forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 118

jagodanbg
New Member

128 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 14/01/2020 :  16:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Meni ovo izgleda savrseno!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
13688 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/01/2020 :  17:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

I ja sam nakon prvog albuma pomislio, ne valja ovo, dosta poznatih detalja iz drugih stripova, medija i sl. (Blade Runner, Running Man, Lone Sloane itd.)
Ali prevario sam se, strip je sve bolji i bolji. Sad ne mogu dočekati zadnji album.

A Ralf je tu, odmah ispod crte.

Evo šta kaže Trondheim o svom crtežu: Jednostavnije je crtati životinje s velikim očima i samo četiri prsta, za sve drugo su moje mogućnosti ograničene.

I par bisera iz stripa:
- Ne sakupljaš kamenje želiš li darovati cvijeće.
- Jasno to vidim, kao što vidimo govno na listu konoplje kad brišemo guzicu.
- Strast je smrtonosnija od cinizma.
- Ja sam Ralph Azham, superintendant Astolie! - Ti si komad govneta na mom putu
- Odlučiti ništa ne činiti je isto odluka.
- Znaš što mi treba da me ljudi prepoznaju. - Što? - Kovanica s mojim likom na njoj.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member

Germany
8155 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/01/2020 :  16:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Shooting Ramirez (Schreiber & Leser 2019, 136 str. / Il faut flinguer Ramirez 2018)

Prvi broj serijala od planirana 3. Mucho bueno.

http://www.shooting-ramirez.de/trailer/

Arizona 1987. Jack Ramirez je doktor za usisivače i upravo je dogurao do suradnika godine u uglednoj firmi kućanskih aparata Robotop.
Tih je, povučen i omiljen kod svih kolega – što nimalo ne čudi, Jack je gluhonijem. Sasvim slučajno dospije na nišan meksičke mafije koja bi ga smaknula radije odmah nego sad.
Krije li se iza ovoga ljubaznog, poniznog i bezazlenog hombrea nemilosrdni i neumoljivi plaćeni ubojica?
Je li baš Jack najzloglasniji killer kojeg je Meksiko ikad vidio? Ili su ga zamijenili za nekoga.

Htio sam napraviti dugometražni akcioni filmi ali kao strip.

Odličan strip koji nudi vrhunsku zabavu; pun je tempa, vrtoglave akcije, lude jurnjave aotomobilima, pucnjave, mafijaških obračuna – doslovno eksplozija!
Tu je i široka paleta opičenih i zanimljivih likova, od brutalnih mafioza, smotanih pandura do običnih građana.
Više je mjesta događanja, pozornice se brzo mijenjaju ali u svakom trenutku radnja je pregledna. Plus sve to se događa u 80-tim (moje momačke godine) – kud ćeš više!

Crtež malo karikiran, ali živ, potezi precizni, slike isrctane do u detalje, boje raznovrsne.
Čitatelj će na svojoj koži osjeti žegu Arizone, na jeziku slatkast okus pice, viskija, u nozdrvama miris cigare, baruta i benzina.
Valjda će nastavak biti u istom ritmu. Grom gromova! Preporuka čitateljima ali i izdavačima!

- Naslovnica podsjeća na filmske najave u kinima iz 80-tih i ispunjava u potpunosti ono što stoji na njoj.

- Vacuumizer 2000, uputstvo za uporabu - Garancija na 10 godina ali nizašto.

- Uh, jest jaka. Valjao bi šus milika ili je malo razblažit. Ako more i cukrica. A i žličica.

- Jack Ramirez, ekspert za usisavače

- Kako je moguće ovog dobricu tužnog pogleda, s medom u zagrljaju zamijeniti za najgoreg meksičkog kilera svih vremena!?

- Između poglavlja reklame ili novinski prilozi - kao u filmu

Have mercy
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
29690 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/01/2020 :  16:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobar crtez, a i prica obecava. Barem za nasmijati. :)

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member

Croatia
3986 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/01/2020 :  19:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
izivko living legend .

Po meni zaslužuje bar jednu titulu forumaš godine s obzirom na neumorno predstavljanje zanimljivih naslova od kojih su mnogi objavljeni.

Odličan crtež u ovom stripu (i rijetko dobra seksi scena )!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
13688 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/01/2020 :  19:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

(i rijetko dobra seksi scena )!

kako je stara lisica odmah šmeknula šta je najbolje na priloženim tablama!!!

nismo džabe za tebe glasali za FG!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

8370 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/01/2020 :  20:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
dobro je ovo
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member

Croatia
3986 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/01/2020 :  20:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Peyo

(i rijetko dobra seksi scena )!

kako je stara lisica odmah šmeknula šta je najbolje na priloženim tablama!!!

Prljavi igraju prljavo !
Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
6619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/01/2020 :  17:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Bas dobro izgleda ovaj Ramirez, ocekujem domace izdanje kad se objave sva 3 dela.
Go to Top of Page

jagodanbg
New Member

128 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 19/01/2020 :  00:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Bas dobro izgleda ovaj Ramirez, ocekujem domace izdanje kad se objave sva 3 dela.

Bas bas dobro!
Go to Top of Page
Page: of 118 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000