forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

manhunter
Moderator

18051 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/01/2018 :  15:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

Sergej, sigurno.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Senior Member

2856 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 01/03/2018 :  18:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Raging Dragon Lord of Icewind Island in the North - mogao si još koju riječ ubaciti da forum izgleda nakaradnije

Kad tvoj brod pocne puštati korijene u nepokretnosti luke, otisni na pucinu.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member

Croatia
9763 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/03/2018 :  18:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao Raging Dragon Lord of Icewind Island in the North Barnaby Marmaduke Aloysius Benjy Cobweb Dartagnan Egbert Felix Gaspar Humbert Ignatius Jayden Kasper Leroy Maximilian Neddy Obiajulu Pepin Quilliam Rosencrantz Sexton Teddy Upwood Vivatma Wayland Xylon Yardley Zachary Usansky Taumatawhakatangi­hangakoauauotamatea­turipukakapikimaunga­horonukupokaiwhen­uakitanatahu.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Senior Member

2295 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 01/03/2018 :  18:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
VALTER
Više mi ti ličiš na Bob Roka a i na avanturu ti je kus kljuna taman da ga.......
Go to Top of Page

DuskeArrow
Starting Member

Serbia
5 Posts

Member since 27/03/2018

Posted - 05/04/2018 :  21:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DuskeArrow a Private Message  Reply with Quote
Pozz svima. Skoro sam krenuo da pratim sajt i forum pa odlucih pre neki dan i da se registrujem, a sad videh i ovu temu pa reko red je da se javim i ovde. Zovem se Djordje i imam 21 godinu. Stripove citam od malena (8-9 godine). Navukao sam se preko nekih starih dnevnikovih izdanja ZS koje je cale jos citao i skupljao. Uskoro se i veseli cetvrtak pojavio i tako je krenulo ludilo koje verovatno nikada nece da se zavrsi. Najvise gotivim novije bonelijeve SF stripove poput dampyra, brada i dragonera. I DD mi je svakako medju omiljenima. Naravno nemam problem ni da citam i ostalo od njih mada u zadnje vreme su malo poceli da me smaraju neki njihovi stariji stripovi :S
Pored bonelija u zadnje 2-3 godine sam se poprilicno navukao i na americke marvel i dc stripove. Najpre na gomilu njihovih ekranizacija kojih je zadnjih godina sve vise, a potom je normalno moralo da se predje i na citanje :) ^^

Poprilicno mi se svidja ovaj community i nadam se da cu se lepo ukolpiti :)
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member

Croatia
15551 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/04/2018 :  13:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
Average Member

560 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/04/2018 :  14:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DuskeArrow

Pozz svima. Skoro sam krenuo da pratim sajt i forum pa odlucih pre neki dan i da se registrujem, a sad videh i ovu temu pa reko red je da se javim i ovde. Zovem se Djordje i imam 21 godinu. Stripove citam od malena (8-9 godine). Navukao sam se preko nekih starih dnevnikovih izdanja ZS koje je cale jos citao i skupljao. Uskoro se i veseli cetvrtak pojavio i tako je krenulo ludilo koje verovatno nikada nece da se zavrsi. Najvise gotivim novije bonelijeve SF stripove poput dampyra, brada i dragonera. I DD mi je svakako medju omiljenima. Naravno nemam problem ni da citam i ostalo od njih mada u zadnje vreme su malo poceli da me smaraju neki njihovi stariji stripovi :S
Pored bonelija u zadnje 2-3 godine sam se poprilicno navukao i na americke marvel i dc stripove. Najpre na gomilu njihovih ekranizacija kojih je zadnjih godina sve vise, a potom je normalno moralo da se predje i na citanje :) ^^

Dobrodošao!
Go to Top of Page

Smaug
Starting Member

3 Posts

Member since 19/09/2017

Posted - 12/04/2018 :  15:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Smaug a Private Message  Reply with Quote
Ne znam koliko će mi se dati postati po forumu, ali dobrodošao ja.

Uglavnom,

"Vaši korisnički podatci su nepotpuni! Da biste sudjelovali na aukcijama morate popuniti vaš korisnički profil"

Nisan siguran što mi još fali? Na "moji podatci" sve je ispunjeno.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
25295 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/04/2018 :  17:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nisi poslao kovertu Markosu?

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Smaug
Starting Member

3 Posts

Member since 19/09/2017

Posted - 12/04/2018 :  21:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Smaug a Private Message  Reply with Quote
Ne, koliko maraka mu triba poslati?

Također, ko je Markos? :(

Edited by - Smaug on 12/04/2018 21:14:41
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

Croatia
13915 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/04/2018 :  21:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
https://en.wikipedia.org/wiki/Markos_Vafeiadis

Korisnikov potpis trenutno nije moguce prikazati.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
6031 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/04/2018 :  01:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DuskeArrow

Dobrodosao, isto smo godiste!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
25295 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/04/2018 :  08:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Smaug

Ne, koliko maraka mu triba poslati?

Također, ko je Markos? :(

Ne znam da li se hefe zajebava stranim valutama. Jedino ako podizes sumu. Ili otkupis dovoljno bjelog (obicno se stripovi stampaju na bjelom papiru, za jakija bolje da je nesjajni).

Nego, dobrodosao ti nama. Ima dovoljno mjesta za sve nas pacijente.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Smaug
Starting Member

3 Posts

Member since 19/09/2017

Posted - 14/04/2018 :  14:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Smaug a Private Message  Reply with Quote
E fala fala. Nisan još rišija problem, al nema veze jer je ionako sad istekla aukcija za ovo što san tija kupiti jbg ko mi je kriv.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000