forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 BOOKGLOBE predstavlja: Alix Senator 5. do 10.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/03/2021 : 13:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa niko ne brani izdavačima spustiti cijene pojedinačnih izdanja.Uostalom korice ne kostaju toliko da bi opravdalo takvu veliku razliku u cijenama.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 21/03/2021 : 13:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Pa niko ne brani izdavačima spustiti cijene pojedinačnih izdanja.Uostalom korice ne kostaju toliko da bi opravdalo takvu veliku razliku u cijenama.



Točno to..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/03/2021 : 15:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

pa dobro momci,ako imate love da ispratite takav način izdavanja,svaka čast;ja nemam i mnogo mi znači kad umesto da dam 300 kuna za 3 albuma,dam 160 u integralu.
Što bi se desilo da je Markos izdavao Ayrolesov D pojedninačno,recimo.

Hebi ga,maltene duplo jeftinija opcija je nešto što mi svakako više paše.


Ma nisam stvarno gledao pitanje cijene ili love kako kazes, no bas mi je drago vidjeti neki serijal u pojedincnim albumima, kako su i originalno zamisljeni. Kao kad sam kao mulac ulazio u Francuske i Belgijske striparnice i blenuo u tisuce albuma na standardnih 48 stranica...(o kojim izdanjima i autorima smo mogli samo sanjati ovdje).
No volim ja i integrale, kako ne... tipa Zivi mrtvaci, koji su pravi 'telefonski imenici'... i jos masu drugih izdanja u trenutno uzarenom strip izdavastvu ovih prostora.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000