forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 272 Brazda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1066 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 29/11/2023 : 16:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Kako naivno stoje nebranjeni, samo čekaju da ih se uzme i proda na Hreliću...


Bez brige, naš kolega super strip zaštitnik s foruma koji operira po Hreliću valjda u slobodno vrijeme, će ih spasiti.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10127 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/11/2023 : 19:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ma ovo je samo dio, imam ih puno vise od 18 (izbrojao sam ih 54, valjda sam dobro, ne znam, nije baš složeno ). nitko nije pogodio nacin slaganja.
Ovo je samo primjer i da nerviram ekipu koja to slaze nekim svojim redom. :D


Meni ovo izgleda "Bilo kako samo da šta više stane" način slaganja.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/11/2023 : 20:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ma ovo je samo dio, imam ih puno vise od 18 (izbrojao sam ih 54, valjda sam dobro, ne znam, nije baš složeno ). nitko nije pogodio nacin slaganja.
Ovo je samo primjer i da nerviram ekipu koja to slaze nekim svojim redom. :D


Meni ovo izgleda "Bilo kako samo da šta više stane" način slaganja.



Otprilike tako nekako, eno mi Akira zapakirana na poslu već mjesecima.
Baš sam znao da ćeš ti pogodite jer se sjećam priče o tome gdje sve ti ostavljaš stripove.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10127 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/11/2023 : 21:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ma ovo je samo dio, imam ih puno vise od 18 (izbrojao sam ih 54, valjda sam dobro, ne znam, nije baš složeno ). nitko nije pogodio nacin slaganja.
Ovo je samo primjer i da nerviram ekipu koja to slaze nekim svojim redom. :D


Meni ovo izgleda "Bilo kako samo da šta više stane" način slaganja.




Otprilike tako nekako, eno mi Akira zapakirana na poslu već mjesecima.
Baš sam znao da ćeš ti pogodite jer se sjećam priče o tome gdje sve ti ostavljaš stripove.



Obožavan sladoled.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 30/11/2023 08:03:21
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 30/11/2023 : 07:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ha ha, krivo si kvotao, gledam, tražim... slaja kad se vidimo. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/11/2023 : 08:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Osobno ne slažem ni po kakvom redu već kako mi pukne. Kolekcija mi nema nikakvu lipotu ni divotu estetike.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11370 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/12/2023 : 05:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Sada otvori topic u pdf-u Mange o tome kako tko slaže stripove na polici.



Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7825 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/01/2024 : 21:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Brazda je izvrsna, punokrvni nasljednik valerijana. Marko je sigurno imao svoje razloge, ali ogromna je steta sto ovo nije islo na vecem formatu. Ponekad je stvarno mucenje razaznati sto sve kadar sadrzi, a i slova su presitna. Ovo je trebalo na format podmuklih indija.

The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 30/01/2024 21:35:16
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2151 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 31/01/2024 : 21:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam i ovo izdanje i definitivno je format malo premali.. mislim, sve je OK, da se čitati ali bilo bi ljepše da je malo veće.

Što se stripa tiče, prve tri priče su mi bile bolje od iduće tri. Ne znam dal je do toga što sam ih već dva, tri puta čitao ali činile su mi se bolje razrađenima. Iduće tri mi se čine malo zbrzane (iako bi zapravo svim pričama dobro došla koja stranica viška).

Najbolja mi je bila trica, Zupčanici. U njoj je nekako najbolji omjer akcije, politike i filozofije. Ta priča mi je baš top, top. Čini se i da je u ta tri prva albuma Navis rasla kao lik i onda je u iduća tri albuma već definirana, sve se zna.

Crtež detaljan, ali zbog formata malo umara. Odlično je nacrtano ali ipak malo sterilno, fali mi malo onog osobnog štiha i vizije koju je imao Mezeires u Valerijanu.
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2151 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 31/01/2024 : 21:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Dok sam čitao treću priču prisjetio sam se kultne Djoletove recenzije Zupčanika iz ranih dana stripova.com. Sjećam se da sam se tih dana čudio toj recenziji i svim desetkama i razmišljao: ma koji je to sad strip, nikad nisam čuo ni za naslov ni za autore.. otkud je to ovaj izvukao?? Bilo je to doba prije Fibrica i ostalih, noviji francuski strip je bio terra incognita. Još se činilo da je riječ o nekoj najobičnijoj SF komercijali, ali recenzija je obećavala nešto više..
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20738 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/04/2024 : 12:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3570 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 22/04/2024 : 20:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

...



Anto koji si ti nemač pojma, Markos već najavio novu Brazdu, a i dalje nema tvog osvrta
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000