neko prepucavanje između ginka i dine alića sa početka ovog topica sa temom "tuženi i tužitelj"...
E sada, 15 strana ovog topica prođe i svi akteri mi se nekako prave grbavi,pišu i javljaju se "u rukavicama"?
Pa ginko daj nam na kraju reci ako je npr recimo Ratko od tebe posudio 30 tisuća €...jel na stvari to da ti nije vratio niti eura ili ti je recimo vratio 35 tisuća € i uz to ti ostao dužan 40 tisuća € za kamate?
Koliko istine ima u svim ovim pričama?






Naravno da sada kolaju svakojake priče. I ja sam puno toga čuo, ali nažalost prekasno. Čitajući tih 15.strana teme, slabe si zaključke donio, i jedino pametno što si napisao je da smo saznali još jednog prevarenog (tvog susjeda) koji se naravno kao i većina prevarenih nije javio. Zanimljivo je da ti spominješ neke novce, a baš se u istrazi spominje „dugoreška mafija“ ?? Stripovi su bili velik dio mog života, pomalo ih skupljajući preko 35 godina stripove nakupio sam zavidnu kolekciju, a Ratko je pomalo uspio izvući preko 40% moje kolekcije (koja je sigurno bila među jačima u bivšoj Jugi ) lažima za operaciju srca bolesnog oca, otvaranje striparnice, navodnim dugovima prema izdavačima, te izvući i novce za „navodno“ bolesnog sina i sve to nijednom riječju nije spomenuo u istrazi. Nadasve podlo i gnjusno. Čak se i plakao dok ih je tražio. Iste te godine uzeo je od Dareta (tomdara ) stripove (velike vrijednosti) da mu ih proda za njegovu bolesnu kćer, a čovjek nije dobio niti lipe. Odvratno. Ima puno razloga što se pisalo koje je stripove uzimao od mene ili sam ih trebao možda pamtiti. Na početku kada ih je uzimao (2009.g) sam je tražio da mu se napiše, ili ih je sam pisao da zna kasnije vraćati. Isto tako neke duple kolekcije smo ili mijenjali ili mi ih je prodavao. Zamisli kada ti odveze 3,5 t. težak kombi pun stripova. Zapamtio sam da sam imao 3 kolekcije SS Alan Forda, a sada nemam niti jednu. Ostao sam i bez skoro svih najjačih kompleta. Od ovakvih „pametnih“ zaključaka sam već oglušio, ali me ljute same insinuacije o usporedbi sa ljudima koji žive od tuđe nesreće drugih. Kako sam i prije naveo, novac mi nije toliko važan, koliko neki kompleti koje više nikada neću moći nabaviti. Neke komplete od Libellusa koje mi je odnio više ne uzimam. Ustvari, većinu toga više ne uzimam, zgadilo mi se sve to. Vidiš, a baš jučer navečer je lik iz Srbije poslao poruku na moj mobitel pozdravljajući Ratka misleći da je njegov (znao je koristiti moj službeni mobitel ) i pišući da se javi jednom poznatom preprodavaču ako ima stripove još u ponudi. Vjerojatno i ima, pitanje je samo čije. Nadam se samo da zbog duga od svih tih dužnika neće loše završiti, rađe bi ga gledao u zatvoru, gdje mu je i mjesto. I da, smatrao sam do tada da smo BILI jako dobri prijatelji, poput braće (barem sa moje strane je bilo tako ), a na tvoja posljednja provokativna pitanja se doslovce poserem.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/12/2016 : 21:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ma vi ste svi skupa malo da ne kazem...cudni

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000