forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kupujem figurice PEZ - članak u novinama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/02/2024 : 11:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
a stigli i Hippo i Snowman iz Avstrije








Edited by - 1Euro on 15/02/2024 11:37:29
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/02/2024 : 12:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Inače taj Hippo vrijedi između 1500 - 1700 usd po PEZ katalogu od La Spine. A Snowman oko 550-650 usd, a neki su mislim da i skuplji, nemam taj katalog ali ja direktno pitam La Spinu putem facebooka ili nekog drugog tamo iz PEZ zajednice gdje se okupljamo iz svih zemalja, imaju ljudi kataloge pa pogledaju i kažu. Imam mogučnost kupiti i ovog CHIPA sa žutim brkovima, ali sam o njemu čuo neke čudne stvari, pa za sada preskačem, a te stvari trebam provjeriti da li su istinite ili ne, jako neobično nešto.....










Javio mi se i onaj prodavač koji ima onog još zapakovanog Pinoccia, bio čovjek na odmoru pa se nije javljao, no sada se vratio i kaže da ga još uvijek ima, tako da to moram obavezno kupiti! Nadam se da če mi se javiti što pre da opet negdje ne ode itd,....

Edited by - 1Euro on 15/02/2024 12:53:44
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/02/2024 : 12:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ovo je največa kolekcija PEZ Vučko na svijetu. Vlasnik je Ivan Jurjevič iz Slovenije. Ima i do sada neviđenu figuricu Vučko sa plavom kapom (jako rijedke su i Vučko sa bijelom kapom i Vučko sa plavom kacigom). Plus i neke druge najskuplje PEZ figurice na svijetu. Idem sada izračunati vrijednost od prilike, barem katalošku, ionako nije ništa na prodaju, pa bi cijene na aukciji postigle i veču cijenu, možda puta dva. Ajde najprije da izračunam katalošku od prilike



ono "čez palec" ili "od oka" kataloška cijena je oko 80.000+ eura, pošto se radi o nekim stvarno jako rijedkim figuricama, koje se rijedko pojave na aukciji i skoro svi bi ih htjeli kupiti ovo bi na aukciji sigurno nabacilo barem duplo više tako da recimo oko 160.000 eura. Samo ovo šta je na ovoj fotografiji, dok ovaj kolekcionar ima još puno drugih figurica, tako da mu vjerovatno kolekcija vrijedi više od 200.000 eura, ako ne i više. Mislim da sakuplja PEZ oko 40 godina, tako da ne znam koliko je potrošio za sve te figurice no sigurno puno manje nego to što danas vrijedi. A vrijedit če još više tokom godina, jer PEZ je dosta mlad hobi ako ga uspoređivate sa filatelijom, numizmatikom,...koji su prisutni več dugo vremena.

Edited by - 1Euro on 16/02/2024 12:59:50
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/02/2024 : 14:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
kod nekih figurica zanimljivo je da li se radi o verziji A ili Verziji B ili da li ima plastični PIN ili metalni PIN.

Npr u vezi jedne figurice jedan amerikanac mi je ovo napisao za neku figuricu za koju sam se raspitivao:

The most an A prices out is 300.

B no feathers no copyright metal pin is up to 1500

Znači ista figurica jedino što jedna ima metalni pin a druga plastični što znači da je druga verzija razlika je pet puta ili 1200 dolara u tom primjeru

za one koji ne znaju kako izgleda metalni pin:



a ovo je plastični pin:



sa tom razlikom da nije uvijek metalni pin skuplji od plastičnog, ponekada se gleda i da li ima neku oznaku (neko slovo npr) da li nečega nema (recimo neke boje, neki odtenak boje,...svaka figurica je rađena u više različitih primjeraka, odtenaka,...zato i postoje katalozi ili forumi gdje se to sve može saznati jer često na oko dvije jednake figurice izgledaju jednako ali im je cijena možda i do deset puta veča ili manja

Edited by - 1Euro on 16/02/2024 14:30:00
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1592 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 24/02/2024 : 04:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
Znam da je ovaj topik prvenstveno o Vučkovim PEZ figuricama,
ali, evo, da ubacim i ja nešto što imam sačuvano sa Vučkom,
jedan trougao/trokut za školu, doduše malo izlizan i izgreban,
ali se bar milimetarske oznake nisu izbrisale sa njega,
još može poslužiti za crtanje i merenje...




Mek Koj nema alternativu

Edited by - Jozzinelli on 24/02/2024 04:04:51
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/02/2024 : 18:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

Znam da je ovaj topik prvenstveno o Vučkovim PEZ figuricama,
ali, evo, da ubacim i ja nešto što imam sačuvano sa Vučkom,
jedan trougao/trokut za školu, doduše malo izlizan i izgreban,
ali se bar milimetarske oznake nisu izbrisale sa njega,
još može poslužiti za crtanje i merenje...







lijepo! Inače ovo vidim prvi put, da postoji trokut sa Vučkom. Pregledao sam na tisuče oglasa sa Vučkom na Ebayu, Limundo, Bolha, Delcampe, Njuškalo,...imaju ljudi svašta sa likom Vučka a trokut sa Vučkom još nisam vidio da netko ima.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1231 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 24/02/2024 : 19:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Eto Jozzinelli je mozda bogatas a da to ne zna..

Nego tebi bas taj Vucko mnogo znaci 1Euro..
valjda te ne interesuje samo zbog para..
imam malo maglovita secanja na Sarajevo '84
ono sto mi se najvise urezalo u secanje..
je pokusaj yu reprezentacije u hokeju :)
(mozda bi bila cool tema - secanja forumasa na olimpijadu u Sarajevu '84)

hm pa i nisu bili toliko losi kao sto mi se cinilo da su bili ..pobeda nad Italijom plus po barem jedan gol u svakoj utakmici


West Germany 8-1 Yugoslavia
Sweden 11-0 Yugoslavia
USSR 9-1 Yugoslavia
Yugoslavia 5-1 Italy
Poland 8-1 Yugoslavia

fina stranica
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Yugoslavia_at_the_1984_Winter_Olympics


Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 24/02/2024 19:20:00
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/02/2024 : 19:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Eto Jozzinelli je mozda bogatas a da to ne zna..

Nego tebi bas taj Vucko mnogo znaci 1Euro..
valjda te ne interesuje samo zbog para..
imam malo maglovita secanja na Sarajevo '84
ono sto mi se najvise urezalo u secanje..
je pokusaj yu reprezentacije u hokeju :)
(mozda bi bila cool tema - secanja forumasa na olimpijadu u Sarajevu '84)

hm pa i nisu bili toliko losi kao sto mi se cinilo da su bili ..pobeda nad Italijom plus po barem jedan gol u svakoj utakmici


West Germany 8-1 Yugoslavia
Sweden 11-0 Yugoslavia
USSR 9-1 Yugoslavia
Yugoslavia 5-1 Italy
Poland 8-1 Yugoslavia

fina stranica
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Yugoslavia_at_the_1984_Winter_Olympics





Vučko je poseban iz više razloga, naravno ako pričamo o PEZ figurici Vučko. Radi se o prvoj PEZ maskoti koja ima Olimpijski simbol na figurici. Za prvu PEZ Olimpijsku figuricu se smatra maskota Alpine man iz 1972, Olimpijske igre u Munchenu, ta maskota je neki bavarac sa šeširom, i cijene su od 1200-2000+ eura ovisi kakvu boju šešira ima, da li ima sva pera na šeširu itd,....onda jako tražena je i Olimpijska figurica iz Insbrucka 1976 (Snowman, snježko) jako težko j edobiti sa originalnim šeširom, jer nekima su šeširi popadali, izlomili se itd,..pa su im ljudi onda stavljali šešire iz neke maskote, a ti šeširi su gumeni i imaju drukčije ornamente tako da treba biti jako pažljiv kod kupovine jer sa originalnim šeširom su figurice vrijednije i tražene, ali dosta ljudi to ne znaju da postoje i neoriginalni šeširi pa onda i za te neoriginalne šešire plačaju cijenu kao da se radi o originalnim šeširima. 1980 na Olimpijskim igrama PEZ nije radio figuricu maskotu, ali ju je radio 1984 našeg Vučka, gdje ,mu je po prvi puta stavio i olimpijske krugove a onda PEZ nakon 1984 nije radio Olimpijsku figuricu 40 godina, sve do Pariza 2024 gdje če biti dvije verzije (crveni šešir, sličan kao što nosi Papa Štrumf) i jedna če biti za Olimpijske igre a druga za paraolimpijske igre.
A za puno PEZ fanova Vučko je najljepša PEZ figurica Olimpijskih igara, za puno pez kolekcionara PEZ Vučko im je najzanimljiva figurica izrađena u PEZ tovarni u Jugoslaviji,....PEZ kolekcionarima se naprosto sviđa VUČKO.
Ja sam najprije otvorio topik u vezi Vučka, jer se slavila 40 godišnjica Olimpijskih igara u Sarajevu, no sada sam ga preimenovao u topik u vezi sa PEZ figuricama pa nije više potrebno da se priča samo o Vučko maskoti nego želim prikazati i ostale PEZ figurice. Ja kupujem i druge Pez figurice ne samo Vučkota, mene zanimaju i ostale PEZ figurice

Ovo je maskota za Olimpijske Igre u Parizu ove godine (vjerovatno najbezveznija maskota ikada!!!) i PEZ nakon 40 godina, ide raditi ovo sranje, nisu krivi kod PEZ-a nego autor ove maskote




i sada to usporedi sa Vučkom (iz moje kolekcije):




ili snowman (iz moje kolekcije, ima originalni šešir!):


Edited by - 1Euro on 24/02/2024 20:17:58
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/03/2024 : 00:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
da li ima netko ovu sličicu, gdje piše VUČKO (ili je to pozadina na svakoj sličici?)?




Edited by - 1Euro on 01/03/2024 00:06:27
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/03/2024 : 11:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Pun kurac mi je ovih Austrijanaca, nije mi jasno kako su oni uopšte ušli u EU i kako ih se uvijek stavlja drugima za izgled kao neka uspješna zemlje, gdje sve funkcionira itd,....sve dok nemaš posla sa njima!
Ima tamo neki Jurgen, čovjek kao ima još zapakovanog Pinokija iz sedamdesetih godina, nikako da se s njim dogovorim. Ono prodaje ga več mijesecima, nitko ne želi kupiti, onda dođem ja kažem da ču ga kupiti, čak se ne cijenkam ni ništa, prihvačam cijenu i pitam ga kako da mu platim. Čovjek se ne javlja nekih 14 dana ond akaže da je bio na odmoru. Pitam ja njega opet kako da mu platim opet se ne javlja nekih 14 dana pa se javi i kaže kako je bio bolestan i cijela njegova obitelj da su imali "flu" ono prehlađeni i to. I on pita mene da li sam još uvijek zainteresiran. Kažem ja njemu da jesam i on mi javi svoj BIC i IBAN broj bez adrese banke, bez njegove adrese,...onda ja njemu napišem da mi treba i njegova kučna adresa i naziv banke,...i opet se ne javlja več tjedan dana.
A onda sam pronašao još jednog Austrijanca koji prodava neku staru PEZ odječu iz pedesetih godina, koju su djeca nosila dok su prodavala sladtkiše u kinematografu i kaže da je to jako rijedko i da nemaju to ni u PEZ muzeju. Onda ja njega kontaktiram da želim to kupiti i kako da mu platim i uopšte se ne javlja, isto tako prošlo več tjedan dana. A ONDA SMO MI BALKANCI ZA NJIH! A oglas mu još uvijek stoji na toj stranici, mislim šta prodavaš nešto ako nisi ozbiljan prodavač....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/03/2024 : 15:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Kontaktirao sam PEZ u njihov headquaters u Austriji i napisao sam im, da razmišljam da otvorim neki PEZ klub, gdje čemo glasati za PEZ of the year, pa svake godine čemo par figurica staviti u hram slavnih (Hall of fame) po našem izboru pa glasati za 12 najboljih PEZ figurica članova i izdati kalendar i slične fore i pitao sam ih da li mogu računati na njihovu donaciju, sladkiše, dispensere i slično da dam ljudima koji če glasati za nagradu. I prošlo oko tri tjedana, nitko mi se nije javio, ja sam u međuvremenu zaboravio na to a jučer su mi se javili mailom:

Hello Aleš,



we can provide you with a one-time-shot of PEZ goodies, so to say.

If you let us know your full address, we will prepare some items for you.

😊.



Kind regards,

your PEZ team

PEZ AG
Eduard-Haas-Strasse 25
A-4050 Traun/Austria
Firmensitz: Traun
FN 78896 z / Landesgericht Linz
Phone: +43 (0)732 38999-0


Baš me zanima, šta če mi poslati, stavljam fotografije paketa kada dođe!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/03/2024 : 12:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
UFF, ovo je bilo extremno brzo!!! STIGAO PAKET!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/03/2024 : 14:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

UFF, ovo je bilo extremno brzo!!! STIGAO PAKET!!!!!!!!!!!




























Lijepo su se potrudili i tako sam im se zahvalio:



















Edited by - 1Euro on 19/03/2024 14:04:55
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/03/2024 : 16:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nista, sad samo jos jedna beba i na konju si!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nebkv
Starting Member

Serbia
76 Posts

Member since 30/11/2009

Posted - 25/03/2024 : 20:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nebkv a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo da sam gotovo iste stvari video na oglasima da se nude na prodaju pa mi nije jasno da li je to dobijeno u promo svrhe ili?
Obicno se materijal za promo svrhe pravda donatoru,da je akcija sprovedena i slicno
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/03/2024 : 12:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nebkv

Zanimljivo da sam gotovo iste stvari video na oglasima da se nude na prodaju pa mi nije jasno da li je to dobijeno u promo svrhe ili?
Obicno se materijal za promo svrhe pravda donatoru,da je akcija sprovedena i slicno



to su oni meni poslali na dar. I to več drugi put, prošli put (mislim da je bilo prošle godine) su mi poslali samo sladkiše bez vrečica, majica i slično,...a ovaj put so mi poslali i neki drugi promo material. Poslali su mi na moju domaču adresu, kao fizičkoj osobi (ne za neku organizaciju ili firmu i slično) tako da to oni ne smatraju kao donaciju nego osobni dar. Ja često kontaktiram neke firme i neki pošalju neki ne,...obično se radi o nekim sitnicama, npr Olimpijski komite pošalje značke, neka pivovara pošalje otvarač za boce i slično,...nešto od toga zadržim, nešto poklonim, nešto preprodam dalje,..
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/03/2024 : 00:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ufff, osvojio sam aukciju, sada idem spavati....sutra više informacija!!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/03/2024 : 19:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
fuck yeah!!!!!! još uvijek ne mogu vjerovati!!!!! Sječate se one još uvijek zapakovane figurice Pinoccia od onog Austrijanca, sa kojim se nikako nisam mogao dogovoriti, onda mi se više nije dalo baviti sa njim, čovjek se kasnije javio skoro smo se dogovorili pa je onda treča osoba iz USA podbacila jer se taj Amerikanac predomislio pa opet sve od početka itd,...trebala se dogoditi preprodaja, ja kupim od Austrijanca prodam Amerikancu,...pa sam u nekom trenutku ja htio to kupiti sebi, pa onda se Austrijanac nije javio, pa se javio, pa Amerikanac ne bi platio onoliko za koliko smo bili dogovoreni,....uzalud bačeno vrijeme. Kraj priče je takav da taj Austrijanac tu figuricu još uvijek ima i nije baš nekog interesa za nju, jer je dosta loše očuvana, mislim figurica je super očuvana jer je neotvorena ali su bonboni postali meki, vjerovatno če iscuriti itd,...pojavile se neke mrlje, od pozadi se nešto pisalo,...ono nije sve tako super i preskupo za to što se nudi.

ALI ja sam jučer kupio na jednoj aukciji u inozemstvu super očuvanu figuricu izrađeno u Jugoslaviji (U Sloveniji ali tada je Slovenija bila dio Jugoslavije pa piše Jugoslavija ali zna se odakle je). I bonboni su bili izrađeni u Sloveniji (Kolinska). I za razliku od onog Austrijskog Pinoccia ovdje su bonboni u super stanju. I jako prigodna poruka za ovo vrijeme HAPPY EASTER (Sretan Uskrs). Radi se o figurici zeko (Disney Bunny rabit) sa širokim ušima. Ova Figurica se po prvi puta pojavila u Austriji 1963 godine, ali pošto je ova moja figurica napravljena u Jugoslaviji onda je napravljena u periodu negdje između 1969-1984. Tačno kada još istražujem. Jer 1969 su otvorili tvornicu u Sloveniji (Ormož) a do 1984 su radili figurice bez nogu zato ne može biti mlađa jer od 1985-2003 su radili figurice sa nogicama. 2003 su tvornicu zatvorili i premjestili u Madžarsku.
Znači takve su figurice radili između 1969-1984 jedino ne znam tačno koje godine. Ali ako je istina ono što sam čuo (to trebam još istražiti) onda znam kada je bila napravljena, ali ču to još provjeriti. Naime ove figurice su se radile u Jugoslaviji jer je tamo bila tvornica i figurica i bonbona ali su se onda prodavale po cijelom svijetu. Ja sam ovu kupio na aukciji u Americi i tamo je pisalo nešto što je isto tako zanimljivo. Ali mene nije to privuklo nego me privuklo da imam zapakovanu figuricu što je jako rijedko. Zamislite 40-50 godina stare figurice još uvijek zapakovane a da nitko nije npr pojeo bonbone. I mislim da znam i zašto. Očito je bilo ono u opisu istina (ali to ču još dodatno provjeriti).
Naime, tamo je pisalo da su se ove figurice djelile u Playbojevom zamku na Uskrsnoj zabavi. Ono Hugh Hefner je priredio zabavu za Uskrs u svojem Playboy dvorcu i zaštitni znak su one playbojeve zečice i ova figurica je zeko pa su te Playboyeve zečice djelile gostima te zabave te figurice i sladkiše i ovakve darove što se nude za Uskrs (isto ko kod nas čokolada, čokoladni zečevi i slično). Jer sam vidio i neke slične ovoj mojoj ali ispred par godina da je imala podpis Hugh Hefnera, pa mi tada nije to bilo ništa posebno ali sada se sve nekako sastavlja. Ova moja nema podpis ali je još uvijek zapakovana zato jer je tom vlasniku puno značila pa ju je čuvao za uspomenu na taj događaj pa je nikada nije otvorio, tako se i očuvala. Jer da ju je sam kupio u nekom dučanu sigurno bi je otvorio a pošto ju je dobio na dar onda ju je čuvao za uspomenu, ima smisla. Uz to sječam se da sam negdje pronašao neki članak gdje se firma PEZ objašnjavala kako ove figurice nisu rađene za Playboy nego su radili zeku sa širokim ušima (Disney). Vjerovatno su se Hugh Hefneru dopale jer se radi o zečima pa su ih kupili nešto i dijelili posjetiteljima za zabavu za Usrkrs. Ali meni je ionako svejedno da li imaju veze sa playboy zečicama ili ne, da li su ih dijelili u tom playboyevom zamku ili ne,..ono što je meni važno je da su bile izrađene u Sloveniji (Tadašnjoj Jugoslaviji) i da su se očuvale do danas i da je kvaliteta na višem nivoju nego one napravljene u Austriji (onaj Pinocchio gdje su bonboni omekšali, počeli curiti, gdje je kartica puna mrlji,...) dok je ovo puno bolja kvaliteta!




Edited by - 1Euro on 29/03/2024 19:50:40
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/04/2024 : 13:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
eto, danas članak u novinama o mojoj PEZ figurici








Edited by - 1Euro on 15/04/2024 13:48:48
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/04/2024 : 13:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote

Kupujem figurice PEZ i ostali stari PEZ bez nogu

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/04/2024 : 11:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Zanimaju me i ovakve stare limene škatle, ako znate za nekoga tko to ima i da prodaje ili mijenja














Edited by - 1Euro on 20/04/2024 12:19:49
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12932 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 20/04/2024 : 12:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Sjajno, lijepa kolekcija
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/04/2024 : 23:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Sjajno, lijepa kolekcija



na žalost nisu moje ove kutije. Inače ima ih puno i na Njuškalu i limundo, kupindo....nisu toliko rijedke. Ja se upravo dogovaram sa par ljudima ali smeta mi što nitko ne želi da se mijenja. Meni je tako lakše jer ja pošaljem i oni pošalju pa se mijenjamo šup za šup, a ovako ljudi traže 10,20,...a nemaju paypal pa onda trebam svaki put iči u banku pa čekati u redu pa onda uplačivati tih 10,20 eura i tako skoro svaki dan jer kupujem i druge stvari i ne da mi se više.....mislim neče se nitko obogatiti sa tim stvarima a svi traže novac (neki čak i gotovinu što naravno nije moguče da se vozim u Srbiju ili Hrvatsku za te stvari,...) tako da težko se dogovoriti.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000