forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 114

Vlaadisha
Senior Member

USA
1834 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 06/10/2019 :  18:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
vidim da ima i sličan strip o gaudiju, ali to nisam našao

s druge strane, ovo je bilo zabavno na momente
iz serije art masters - predlog za izdavački suicid poduhvat godine
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
13124 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/10/2019 :  20:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

Leb&Sejl:Spajdermen plavo (Phoenix Press)

Prethodno sam od ovog dvojca čitao Dugu noć veštica i Dardevil žuto,i nijedan naslov mi nije ispunio (doduše,jako visoka) očekivanja.Spajdi blu to već jeste.
Inače,veliki sam fan Lijevog Spajdija,i ČK esencijali su mi jedni od dražih marvelovih stripova,a kada ih čitam ložim se kao tinejdžer na sve te Piterove ljubavne zgode.
A one su ovde dovedene na jedan viši,ozbiljniji nivo - saznajemo početke odnosa sa Gven i Meri Džejn,ali i sa Harijem,a tu su ubačeni i njegovi ljuti neprijatelji,Goblin,Lešinar,Gušter,Nosorog,Krejven.
Kraj je emotivan i jako lep.

5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1834 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 07/10/2019 :  19:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote

ko sto naslov kaze
nekih stotinjak stranica koje sam brze zaboravio nego procitao
natalija lepo crta ali jedina korist od ovoga je ako
a) hocete da pravite crtane filmove
b) trazite stan u LA

privju:

https://bit.ly/2OqcmCj

Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1834 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 08/10/2019 :  21:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote

underground mater morbi
ken dahl/gabby schulz je takodje autor monsters o zivotu sa herpesom... citao neko?
posle ovoga se pribojavam da krenem
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1834 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 09/10/2019 :  21:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote

ponovio "fantea bukowskog", satiricni (auto)portret pisca u pokusaju
vidim da je sciver izbacio dve knjige u poslednjih godinu dana, "one dirty tree" i jednu biografiju
ako je citao neko, neka (ne) preporuci ovde... fala
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1834 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 10/10/2019 :  16:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote

julija je po memoarima svoje prababe (1910-2010) napravila jedan "radikalno iskren" strip o CCCP
sve je ovde na prvu loptu i to je ujedno najveca mana ali i najveca prednost price
ruski persepolis
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1834 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 10/10/2019 :  16:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote

ista meta, drugo odstojanje
ennis je majstor zanra i dobro se dopunjuje sa eptingom
fiktivna prica o ljudmili pavlicenko, "dami smrt" koja je snajperom ubila 300+ nemaca
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1834 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 11/10/2019 :  19:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote

nate powell je nagradjivani autor trilogije "march" (po prici kongresmena johna lewisa o pokretu za gradjanska prava)
nisam citao njegov "swallow me whole" pa sam se obradovao stripu u kom je kompletan autor
i jeste se powell crtacki razmahao, ali ovde je sve stil a supstance gotovo da nema (da ne spojlujem to malo price)

voleo bih da cujem ako je neko stekao drugaciji utisak
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1834 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 12/10/2019 :  20:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote

jos jedno razocaranje... ne znam kome je ovo uopste namenjeno
drame nema a kao biografija je jako tanko
graficki je propustena prilika da se prikazu neki sexy zmajevi
tja
Go to Top of Page

Vlaadisha
Senior Member

USA
1834 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 12/10/2019 :  20:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote

migranti na balkanu u webcomicu na nibu:

https://thenib.com/danger-along-the-balkan-route
Go to Top of Page
Page: of 114 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000